Witaj
Gość

Ankieta

Jaka najlepsza suba dla necro?

narco/bish
14 (63.6%)
necro/pp
6 (27.3%)
necro/pal
2 (9.1%)

Głosów w sumie: 22

Wątek: Necro\pp  (Przeczytany 3561 razy)

  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Necro\pp
« dnia: Wrzesień 24, 2008, 11:03:13 am »
Jak w temacie :wink: . Dobry bedzie? :]
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Wiadomości: 47

  • Pochwał: 0

Odp: Necro\pp
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 24, 2008, 07:00:58 pm »
Robienie pp na sube jak dla mnie to głupota. Może i są tacy wymiatacze ale czy to ma w ogóle ten sens i fun? Pp równie dobrze możesz sobie zrobić na dualu. Wiem, że to nie samo co self buff i te inne pierdółki, ale jak dla mnie to lepiej zainwestować horna w coś innego :).

Edit

zrób necro/bish :).
Faray - Infinity x5 - Glad lvl 7x.


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Necro\pp czy necro/bish?
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 25, 2008, 06:07:49 pm »
No wlasnie teraz jak sie zastanowilem, to nie wiem czy bardziej sie nie oplaca necro/bish
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Wiadomości: 47

  • Pochwał: 0

Odp: Necro\pp
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 25, 2008, 07:26:04 pm »
No a powiedz mi kto Ci wyskoczy :p? Summonek, do tego odpalasz transfer pain i jeszcze masz heal po 1600hp^^... będą cie smyrać :] Kolega tym gra i jest to postać ciężka do zajechania. Jedyny minus to mana. Bo jak napierdzielasz 20x heal w ciagu 30 sekund i do tego tluczesz kolesia, transfer pain odpalony to jednak tej many ubywa ;). Poza tym jest to przepiękna postać :D.
Faray - Infinity x5 - Glad lvl 7x.


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Necro\pp
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 25, 2008, 08:50:43 pm »
No wlasnie, mysle caly czas nad tym :P . Necro\pp czy necro\bish, ale jeszcze mam troche, czasu, bo zanim bedzie horn to troche czasu minie :wink: . Nie chce zakladac nowego tematu wiec, założę napisze tutaj. Jest jeszcze jakas rozsadna suba dla necro oprócz tych ?
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: -1

Odp: Necro\pp
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 25, 2008, 09:18:58 pm »
fajny jest jeszcze nekro/da i nekro/pal (duży def, niezły shield block ud, u da masz jeszcze draina ładnego i TODa u pala heal i TOL), a jeżeli wchodzą mutanty to ee/nekro lub ol/nekro ;)
MasterOfSpirytus TH/SWS nobl klan B1A Dragon x15 ON
F1stM4st3r TYR/WC nobl Dragon x15 off
Orri SH/SE dragon x15 off


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Necro\pp
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 26, 2008, 09:13:07 am »
ale ne/pp jak zbufuje sumona to on potrafi ladnie kosic  :) w c4 taki ne slicznie wymiatal ale teraz te wszystkei resisty i dostal po dupce ale jak ja mialbym brac sube i wybierajac pomiedzy ne/pp a ne/bish wybralbym ne/pp nio chyba ze mowimy o mutantach to oczywiscie bierz ne/ee ;p fajna opcja moze tez byc ne/sk dostajesz mase pozytecznych skili w tym jakze sliczny paraliz;p


  • Wiadomości: 47

  • Pochwał: 0

Odp: Necro\pp
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 26, 2008, 03:31:57 pm »
Cytuj
ale ne/pp jak zbufuje sumona to on potrafi ladnie kosic

buffowac sie mozna na db ^_^
Faray - Infinity x5 - Glad lvl 7x.


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Necro\pp
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 26, 2008, 05:26:14 pm »
jesli chce sie komus expic support i odpalac 2 okna to prosze bardzo ^^


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Necro\pp
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 27, 2008, 09:30:10 am »
Wiecie co? Chyba zrobie ankiete w tym temacie ^^ . Beda te suby ktore mnie interesuja :P .Mutanty mnie nie interesuja, tak ze ich nie wstawiam :) .
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2008, 09:31:55 am wysłana przez Zovi »
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Wiadomości: 490

  • Pochwał: 7

  • True Asian Girls Lover
Odp: Necro\pp
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 27, 2008, 11:29:57 am »
Necro/Bish FTW :)




  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Necro\pp
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 27, 2008, 10:50:30 pm »
Necro/bish mowisz? Hmm... widze ze wiekszosc na necro/bish glosuja... Dobra teraz zeby mi jeszcze bardziej ulatwic wybor, napiszcie mi jaka postac jakie ma plusy i minusy :) .Oczywiscie bardzo prosze ^^ .
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Wiadomości: 141

  • Pochwał: 0

Odp: Necro\pp
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 27, 2008, 11:50:58 pm »
necro/pp - dobry na oly jak zreszta prawie kazda postac subnieta na pp.


  • Wiadomości: 490

  • Pochwał: 7

  • True Asian Girls Lover
Odp: Necro\pp
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 28, 2008, 12:16:32 am »
Necro Bish - TP + Super Heal= dlugo żyjesz :P 




  • Wiadomości: 194

  • Pochwał: -2

Odp: Necro\pp
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 28, 2008, 11:32:18 am »
Necro Bish - TP + Super Heal= dlugo żyjesz :P 

+ many brak po 3 sekundach

moim zdaniem:
Necro/ee jest najlepszą kombinacją, chociaż sps/ee da rade necro/ee
potem necro/pp gdyż zawsze masz full bufa, wyobraź sobie np coś takiego robisz questa na woa na 3rd (taki przykład) i masz odpalonego duala na PP i głównego necro, brakło ci bufa przełaczasz sie na PP, patrzysz a tu PP nie żyje i idziesz go resnac i padasz po drodze... a jak będziesz trzymał duala za sobą to słyszalem że nowy GM rzuca banami na prawo i lewo więc gl.......

Necro/pp
+
masz bufy
masz TP
masz silence/anchora itp
Masz returna
i masz bufy ;)

-
jesteś dark man

necro/bish
masz hela co po 3 sekundach ci mana padła
masz TP
masz silence/anchora
masz avatara (wow! u pp to btb)

-
jesteś dark man
mana ci schodzi w 3 sekundy


a poza tym necro/pp jest lepszy od necro/bish, co ci z tego hela? jak na DN liczy się boss+++ weapon++++ i skile++++
dostaniesz takiego silenca to sobie możesz poleczyc... poza tym w trakcie leczenia dostaniesz krytka za 5k i masz po leczeniu.

ale jak kto lubi, zrób taką postać która chcesz i którą będzie ci się fajnie grało, a nie taką która będzie pro pro pro od innych...

pzdr
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2008, 11:37:31 am wysłana przez Morok111 »
bd/sh....necro + noblese  (DRAGON x 15)
TH/DA  (DRAGON x 15)
sps/ee (arena x 200) ;)


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: -1

Odp: Necro\pp
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 28, 2008, 04:41:14 pm »
po 1
zatrzymałeś sie w C4 chyba ;) w interlude jest takie coś jak major heal co zużywa mniej many a poza tym death spike też nie zużywa wiele many więc spokojnie many wystarcza szczegolnie w 1 na 1
po 2
nie wziołeś pod uwage mass pvp i gry w klanie gdzie przydaje sie group major heal a z supportami niema problemu
po 3
bish ma celestical shield przez co 10 sekund wymiata co daje duże możliwości
po 4
w pvp dużo lepszy jest bish bo masz heala i spokojnie dasz rade healować siebie i ewentualnie summona a z healem pp to życze powodzenia i pvp ogranicza sie tylko do ofensywy i ucieczki dzieki returnowi a są bsoe ;)
MasterOfSpirytus TH/SWS nobl klan B1A Dragon x15 ON
F1stM4st3r TYR/WC nobl Dragon x15 off
Orri SH/SE dragon x15 off


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Necro\pp
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 28, 2008, 05:27:11 pm »
Kurde macie chyba jednak racje :D .Raczej wezme sobie bisha na sube, ale jeszcze jedno pytanie :wink: . Jezeli bym wzial bisha na sube, to na kogo statach bym biegal? na statach bisha czy necro? :)
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: Necro\pp
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 28, 2008, 05:56:28 pm »
necro/sk  :P


  • Wiadomości: 194

  • Pochwał: -2

Odp: Necro\pp
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 28, 2008, 06:21:50 pm »
po 1
zatrzymałeś sie w C4 chyba ;) w interlude jest takie coś jak major heal co zużywa mniej many a poza tym death spike też nie zużywa wiele many więc spokojnie many wystarcza szczegolnie w 1 na 1
po 2
nie wziołeś pod uwage mass pvp i gry w klanie gdzie przydaje sie group major heal a z supportami niema problemu
po 3
bish ma celestical shield przez co 10 sekund wymiata co daje duże możliwości
po 4
w pvp dużo lepszy jest bish bo masz heala i spokojnie dasz rade healować siebie i ewentualnie summona a z healem pp to życze powodzenia i pvp ogranicza sie tylko do ofensywy i ucieczki dzieki returnowi a są bsoe ;)


ad.1
grałem sps/ee więc wiem co to jest major heal,
oki dobra lecz się po 1.5k w 1v1 z sps/ee z valadkiem i wm co cie bije po 5k, oki masz racje, death spike zużywa tyle co kazdy inny atak magiczny u innych klas... tylko im szybciej bijesz tym więcej MP ci leci... wejdz sobie na arene zrób necro bish i sprawdź czy nie mam racji, co do tego.

ad.2
kazdy mówi że L2 to gra zespołowa... sranie w banie... w zespole to ja moge popracować, albo pisać prace na zaliczenie... a nie grać... zespół jego od tego żeby zbić wiecej niz 2-3 osoby (jak sam nie dajesz rady), więc tak faktycznie, ja np jak bym robił necro/bish to bym stał z tyłu i leczył jakichś "durniów" którzy i tak padną.... już lepiej zrobić bish wc   albo pp bish, na to samo wyjdzie.

ad.3
celystian 10 sekund.. przed 10 sekund to na oly ja się odsunę od ciebie i zanim do mnie dobiegniesz to już ci się skończy... poza tym na sefl bufie necro/pp vs necro/bish z celystianem to necro bish może sobie wyjść, gdyż pp ma 2 albo 3 resity na necro już nie pamiętam.

ad.4
do ucieczki jest return jak nie dasz rady 122432 vs 1, i jak chcą sie spekować.. gl jak ktoś cię będzie pkował a ty bedziesz bsoe używał haha....
poza tym już wspomniałem o heal.. lecz siebie jak dostajesz za 5k...

btw1
mogłem się mylić troche na DN nie gram długo wypowiadam się z starych wiadomosci, które nie zmieniają się od jakiegoś czasu..

btw2
propo orri twojego topicku about pisania na forum, nie gram na DN juz troche, ale twoja wiedza to może się schować co do innych użytkowników tego forum którzy nie graja a odpowiadają na dużo postów, od tego jest forum żeby na nie wejśc i napisać co sądze m.in o necro/bish... a czy będa pisał na forum L2 o L2 to decyduje ja i mój dostawca internetu.

pzdr elo ziomalelo....
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2008, 06:25:56 pm wysłana przez Morok111 »
bd/sh....necro + noblese  (DRAGON x 15)
TH/DA  (DRAGON x 15)
sps/ee (arena x 200) ;)


  • Wiadomości: 141

  • Pochwał: 0

Odp: Necro\pp
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 28, 2008, 06:41:28 pm »
poza tym już wspomniałem o heal.. lecz siebie jak dostajesz za 5k...

nekro ma summona i TP wiec raczej po 5k nie obrywa- w szczegolnosci na oly.

Co do nekro/pp vs nekro/bp - powiem tak, walka tych postaci jest ciekawa osobiscie nie widze, zeby ktorys mial zdecydowana przewage. Tak czy inaczej, stawialbym na nekro/bp


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: -1

Odp: Necro\pp
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 28, 2008, 06:43:14 pm »
wy to jesteście fajni^^ wszystkie pvp są tylko z sps/ee i koniec innych postaci nie bieżecie pod uwage...
z sps/ee ani nekro/bish ani nekro/pp no może nekro/pal z ud da sobie rade, ale są jeszcze inne suby
Cytat: Morok111
propo orri twojego topicku about pisania na forum

po polsku nie umiesz pisać? :P (żart dla poleprzenia Twojego samopoczucia i uświadomienia że kłucisz sie o gre)
l2 to niejest gra zespołowa... :D:D:D o siege słyszał? o mass pvp słyszał? o rb słyszał? o pewnych formach pomocy np. członkom klanu słyszał? powiedz mi co ty byś bez innych graczy zrobił? bez klanu, ally, kolegów itp.?
MasterOfSpirytus TH/SWS nobl klan B1A Dragon x15 ON
F1stM4st3r TYR/WC nobl Dragon x15 off
Orri SH/SE dragon x15 off


  • Wiadomości: 141

  • Pochwał: 0

Odp: Necro\pp
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 28, 2008, 08:23:28 pm »
po polsku nie umiesz pisać? :P (żart dla poleprzenia Twojego samopoczucia i uświadomienia że kłucisz sie o gre)
l2 to niejest gra zespołowa... :D:D:D o siege słyszał? o mass pvp słyszał? o rb słyszał? o pewnych formach pomocy np. członkom klanu słyszał? powiedz mi co ty byś bez innych graczy zrobił? bez klanu, ally, kolegów itp.?

L2 jest gra zespolowa ale malo kto gra zespolowo. Dualboxy w miastach daja buffki, wiec mozesz sobie biegac i zabijac. Jak grasz magiem lub lucznikiem to prawie zawsze kogos zabijesz, nawet wybiegajac na cale party z ukrycia  :D

PS: z nekro/bp/pp da sobie rade ogarniety sh/ps :-) i tez zalezy na jakich buffach jest walka, jak na selfie 1 vs 1 to wiadomo ze postac z lepszym selfbufem wygrywa.


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Necro\pp
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 28, 2008, 11:26:11 pm »
Tak L2 to gra zespolowa ale nie na DN tu każdy chce byc PRO,  Co do sps/ee na full buffie to racja ze wymieta.. ostatnio ol/es dostal odemnie jakims cudem crit za 5k to mnie zwyzywal od donatorów :-)


:wink: temat zamykam bo sie wyczerpał i gadacie juz pierdoły  :P

/Dobranoc
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2008, 11:29:46 pm wysłana przez Thorns »

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.