Witaj
Gość

Wątek: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia  (Przeczytany 82547 razy)

  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #250 dnia: Październik 26, 2008, 08:55:48 pm »
Matim tylko winny sie tlumaczy:)


  • Wiadomości: 244

  • Pochwał: 0

  • fuzzy lama
Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #251 dnia: Październik 26, 2008, 08:57:18 pm »
Kurde... serw mi sie spodobal ale teraz naprawde zaczynam watpic... wyskakuajce nei wiadomo skad chary ktore nagle zabieraja ludziom hero... nie nie mwoie ze to wina adminow itd. ale no coz to dziwne i zniecheca.. i jescze ten down do 21 >.<


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #252 dnia: Październik 26, 2008, 08:58:15 pm »
Hahaha, owned, króliczek ^^ Ja mam Mikołaja, patrzcie wyżej ^^ A może byście przestali się nawzajem użerać?



Szukam serwera...


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #253 dnia: Październik 26, 2008, 08:58:24 pm »
Cytuj
NPCTable: Error getting NPC template ID 33344 while trying to load skill trainer data.
TO JEST PRZYCYZNA DOWNA A NIE WASZ CUDOWNE TEORIE ;/


Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #254 dnia: Październik 26, 2008, 08:58:35 pm »
Bula - teraz jestes naprawde zalosny . Myslalem , ze jestes jakis normalny..a tu sie okazuje...TAK SPECIALNIE ZROBISMY BLAD AKBY FASZ ZEA NIE MOGL NABIC PKT...naprawde ZALOSNE! Wiesz i nawet teraz bardzo sie ciesze , ze poszukacie sopbie innego serva GL ! Bo cos takiego to naprawde jest bez komentarza ;/
tak, jestem zalosny, z tym wylaczeniem serwa zeby nie dobic pkt to byl "czarny humor"
Bula - serwer down jest z mojej przyczyny dlatego że po evencie z obrazkami chciałem wyczyścić "itemsonground"
ehh, zepsules mi spiskowa teorie dziejow ;x


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: -5

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #255 dnia: Październik 26, 2008, 08:58:55 pm »
drama drama drama! :elf_5_1:


  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: 2

  • WC Rulez :)
Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #256 dnia: Październik 26, 2008, 08:59:15 pm »
nick pls (th ofc)

Krzysiek <--- wczoraj go na liscie nie bylo a dzisiaj o 19:40 mial ponad 60 pkt




  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #257 dnia: Październik 26, 2008, 09:00:16 pm »
mnie dziwi skad ta bron z czerwona animacja... albo +30 itemy u random scaldow:D


  • Wiadomości: 244

  • Pochwał: 0

  • fuzzy lama
Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #258 dnia: Październik 26, 2008, 09:01:26 pm »
Hmmm super nie ma to jak straci hero przez Jakiegos lolKrzysia z neiwiadomojakim sprzetem. Nawet nei daliscie szansy na walke pozdr0 dla takiego dalszego prowadzenia serwa... wroze swietna przyszlosc nie ma co :>


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #259 dnia: Październik 26, 2008, 09:03:17 pm »
Widze , ze tak to jest jak jakis ''DEBIL'' wejdzie na forum poda swoje cudowne info a pol froum sie przylaczy . Ok server closed . Dzieki za pro comunity . A o Tobie Bula nawet nie bede nic mowil..no pewnie nie mam co robic tylko SPECIALNIE DLA CIEBIE robic closed..

Cytuj
NPCTable: Error getting NPC template ID 33344 while trying to load skill trainer data.

Prosze BARDZO MASZ I WBIJ SOBIE TO DO GLOWY CO BYLO POWODEM DOWNA a ajk nie wierzysz to Ci dam hasla na ftp sam sprawdzisz logi .


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #260 dnia: Październik 26, 2008, 09:05:54 pm »
mhm Krzysiu - taki nick - ciekawa postać :d ahh juz wiem - ahh te sniffery


gl & hf juz go ni ma

ja officjalnie brb z serwera - kończe kadencję jako dev ephion'a

brb
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2008, 09:07:28 pm wysłana przez Maślan »


  • Wiadomości: 186

  • Pochwał: 5

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #261 dnia: Październik 26, 2008, 09:06:35 pm »
qq moar

btw crit errory ftw x,x

゙(゚、 。 7 THEY SEE ME ROLLIN
 l、゙ ~ヽ
 じしf_, )ノ
THEY HATIN'


Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #262 dnia: Październik 26, 2008, 09:07:33 pm »
specjalnie dla mnie robic? nie trzeba bylo nic robic bo dzialalo tylko lolGM z lolWE wylaczyl ... albo spowodowal wylaczenie bo nie wiem czy ma takie prawa zeby wylaczyc/zablokowac

Cytuj
NPCTable: Error getting NPC template ID 33344 while trying to load skill trainer data.

Prosze BARDZO MASZ I WBIJ SOBIE TO DO GLOWY CO BYLO POWODEM DOWNA a ajk nie wierzysz to Ci dam hasla na ftp sam sprawdzisz logi .
a to zabrzmialo jakby bylo kierowane do mnie wiec prosze bardzo przeczytaj mojego ostatniego posta, nawet Ci go zacytuje

Bula - teraz jestes naprawde zalosny . Myslalem , ze jestes jakis normalny..a tu sie okazuje...TAK SPECIALNIE ZROBISMY BLAD AKBY FASZ ZEA NIE MOGL NABIC PKT...naprawde ZALOSNE! Wiesz i nawet teraz bardzo sie ciesze , ze poszukacie sopbie innego serva GL ! Bo cos takiego to naprawde jest bez komentarza ;/
tak, jestem zalosny, z tym wylaczeniem serwa zeby nie dobic pkt to byl "czarny humor"
Bula - serwer down jest z mojej przyczyny dlatego że po evencie z obrazkami chciałem wyczyścić "itemsonground"
ehh, zepsules mi spiskowa teorie dziejow ;x



  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #263 dnia: Październik 26, 2008, 09:10:18 pm »
A koncowki nie laska dodac? '' Ale dalej bede stal przy swoim '' czy jak to lecialo ?


Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #264 dnia: Październik 26, 2008, 09:13:43 pm »
A koncowki nie laska dodac? '' Ale dalej bede stal przy swoim '' czy jak to lecialo ?
"koncowka" odnosila sie do RESZTY posta, do tego co zostaloby po odjeciu "spiskowej teorii dziejow"


  • Wiadomości: 186

  • Pochwał: 5

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #265 dnia: Październik 26, 2008, 09:14:24 pm »
fajnie ze da sie zalogowac ;o

゙(゚、 。 7 THEY SEE ME ROLLIN
 l、゙ ~ヽ
 じしf_, )ノ
THEY HATIN'


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #266 dnia: Październik 26, 2008, 09:18:00 pm »
Maslan zanim odejdziesz... zoabcz sobie jeszcze na polowe scoldow... bo cos z dnia na dzien maja po +30 set bronie itp.


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: -5

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #267 dnia: Październik 26, 2008, 09:27:42 pm »
meny hirouz eraund!


Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #268 dnia: Październik 26, 2008, 09:33:43 pm »
hero za 23 lata? LF confirmation


  • Wiadomości: 186

  • Pochwał: 5

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #269 dnia: Październik 26, 2008, 09:36:07 pm »
100% confirmed

゙(゚、 。 7 THEY SEE ME ROLLIN
 l、゙ ~ヽ
 じしf_, )ノ
THEY HATIN'


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #270 dnia: Październik 26, 2008, 09:36:23 pm »
O.o O co schozzi? Ja chce serwera! Dajcie mi serwera! Ja miałem pierwszy raz w życiu zostać Hero do nędznego kurczak!! Mathim, OPEN SERVER, NOW!!! To nie jest prośba, to rozkaz! ^,^ Jak Buła nie chce grać to niech nie gra, ja tam zostaję, roota sobie wrzucę i stać będę!



Szukam serwera...


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #271 dnia: Październik 26, 2008, 09:41:05 pm »
Dobra ja zakończyłem Oly. Mam nadzieję, że Jest dobrze :)
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #272 dnia: Październik 26, 2008, 09:50:24 pm »
O mój Boże! Oh, my God! Jestem Hero, po raz pierwszy w życiu :P Ale podnieta, hoho ^^



Szukam serwera...


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #273 dnia: Październik 27, 2008, 12:04:14 am »
Jutro bedzie nowy path . A co do graczy to przedchwila spotkalem sie z graczem o niku ZEA , ktory nie umie zrozumiec , ze ktos byl od niego lepszy ... i nabil wiecej pkt. na Oli..zaraz ktos pewnie napisz '' Tak tak to na 100% Gm! '' ... n/c
szanowny panie GMie to nie ja wypisuje pr0 uber teorie na temat tego ze oe daggera daje MEGA POWER i przez to ze mam slaby eq przegralem :> otoz gdybys nie wiedzial ;] oe daggera nic nie daje, najwyzej z 200dmg co u dmg daggerow jest smieszna sprawa. Po drugie zdenerwowalem sie bardzo, poniewaz gosc ktory wlasnie zaczal gre na serverze wraz z braten wbil na server o godzinie 17 (tak mi powiedziales), wbil eq na 25++ (juz niewazne to eq) i w 40 min nabil wiecej pktow niz ja, a pozniej od razu log out ? a na dodatek trafial non stop na osoby z ktorymi bez problemu wygrywal ? przykro mi ale gra daggerem na oli w HB nie jest taka kolorowo jak na normal pvp i ciezko z kimkolwiek wygrac poza lucznikami / nieogarnietymi magami, wiec chyba cos tu nie gra ;] ale to takie kilka slow z mojej strony. Jedyne za co chcialem przeprosic to moje "odzywki" wzgledem Ciebie Mathim - byly nie na miejscu, nerwy wziely gore, przepraszam


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #274 dnia: Październik 27, 2008, 06:39:23 am »
Jutro bedzie nowy path . A co do graczy to przedchwila spotkalem sie z graczem o niku ZEA , ktory nie umie zrozumiec , ze ktos byl od niego lepszy ... i nabil wiecej pkt. na Oli..zaraz ktos pewnie napisz '' Tak tak to na 100% Gm! '' ... n/c
szanowny panie GMie to nie ja wypisuje pr0 uber teorie na temat tego ze oe daggera daje MEGA POWER i przez to ze mam slaby eq przegralem :> otoz gdybys nie wiedzial ;] oe daggera nic nie daje, najwyzej z 200dmg co u dmg daggerow jest smieszna sprawa. Po drugie zdenerwowalem sie bardzo, poniewaz gosc ktory wlasnie zaczal gre na serverze wraz z braten wbil na server o godzinie 17 (tak mi powiedziales), wbil eq na 25++ (juz niewazne to eq) i w 40 min nabil wiecej pktow niz ja, a pozniej od razu log out ? a na dodatek trafial non stop na osoby z ktorymi bez problemu wygrywal ? przykro mi ale gra daggerem na oli w HB nie jest taka kolorowo jak na normal pvp i ciezko z kimkolwiek wygrac poza lucznikami / nieogarnietymi magami, wiec chyba cos tu nie gra ;] ale to takie kilka slow z mojej strony. Jedyne za co chcialem przeprosic to moje "odzywki" wzgledem Ciebie Mathim - byly nie na miejscu, nerwy wziely gore, przepraszam

No , ale powiedz mi czy to jest moja wina ? Czy zaraz usłysze , ze to gm/moj kumpel ? Mowisz , ze mial wiecej pkt Oo ? A widzilaes kto jest Hero ? - Ty ! Mmmm , ale pojazd byl fajny tak ? Najpierw slyszalem , ze afaworyzuje PlaybouyS-ow a teraz slysze , ze zamykam dla nich oli aby nie nabili pkt - super ...
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2008, 06:42:57 am wysłana przez Matim22 »