Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Walker  (Przeczytany 41517 razy)

  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #100 dnia: Styczeń 02, 2009, 03:22:10 pm »
Czy ktoś mógłby się podzielić wiedzą jak ustawiacie zakładkę z gm?. Chodzi mi o to gdy ktoś podejdzie lub gm sie pojawi lub announcment?. Jakie wy wybieracie chary na expienie w l2w?


  • Wiadomości: 242

  • Pochwał: 0

    • Proz.Fot.Etc.
Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #101 dnia: Styczeń 05, 2009, 02:26:28 pm »
wiesz powiem Ci , ze trzeba wszystko powpisywac w zakladce nizej , zeby bot robil loguot jak zobaczy kogos w okolicy :P

ale co do gm to jest nieskuteczne bo kotenka banuje jak zobaczy , ze cale pt nagle wyparowalo ;p

..::Provider::..


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #102 dnia: Styczeń 06, 2009, 08:07:53 am »
Hehe wiem dokładnie jak wyglada banowanie bo je osobiście przeżyłem xD. A wygląda to tak. Spoilem spoilowałem jednego matsa, a tyrant ustawiony w L2w pomagał mi ubijać moby. Nie widziałem nikogo zeby był w pobliżu, ale może poprostu to ja byłem widoczny z oddali i w pewnym momencie chce iść do przodu spoilować następnego moba a tu nagle ekran mi sciemniał i co szedłem do przodu to cofało mnie do tyłu tak ze 3 razy i potem nagle zatrzymało mi postać i stała się nieaktywna. A w menu postaci nie dało się jej już wybrać bo leży jak pijana:).

Patrzyłem też na bany i Kotenka jest najrzadziej w godzinach rannych do południa, czyli wtedy gdy pracuje:(.

A kogo ustawiasz magów czy wojów Triss?


  • Wiadomości: 242

  • Pochwał: 0

    • Proz.Fot.Etc.
Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #103 dnia: Styczeń 07, 2009, 03:50:51 pm »
ja ustawiam

de/spoil
de - asekuracja ;p
pp
bd ;P
i postac do expienia :)

ale na razie pauzuje bo kotenka lazi i szaleje

jeszcze chce sie dowiedziec cos na temat programu  do wykrywania l2w ;)

..::Provider::..


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #104 dnia: Styczeń 08, 2009, 10:09:18 am »
Tu sie zgadzam Kotenka szaleje, może jest na jakiś lekach?:). Czyli spoilujesz i w ten sposób zarabiasz, a nie tylko z kasy, tak?. Ja znowu mam destro/tyr (frenzy/rage/zealot/bizon) +pp+bd+bish i ciągle lata na 30% plus dragon hunter axe+H. Uzywalem magów, ale kłopotem jest mana niestety.

Chcesz się dowiedzieć o sposobie wykrywania l2w, chyba jest tak ze gm musi cie zobaczyc lub ktos donieść. Jest jakis program do wykrywania ?


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #105 dnia: Styczeń 08, 2009, 02:52:02 pm »
hmmm ale mowicie o Dragonie czy o Arenie?  bo kotenka to juz Gm Dragona nie jest.

A jak na Arenie to pisać mi tu Nicki pod jakimi gracie  :wink:
oczywiscie MAIN chary nie boty.

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 194

  • Pochwał: -2

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #106 dnia: Styczeń 08, 2009, 11:12:00 pm »
swoją droga jestem ciekawy jak można botować na arenie, swojego czasu kiedy grałem, to jak spoilowałem cześci na DC seta, to nabiłem spoila na BS w zaskakującym tempie na high lvl, chyba że mowa tutaj o spoil + sin eater, ale moim zdaniem to nie opłacalne na arenie.

A koteńka to gdzie tak kozaczy? na DN czy arenie? xD
bd/sh....necro + noblese  (DRAGON x 15)
TH/DA  (DRAGON x 15)
sps/ee (arena x 200) ;)


  • Wiadomości: 242

  • Pochwał: 0

    • Proz.Fot.Etc.
Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #107 dnia: Styczeń 08, 2009, 11:56:54 pm »
thorns polecam lekture ;p
http://www.dragon-network.net/banlist/dragon/

jak widac kote nadal jest GM ^^ i nadal biega ze swoimi unikalnymi dualami ^^

ja na razie czekam z botem , az przycichnie i sie dowiem czy maja jakis soft do wykrywania l2w ;)


i tak na spoilu chyba zarobilem polowe tego co zaraboilem w kata ;d

bo sporo ewa wyciagnalem ^^

..::Provider::..


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #108 dnia: Styczeń 09, 2009, 12:54:52 am »
a to dziwne bo tu masz lekture dla ciebie odnosnie GM na Dragonie   :D

http://forum.dragon-community.net/index.php/topic,148396.0.html


@morok111

na arenie jest NPC do delvl, no a botowac mozna.. jak mi sie chcialo to zapuszczalem boty na noc i bylo 2kkk+  :wink:


Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 242

  • Pochwał: 0

    • Proz.Fot.Etc.
Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #109 dnia: Styczeń 09, 2009, 10:51:04 am »
Thorns ja wiem , ze jest lista gm'ow ;p

ale lista banow nie klamie :P

..::Provider::..


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #110 dnia: Styczeń 09, 2009, 11:16:35 am »
Thorns ja wiem , ze jest lista gm'ow ;p

ale lista banow nie klamie :P

moze ktos sie pod nia podszywa >> np mąż = dontfackmybrain   lub bigcat to ona

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 242

  • Pochwał: 0

    • Proz.Fot.Etc.
Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #111 dnia: Styczeń 10, 2009, 02:55:25 am »
no tak jak Mark sie na nia zaloguje to wychodzi na podszywanie :P

sprawa jest dziwna i tyle ;p

..::Provider::..


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #112 dnia: Styczeń 12, 2009, 06:25:43 am »
Ja gram na arenie ale zostałem podkablowany lub zobaczył mnie kotenka, ty thorns masz tam postać No1 i jeszcze inne:). Triss nie wiem czy gra na arenie.

Kotenka kozaczy strasznie na arenie, na infinicie nie ma nikogo wręcz do banowania bo kolega codziennie przez noc i całą pierwszą zmiane w pracy puszcza walkera, więc albo olewka albo nie mają softu do wykrywania o ile taki istnieje. Zresztą polecam lekture liste zbanowanych na arenie, jest naprawde pokażna.

 http://www.dragon-network.net/banlist/arena/

Wydaje mi się ze raczej chyba nie ma softu na wykrywanie walkera?. Jeśli istnieje to wiedzący niech sie podzieli tajemną wiedzą:).

 


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #113 dnia: Styczeń 12, 2009, 08:30:23 am »
no aktualnie kolo 12 postaci z sub... ale coraz bardziej mnie juz nudzi gra tam :-)

No kotenka "szaleje" na arenie bo to jej serwer.. trzyma porzadek :-)
ale sadze ze 3/4 tych banow jest z donosów
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2009, 08:32:32 am wysłana przez Thorns »

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #114 dnia: Styczeń 12, 2009, 09:09:19 am »
Podejrzewam ze co do donosów to jest w tym troche prawdy, jak mnie zbanowal kotenka to niedaleko mnie stał dark elf z klanu ZULU.

Gra jest ciekawa dopóki ma się cel, ja chce zdobyc dynasty i rb jewelery, a to troche potrwa:).

Rada jeśli ktoś nie chce być zbanowanym lub ma za słabego kompa by odpalac dualboxa lub l2w oraz nie należy do super klanu to dla zarobienia kasy ol/es i zarabiac na Arena Coinach lub zrobic spoil/nekro i zarabiac na matsach( ma corupted man który zżera90% expa). Dziennie z matsów 4 godzinki można wyjść nawet ponad 1 kkk.

Ciekawym sposobem na długą grę jest prowadzenie wlasnego klanu i rozwijanie go, ale na to trzeba troche czasu poświęcić:).


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #115 dnia: Styczeń 12, 2009, 09:26:44 am »
A ty thorns masz jeszcze może jakiś fajny sposób na zarabianie kaski?


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #116 dnia: Styczeń 12, 2009, 10:20:43 am »
mi nie zalezy na rb secie ani dynasty...  bawie sie dobrze bez tego..
wpadam  tam tylko na 1-2h dzienie by troche sie odstresowac po pracy.  jak brakuje mi na potki to ide na dino
jedna godzina i z 350- 400kk jest.
Co do klanu to na starej arenie jeszcze mnie to bawilo bo wiecej gralem mialem u siebie ponad 20 ppl
teraz mam 19 postaci w klanie ale wszystkie moje  :D
A na poczatku jechalem na l2w by sie dorobic emp tattoo :-)   jedna noc i bylo 2kkk

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 194

  • Pochwał: -2

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #117 dnia: Styczeń 12, 2009, 11:52:29 am »
noo jaki pozytywny nastrój ;)
ja wbiajam na arene czasem, przeważnie u kumpla bo sobie zrobił ol/necro i teraz wojuje ;P
ale przynajmniej pozytywnie :P ja jak grałem u siebie to też mi nie zależało na no liferowaniu żeby zdobyć dynasty czy bossy, albo płacić za gre...

stara arena wg. mnie była 10x lepsza od tej co jest teraz... ale jak kto woli, tam na arenie to z kumplami z reala mieliśmy zamek w rune i wojowaliśmy ;)
Pamiętaj żę Thorns nie odpowiedziałes nam wojny na poczatku, dopiero później, jak pekowaliśmy cie na varce ahhh to były czasy ;)

btw
Kojot20
koteńka to ona, a nie on ;D
bd/sh....necro + noblese  (DRAGON x 15)
TH/DA  (DRAGON x 15)
sps/ee (arena x 200) ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #118 dnia: Styczeń 12, 2009, 12:25:17 pm »
kto kogo pekowal ten pekowal...  :P  przeważnie ja sobie wszedzie wrogów robilem
ale wiadomo kiedy wrogów kupa każdy szermierz DUPA..  ale ja lubie 1 vs kupa 
NO fajnie bylo, bo to byl test serwer a jak wiadomo nikt serwera za darmo nie bedzie prowadzil
kto by donatowal na serwerze gdzie mozna samemu wbic +16 i kupic wszystko w sklepie
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2009, 12:32:35 pm wysłana przez Thorns »

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #119 dnia: Styczeń 12, 2009, 12:53:44 pm »
Morok ty chyba sie umawiasz z tą Kotenką skoro tak dobrze wiesz jakiej jest płci:):):)?
Jak już będzie romantycznie to poproś ją zeby mi odbanowała pare postaci :D


  • Wiadomości: 194

  • Pochwał: -2

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #120 dnia: Styczeń 12, 2009, 01:24:27 pm »
Morok ty chyba sie umawiasz z tą Kotenką skoro tak dobrze wiesz jakiej jest płci:):):)?
Jak już będzie romantycznie to poproś ją zeby mi odbanowała pare postaci :D

wiem bo troche grałem na DN, to cięzko się nie orientować jakiej płci jest mark czy koteńka... poza tym stary zobacz jej foto a potem pisz takie bzdury :)
pozdro
bd/sh....necro + noblese  (DRAGON x 15)
TH/DA  (DRAGON x 15)
sps/ee (arena x 200) ;)


  • Wiadomości: 242

  • Pochwał: 0

    • Proz.Fot.Etc.
Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #121 dnia: Styczeń 12, 2009, 08:56:21 pm »
dawac link do fotki kote ;d

jestem ciekaw jak wyglada postrach l2w ;p

..::Provider::..


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #122 dnia: Styczeń 13, 2009, 09:33:09 am »
Ja tez prosze o fote Kotenki, zobaczymy czy z niej taki kociak heheh:). Chociaż może gdyby mi odbanowała chary to i obeszło by sie bez dużej ilości alkocholu na poprawe widzenia płci przeciwnej:):):). Za dynasty jestem sie w stanie poświęcić:)


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #123 dnia: Luty 01, 2009, 12:25:42 am »
Wracając do konfiguracji- mam problem mimo, że robie wszystko jak z instrukcją, po zainstalowaniu czystego clienta IL i wymianie l2.ini (proxyfiler wlaczony, fork i l2w) odpalam cleinta, potem kiedy chce odpalić z l2w drugiego z walker systemem gra sie nie uruchamia (przy orginalnym l2.ini wszystko jest ok). Ktoś wie co zrobiłem nie tak ?


  • Wiadomości: 353

  • Pochwał: 2

  • Sh!t happens... So do I XD
Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #124 dnia: Luty 23, 2009, 05:16:24 pm »
Tak swoją drogą to po czym admin stwierdza że ktoś jest BOTem ?? Załóżmy że siedzę przed kompem, obżeram się kiełbachom i admin widzi że atakuje moby od razu po pojawieniu, ale odpowiadam na jego pytania i tłumaczę się makrem. Czy w takim przypadku będę miał 1200h przerwy ?

edit: LMAO ! to działa 0_o
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2009, 06:58:52 pm wysłana przez Daab »