Witaj
Gość

Wątek: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia  (Przeczytany 82452 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Lineage ][ Ephion Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #125 dnia: Październik 18, 2008, 11:23:45 am »
Jesli tak to zobacz mojego posta na stronie 6 , w ktorym napisalem co nalezy zrobic


  • Wiadomości: 46

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Ephion Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #126 dnia: Październik 18, 2008, 12:42:10 pm »
Nie, nic nie tykałem expiłem i nagle .... potem dałem tp do giran znowu to samo ...ale dziś póki co normalnie gram ;D :) Znajdzie się dla mnie jakis klan może ;>


  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Ephion Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #127 dnia: Październik 18, 2008, 06:05:07 pm »
Siema ludzie mam sprawę zrobiłem wszystko co napisał Mathim wcześniej aby pozbyć się tego criticala związanego z Tajemniczym Czarnym skillem ale dalej dostaje critical error za każdym razem proszę o szybką odpowiedź co mogę zrobić żeby odzyskać chociaż itemy bo macka +30 sama się znowu nie zrobi  :D.


  • Wiadomości: 323

  • Pochwał: 4

Odp: Lineage ][ Ephion Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #128 dnia: Październik 18, 2008, 06:33:32 pm »
Siema ludzie mam sprawę zrobiłem wszystko co napisał Mathim wcześniej aby pozbyć się tego criticala związanego z Tajemniczym Czarnym skillem ale dalej dostaje critical error za każdym razem proszę o szybką odpowiedź co mogę zrobić żeby odzyskać chociaż itemy bo macka +30 sama się znowu nie zrobi  :D.

Napisać do admina z prośba o przeniesienie sprzętu.


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: Lineage ][ Ephion Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #129 dnia: Październik 19, 2008, 11:14:49 am »
albo bez pośrednio do mnie


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage ][ Ephion Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #130 dnia: Październik 19, 2008, 12:42:54 pm »
Maślan, jaki ty nick masz? Bo chyba cię nigdy nie spotkałem  :shock:



Szukam serwera...


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: Lineage ][ Ephion Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #131 dnia: Październik 19, 2008, 12:46:04 pm »
Maślan, jaki ty nick masz? Bo chyba cię nigdy nie spotkałem  :shock:

Masełko ale mnie nie spotkasz bo albo siedze w godzinach nocnych (1-2 w nocy) albo siedze w plikach xD


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Lineage ][ Ephion Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #132 dnia: Październik 19, 2008, 06:14:49 pm »
Prosze kazdego kto gra na tym serverze lub ma zamiar aby pobrał nowego patha :

Path : Pobierz
« Ostatnia zmiana: Październik 19, 2008, 06:16:20 pm wysłana przez Matim22 »


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage ][ Ephion Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #133 dnia: Październik 19, 2008, 08:23:22 pm »
prosze o pojawienie sie jakiegos mONdrego gm-a w grze:X
i prosze o nie wolanie na mnie ona///zabila itp... jestem chlopakiem
Rassbud:D


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #134 dnia: Październik 20, 2008, 04:13:14 pm »
A ja tez mam pytanie... Czy ci zbugowani daggerzy, zostali odbugowani? :x :) . Kim teraz się, opłaca grać ? :)
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #135 dnia: Październik 20, 2008, 04:14:31 pm »
Zgłaszam, że i tak po zaktualizowaniu Gracji jak i po wgraniu nowego patcha nadal pojawia mi się Czarny Skill.

Zovi - teraz opłaca grać się każdą klasą. Daggerzy nadal mają przewagę nad magami, choć nie zawsze, np. podczas olimpiady, ale powiedzmy nasz klanowy Phoenix Knight rozwalił 4 daggerów zanim padł, to niezły wynik, co nie? Tak samo inne tanki, powiedzmy ja, SK, bez problemu rozwalam daggerów czy dd, np. over-enchanted Gladiator, który był na tyle durny aby nie spostrzec UD, przykra sprawa. Teraz nawet Cardinal jest owner, jak wlepię wszystkim trance +9, zacznę się healować, napiszę do klanu, poczekam, i leżą, muahahahaha xD Bishop ownerZzz! xD
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2008, 04:18:53 pm wysłana przez Jaki Ganh »



Szukam serwera...


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #136 dnia: Październik 20, 2008, 05:05:12 pm »
Zrób +10 :P
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: -1

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #137 dnia: Październik 20, 2008, 05:29:56 pm »
Lol haha lolServer :D


Gram prawie od początku i idzie niezle xD, jak na takie community 1k pvp to jest dobry wynik. BB i klan Snoopsa to lolKlany - wojny nie oddadzą :D Jak Zabije ich to jestem czerwony (kurw.... 40 PK xD:P) Barany jedne grać nie umią a jedynie wyzywają (ahhh kocham te słówka "ewe donat ewe donat", żal mi sie ich robi :D) . Czasami można pociupać z nimi hahah - jedynie +200-300 fragów dziennie na upartego. PlayBoys zownowali serwer, gdzie nie pójdziemy zadyma, u Nas każdy startuje na oly ( i myśle że będziemy jedynym klanem z hero :D). Ja tam oly pierd... mam 3 walki 24 ptk i jestem pro :D, co do dagerów - da rade zabic każdego poprostu każdego ale co tam nie bede pisał o tej klasie. TH to kupa parodia która nie powinna powstac i ten jego mirage (jak gram GH i mam pv z th napierdalam jak głupi ahh tu pach mirage detarget - kur jestem wkurwiony jak cholera ale co poroadzic lolNCSoft- z kolei na subie TH mam mirage +1 każdy pojedynek) druga sprawa..... z PB - u Nas jest tylko na schoucie "a2" - każdy wie o co chodzi - pvp zadyma xaxaxxa pro Ewe owned :D, ostatnio grałem gladem - popierdólka nie postać (pofc na tym serwerze) ni to wój ni to mag - poprostu nic porzytecznego :D, druga suba BD - wymatam na TVT - dance of medusa i 4-5 gości na medusie dead hahah tylko to reuse wkurza ale da rade przezyć. PK - też dobra postać hate aura i każdy na mnie a póżniej dla innych +1 przy minimalnej stracie HP/CP. Poprostu rox, nie ma donatów - da rade przeżyć jak na realia dzisiejszej sceny serwerej. Jest kilka nie dociągnięć ale jest super - każdy z każdym napierdziela się jak tylko zobacze "pięści" nad titlem heheh kocham pvp. Co do Bisha na pvp, Trance +10/+9 robi swoje - to jest cud chodzący :D miodzio które tylko cieszy oczy. Pare sleepów - schout "a2, enchant czy coś tam" i od razu całe pt i nawalanka - kocham :D


Polecam serwerek

~Wasza kochana Ewelinka :*:*:*::*:*


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #138 dnia: Październik 20, 2008, 06:55:18 pm »
Comunity servera rosnie . Teraz jest ~ 40 - 50 online . Mamy blisko 200 vote na HopZone , a wiec ciagle witamy nowych graczy . Dodany zostal nowy Gm-Shop ( bardziej przejrzysty interfejs ) Jesli sa jakies bugi to prosze je pisac na forum SERVERa bo naprawde nie daje rady odpisywac na czatach : ( ! , + , zwylym i 20 pmach )


Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #139 dnia: Październik 20, 2008, 07:09:29 pm »


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #140 dnia: Październik 20, 2008, 08:12:02 pm »
Prosze kazdego kto gra na tym serverze aby oddawal Vote na HopZone jak często tylko moze  :? To przyciagnie wiecej graczy . na razie mamy 202 Vote . Aktuualnie teraz jest 54 osoby online.


  • Wiadomości: 244

  • Pochwał: 0

  • fuzzy lama
Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #141 dnia: Październik 20, 2008, 08:26:46 pm »
Math ja mam tylko nadzieje zeby was nie ponioslo i nie wprowadzilibyscie jakiegos donatctwa po ktorym donat solo kladzie 10 osob itd. bo serw jest naprawde dobry.

PS: PlayboS -> All
Pozdr0 By Azzm :P


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #142 dnia: Październik 20, 2008, 08:51:28 pm »
Jak juz mowilem to na razie donatorów : brak ( o padniecie servera , utrzymanie sie nie trzeba martwic  :) ) I jak tak dalej bedzie to calkowicie usune donate !!!


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #143 dnia: Październik 20, 2008, 09:17:48 pm »
Hm, ja donatów nie zauważyłem ;) I tak wasz system donate jest dosyć drogi, a to co jest tam na ogół prosto można zdobyć w grze. Poza tym: PlayBoys > All (nawet łącznie z GMami ^^). Przy okazji, mi się nie podoba parę rzeczy, otóż:

- Po co jest stworzone jakiekolwiek expienie? To serwer PvP, ja nie widzę sensu dodawania PvE "bo być musi". Te Kill-Me w obszarze gdzie są nowe postacie powinny od razu dawać 85lv. Poza tym, czy mi się zdaję macie zbugowane blessedy? Drugi raz używam blessa, i drugi raz mi się broń nimi zjarała, tj. do +0, a zwykłymi do +20 dobijam O.o A, kolejna rzecz dot. enchantowania, otóż jest jakby nie zbalansowany. Safe enchant za duży, max enchant też za spory, i tworzy się coś takiego, że over-enchanted mają sporą przewagę, bo powiedzmy gość z bronią +13 ma małe szanse z gościem >+25  :| Imho powinno być +3 safe + 16/20 max i nie byłoby takich różnic. Po następne, usunięcie buffów z TvT. Zastanawia mnie, czy to na pewno takie uber rozwiązanie, otóż zakładamy, że w przeciwnej drużynie jest WC + Bish i paru DD, choćby to byli kretyni, położą dobrych graczy na selfbuffach, tym bardziej, że niektóre klasy bez buffów radzą sobie tragicznie, i przez to tamci robią masakrę :/ Co do oly, jest kur****o zbugowane, że tak się nieładnie wyrażę. Już po raz któryś gdy ja bądź przeciwnik ma mało hp moja postać nagle przestaje walić, nie mogę nic zrobić, jakby niewidzialny anchor. No kur-- to jest nie do wytrzymania. Ile ja walk przez to przegrałem. Pewna walka, wróg zaraz pada, a tu nagle bum, nic nie mogę zrobić :/ Trochę nie fair, bo przez to nie mam szans na oly, zróbcie z tym coś. Kolejna rzecz, hm, zamierzacie tworzyć jakiś drugi serwer? Chętnie pograłbym na jakimś low rate ;], ale to tylko cicha nadzieja małego Ganha ^^



Szukam serwera...


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #144 dnia: Październik 20, 2008, 09:25:16 pm »
1 Enchant nie jest zbugowany ... kwestia szczęscia

2 Co do lvlu . A moze tak od razu dac , ze kazdy zaczyna z all +30 , 85 lvl , skille +30 ... to jest high rate , ale jakies utrudnienie musi byc ... wkoncu przy x2k expa ...wbicie 80-85 to kewsita kilku minut

3 Jak zmienie teraz na max +20 to dopiero bedzie unbalanced...bo duza czesc graczy ma itemy 20 +++

4  Co do tego buga , z ktorym nic nie mozesz robic..to jak widzialem na serverach l2j jest to typowy bug.. roziwazanie ? Self Target + ESC ... postaramy sie to usunąc.

5 Co do low rate , sprzet jest , ale czasu nie ... najpierw chcemy aby jako tako dzialal HR a potem pomyslimy o low rate , z ktorym jest 38888888 x wiecej roboty ....


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: -1

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #145 dnia: Październik 20, 2008, 09:31:20 pm »
Aaaa tam pierdzielisz głupoty jak potłuczony przez BB

Czasamis ie zdadzają takie zarywy :DP na 3 walki w jednej mi się trafiło ale przeważnie dawałem rade wyjsc opresowo z tego xD i przewaznie to sie działo jak walczyłem z BB ;/;/;/ parodia totalna ale wiecie Play >>>>>>> ALL jak zawsze - ja tam na was na rello czekam opresowo bo na ephion nie mam co grac juz - nie chce mi sie siedziec po nocach i farmic jak poje....  farmic na +30, pozdro dla Stryka z jego new dyn set +30 :P:P i jawels :D ahahha stryk pro gracz :D:D:D:D Dla serwera życze jak najlepiej - poznałem Play od strony klanowej i ich zgrania co u nich jest rzeczą na cel (oczywiście jeżeli chodzi o podstawowy team)[nie chodzi mi o newbie z ephion:PPPP chodz sam nim jestem] klanik wyje... walony w kosmos. Serwer to samo. Ekipa "ephion crew" wie co robi, naprawiają dodają - poprostu cud, miód i malineczka :D kocham was <3 :P:P Dobra koniec zarzalen bo mi sie juz nie chce pisać. Pozdrówka

Ewelinka


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #146 dnia: Październik 20, 2008, 09:37:25 pm »
Aaaa tam pierdzielisz głupoty jak potłuczony przez BB

Czasamis ie zdadzają takie zarywy :DP na 3 walki w jednej mi się trafiło ale przeważnie dawałem rade wyjsc opresowo z tego xD i przewaznie to sie działo jak walczyłem z BB ;/;/;/ parodia totalna ale wiecie Play >>>>>>> ALL jak zawsze - ja tam na was na rello czekam opresowo bo na ephion nie mam co grac juz - nie chce mi sie siedziec po nocach i farmic jak poje....  farmic na +30, pozdro dla Stryka z jego new dyn set +30 :P:P i jawels :D ahahha stryk pro gracz :D:D:D:D Dla serwera życze jak najlepiej - poznałem Play od strony klanowej i ich zgrania co u nich jest rzeczą na cel (oczywiście jeżeli chodzi o podstawowy team)[nie chodzi mi o newbie z ephion:PPPP chodz sam nim jestem] klanik wyje... walony w kosmos. Serwer to samo. Ekipa "ephion crew" wie co robi, naprawiają dodają - poprostu cud, miód i malineczka :D kocham was <3 :P:P Dobra koniec zarzalen bo mi sie juz nie chce pisać. Pozdrówka

Ewelinka

Dzieki  :)

-------------------

Event : Jezeli do soboty przekroczymy 350 Glosow na Hop-Zone , to w niedziele wieczorem zorganizuje event , w ktorym przez 90 sec ( 1,5 min ) enchant rate bedzie wynosil 99 % !!! ( Aktualnie mamy 211 Vote )


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #147 dnia: Październik 20, 2008, 09:47:01 pm »
Hahaha, już to widzę, popalę cały mój EQ znając moje pieprz**e szczęście ^^



Szukam serwera...


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #148 dnia: Październik 20, 2008, 09:59:09 pm »
Będzie 99% :)


Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #149 dnia: Październik 20, 2008, 10:38:11 pm »
Będzie 99% :)
z pro stylem enchantowania od HB(albo od Ct1 - chodzi mi o ten pasek :F) ani jednej rzeczy do 30 nie da sie wklikac w 90 sekund :P

ale w sumie 90 sekund akurat, zeby za duzo ludzi nie mialo max enchant broni/setow