Witaj
Gość

Wątek: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia  (Przeczytany 82533 razy)

  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #275 dnia: Październik 27, 2008, 09:11:05 am »
Mi jedyne co się widzi, to jeszcze większe obniżenie częstotliwości krytyków i lethali z daggera. No sorry, ale ostatnio daggerem rozwaliłem 4 osoby, no, może i fajne, ale dla nich na pewno nie, bo lethal wchodzi co najmniej 2 razy. I jeszcze jedno. Wymienicie Infinity Rod na Inifinity Stinger? Niektórym GMom trudno zrozumieć, że nie każdy grał przez całe życie na High-Rate i że na "normalnym", low rateowym serwerze Hero weapon jest lepsze nawet od Icarusa, tyle, że na LR nikt nie ma Icarusów >+20, które są lepsze od Infinity. Wziąłem Roda, ale staty mam gorsze niż z moim Icarus Spiritem +21. Więc jednak moglibyście chociaż raz powymieniać, bo to nie nasza wina, że jest jak jest. Ew. podnieście m.atk/p.atk Inifinity Weapon, bo inaczej to katastrofa...



Szukam serwera...


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #276 dnia: Październik 27, 2008, 05:30:44 pm »
Witam . Jak kazdy wie ostatnio mielismy troche problemow z Ciritical Errorami . Aby ich uniknac , nalezy postepowac zgodnie z ta instrukcja :

1.Pobrac ten oto nowy patch :

(Dodalem patch na 3 server aby nikt nie mowil , ze ma limity itp )

RapidShare : Patch : Pobierz

SpeedyShare : Patch : Pobierz

FileFront : Patch : Pobierz

Gdy pobierzesz path zobaczysz 2 pliki :

- host editor
- System folder

1.Pobierz Client Gracia
2.Uruchom Host Editor . Nastepnie nacisnij jakis przycisk aby zaczac instalacje nowego hosta .
3.Uruchom LineageII.exe - zrob full update i full cheack files
4.Usun swoj stary folder System ( docelowo C:\Program Files\LineageII\System ) nastepnie wklej nasz System
5.Odpal l2.exe ( folder System ) Auto kreacja konto - powodzenia i miles zabawy :)


//

Skill Rapid Fire - reuse time zmieniony do retail like - 180 sec
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2008, 05:43:40 pm wysłana przez Matim22 »


Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #277 dnia: Październik 27, 2008, 05:32:16 pm »
Rapid Fire*


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #278 dnia: Październik 27, 2008, 05:43:57 pm »
Poprawione :D


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #279 dnia: Październik 27, 2008, 05:51:42 pm »
Wytłumaczenie dla mojego odejścia.

Nie jest ono zpowodowane jakims kolwiek problemami z którymi sobie nie radzę. Mam 16 lat, chodzę do szkoły i jak każdy człowiek brakuje mi czasu nawet na pójście z dziewczyną do parku pogadac.

Moim głównym zadaniem była naprawa oly (przez to musiałem siedziec 3 nocki zeby to napisać - bo nie działało).

Oczywiście jeżeli jakiś poważny błąd wystąpi - Mathim na nr gg do mnie i napewno napisze - ale już nie spotkacie mnie w grze czy gdzieś inndziej.

LolKrzysiu = LittleGod = Ewelina - nie trudno było tą osobe wyśledzić. Sposób jakim miała full items został przez mnie odkryty i usunięty - Solid jako klan jest czysty (100% confirmed by me).

Dziękuje


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #280 dnia: Październik 27, 2008, 06:01:40 pm »
Mathim, coś mi się zdaję, że patch na FileFront ma zły odnośnik :( Popraw to, bo 50kb/s na RSie mnie dobija -,-

EDIT: Poza tym, na RS link również nie działa, zbytnio się nie wczytywałem, ale było coś o limicie do 10 pobierań, na na SS albo trzeba czekać 15 minut, albo również link nie działa :P

EDIT 2: OK, z SpeedyShare działa, z RS nie działa bo nie wgrywałeś pliku ani na koncie kolekcjonera ani na premium, na FF musiałeś zły link podać.
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2008, 06:09:24 pm wysłana przez Jaki Ganh »



Szukam serwera...


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #281 dnia: Październik 27, 2008, 06:10:07 pm »
milo by bylo, gdyby ktos naprawil (???) daggerow, bo to, ze 6 razy pod rzad dostaje od pw w dupe, gdy mam pala, jest troche dziwne (2 lethale dwojki)
nie zebym sie skarzyl czy cos, jednak co jak co, ale tank>dagger


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #282 dnia: Październik 27, 2008, 06:15:41 pm »
Dokładnie. Mi się nie widzi to, że jestem wyzywany od bota czy cheatera, bo jako tako umiem grać daggerem, i że rozwalam 4 osobowe PT nie tracąc 50% HP bo serwer jest z deka zbugowany to nie moja wina... Obniżcie częstotliwość lethali! Bo dla dzieci to wymarzona klasa, dagger. Grać nie potrafią, wciskają 3 skille, wymiatają i mają podjarę. Albo teksty w stylu: "A ty to jesteś noob, masz Hero i nas nie potrafisz rozwalić". Mój Boże, czy tak trudno zrozumieć, że Hero to nie jest 100k p.defa i m.defa, 666666666k m.atk/p.atk i nie wiadomo co? Albo to, że Infinity Weapon to szajs na HR? Normalnie dzieciarnia i nic więcej :-/



Szukam serwera...


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #283 dnia: Październik 27, 2008, 06:47:17 pm »
Czestotliwosc skilli dagera juz zostala zmniejszona , ale full buffed robi swoje . Widac , ze trzeba obnizyc ich staty jeszce bardziej . Albo przemyslec ilosc buffow .


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #284 dnia: Październik 27, 2008, 07:16:39 pm »
I tak do usranej śmierci dupić innych :] Co do buffów to po co są ci bufferzy co walą wszystko co mają?

I co zredukujecie ilośc bufa? To nic nie da, bo i tak będzie się brało ten sam zestaw co zawsze. Tylko potrzebne nic więcej.
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #285 dnia: Październik 27, 2008, 07:49:36 pm »
chyba ktos tu uzywa buggu :> screen zrobiony na starym patchu (gdzie bron na +30 ma rozowa poswiate, a nie czerwona...) , wiec gosc musi miec bron 30+++ co w rzeczy samej jest nierealne ? a jednak :>






Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #286 dnia: Październik 27, 2008, 07:51:45 pm »
moze ma augumentacje, ktora zniknie po relogu :D


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #287 dnia: Październik 27, 2008, 07:55:11 pm »
sprawdzic go nie zaszkodzi  :P


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #288 dnia: Październik 27, 2008, 07:58:33 pm »
agument - sprawdziłem - need screen ?


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #289 dnia: Październik 27, 2008, 08:15:30 pm »
thx ;]


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #290 dnia: Październik 27, 2008, 08:36:21 pm »
Maślan, takie pytanko. Z wygranego eventu dostałem 150 pkt. reputacji, ale wolałbym te 150pkt. na innym charze, dałoby radę zabrać Caylen a dać Zarachowi?



Szukam serwera...


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #291 dnia: Październik 27, 2008, 08:41:28 pm »
Maślan, takie pytanko. Z wygranego eventu dostałem 150 pkt. reputacji, ale wolałbym te 150pkt. na innym charze, dałoby radę zabrać Caylen a dać Zarachowi?

Ja juz dev nie jestem - pogadajcie z GM ephiona


  • Wiadomości: 244

  • Pochwał: 0

  • fuzzy lama
Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #292 dnia: Październik 27, 2008, 08:43:11 pm »
Daggerzy som zbógowani! Ósóńcie im blowy bo som za dobży!!!!!!!!
/emocrymodeon

@Kwadrat
Co ty chcesz zdzialac tym swoim lolpalem w secie +0 przeciwko TH hero? 0o

Widac ze połowa serka to daggerzy bo przez pewien czas byli overpower przyznam. Teraz po oslabienia juz tak cudownie nie jest blowy juz wspaniale nie wchodza, dmg nie jest taki pr0. Lethale jak na lethale sa dosyc czesto co mi sie niezbyt podoba (mimo ze jestem daggerem) bo odpale hero ud i nagle dostaje 8 lethali w twarz oO
 
DON'T CRY PLX.

PS: Maślan :< odwiedzaj nas chociaż :<


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #293 dnia: Październik 27, 2008, 08:45:14 pm »
PS: Maślan :< odwiedzaj nas chociaż :<

Wpadne tam kiedy :d


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #294 dnia: Październik 27, 2008, 08:55:30 pm »
Wpadne tam kiedy :d

To ja już potionki szykuję ^,^



Szukam serwera...


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #295 dnia: Październik 27, 2008, 09:11:29 pm »
Daggerzy som zbógowani! Ósóńcie im blowy bo som za dobży!!!!!!!!
/emocrymodeon

@Kwadrat
Co ty chcesz zdzialac tym swoim lolpalem w secie +0 przeciwko TH hero? 0o

Widac ze połowa serka to daggerzy bo przez pewien czas byli overpower przyznam. Teraz po oslabienia juz tak cudownie nie jest blowy juz wspaniale nie wchodza, dmg nie jest taki pr0. Lethale jak na lethale sa dosyc czesto co mi sie niezbyt podoba (mimo ze jestem daggerem) bo odpale hero ud i nagle dostaje 8 lethali w twarz oO
 
DON'T CRY PLX.

PS: Maślan :< odwiedzaj nas chociaż :<
nie no jasne lepiej zeby dagger rozwalal tanka, bo tak jest dobrze po co to zmieniac, aaaaaaa no tak, to jest l2j a ja sie jeszcze przyczepiam......SRY
PS. nawet, gdybym mial set i bron +0, to na AI powinienem klepac 2 daggerow hero a nie jednego, a ty wyskakujesz z tekstem, ze palem chce zabic PW hero...LOL????


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #296 dnia: Październik 27, 2008, 09:45:56 pm »
Jako bierny obserwator stoję po stronie Kwadrata. Tank to tank, nie powinien padać na parę hitów, a nieraz tak jest. Daggerzy i tak są zbyt dobrzy, nie powinno tak być, że jeden dagger może zamiata 4 osoby, a mi to się udało (tak, wiem, troszkę się przechwalam, a poza tym, to był któryś klan z AntyN00b, więc ...). A poza tym, to, że dagger jest hero nic nie znaczy. Na HR największy atut hero to poświata. Ale na polskim HR hero ma przewalone, bo: jak cię ubiją to cię wyśmiewają, teksty w stylu ("jesteś hero, to bez problemu nas 3 powinieneś rozwalić noobie, a nie gadasz że 3 vs 1 to sobie możemy, noobie jeden"), w ogóle te dzieci myślą że hero = god mode on :/ A daggerem to ja gram z reguły tylko po to, aby na Enchant Zone wydropić jak najszybciej enchanty, bo moby padają po 5 sekundach, walka jest tak: backstab, critical blow, lethal blow, lethal, deadly blow, lethal i mob pada. na PvE to może i jest git, ale w PvP to istna kpina, dagger > all, o ile jest ogarnięty, bo jak mówiłem, 85% grających tu daggerów nie wie kompletnie nic o tej klasie.



Szukam serwera...


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #297 dnia: Październik 27, 2008, 09:49:52 pm »
chyba jeszcze mathim musi obniżyć land rate blowów - to co piszecie że kładzie to jest true - pokazywali mi screeny

Może i nie jestem juz dev - ale postawcie sie w moim miejscu i napiszcie co byście zrobili dagerowi żeby go troszku zrównowarzyć - to pomorze Matiemu w naprawieniu tego "bugu"
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2008, 09:52:46 pm wysłana przez Maślan »


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #298 dnia: Październik 27, 2008, 09:53:33 pm »
Tak, to jest true. W dodatku full-buff, tatoo, bronie >+20 i armor +30 robi z tego po prostu ... słów mi na to braknie.



Szukam serwera...


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #299 dnia: Październik 27, 2008, 10:37:23 pm »
dagger +20 prawie nic mu nie daje w porownaniu z armorem +30 :P ja biegam w secie +10 i nie narzekam :>