Witaj
Gość

Wątek: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia  (Przeczytany 82526 razy)

  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage ][ Ephion Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 12, 2008, 11:46:03 pm »
O lol, Bula, ty to stryk? To ty się wwaliłeś po nagrody ze mną do Kościoła? xD Lol, mój nick Dakkar ;) HK Hero, chociaz Hell Knightem gram może 2 raz... :D No nic... Tak, prawda, chodzi mi o Arasa, Koperka nie spotkałem. Mathim jest super adminem, takiego to ze świeczką w Chinach o 12 po południu szukać. Ale GMowie to istna kpina. Proponuję aby ktokolwiek inny, byle by nie Aras i Koperek objął stanowisko GMa.



I proszę, nie śmiejcie się z ustawienia moich skilli, w ogóle ze mnie, powtarzam, to może 2 raz jak gram Dark Avengerem/Hell Knightem, i wwalałem wszystko co może być przydatne ;P
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2008, 11:56:43 pm wysłana przez Jaki Ganh »



Szukam serwera...


Odp: Lineage ][ Ephion Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 13, 2008, 09:15:43 am »
Cytuj
O lol, Bula, ty to stryk? To ty się wwaliłeś po nagrody ze mną do Kościoła? xD Lol, mój nick Dakkar

taa, wlasnie wczoraj jak do mnie PMa pisales to przeczytalem na forum ze to ty :P


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Lineage ][ Ephion Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 13, 2008, 01:42:42 pm »
Co mogę napisac ... jest mi wstyd za Gm-ów ... Powiem tak . Kop3rek miał Gm-a , ale za robienie postaci i granie nimi ( mowa o postaciach robionych przez GM-a , które rozwalały 3-4 osoby ... ) Wczoraj mu zabrałem GM-a po interwencji Maślana . Jak widzę nie dostosował się i nie usunął wszystkich swoich postaci , a więc dzisiaj ( zaraz ) kasuje mu wszystkie konta i daje bana . Co do Arasa to itemów nie rozdawał . Jedyne itemy jakie wręczył to były kalkulatory ... ( Jeżeli ktos ma dowod na to , ze on tez dawał jakies inne itemy to prosze o screena itp ) Wiem , ze wielu graczy juz pewnie odeszło z tego servera .. czego się nie dziwie , ale dalej namawiam kazdego kto ma ochote , aby u nas zagrał   :hu_2_3:


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: Lineage ][ Ephion Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 13, 2008, 01:45:02 pm »
dla ciekawości przejrzałem logi ---> Aras dawał tylko kalkuratorek - nie ma nic na temat dawania itemków innym postaciom. A dostęp do bazy i serwera mam tylko ja i Mati :)


Odp: Lineage ][ Ephion Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 13, 2008, 01:55:03 pm »
aaaaaa nie przeczytalem do konca ze chodzilo o rozdawanie itanxow przez Arasa, jezeli o to chodzi to nic do niego nie mam bo z tego co wiem nic nie rozdawal, po prostu czasami jest moze za bardzo(a czasami za malo) konsekwentny z jailami, ale przy takim community sie nie dziwie ^^
Cytuj
Wiem , ze wielu graczy juz pewnie odeszło z tego servera ..
az tak zle chyba nie jest :)

Cytuj
ale dalej namawiam kazdego kto ma ochote , aby u nas zagrał 
+1, serwer fajny i mozna pograc zeby sie od LR oderwac


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: Lineage ][ Ephion Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 13, 2008, 02:03:34 pm »
aaaaaa nie przeczytalem do konca ze chodzilo o rozdawanie itanxow przez Arasa, jezeli o to chodzi to nic do niego nie mam bo z tego co wiem nic nie rozdawal, po prostu czasami jest moze za bardzo(a czasami za malo) konsekwentny z jailami, ale przy takim community sie nie dziwie ^^

Pogadam z nim na ten temat :)


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage ][ Ephion Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 13, 2008, 03:09:49 pm »
Hm, w kościele rozdawał Book's Gianty, i dał Formal Weary, ale to dla nowożeńców :) Przy okazji: Votes - 37 na HopZone ;) Jest coraz lepiej, oprócz lepszej kiełbasy mamy lepsze serwery, no co do GMów to z nimi kiepsko, alee, alee! :) Dobra, to ja idę sobie pograć, drżyjcie archerzy, daggerzy i inni, bo Dakkar nadchodzi, muahahahahaha xD



Szukam serwera...


Odp: Lineage ][ Ephion Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 13, 2008, 03:48:00 pm »
Hm, w kościele rozdawał Book's Gianty, i dał Formal Weary, ale to dla nowożeńców :) Przy okazji: Votes - 37 na HopZone ;) Jest coraz lepiej, oprócz lepszej kiełbasy mamy lepsze serwery, no co do GMów to z nimi kiepsko, alee, alee! :) Dobra, to ja idę sobie pograć, drżyjcie archerzy, daggerzy i inni, bo Dakkar nadchodzi, muahahahahaha xD
ksiazki dawal za to ze ludzie przyszli na mass screena :P

zreszta ksiazki to nie problem, w 10 minut mozna nafarmic ~20-30


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: Lineage ][ Ephion Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 13, 2008, 04:04:33 pm »
Jaki Ganh -

Co do BoG - Bula wyjaśnił ale na PM napisałeś mi że nie zna ortografi. Uwierz mi że jak pisze do Ciebie ~15-10 os z pytaniami zadko kiedy zwracasz uwage na orty. Czasami cos trzeba poswięcić za to zeby odpisać tylu graczom :)


Pogadaj z Matim - zostań GM na jeden dzień - zobaczysz że nawet przy takim community to nie lada wyczyn siedziec w Giran na dupsku i odpowiedac na pytania często nie mające nawet "połączenia" z grą lub game play. Mimo że jak napisałeś
Cytuj
Aras jest nie tylko dzieckiem, nieznającym poprawnej ortografii, dodatkowo, na wszelkie prośby wytłumaczenia zesłania do jaila odpowiada groźbą banem

No bo pytasz o niewiadomo co :P Jakies propozycje dajesz hahahha

Ja też tak robie :P tzn robiłem :D



  • Wiadomości: 244

  • Pochwał: 0

  • fuzzy lama
Odp: Lineage ][ Ephion Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 13, 2008, 06:57:22 pm »
A moze inna propozycja niz reinstall gry? Zrobilem i nic nie pomoglo.. dalej nie moge sie wlogowac bo ciagle mi wyskakuje c.error w tym samym czasie i miejscu.. heh


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage ][ Ephion Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #60 dnia: Październik 13, 2008, 07:31:40 pm »
No dobra, ale co on odwala. Robi z siebie jakiegoś dyktatora. Sam nie wie za co jaila daje, chyba za to, że ktoś nie jest z nim zgodny. W ogóle typ jakiś bleee i fuuuj. Przy okazji, oly nie działa, znowu ;/



Szukam serwera...


Odp: Lineage ][ Ephion Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #61 dnia: Październik 13, 2008, 07:43:45 pm »
No dobra, ale co on odwala. Robi z siebie jakiegoś dyktatora. Sam nie wie za co jaila daje, chyba za to, że ktoś nie jest z nim zgodny. W ogóle typ jakiś bleee i fuuuj. Przy okazji, oly nie działa, znowu ;/
ingame uzyskalem info ze Maslan sie naszym oly zajmuje wiec bedzie ok ;)

co do Arasa, dzisiaj juz calkiem normalnie sie z nim gadalo :D

btw, on chyba mysli ze 2 tezzy na serwie sa z jakichs haxow, bo pytal mnie i kumpla dzisiaj skad mamy :D a one byly z eventa ^^

btw
3ci dzien na serwie

2x Tezza
2x Taras
2x Baium
3x AQ
2x Zaken
1x Valarkas

:P



  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Lineage ][ Ephion Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #62 dnia: Październik 13, 2008, 07:45:06 pm »
Tłumaczył się, że nerwowy jest :]
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage ][ Ephion Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #63 dnia: Październik 13, 2008, 07:48:00 pm »
A ty Tyr też tam grasz i z bulą bide klepiecie? :P No, dzisiaj był nawet, ale i tak mnie szlag trafia jak go widzę, na pewno go nie polubię ;)



Szukam serwera...


Odp: Lineage ][ Ephion Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #64 dnia: Październik 13, 2008, 07:52:35 pm »
A ty Tyr też tam grasz i z bulą bide klepiecie? :P
ja tam wiem czy bide ... dzisiaj Palibati ubilem z klanem ale nam jajka do skilli klanowych nie polecialy :D

ale bedzie farm zone i bedzie sie itemy zamienialo na jajka/LS/enchanty i chyba cos jeszcze :>


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Lineage ][ Ephion Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #65 dnia: Październik 13, 2008, 07:53:42 pm »
Bide :P Nie mam na co kasy wydawac :]
Lineage 2 Classic EU


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Lineage ][ Ephion Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #66 dnia: Październik 13, 2008, 07:57:57 pm »
Beda dzisiaj gotowe 3 nowe lokacjie , w ktorych bedzie po 1 rodzaju mooba , z ktorego bedzie lecialy coiny , za ktore bedzie mozna otrzymac jajka do clan skilli , blessy , ksiazki

+ Ephion Items ( to jeszce nie dzisiaj )


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: Lineage ][ Ephion Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #67 dnia: Październik 13, 2008, 07:58:27 pm »
to oly co mamy to działa bo działa ale tak naprawde nie działa (w skrócie:P)

Pracuje teraz nad nowym oly (trochu zmodyfikowanym dla potrzeb serwera)



  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage ][ Ephion Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #68 dnia: Październik 13, 2008, 08:16:32 pm »
A mi nadal nie podoba się NPC Buffer. Po pierwsze, All Buffs - brak Resist Shock, Advanced Buffs i innych, przydatnych buffów. W ogóle moim zdaniem buffer powinien być nie pięknie ozdobiony poprzez ładne bannery, tylko buff obok buffa, podział Buffs for fighters i Buffs for mage. Dodatkowo żądam serwera z niższymi ratami, do x20 ;-) Najlepiej x20, a wzorować się na L2 Forever. Kolejna rzecz, questy na noblessa z możliwością kupna paru itemków, byle by Barakiela był do ubicia. Hmm, i dajcie masę innych dodatków. Ale z drugim serwerem to ja na serio :) 



Szukam serwera...


Odp: Lineage ][ Ephion Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #69 dnia: Październik 13, 2008, 08:47:25 pm »
buffy sa ok,

ja sie buffuje u starego buffera, a z nowego CoV tylko jak potrzeba :D

Tyr jak bedziesz ingame, to PM stryk, mamy wojny z Supreme i DarkWave ^^
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2008, 09:07:15 pm wysłana przez bula »


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Lineage ][ Ephion Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #70 dnia: Październik 13, 2008, 09:32:50 pm »
Ten nowy nowy to ma tylko 1 lvl buffków...
Lineage 2 Classic EU


Odp: Lineage ][ Ephion Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #71 dnia: Październik 13, 2008, 10:02:04 pm »
Ten nowy nowy to ma tylko 1 lvl buffków...

wlasnie dlatego uzywam go tylko do cova :D


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage ][ Ephion Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #72 dnia: Październik 13, 2008, 10:05:03 pm »
Po dupie dostaniecie, każdy to wie :P Już widzę, homoseksualna trójka w akcji ^,^ Choć przyznam, że przed CW chciałem do Was dojść :)



Szukam serwera...


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Lineage ][ Ephion Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #73 dnia: Październik 13, 2008, 10:24:31 pm »
Ja tam nie wiem jak sie sily lolklanów rozkładają :<
Lineage 2 Classic EU


Odp: Lineage ][ Ephion Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #74 dnia: Październik 13, 2008, 10:52:18 pm »
Po dupie dostaniecie, każdy to wie :P Już widzę, homoseksualna trójka w akcji ^,^ Choć przyznam, że przed CW chciałem do Was dojść :)
no tak popatrzmy

zrobilismy lockdown farmy 2(+20 crp), az typ z supreme nas prosil zebysmy przestali

zrobilismy lockdown coin farmy 2, tez nie mogli(scie) nas wyniesc

wiec nie wiem kto po dupie dostaje

Ja tam nie wiem jak sie sily lolklanów rozkładają :<
my w 4 osoby > all

ogolnie to wyglada tak ze lolSupreme na nasze 4 osobowe pt potrzebowalo full party z czterema cancellerami, i dopiero wtedy dali nam rade, oni mowili ze wygrali, ale to nie my mamy CRP na minusie ^^
btw +300 pvp points w 2 godziny
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2008, 11:43:00 pm wysłana przez bula »