Witaj
Gość

Wątek: Retail EE  (Przeczytany 896 razy)

  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Retail EE
« dnia: Lipiec 22, 2008, 07:58:39 am »
Witam,

Otóż mam Nerco/PP obie profki na 3rd. Miałem ochotę zrobić teraz EE/Necro bo czytałem, że jest niezły. Tak więc uczyniłem i na retail wybrałem EE. Mam do was pytanie czy będę mógł wziąć na subę tego necro(bo czytałem w paru miejscach, że nie). Drugie pytanie dotyczy quest'a na subkę dla tego EE, ponieważ nie wiem gdzie go dostać(pierwszy raz zrobiłem retail'a i nie wiem, myślałem, że u Sir Eric'a w Aden ale jak biorę quest  to nic nie wyświetla do wzięcia- nobless udało mi się zdobyć przy pomocy paru znajomych). Jeśli nie da rady wziąć tego necro to co proponujecie? Sorc czy coś innego?

Pozdrawiam


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: Retail EE
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 22, 2008, 08:31:37 am »
Nie możesz będąc ee zsubować jedynie dark elfów, ol, i krafta. Ale DN ma swoje udziwnienia i możliwe, że tam się nie da necro. Według oficjalnej strony jednak nic nie stoi na przeszkodzie.
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Retail EE
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 22, 2008, 08:34:57 am »
Jezeli zrobiles retaila na postaci necro/pp  to juz z niego nie zrobisz necro/ee bo posiada on juz sube DN
Musisz zaczac od nowej postaci human np TH, he, sorc itp potem zrobic retaila na EE i z tego retaila
wybrac sube Dragon-Network  /Necro  =  ee/necro

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: -1

Odp: Retail EE
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 22, 2008, 08:36:21 am »
:( ja już kliknołęm wyśij a tu wyskoczyło że nowy post... czytam i dokłądnie to samo co ja napisałem ;)
MasterOfSpirytus TH/SWS nobl klan B1A Dragon x15 ON
F1stM4st3r TYR/WC nobl Dragon x15 off
Orri SH/SE dragon x15 off