Witaj
Gość

Wątek: Kolejny problem  (Przeczytany 2558 razy)

  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Kolejny problem
« dnia: Wrzesień 04, 2008, 07:14:29 pm »
mam taki problem grało sie świetnie dopóki nie zaczeły się potworne lagi, co chwile mnie wywala tak co 1 minute po 2 lagi to gorzej niz kosmiczne, myślałem że to zależy od mojego kompa w końcu zmieniłęm komputer ma 4 GB GHz 512 Ram system XP i karta grafiki najlepsza jaka możliwa, ustawiam najmniejsze ustawienia grafiki w grze, aczynam grac i znowu to samo lagi takie ze naciskam myszka pole docelowe gdzie ma isc i po dokladnie 6,7 minutach idzie te dwa kroki a potem i tak z gry wywala teraz juz nie rozumiem co jest nie tak prosze o pomoc, wirusów nie mam sprawdzałem dwoma anty, mam neostrade dzwoniłem do nich mówia że wszystko jest normalnie, wchodze w neta wszystko smiga jak mażenie ale z l2 to totalna porażka tak sie nie da grać prosze o pomoc

PS: co chwile mnie wywala z gry z critical error


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Kolejny problem
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 04, 2008, 08:15:03 pm »
Lag lagowi nie równy..zdefiniuj czy Ci tnie..czy Ci laguje ( gra chodzi płynnie , ale są opuznienia w czynnościach , jesli tak to to jest LAG ) Jezeli Ci nie laguje  , ale masz problemy z płynnościa gry to poprostu komputer Ci nie wyrabia. Jak wiadomo DEX jest najwiekszym serverem L2 na świecie . W giran , nawet na dobrym komputerze przy low detalach MA PRAWO PRZYCINAC. 2 sprawa , wieczorami bardzo czesto na DEXie mozna miec Lagi . Kolejna sprawa jest nastepujaca :

-karty graficznej na 101% nie masz najlepszej jaka tylko moze byc ( zapewniam  :) )
-512 Mb ram to stanowczo za mało ( Jak mowilem w grze , ilosc graczy dochodzi do 5-9k )
-Procesor 4gb Ghz? Hmm chodzi Ci o to , ze masz ~4 Ghz?
-Zainstaluj Najnowsze sterowniki do Twojej kart graficznej
-Kup 1-2 GB Ramu
-Podaj pełna nazwe kart graficznej
-Kiedy dostajesz Critical Error ? ( np przy Teleportowaniu )
-Podaj swoje łącze ( rodzaj i prędkośc )
-Podaj ile wynosci Twoj ping ( Gdy po logowaniu masz wybor servera , widnieje napis Ping )


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Kolejny problem
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 04, 2008, 08:45:44 pm »
a chodziło Ci czy sie tnie czy sie laguje, a wiec tnie to bajka w porównaniu do tego co mam, kiedy wchodze do giran to zauzmy naciskam m by wyswietlic mape owszem wyswietla sie ale po 5,6 minutach i podobnie z kazda rzecza 5 minut na zrobienie kroku lub czegos innego

karta grafiki NVIDIA GeForce Go 12000

Critical error dostaje przy: wychodzeniu z gry, wyjsciu do wyboru postaci, przy teleporcie, przy chodzeniu, przy siadaniu, czasem nawet przy używaniu umiejetnosci

aster predkosc 5mb mniej napewno nie powyzej nie pamietam

przy wchodzeniu do gry mam ping 70 czasem 35


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Kolejny problem
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 04, 2008, 09:14:46 pm »
a i przepraszam źle spojrzałem mam 1022 Ram, a nie 512


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

Odp: Kolejny problem
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 05, 2008, 10:24:37 am »
A łącze internetowe?


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Kolejny problem
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 05, 2008, 12:45:34 pm »
Cytuj
aster predkosc 5mb mniej napewno nie powyzej nie pamietam

A łącze internetowe?

Czytanie ze zrozumieniem..


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

Odp: Kolejny problem
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 05, 2008, 01:50:56 pm »
Cytuj
aster predkosc 5mb mniej napewno nie powyzej nie pamietam

A łącze internetowe?

Czytanie ze zrozumieniem..

No właśnie czytam i dlatego zadałem takie pytanie.

Cytuj
mam neostrade dzwoniłem do nich mówia że wszystko jest normalnie

Cytuj
aster predkosc 5mb mniej napewno nie powyzej nie pamietam

@Matim22 Zanim zaczniesz się mądrować sprawdź dwa razy, bo w rezultacie się ośmieszasz.

@Warder Natomiast wracając do tematu, wejdź w linię poleceń windowsa i wpisz: ping wp.pl sprawdź czy nie gubisz pakietów.

I zaktualizuj sterowniki od grafiki.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2008, 01:16:14 pm wysłana przez NMS »