Witaj
Gość

Wątek: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia  (Przeczytany 82457 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #325 dnia: Październik 28, 2008, 06:12:05 pm »
Jak na razie to kazdy pisze co zmienic . Najpierw wszyscy plakali , ze Dagger jest overpowered .. teraz , ze wali po ~~400 ... ( a nawet po ..10 ..nice ) Co do Kamaela to zmniejszylem sile skilla i zwiekszylem reuse skilla bo faktycznie rozwalał pare osob naraz . Chciaz aby uzywac tego skilla trzeba miec 10 % lub mniej Hp , a wiec to nie tak , ze kazdy noob moze tego uzywac . Co do Glada . 1500 mowisz ... a co w tym dziwnego ? Zapewne mowisz o skliu , ktory wymaga ''naladowania'' a nie tym , ktory nas ''laduje'' przy okazji . Ten skill jest silny i nic dziwnego , ze wali za ~~ 1500 . Kolejny raz mowie , ze to nie wina takiego czy takiego buga , ale full buffa . Wiadomo , ze na buffie :

- all buffy wszystkich bufferów
- wszystkie songi
- wszystkie dance
- COV/MANGUS g.might/g.shield
-itp

To logiczne , ze nalezy sie spodziewac debalansu klas... Jak obnizymy cos jednemu..to znowu placz drugiego.

2. Co do pet buffera to oczywiscie moge go dodac.
« Ostatnia zmiana: Październik 28, 2008, 06:15:14 pm wysłana przez Matim22 »


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #326 dnia: Październik 28, 2008, 06:37:33 pm »
Tia... Chcesz przebieg walki xx vs dagger?

Lethal Blow
Critical 1500-2500 dmg
Deadly Blow
Critical 1000-2000
Jak da radę, to i Backstab
Critical 2500-3000
Lethal Blow
Lethal Strike!
Normal hit
400 dmg
normal hit
critical hit 800 dmg

i tak w kółko. Może nie jest to perfekcyjnie podane, ale myślę, że dmga zbyt nie zaniżyłem, nie? Co do płakania, nie no, gz, ownerskie teksty... Popłakać można, bo dagger > all (tak, tanków również). Może by tak jednak usunąć CoV/Magnusa i G.shield/G.might? W końcu tak unikalne skille można by zatrzymać dla pełnoprawnie posiadających je klas. Wtedy płakaliby, ale nooby.



Szukam serwera...


  • Wiadomości: 186

  • Pochwał: 5

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #327 dnia: Październik 28, 2008, 07:16:01 pm »
Dodac chant of protection do npc imo. Wypadalo tez pousuwac resisty na zywioly/dark lub nawet elem protection bo nuk hitujacy za 400 z regurala napewno nie zacheca do grania nim, zreszta to widac chociazby po tym ze 80% to woje.

゙(゚、 。 7 THEY SEE ME ROLLIN
 l、゙ ~ヽ
 じしf_, )ノ
THEY HATIN'


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #328 dnia: Październik 28, 2008, 07:36:25 pm »
Wiesz co jest najgorsze? Że CoP mało daję, bo jestem WC i mam CoPa (^.^) ale gó-_- on daje.



Szukam serwera...


Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #329 dnia: Październik 28, 2008, 08:17:23 pm »
30%, zawsze cos


  • Wiadomości: 244

  • Pochwał: 0

  • fuzzy lama
Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #330 dnia: Październik 29, 2008, 03:30:57 pm »
Po jakims tygodniu gry i nacieszeniu sie "urokami serwa"
/serwerquit
nie ma to jak donaci bijacy bez lethala za 2,5k w 8k p.defa na hero ud.... czy tez zbugowany Redstyle w ktory dmg jest smieszny a on sam uderza jednyn blowem jak 3 daggerow naraz. jak sie nawet powalczyc nie da nie bedac donatem to ja nie widze sensu mojego dalszego pobytu tam :P
robcie drugie white-eagle czy inny syf powodzenia :P
dzieki wszystkim prawdziwym graczom za gre. BB


Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #331 dnia: Październik 29, 2008, 03:56:27 pm »
weeeeee, tak zle to imo nie jest


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #332 dnia: Październik 29, 2008, 04:01:40 pm »
Ale jest coraz gorzej, a poprawa warunków grania strasznie powoli się polepsza. Wiem, że i Mathim i pozostali GMs się starają, ale i tak będę tym wrednym co wszystko wytyka ^^ I raczej to donatorzy nie są, po prostu wykorzystują jakieś bugi i niedociągnięcia do robienia z siebie L2 Pr0Ownerów, jakimi oczywiście nie są. I ja czekam na dodanie nowych zbroi, na niektóry HR widuje się jakieś Titanium czy Epic, które na prawdę są i wyglądają znakomicie, i powiedzmy udostępnić je tylko dla Hero, aby wyróżniali się, bo Infinity... To raczej żadna nagroda nie jest ^^, ale jak mi wiadomo, Mathim to naprawia, podobno ma być możliwość enchantów, ew. zwiększenie statystyk, ankieta na forum L2 Ephion (przy okazji, teraz serwer nazywa się L2 XNetwork? O.o)



Szukam serwera...


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: -1

  • Nie wiem
Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #333 dnia: Październik 29, 2008, 04:08:47 pm »
Nie polecam servera. Donatorów sie nie da zabic a jest ich coraz wiecej. 'Zbugowany' RedSky bije mnie po 3k a ja go na zealocie+hawku z fistami na 19(tyrantem) po 700 z crt wiec gtfo z takim serverem...Wychodzi na to, ze donator>cale party z healerem...


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #334 dnia: Październik 29, 2008, 04:35:02 pm »
donatow jest 2. Ktorym poraz kolejny TERAZ obnizylem staty ( RedStyle ) Btw byl to powod bledow w tatoo...ktory dawal kilkanascie K hp i defa . Teraz zabieram sie za usuniecie resisitow z Buffera . Po nastepnym resie resistow juz nie bedzie . A server nie nazywa sie Lineage2 XNetwork . Tylko na nowej stronie ( www.ephion.pl ) Testowalismy tylko..czy dobrze dziala . I dalismy tam template sciagniete z internetu na czas ukonczenia strony . Btw nadal obowiazuje www.ephion.pl.tl
« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2008, 04:37:03 pm wysłana przez Matim22 »


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: -1

  • Nie wiem
Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #335 dnia: Październik 29, 2008, 04:40:00 pm »
Nie wiem czy cokolwiek im obnizyles bo ciagle ich tak samo bije...
« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2008, 04:43:28 pm wysłana przez Dod »


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #336 dnia: Październik 29, 2008, 04:51:54 pm »
Bo nie bylo resa . Teraz jest dokladnie restart .


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #337 dnia: Październik 29, 2008, 04:52:23 pm »
Nie wiem czy cokolwiek im obnizyles bo ciagle ich tak samo bije...

Poczekaj na restart :)
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #338 dnia: Październik 29, 2008, 05:05:53 pm »
1.Ok staty zostaly powaznie zmniejszone . Pam RedStyle bardzo sie zdenerwowal i opuscil gre . ( W regulaminie zastrzegalismy sobie mozliwosc zmiany statow dotowanych itemow - aby nie bylo nie porozumien on o tym wiedzial )

2.Resisty zoistaly usuniete z Npc Buffera

3.Po kolejnym restarcie do npc dodamy : dance of sirene i chant of revange

4.Myslimy nad wprowadzeniem olimpiady trwajacej 24h . ( One period = 7 days )
« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2008, 05:07:42 pm wysłana przez Matim22 »


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #339 dnia: Październik 29, 2008, 05:25:21 pm »
Nie polecam servera. Donatorów sie nie da zabic a jest ich coraz wiecej. 'Zbugowany' RedSky bije mnie po 3k a ja go na zealocie+hawku z fistami na 19(tyrantem) po 700 z crt wiec gtfo z takim serverem...Wychodzi na to, ze donator>cale party z healerem...

Kolejny pro gracz - wpadł na jeden dzień - myśli że zownuje all a jak mu nie wyjdzie - żali się że donatorzy są przesadzeni xD


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #340 dnia: Październik 29, 2008, 05:56:33 pm »
O, właśnie, 24h/7 byłoby dobre, trzeba jednak uważać na dual-boxerów, żeby punktów sobie nie nabijali. Bez resistów będzie bardziej ciekawie dla wszelkiej maści bufferów, bo aktualnie, z postaci PvP były to postacie ani do PvE, ani do PvP, a wystarczyło zobaczyć jak nukerzy jechali innych na TvT bez buffów, więc od razu widać było przyczynę. Co do nowego TvT, bardzo mi się nie podoba. Teleportacja na arenę jest katastrofą, bo biegnąc na wroga z góry wiemy kogo zaatakujemy, można mieć jakąkolwiek taktykę, a tak to, sporo zależy od szczęścia. Przy okazji, przydałyby się auto-eventy, dokładnie 1 vs. 1 tak jak na oly, tyle że np. na Coliseum. Ale również, że ma się 60 sekund, przy 10 otwierają się wrota i można dobiec nieco do wroga, a potem zadyma! ^,^



Szukam serwera...


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #341 dnia: Październik 29, 2008, 06:03:19 pm »
Co do TvT zmienie spawm teamow . Gdy zmienie kazdy team po uzyciu TvT gk bedzie telepotowal sie na okreslona polowe. Co w pewnym stopniu uniemozliwi spawn killing.


  • Wiadomości: 244

  • Pochwał: 0

  • fuzzy lama
Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #342 dnia: Październik 29, 2008, 06:14:02 pm »
Po rozmowie z pewną osobą i dowiedzeniu sie pewnym rzeczy nie mam zamiaru tego ukrywac dla potencjalnych nowy graczy. Szkoda czasu.
Rzeczy dotowane (np. tatoo +30 ktory dodaje p.atk, p.def i hp [oczywiscie kosmiczne ilosci]) robia z donatow to samo co na WE. OneManZerg.
Ciekawe kiedy zostana wprowadzone skille z dotacji :>.
Pelny bugow, customow, i OP donatow server. Nikomu nie polecam. Kazdemu odradzam zreszta kto mi nie uwierzy to i tak zrobi /quit bo paru dniach gry.
Pozdrawiam serdecznie niektorych czlonkow staffu serwa gdyz to jest na pewno +. MJJ, Norin, Maselko, Sebal.
Do mathima mam tylko jedna rade: na przyszlosc nie oklamuj publicznie i tak podle graczy...
« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2008, 06:15:40 pm wysłana przez Lama Pidżama »


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #343 dnia: Październik 29, 2008, 06:22:01 pm »
Oklamywac? 500 p.atk i 1888 Hp to tak duzo? Skille mialy byc z dotki , ale zostaly usuniete . Co do tatoo to byl ower powered

2. Olimpiada zostala ustawiona na 24 h dziennie ( 0 sprzeciwow graczy nie bylo )
« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2008, 06:25:00 pm wysłana przez Matim22 »


  • Wiadomości: 244

  • Pochwał: 0

  • fuzzy lama
Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #344 dnia: Październik 29, 2008, 06:24:53 pm »
500 p.atk 4k hp i p.def dodatkowy..
oklamywac tak...
jescze niedawno pisales ze donaci nie maja NIC czego NORMALNY GRACZ by nie mogl zdobyc..


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #345 dnia: Październik 29, 2008, 06:26:27 pm »
Bo tak jest. Jakbyś się zawziął to szybko byś zrobił takie tatoo. Sporo osób ma weapon/armor +30, więc tatoo też nie jest problemem.



Szukam serwera...


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #346 dnia: Październik 29, 2008, 06:27:51 pm »
500 p.atk 4k hp i p.def dodatkowy..
oklamywac tak...
jescze niedawno pisales ze donaci nie maja NIC czego NORMALNY GRACZ by nie mogl zdobyc..

Bo to prawda ! Kazdy item jest dstpn. w eventach :/ , a wiec nie mow , ze kogos oklamywalem a co do 4k hp to raczej masz bledne info bo daje ~ 2k hp . Tak jak bylo z dusk swordem ( Dluuuuugi custom sword ) Byl z donate , ale z eventu tez byl dstpn. na razie maja go 2 osoby : Klo i inny gracz , ktory wygral podczas Gm Eventu ( szukanie itemow )


Aha a gdybym chcial ''zarabiac'' jak tu ktos moze sugerowac to bym wprowadzil max enchant 20-25 a dla Donatow 30 lub wiecej , ale tego nie robie . Kazdy przedmiot z Gry jest dostepny dla kazdego gracza czy to dla donata czy normlanego gracza . Donate to tylko szybszy sposob . Jesli chodzi o donate to kasa jest zbierana na 2 dedyk .
« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2008, 06:34:58 pm wysłana przez Matim22 »


  • Wiadomości: 244

  • Pochwał: 0

  • fuzzy lama
Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #347 dnia: Październik 29, 2008, 06:37:43 pm »
Mhm ciekawe jak tu zdobyc lolcustomtatooonlyfordonats... (jakby byl z eventow to by nie dotowali po 540 euro >.>)


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #348 dnia: Październik 29, 2008, 06:41:42 pm »
540 ....euro hahahahah ? Hmm no fajnie . Wiesz nie kazdy chce zdobywac cos poprzez droge rywalizacji a jesli Ty za wszelka cene chcesz nas zmieszac z blotem towal - juz sie przyzwyczailem , ale najpierw dowiedz sie sprawdzonych informacji . A jak nie wierzysz to nie wierz , ale kazdy item z donate jest dostepny z eventow . Np taki Clan Hall z donate , ale popatrz ile klanow ma clan - hall a nikt CH nie zdotowal .


  • Wiadomości: 244

  • Pochwał: 0

  • fuzzy lama
Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #349 dnia: Październik 29, 2008, 06:45:47 pm »
Ta dyskusja nie ma sensu... bedziesz bronil swojego serwa dopoki nie upadnie z powodu tych niezwyklych dotacji. Tyle ode mnie.
Co do tego ze nie kazdy chce costam costam w drodze rywalizacji to l00z. Ale niech bedzie na rowni z innymi graczami.
@JakiGanh
Tu nie chodzi o encz tatoo ale o to ze jest to tatoo only for donats dajacy kosmiczne staty  czytaj ze zrozumieniam plx plax plox
« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2008, 06:48:17 pm wysłana przez Lama Pidżama »