Witaj
Gość

Wątek: c4 - IL wprowadzone zmiany  (Przeczytany 1931 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1044

  • Pochwał: 0

c4 - IL wprowadzone zmiany
« dnia: Lipiec 04, 2008, 01:26:44 am »
jakie zostały wprowadzone zmiany podczas update .czy ruszyli coś z sps  ??


  • Wiadomości: 243

  • Pochwał: 2

Odp: c4 - IL wprowadzone zmiany
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 04, 2008, 08:35:35 pm »
Zrobili jak jest na oficialu (casting sleepa, skille).
__________________________
CSI = Zoolty = Scammer


  • *******
  • Wiadomości: 1044

  • Pochwał: 0

Odp: c4 - IL wprowadzone zmiany
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 04, 2008, 09:21:32 pm »
zwolnili sleepa:/


  • Wiadomości: 587

  • Pochwał: 2

Odp: c4 - IL wprowadzone zmiany
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 04, 2008, 10:35:04 pm »
NO i dobrze, tak jak powninno być. Chociaż to jedna z niewielu normalnych rzeczy na dn ...


  • *******
  • Wiadomości: 1044

  • Pochwał: 0

Odp: c4 - IL wprowadzone zmiany
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 04, 2008, 11:49:12 pm »
ehh robie jakiegoś tanka chyba :D


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 1

  • >.>
Odp: c4 - IL wprowadzone zmiany
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 05, 2008, 12:27:42 am »
Robić tanka na DN to bezsens. Lepiej się na niego subnąć.
;o


  • Wiadomości: 243

  • Pochwał: 2

Odp: c4 - IL wprowadzone zmiany
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 05, 2008, 09:42:41 am »
NO i dobrze, tak jak powninno być. Chociaż to jedna z niewielu normalnych rzeczy na dn ...
Hehe, ale to DN i można zrobić sobie sube sps/ee, a ee ma już szybkiego sleepa (trance) ;p
__________________________
CSI = Zoolty = Scammer


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: c4 - IL wprowadzone zmiany
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 05, 2008, 03:45:41 pm »
Kogo sie oplaca robic na DN ? Mam glada, ale nudzi mi sie juz gra nim, mam Sps'a calkiem fajnie sie gra, mam necro tez calkiem calkiem sie nim gra, DA tez mam ale strasznie nudny jest tak samo jak spoil ... juz sam nie wiem, Th tez mam troche nudnawy ale nie tak jak tank, myslalem o He, ale mam juz SR, a to jest chyba prawie to samo co nie? Poradzcie mi kim sie fajnie gra ^^
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

Odp: c4 - IL wprowadzone zmiany
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 06, 2008, 12:45:50 am »
Jak już obskoczyłeś połowę postaci to już powinieneś wiedzieć kim się fajnie gra :D
Co kto lubi.
Ja mam jedną postać już od dwóch lat na infinity i mi się nie nudzi (bishop/sorc), ale wiem że wielu osobą taka postać nie odpowiada.
Próbowałem teraz trochę na arenie, i muszę powiedzieć że bardzo spodobał mi się warlord, zajebista sprawa na mass pvp, wpadasz w tłum, walisz stuna wszystkim dookoła i zamiatasz. Oczywiście 1 vs 1 już jest ciężko, ale po zrobieniu suby na HE, na full bufie nie jest źle. Do tego niezła maszynka do farmienia tych śmiesznych arena coinów.


 
 


  • Wiadomości: 243

  • Pochwał: 2

Odp: c4 - IL wprowadzone zmiany
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 06, 2008, 01:49:17 am »
Kogo sie oplaca robic na DN ? Mam glada, ale nudzi mi sie juz gra nim, mam Sps'a calkiem fajnie sie gra, mam necro tez calkiem calkiem sie nim gra, DA tez mam ale strasznie nudny jest tak samo jak spoil ... juz sam nie wiem, Th tez mam troche nudnawy ale nie tak jak tank, myslalem o He, ale mam juz SR, a to jest chyba prawie to samo co nie? Poradzcie mi kim sie fajnie gra ^^
Każdym się fajnie gra, albo każdym do d.... - kwestia gustu i na to nic nie poradze ;p
A co do drugiej części postu, to SR NIE POLECAM, niby zbalansowany w stosunku do innych łuczników, ale w praktyce zostaje daleko w tyle za PR i HE.
__________________________
CSI = Zoolty = Scammer


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: c4 - IL wprowadzone zmiany
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 06, 2008, 03:07:02 pm »
Taak, ale to w zasadzie postac mojej siostry ^^ ale moge nia grac, tylko pytanie czy na poczatku, fajnie sie gra HE czy tak samo jak SR, bo nie chce sie zniechecic na samym juz poczatku :P .Czyli HE sie o wiele expi niz SR ? Poradzcie mi cos, bo nie chce mi sie grac tym gladem, SR i innymi :D .
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: c4 - IL wprowadzone zmiany
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 06, 2008, 10:34:44 pm »
+   dla  piotrekxx89   za ogólną pomoc i udzielanie sie w topikach  :wink:

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: c4 - IL wprowadzone zmiany
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 06, 2008, 11:09:50 pm »
Ja tez sie czesto udzielam... i zawsze pomagam wszystkim :D ,thorns to moze ty mi cos poradzisz? Nie bede zasmiecal forum nowym topiciem, to tutaj bede pisal.
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: c4 - IL wprowadzone zmiany
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 07, 2008, 12:16:53 am »
Kogo sie oplaca robic na DN ? Mam glada, ale nudzi mi sie juz gra nim, mam Sps'a calkiem fajnie sie gra, mam necro tez calkiem calkiem sie nim gra, DA tez mam ale strasznie nudny jest tak samo jak spoil ... juz sam nie wiem, Th tez mam troche nudnawy ale nie tak jak tank, myslalem o He, ale mam juz SR, a to jest chyba prawie to samo co nie? Poradzcie mi kim sie fajnie gra ^^

ol/he
pr/wl
he/wk
sws/sr
he/sws
he/bd

i inne wszelkie kombinacje łuczników z "czymś"

no chyba że nie lubisz strzelac z łuku to wtedy zostaje Ci tylko glad/cokolwiek albo th/tank, wk, etc.
QQryQ - Adventurer/Hierophant (back in action)
Pheonom - Moonlight Sentinel/Sword Muse


  • Wiadomości: 243

  • Pochwał: 2

Odp: c4 - IL wprowadzone zmiany
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 07, 2008, 12:12:09 pm »
+   dla  piotrekxx89   za ogólną pomoc i udzielanie sie w topikach  :wink:
:elf_4_1:   hehe
__________________________
CSI = Zoolty = Scammer


  • Wiadomości: 78

  • Pochwał: 0

Odp: c4 - IL wprowadzone zmiany
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 11, 2008, 09:47:36 am »
Potwierdzam spelsinger/ee
ee-super sprawa z tym transem zuca w 1s:) i siada tak samo czesto jak slip
bo slip sps to można usnąć tak długo się rzuca:)