Witaj
Gość

Wątek: prosze o pomoc  (Przeczytany 1743 razy)

  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

prosze o pomoc
« dnia: Wrzesień 10, 2008, 07:53:11 pm »
mam problem gram olem na 74 lvl i zastanawiam sie nad subem raczej dragonowskim myslałem o łuczniku lub sztyleciarzu no i zeby było zabawniej o warlordzie ma byc to postac do expienia i na pvp zaznaczam nie chce tyranta czy destro choc ten ostatni moze tez jest oki i skoro o warlordzie wspomniałem to destro tez konkretnie jak sie sparwuje takie połączenie ol + pole no i z sztyletem lub łukiem wiem ze sztylet / łuk to co innego niz walka włócznia nastepnie co z mana i z 3 clasa czy ja robic przed subem sorki ze nakreciłem ale licze na pomoc  :D


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 0

Odp: prosze o pomoc
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 11, 2008, 10:09:18 am »
Jak chcesz robic ol/xx to rob 3rd wylacznie po subie. Na DN mowia ze wymiata Necro/ol.

IMO zadnego daggera bym nie robil juz lepiej jakiegos lucznika.

PS. W regulaminie chyba jest punkt, gdzie jest napisane ze nie mozna tworzyc watkow tego typu.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 11, 2008, 10:10:54 am wysłana przez Foreigner »


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: prosze o pomoc
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 12, 2008, 08:05:17 pm »
dzieki za odpowiedz mam 2 pytania jakiego łucznika najlepiej wybrac i jakies różnice niecy subem z necro a phantom sumoner plusy i minusy ? :)


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 0

Odp: prosze o pomoc
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 13, 2008, 08:32:04 pm »
ps do ol ssie na statach DE jestes wolny i masz 1 drain, na statach ol nie jest lepiej.


slyszalem ostatnio ze mag orkow/archer jest jakos zbugowany...?? nie wiem czy to prawda ale na razie trzymam swojego horna i czekam na potwierdzenie, kasy w bloto nie wyrzuce.


  • Wiadomości: 141

  • Pochwał: 0

Odp: prosze o pomoc
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 19, 2008, 05:23:07 pm »
dzieki za odpowiedz mam 2 pytania jakiego łucznika najlepiej wybrac i jakies różnice niecy subem z necro a phantom sumoner plusy i minusy ? :)

zrob sobie wl/pr.