Witaj
Gość

Wątek: NIE podnoszenie dropów  (Przeczytany 1996 razy)

  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

NIE podnoszenie dropów
« dnia: Sierpień 19, 2008, 10:56:54 pm »
 Witam. Przygodę z retailem zacząłem niedawno i nie znam jeszcze dobrze zasad tam obowiązujących. Mam pytanie odnośnie nie podnoszenia dropów. Do tej pory na serwerach na których grałem (były to prywatne serwery), za nie podnoszenie dropów dostawało się warna, później bana. Dziś idę expic do Ivory Tower i w kraterze zastaje wysypisko i kilku radośnie bijących mobki osób, którzy nie mają zamiaru nic podnosić. Wiec czy nie podnoszenie dropów na retailu także jest karane??
Lineage 2:
Dragon-Network, Shadow -
KakalecPol Ghost Sentinel/Spectral Dancer|Spellhowler (78/78|75) Noblesse

Retail Teon:
Kakalec - Bladedancer lvl 4x

World of Warcraft:
Oficial EU Silvermoon - Kakalec Tauren warrior lvl 55 


Jednak wole L2 ^^


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: NIE podnoszenie dropów
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 19, 2008, 11:22:19 pm »
To były tylko wymysły GM, bo to lagowalo ich shit serwery... na retku maja większe problemy niż dropy na ziemi... Czasem spotkasz expowiska wyglądające jak plaża od adeny...
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: NIE podnoszenie dropów
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 19, 2008, 11:29:49 pm »
To były tylko wymysły GM, bo to lagowalo ich shit serwery... na retku maja większe problemy niż dropy na ziemi... Czasem spotkasz expowiska wyglądające jak plaża od adeny...
Pewnie źle ustawiony bot :oops:
<usunięte na prośbę zainteresowanego>


  • Wiadomości: 258

  • Pochwał: 1

Odp: NIE podnoszenie dropów
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 19, 2008, 11:50:49 pm »
Bot czy nie, mi sie tam nigdy nie chce nic podnosic jak expie, zreszta to i tak drobne :p
:O


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: NIE podnoszenie dropów
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 20, 2008, 10:20:57 am »
Nie zgadzam się że to drobne :P ja ostatnio wsadziłem poprostu linijke naciskając w klawisz "pick up" i poprostu poszedłem zrobić sobię obiadek :D wracam a tu 2 banki w przód ^^ zależy gdzie się to zbiera bo naprzykład na hsie wylatuje po 5k z mobka ^^ a to poprostu boty i nie martw się ja na retku miałem w sumie 5lagów ^^ a gram już troszkę :D Pozdrawiam




  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: NIE podnoszenie dropów
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 20, 2008, 10:56:44 am »
Bot czy nie, mi sie tam nigdy nie chce nic podnosic jak expie, zreszta to i tak drobne :p

Bo i tak prawdziwą kasę się zbija na czymś innym :P
Lineage 2 Classic EU