Witaj
Gość

Wątek: Skutecznosc Seali  (Przeczytany 2734 razy)

  • Wiadomości: 186

  • Pochwał: 0

Skutecznosc Seali
« dnia: Lipiec 14, 2008, 07:39:38 pm »
Co zalezy od skutecznosci seali, wiem ze poziom ich samych poziom wroga jego m def.a czy zalezy od naszego m atacku? i od tego jaka bron mamy czy napszyklad a grade na +7-8 czy s grade na +0
czyli tak ogolnie od czego zalezy skutecznosc seali
Dzieki jesli juz byl taki temat dajcie link
Abbysx300
JudeGang<<<OFF
main class-Dominator
subclass-Destro,GhostHunter,Hawkey
Nobless
Abyss x10 a
Shur1el<<on
- Abyss walker lvl 74
OnlyAdena
- Spoiler lvl 65


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Skutecznosc Seali
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 14, 2008, 08:06:45 pm »


  • Wiadomości: 244

  • Pochwał: 0

  • fuzzy lama
Odp: Skutecznosc Seali
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 14, 2008, 09:33:04 pm »
A ja tak troszke inaczej... ja kto wyglada w praktyce? czesto wchodza seale z ustawieniem pod maga(np. dc robe + Arcana Mace +acumen)  w przeciwnika na rownym lvlu? (Np. OL lvl 78 - Tyrant lvl 78)


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Skutecznosc Seali
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 14, 2008, 09:38:28 pm »
Suspension dobrze. Despair nieźle. Winter przyzwoicie. Flame tak samo. Reszta szkoda gadać.


  • Wiadomości: 244

  • Pochwał: 0

  • fuzzy lama
Odp: Skutecznosc Seali
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 14, 2008, 10:34:36 pm »
Czyli w sumie z tymi wazniejszym no problem... chyba zrobie sobie tego OL'a :D


Odp: Skutecznosc Seali
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 14, 2008, 11:33:38 pm »
Suspension dobrze. Despair nieźle. Winter przyzwoicie. Flame tak samo. Reszta szkoda gadać.

zapomniales dodac ... blockade - zalezy od kroniki, limit - brak info(czyt. nie chce mi sie po blahu szukac :P )


  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 2

Odp: Skutecznosc Seali
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 15, 2008, 01:36:04 am »
niektore seale maja po prostu bazowy land rate 0.4 inne 0.6 a niektore 0.8, na razie zakladajac ze dana postac nie ma jakeigos tam resista z armoru, buffa czy czegos tam to jedyna skuteczna (w ogole) metoda jest podnoszenie matk i ewentualnie jakies rb bizu

jesli matk jest znaczaco wiekszy niz mdef postaci np 2x to land koncy powinien byc podobny a nawet wiekszy niz bazowy

moja rada, trzeba na szybcika obliczac po spojrzeniu na postac(armor, klase) jakie moze miec resisty no i trzeba pamietac o bazowych land rate

np nie bedziemy probowac rootowac glada czy tyrka(ktory i tak moze skillem wyjsc), pomijajac to ze baze land rate wynosi 0.4, oni maja maly mdef ale i tak land rate bedzie tragiczny bo maja selfbuffy i toggle, pomijajac bonus z IC


swoja droga taki duelist z buffem magic barrier i tateo +3 ma okolo 1k mdef (wedlug kalkulatora, moze cos ominalem), a taki olek na selfbuffach(no wiadomo :P ) i arcane power ma okolo 2.5k z AM +3 i Major Arcane



mysle ze wlasnie dlatego ol dostal toggle arcane power a nie inny, zeby seale lepiej siadaly


DURNE PYTANIE:

Ile trwaja seale oO ? To od czegos zalezy?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 15, 2008, 02:07:35 am wysłana przez exquel »


  • Wiadomości: 186

  • Pochwał: 0

Odp: Skutecznosc Seali
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 15, 2008, 09:39:04 am »
dzieki a ile trwaja seale nie wiem okolo pol minuty
Abbysx300
JudeGang<<<OFF
main class-Dominator
subclass-Destro,GhostHunter,Hawkey
Nobless
Abyss x10 a
Shur1el<<on
- Abyss walker lvl 74
OnlyAdena
- Spoiler lvl 65


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Skutecznosc Seali
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 15, 2008, 11:35:32 am »
Suspension dobrze. Despair nieźle. Winter przyzwoicie. Flame tak samo. Reszta szkoda gadać.

zapomniales dodac ... blockade - zalezy od kroniki, limit - brak info(czyt. nie chce mi sie po blahu szukac :P )

Nie pisałem, bo nie próbowałem. Olkiem przestałem grać w IL.


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: Skutecznosc Seali
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 15, 2008, 02:07:23 pm »
Podobno w kamaelu blockade to był win button bo wchodził w 90% i można było robić chaina (info z l2guru) dopiero w następnej kronice nerfnięto czas reuse i długość trwania że nie ma perma seala na wrogu.

Seale wchodzą bardzo różnie, ale takim prostym a często nie stosowanym tipsem jest uprzednie wrzucenie despaira (wchodzi dość dobrze) który jedzie m def aż o 30%  (wiecej niż gloom necro!) i później reszta debuffów.
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Skutecznosc Seali
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 15, 2008, 05:36:30 pm »
Debuffy Ol wcodza kiepsko poniewaz on jest instant kill na mass pvp.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 258

  • Pochwał: 1

Odp: Skutecznosc Seali
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 15, 2008, 10:43:32 pm »
Na innych servach niema tego pro aima jak u Was, wiec moze jednak costam wchodzi :)
:O


Odp: Skutecznosc Seali
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 15, 2008, 10:56:49 pm »
Na innych servach niema tego pro aima jak u Was, wiec moze jednak costam wchodzi :)
e tam, zostaje jeszcze macro /target xxx, a potem #assist for xxx i tez jest instant kill :P