Witaj
Gość

Wątek: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia  (Przeczytany 82446 razy)

  • Wiadomości: 244

  • Pochwał: 0

  • fuzzy lama
Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #200 dnia: Październik 25, 2008, 10:31:24 am »
z tymi daggerami to pr0 naprawde jestescie, osobiscie:
a) OL > Dagger
b) DA > Dagger
c) Pal > Dagger
d) SH > Dagger bezproblemowo jak sie umie grac
e) Tyrant > Dagger
f) Titan > Dagger
rzeczywiscie 0verp0wer...


  • Wiadomości: 233

  • Pochwał: 1

  • Mordowac wszystkich! Ojciec rozpozna swoich!
Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #201 dnia: Październik 25, 2008, 11:27:42 am »
No ja nie wiem... Ostatnio Titanem na subie rozwalilem 3 daggerow na raz... Wiec nie mozliwe zeby dagger byl overpowerd bo wczesniej grajac sph nie moglem rozwalic dwoch th... To zalezy jaka klasa na jaka wiec tak jak jest normalnie w l2.
"– Kiedyś wybrałam się nawet do Piekła
– Jak zdołałaś wrócić?
– Wrócić? Wrócić? Ja tu zostałam..."


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #202 dnia: Październik 25, 2008, 11:41:16 am »
Daggerowi po wielu obserwacjach został obniżony lethal rate i ogólnie lad rate blowów, aktualnie sprawdzam pozostałe klasy


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #203 dnia: Październik 25, 2008, 12:20:27 pm »
Wiadomo, Tank > Dagger, ale mnie nadal irytuje 4k u titana, co robię źle? Mam przy okazji 1k atk.speeda ;)



Szukam serwera...


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #204 dnia: Październik 25, 2008, 02:08:03 pm »
no to masz pro p.def ... aa i co ma enchant broni do dmg z BS'a? ja bilem TH z BS'a innego TH po 11k(w dynasty byl)
mi chodzilo jedynie o to, ze dagger moglby przy szczesciu zatluc tytana po wrzuceniu frenzy, a ten dmg tylko do pokazania;]


Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #205 dnia: Październik 25, 2008, 03:50:46 pm »
mi chodzilo jedynie o to, ze dagger moglby przy szczesciu zatluc tytana po wrzuceniu frenzy
no i tak jest na kazdym serwerze HB++ ...


Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #206 dnia: Październik 25, 2008, 07:41:21 pm »
specjalnie BUMP

Mathim, takie pytanie, komu ty GMa dajesz? wlasnie zostalo wylaczone class based oly dlatego ze nasz klan sie zebral i chcielismy zrobic na jutro hero cardinala ... potem chcielismy to samo zrobic z WR/Adv/MLS, i nie na dual boxach, tylko zebralo sie 7-8 osob i chcielismy normalne CB zrobic, dlatego pytam sie, co to ma byc?

przykro mi ale wydaje mi sie ze bedziemy musieli opuscic serwer na ktorym dyskryminuje sie niektore klany ...

edit:
no i jezeli CBma byc zablokowane to trzeba bylo z tym troche wczesniej jak na cb oly wbijal bishopw BW robe i z B grade dualami
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2008, 07:47:43 pm wysłana przez bula »


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #207 dnia: Październik 25, 2008, 09:10:08 pm »
To w takim razie troche krytyki z mojej strony. Server wydawal mi sie fajny dopoki na nim troszke dluzej nie pogralem tzn, ponad tydzien... Community dosc slabe same polaki i tylko jeden klan ktory ma pojecie o grze i zna mechanike l2, ale o nim zaraz. PvP eventy TvT wszystko super 0 lagow praktycznie. Dotacja nawet ok, donatorzy nie az tak bardzo odbiegajacy od normalnych graczy. Problem dopiero pojawil sie kiedy rozpoczela sie olympiada i mass feeding 1 klanu tj playboys. Dodatkowo logowanie jakichs dziwnych bezclanowych postaci tylko w celu nabicia pkt. Ja sam bylem bez klanu od poczatku do konca myslaem ze jest to chociaz jeden server gdzie mozna sie cos pobawic i normalnie zawalczyc na oly a nie liczyc sie z tym ze i tak playboys logna tyle charow ile tylko jest mozliwe byle tylko podzielic pkt miedzy soba. Niestety padlo i na moja postac tj. PW walczac normalnie udalo mi sie wyprzedzic pw o nicku: wat. I tu sie rozpoczal mass feeding jednej postaci. Nie mialem szans z calym klanem niestety. od razu mowie ze nie zale sie taka jest mechanika gry tak to wymyslil ncsoft tak to wykozystuje tylko jeden klan bo 90% ludzi grajacych na tym serverze i tak pewnie nie bedzie wiedziala o czym pisze... Co do samych GMs sa ok nawet z ktoryms udalo mi sie dluzej porozmawiac na ten temat, nie wiem kto byl na MJJ, ale dzieki. Wiec nie ma sensu blokowania class bassed bo to i tak nic nie zmieni. Me ----> quit bye hf.

ps. wat na cholere ci ten hero jak cie widzialem 2 razy przez ostatnie 2 dni w grze, za kazdym razem logowany tylko na feeding...

pzdr all Mahone


Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #208 dnia: Październik 25, 2008, 09:17:13 pm »
Cytuj
Problem dopiero pojawil sie kiedy rozpoczela sie olympiada i mass feeding 1 klanu tj playboys.
no tylko ze zanim feedowac zaczelismy to CB zostala wylaczona wiec o czym rozmawiamy?
Cytuj
Dodatkowo logowanie jakichs dziwnych bezclanowych postaci tylko w celu nabicia pkt
j/w, ale to nie jest logowanie dziwnych postaci tylko class based olympiad, powiedz mi jak ma bish wygrac z jakakolwiek postacia jak regen MP jest x10000?
Cytuj
Niestety padlo i na moja postac tj. PW walczac normalnie udalo mi sie wyprzedzic pw o nicku: wat. I tu sie rozpoczal mass feeding jednej postaci. Nie mialem szans z calym klanem niestety.
hahaha rofl, doprawdy, to jest smieszne, to ze wygral ze mna bylo mozliwe, to ze ty przegrales z jakims paladynem tez bylo mozliwe, on mial +8, ty -7, i dlatego on jest pierwszy w rankingu
Cytuj
ps. wat na cholere ci ten hero jak cie widzialem 2 razy przez ostatnie 2 dni w grze, za kazdym razem logowany tylko na feeding...
byl pod koniec tamtego tygodnia i teraz, po prostu nie mogl sie zalogowac w ciagu tygodnia bo mu laptop padl

Cytuj
Me ----> quit bye hf.
gogo /emo rage


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #209 dnia: Październik 25, 2008, 09:25:45 pm »
To w takim razie troche krytyki z mojej strony. Server wydawal mi sie fajny dopoki na nim troszke dluzej nie pogralem tzn, ponad tydzien... Community dosc slabe same polaki i tylko jeden klan ktory ma pojecie o grze i zna mechanike l2, ale o nim zaraz. PvP eventy TvT wszystko super 0 lagow praktycznie. Dotacja nawet ok, donatorzy nie az tak bardzo odbiegajacy od normalnych graczy. Problem dopiero pojawil sie kiedy rozpoczela sie olympiada i mass feeding 1 klanu tj playboys. Dodatkowo logowanie jakichs dziwnych bezclanowych postaci tylko w celu nabicia pkt. Ja sam bylem bez klanu od poczatku do konca myslaem ze jest to chociaz jeden server gdzie mozna sie cos pobawic i normalnie zawalczyc na oly a nie liczyc sie z tym ze i tak playboys logna tyle charow ile tylko jest mozliwe byle tylko podzielic pkt miedzy soba. Niestety padlo i na moja postac tj. PW walczac normalnie udalo mi sie wyprzedzic pw o nicku: wat. I tu sie rozpoczal mass feeding jednej postaci. Nie mialem szans z calym klanem niestety. od razu mowie ze nie zale sie taka jest mechanika gry tak to wymyslil ncsoft tak to wykozystuje tylko jeden klan bo 90% ludzi grajacych na tym serverze i tak pewnie nie bedzie wiedziala o czym pisze... Co do samych GMs sa ok nawet z ktoryms udalo mi sie dluzej porozmawiac na ten temat, nie wiem kto byl na MJJ, ale dzieki. Wiec nie ma sensu blokowania class bassed bo to i tak nic nie zmieni. Me ----> quit bye hf.

ps. wat na cholere ci ten hero jak cie widzialem 2 razy przez ostatnie 2 dni w grze, za kazdym razem logowany tylko na feeding...

pzdr all Mahone

Dziwne bo jak na razie donatorów : brak


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: -5

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #210 dnia: Październik 25, 2008, 09:27:00 pm »
Pozdro mahone, smiesznie to wyglada jak wyrzucasz stuff po przegranej walce. Nic wiecej nie bede dodawal bo stryk wszystko napisal.


@lolgm




bleeee, ucielo mi kwestie o tym, ze moj kolega dostanie bana :(
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2008, 09:28:58 pm wysłana przez bo_mialem_zly_nick »


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #211 dnia: Październik 25, 2008, 09:29:41 pm »
Juz wiem czemu rzucilem jakis czas temu l2, ta emo drama ~~ i ten flame jest zalosny, nakrecany przez fanboyow blaha, marzacych o wielkiej slawie w swiecie l2 - hi bula. Nie bede sie wdawal w dyskujse z toba bo swoje wiem a to byla moja i tylko moja opinia na temat tego servera. Reszcie pewnie sie podoba to co sie dzieje, przeciez bronie sie tak fajnie swieca na zolto na zielono i na rozowo. No i czasem mozna cos namalowac adena na rynku ;o


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #212 dnia: Październik 25, 2008, 09:39:21 pm »
sry double post


Dziwne bo jak na razie donatorów : brak

tiaa a te +30 sety i +30 weapony ktore mi Nordyk pokazywal dzis to skad? :P Ja tam olewam to czy ktos robi donate czy nie, dla was jest to jedyny sposob utrzymania servera wiec #care.

do bo_mialem_zly_nick

No jasne ze poddaliscie obaj walke skoro nagle GM zaczeli interesowac sie tym co sie dzieje na oly.
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2008, 09:42:58 pm wysłana przez dingding »


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #213 dnia: Październik 25, 2008, 11:56:33 pm »
loled chlopak.. to jest 75% szansy na ecnahnt blessed maja 85% to nie problem zrobic +30:| po za tym bylo 900000 eventow na enchanty... z ktorym miedzy innymi ja nan 2 bronei na +30... trzeba tylko sie starac. A co do klanu jakim jest Playboys w ktorym jestem:)- co Ci szkodzi.... zalozswoj klan naucz ich grac albo nauczcie sie zgrywac i nei placzcie jak na pvp przyjdziemy z bishem lub ol.... to jest l2 i po to sa te profy. A nie jak dzisiaj przydazyla mi sie sytuacja ze koles zaczal gnic ze mamy bisha.........bo................. padal cay czas:X. po xxxx raz nauczcie sie graci nei udawajcie polaczkow... zrobcie jakeis wieksze ally np. na pol serwa i dostawajcie po dupie jak scoldzi ktorzy w 15 jednego party nie rozwala
Pozdro DrPowers


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #214 dnia: Październik 26, 2008, 12:15:30 am »
Nie gram z randomami.

Exodus for life!

Szkoda ze nie mielismy okazji spotkac sie na normalnym serverze, chetnie bysmy wam pokazali jak sie prawidlowo uzywa tych klas. Powodzenia w dalszym ownowaniu servera.


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #215 dnia: Październik 26, 2008, 12:32:56 am »
nie wywyzszaj sie:X... internet cowboy:D


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #216 dnia: Październik 26, 2008, 12:56:20 am »
nie wywyzszaj sie:X... internet cowboy:D

Co za hipokryzja, przechodzisz samego siebie ;]


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #217 dnia: Październik 26, 2008, 01:37:35 am »
Nie gram z randomami.

Exodus for life!

Szkoda ze nie mielismy okazji spotkac sie na normalnym serverze, chetnie bysmy wam pokazali jak sie prawidlowo uzywa tych klas. Powodzenia w dalszym ownowaniu servera.
chetnie sie spotkam z twoim clanem na l2r ;) bede czekal z niecierpliwoscia na godnych przeciwnikow :>


  • Wiadomości: 244

  • Pochwał: 0

  • fuzzy lama
Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #218 dnia: Październik 26, 2008, 07:59:56 am »
O lol Mahone 0wned xD
Po przeczytaniu posta malo nie spadlem z krzesla (tego pierwszego posta :>) wat nie mial zadnego feedingu po prostu wygral pare walk a ty przedupiles m.inn z Ravenem (-11 :<) i jakims tam Palem rzeczywiscie -7/8 a wat wywalczyl sobie duzo pktow wiec ciezko sie dziwic ze pierwszy jest 0o. Ale płaczesz naprawde >.<


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #219 dnia: Październik 26, 2008, 09:21:04 am »
Nie gram z randomami.

Exodus for life!

Szkoda ze nie mielismy okazji spotkac sie na normalnym serverze, chetnie bysmy wam pokazali jak sie prawidlowo uzywa tych klas. Powodzenia w dalszym ownowaniu servera.

Go Go retail  :shock:


Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #220 dnia: Październik 26, 2008, 09:25:28 am »
Nie gram z randomami.

Exodus for life!

Szkoda ze nie mielismy okazji spotkac sie na normalnym serverze, chetnie bysmy wam pokazali jak sie prawidlowo uzywa tych klas. Powodzenia w dalszym ownowaniu servera.
chetnie sie spotkam z twoim clanem na l2r ;) bede czekal z niecierpliwoscia na godnych przeciwnikow :>
Exodus nie bedzie gral na l2r ...

Nie gram z randomami.
coz, my tez, mozna powiedziec, nie gramy z randomami, tylko jest nas najzwyczajniej w swiecie za malo(core klanu) a do tego nie wszyscy przyszli tutaj grac bo nie wszystkim sie chcialo, dlatego czasami trzeba dobrac pare osob


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #221 dnia: Październik 26, 2008, 09:38:05 am »
O lol Mahone 0wned xD
Po przeczytaniu posta malo nie spadlem z krzesla (tego pierwszego posta :>) wat nie mial zadnego feedingu po prostu wygral pare walk a ty przedupiles m.inn z Ravenem (-11 :<) i jakims tam Palem rzeczywiscie -7/8 a wat wywalczyl sobie duzo pktow wiec ciezko sie dziwic ze pierwszy jest 0o. Ale płaczesz naprawde >.<
Od 2 dni kiedy bylem 1 w rankingu wat byl feedowany, dobrze wiem co widzialem. Napisalem ze nie placze bo tak samo robil nasz klan na supreme, tak samo sie gra na retku. Z ta mala roznica ze tam sie nie da zrobic alta 76 noblesse w 5 minut...  Myslalem poprostu ze jest szansa pobawic sie tutaj normalnie, ale sie mylilem. Liczcie sie z tym ze teraz kolejne oly to bedzie feedowanie kazdego innego klanu, robienie altow na potege i nabijanie pkt.

ps. exodus juz nie gra w l2 od dluzszego czasu


Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #222 dnia: Październik 26, 2008, 11:50:03 am »
Napisalem ze nie placze bo tak samo robil nasz klan na supreme, tak samo sie gra na retku. Z ta mala roznica ze tam sie nie da zrobic alta 76 noblesse w 5 minut...
jak zaczynalismy tutaj grac(ja i wat) to zglosilismy nasze zastrzezenia co do wymagan na nobla ;>


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #223 dnia: Październik 26, 2008, 12:58:50 pm »
Offtopic:

Zachowanie GMów na serwerze:

Cytuj
Aras 12:56:48
Maslan dalo by sie jakos powiekszyc Cycki Elfa bo cholera w ogóle niewidac ... czarny elfa ma zajebiaszcze
Ja2 12:57:01
dałoby rade
Ja2 12:57:04
btw hahahah xD


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #224 dnia: Październik 26, 2008, 02:06:47 pm »
btw. zachowanie gm-ow?ok:
po 1. Maselko wczoraj 1 raz dowiedzial sei o bugu o ktorym mowie dla mathima jzu od 2 tyg
po 2. Nie wiem skad ale nagle jeden z klanow a oprzynajmniej jego polowa ma itemy +30 i itemy ktorych norm nie mozna nigdzie zdobyc... b.dziwne
po 3. Jakis admin//gm dzis wpadl na adena2 na alt charze(staty zwiekszone)i mnie zajebal.... pewnie z nudow
po 4. resy dla vote(ale przeciez musiym wprowadzic kilka udogodnien dla was)
po 5. jest chyab 5-6 gm-ow//adminow i z tego minimum polowa ma w dupie graczy
po 6. faworyzowanie klanow.
po 7. WTB RELO!!
pozdro...... server polecam:)