Witaj
Gość

Wątek: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia  (Przeczytany 82537 razy)

  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #225 dnia: Październik 26, 2008, 02:30:44 pm »
O tak, jak widać, serwer jest wspaniały, o czym świadczą poniższe screeny:

EDIT: Po kliknięciu na miniaturkę niektórym może wyświetlić się spłaszczony obraz, po prostu kliknijcie na niego jeszcze raz



Szukam serwera...


Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #226 dnia: Październik 26, 2008, 02:31:24 pm »
Cytuj
po 3. Jakis admin//gm dzis wpadl na adena2 na alt charze(staty zwiekszone)i mnie -_-'al.... pewnie z nudow
+1, to juz z deka przesada, nick LittleGod - kamael, typa zabic nie szlo a jak mu sie znudzilo ze go nikt zabic nie moze to sam zabil Powersa ale niestety padl od reflectu :>


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #227 dnia: Październik 26, 2008, 02:43:02 pm »
Jestem ciekawy jak wytłumaczy do Mathim. Każdy wybaczał wszelkie wpadki, ale nasza, tzn. graczy, cierpliwość powoli się kończy. Serwer spada na dno. W dodatku teksty w stylu: "Jak się nie podoba to sobie idź" również nie zachęcają do kontynuowania gry.



Szukam serwera...


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #228 dnia: Październik 26, 2008, 02:48:47 pm »
btw. zachowanie gm-ow?ok:
po 1. Maselko wczoraj 1 raz dowiedzial sei o bugu o ktorym mowie dla mathima jzu od 2 tyg
po 2. Nie wiem skad ale nagle jeden z klanow a oprzynajmniej jego polowa ma itemy +30 i itemy ktorych norm nie mozna nigdzie zdobyc... b.dziwne
po 3. Jakis admin//gm dzis wpadl na adena2 na alt charze(staty zwiekszone)i mnie -_-'al.... pewnie z nudow
po 4. resy dla vote(ale przeciez musiym wprowadzic kilka udogodnien dla was)
po 5. jest chyab 5-6 gm-ow//adminow i z tego minimum polowa ma w dupie graczy
po 6. faworyzowanie klanow.
po 7. WTB RELO!!
pozdro...... server polecam:)


1. Faworyzowanie klanow ? A wiesz , ze niektore klany sa zgrane i daja rade wygrywac po pare eventow ? To tak trudno Ci pojąc ?
2. Co do tego '' admina '' ktory wpadl na adena spot 2. To niebyl zaden GM . Maslan sprawdzil logi i nie mial itemo OD ZADNEGO GMA !!!
3. resy dla vote ? Wiesz , ze czytania ze zrozumieniem ucza w podstawowce ?A wiec zrozum , ze gdy pisze :


Cytuj
Server restart . Downtime max 35 sec . Please vote for us now!

To jak sie to przeczyta to logicznie mozna wywynioskowac , ze macie okolo 1 min downa servera , awiec przy okazji mozecie zaglosowac ! A Ty popisujesz sie swopimi cudownymi teoriami . To na drugo raz jak juz zamierzasz jechac po Gmach/serverze to sie zastanow i przeczytaj pare razy announce :/



LittleGod - Zwykly gracz , ktory mial itemy +45.000 , Maslan sprawdzil logi ktory to Gm i okazalo sie , ze to....zwykły gracz . Itemy ma skasowane !


//
Jestem ciekawy jak wytłumaczy do Mathim. Każdy wybaczał wszelkie wpadki, ale nasza, tzn. graczy, cierpliwość powoli się kończy. Serwer spada na dno. W dodatku teksty w stylu: "Jak się nie podoba to sobie idź" również nie zachęcają do kontynuowania gry.

A co mam patrzec jak co jakies dzieci wchodza i wyzywaja server? Co w tym zlego , ze napisalem ''jak sie nie podoba to idz '' Chyba to nie jest nic zlego , ze tak mowie ? Kazdy ma prawo do zdania na temat servera .
Moze bede blagał '' prosze graj tu graaaj !!! ''
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2008, 03:01:26 pm wysłana przez Matim22 »


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #229 dnia: Październik 26, 2008, 03:07:33 pm »
Po pierwsze, to mam nadzieję, że dzieci i wyklinanie nie tyczy się mnie, gdyż ani nie jestem dzieckiem, ani nie przeklinam. Po drugie, jako admin zamiast pisać takie teksty powinieneś znaleźć rozwiązanie problemu, co się nie podoba, co powinno być naprawione, a wszelka krytyka wobec Ciebie i serwera jest równoznaczna z tym, że się obrażasz, a właśnie wszelka krytyka powinna być przez Ciebie mile widziana, bo dzięki niej wiesz, co jest nie tak, i starasz się to zmienić. I ciekawi mnie jakim cudem LittleGod miał itemy +45.000? Sam nick świadczy, że wiedział, że takowe itemki będzie miał, ale chyba żaden bug to nie był, raczej jakiś GM mu je dał, który był taki mądry? I przy okazji, kiedy będzie rozdanie Hero? Wczoraj ktoś mówił o dniu dzisiejszym, godz. 21:00, nie dałoby rady trochę wcześniej? Powiedzmy 18:00? I Mathim, po zauważam, że zaczynasz utwierdzać się w przekonaniu, że i ty jako GM i serwer jest już idealny. Co do Ciebie, to może i tak już prawie jest ;P ale serwer ma liczne braki, nie chcę wymieniać które, ale warto byłoby się wziąć do roboty i nad nimi popracować, pododawać nowe atrakcje, powiedzmy TvT tyle że 1v1 na koloseum, bo ostatnie 1vs1 zamienia się w All vs All, co jest niezmiernie denerwujące. I nie wiem, czy to możliwe, ale powiedzmy TvT, tyle, że jeden team to gracze, a drugi to NPC jak na Castle Siege, tyle, że powiedzmy jest ich 4x więcej niż graczy :) Wtedy nie nudziło by się w kółko ubijanie Scoldów...



Szukam serwera...


Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #230 dnia: Październik 26, 2008, 03:09:00 pm »
no i doszla sprawa znikniecia wilkow po restarcie serwera ...


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #231 dnia: Październik 26, 2008, 03:14:37 pm »
Po pierwsze, to mam nadzieję, że dzieci i wyklinanie nie tyczy się mnie, gdyż ani nie jestem dzieckiem, ani nie przeklinam. Po drugie, jako admin zamiast pisać takie teksty powinieneś znaleźć rozwiązanie problemu, co się nie podoba, co powinno być naprawione, a wszelka krytyka wobec Ciebie i serwera jest równoznaczna z tym, że się obrażasz, a właśnie wszelka krytyka powinna być przez Ciebie mile widziana, bo dzięki niej wiesz, co jest nie tak, i starasz się to zmienić. I ciekawi mnie jakim cudem LittleGod miał itemy +45.000? Sam nick świadczy, że wiedział, że takowe itemki będzie miał, ale chyba żaden bug to nie był, raczej jakiś GM mu je dał, który był taki mądry? I przy okazji, kiedy będzie rozdanie Hero? Wczoraj ktoś mówił o dniu dzisiejszym, godz. 21:00, nie dałoby rady trochę wcześniej? Powiedzmy 18:00? I Mathim, po zauważam, że zaczynasz utwierdzać się w przekonaniu, że i ty jako GM i serwer jest już idealny. Co do Ciebie, to może i tak już prawie jest ;P ale serwer ma liczne braki, nie chcę wymieniać które, ale warto byłoby się wziąć do roboty i nad nimi popracować, pododawać nowe atrakcje, powiedzmy TvT tyle że 1v1 na koloseum, bo ostatnie 1vs1 zamienia się w All vs All, co jest niezmiernie denerwujące. I nie wiem, czy to możliwe, ale powiedzmy TvT, tyle, że jeden team to gracze, a drugi to NPC jak na Castle Siege, tyle, że powiedzmy jest ich 4x więcej niż graczy :) Wtedy nie nudziło by się w kółko ubijanie Scoldów...

A czy Ty myslisz , ze ja siedze i paatrze jak sobie gracie i mysle '' Ok wszystko zrobione to teraz trzepie kase z donate '' Caly dzien siedze przed komputerem aby jak najwiecej rzeczy poprawic . A na kazdym kroku tylko wyzwiska itp .  Chcesz ? Mam Ci pokazac logi Gmow ? Jak udowodnisz z logow , ze jakis Gm dal mu Itemy to przyznam Ci racje . A jak nei wiesz na 100% to lepiejsiedz cicho . Krytyka ? Przyjme ja z checia ., ale gdy mowie aby bugi itp pisac na forum to nie ! Nikt nie raczy wypisac bugow na forum . Tylko teraz na forum ''wielcy bohaterowie'' kto bardziej zjedzie Gma i server . Jak ja niby mam wiedziec cos z tego gdy mam 50 Pmow ? To są własnie polscy gracze . Osobiscie uwazam , ze 1 obcokrajowiec jest lepszy niz 10000 dzieci z Polski


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #232 dnia: Październik 26, 2008, 03:56:19 pm »
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2008, 04:28:01 pm wysłana przez Maślan »


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #233 dnia: Październik 26, 2008, 04:03:13 pm »
ok do tych restartow:
1. info server restart downtime 1min itp itd.
2. po 30 s. ludzie vote to tylko 2 min roboty... i tak dalej nakrecanie na vote i wtedy ten slynny res:)
taaaaaa koniowi to powiedz
zaraz bedzie text jak sie nei podoba to odejdz
quick answer: odejde ja relo bedzie:)


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #234 dnia: Październik 26, 2008, 05:02:03 pm »
ok do tych restartow:
1. info server restart downtime 1min itp itd.
2. po 30 s. ludzie vote to tylko 2 min roboty... i tak dalej nakrecanie na vote i wtedy ten slynny res:)
taaaaaa koniowi to powiedz
zaraz bedzie text jak sie nei podoba to odejdz
quick answer: odejde ja relo bedzie:)

Powiem tylko tyle... zabawny jestes . Co zlego jest w tym , ze


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #235 dnia: Październik 26, 2008, 08:18:06 pm »
moglbys dodac system nie tylko na rapidsharze? bo jakis mi sie nie widzi sciaganie na co 15 min... po za tym nie mozna na tym przez opere sciagac...daj na inny server


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #236 dnia: Październik 26, 2008, 08:38:03 pm »
Jutro bedzie nowy path . A co do graczy to przedchwila spotkalem sie z graczem o niku ZEA , ktory nie umie zrozumiec , ze ktos byl od niego lepszy ... i nabil wiecej pkt. na Oli..zaraz ktos pewnie napisz '' Tak tak to na 100% Gm! '' ... n/c


Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #237 dnia: Październik 26, 2008, 08:40:49 pm »
Jutro bedzie nowy path . A co do graczy to przedchwila spotkalem sie z graczem o niku ZEA , ktory nie umie zrozumiec , ze ktos byl od niego lepszy ... i nabil wiecej pkt. na Oli..zaraz ktos pewnie napisz '' Tak tak to na 100% Gm! '' ... n/c
doprawdy? ok taka sytuacja z GH mogla miec miejsce

a co powiesz o TH? typ w godzine nabil 60+ pkt, mimo ze go wczesniej nie bylo na liscie w ogole? TO WCALE NIE BYL FEED!

a to -_-'a podobno my chcielismy feedowac i dlatego zostala wylaczona CB ... moze powinienes ogarnac swojego GMa z WE ...

no i na koniec ... pomysl z oly ktora trwa jeszcze w dniu rozdania hero i do tego 2 godziny zamiast 6 jest TROCHE dziwny

i jak powiedzialem ze bedziemy feedowac Zea to nagle serwer down, zebysmy nie zdazyli, tak? TO jest zalosne, i TAK, znajdziemy inny serwer, zegnam

Cytuj
ktory nie umie zrozumiec , ze ktos byl od niego lepszy ... i nabil wiecej pkt. na Oli..
to nie ja pisalem "popatrz na jego eq i na swoj" .i.
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2008, 08:45:48 pm wysłana przez bula »


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #238 dnia: Październik 26, 2008, 08:44:44 pm »
Bula - serwer down jest z mojej przyczyny dlatego że po evencie z obrazkami chciałem wyczyścić "itemsonground"


Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #239 dnia: Październik 26, 2008, 08:46:08 pm »
Bula - serwer down jest z mojej przyczyny dlatego że po evencie z obrazkami chciałem wyczyścić "itemsonground"
ehh, zepsules mi spiskowa teorie dziejow ;x

ale i tak nie cofne tego co napisalem


  • Wiadomości: 244

  • Pochwał: 0

  • fuzzy lama
Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #240 dnia: Październik 26, 2008, 08:47:35 pm »
a wstanie ten serw do 21? 0o


Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #241 dnia: Październik 26, 2008, 08:48:55 pm »
a wstanie ten serw do 21? 0o
nie, bo mielibysmy za duzo hero ;)


  • Wiadomości: 244

  • Pochwał: 0

  • fuzzy lama
Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #242 dnia: Październik 26, 2008, 08:49:49 pm »
Ehhh.. pewnie tak.. >.<


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #243 dnia: Październik 26, 2008, 08:49:54 pm »
wlasnie jak jzu ywlaczylse to moze wlacz:|
tez sadze ze jakis noob gm... oddaje itemy i sam sie bawi w hero bo inaczej grac nie umie. tez mnie troche dziwia itemy na czerwono... a nei ma animacji na czerwono a ten th(tez  z tymi pkt) wlasnie taka posiadal... i dziwnym trafem jeszcze jest ze scoldow..


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #244 dnia: Październik 26, 2008, 08:50:55 pm »
na filesfront ;) Przy okazji, wyczepisty event był. Ja z moim Ravenem (<3, :*, :**, (*v*)) wygraliśmy, tj. on pierwsze ja drugie miejsce, ha, wiedziałem z kim się ochajtać ^^ Ja narysowałem Santa Claus, Raven Pro TH vs. Nub no i stryk niewiadomoco ^^ To mój staruszek:



EDIT: Hm, tak samo jak z tym LittleGod. Trochę dziwne, bug? TAKI bug i nie naprawiony? O.o A może po prostu jednak jakiś GM rozdaje itemy? No, trochę dziwna sprawa, tak samo jak na oly. Gość o nicku RedStyle, dagger +30, chociaż pierwszy raz gościa na oczy widzę, wali jednego hita, lethal i drugi PADA. Dziwne, bo lethal zbija do 1hp, ale cp nadal zostaje, więc musiałby mieć drugiego lethala, żeby ominąć pozostałe Cp... Chyba, że miał drugiego lethala... Nawet ja, TH, z critical blowem nie sadzę tak często lethali :/
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2008, 08:56:28 pm wysłana przez Jaki Ganh »



Szukam serwera...


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #245 dnia: Październik 26, 2008, 08:51:42 pm »
nick pls (th ofc)


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #246 dnia: Październik 26, 2008, 08:52:34 pm »
Rafciu czy jakos tak.... nie wiem jestem pewien nba 50% wlacz tego serwa:/


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #247 dnia: Październik 26, 2008, 08:54:27 pm »
Bula - teraz jestes naprawde zalosny . Myslalem , ze jestes jakis normalny..a tu sie okazuje...TAK SPECIALNIE ZROBISMY BLAD AKBY FASZ ZEA NIE MOGL NABIC PKT...naprawde ZALOSNE! Wiesz i nawet teraz bardzo sie ciesze , ze poszukacie sopbie innego serva GL ! Bo cos takiego to naprawde jest bez komentarza ;/
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2008, 08:56:30 pm wysłana przez Matim22 »


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #248 dnia: Październik 26, 2008, 08:55:12 pm »
6 min do 21. Patrze hero bedzie za 23 lata:D


  • Wiadomości: 186

  • Pochwał: 5

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #249 dnia: Październik 26, 2008, 08:55:36 pm »
drama D:

nasz obrazek najladniejszy anyway :<


゙(゚、 。 7 THEY SEE ME ROLLIN
 l、゙ ~ヽ
 じしf_, )ノ
THEY HATIN'