Witaj
Gość

Wątek: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia  (Przeczytany 82487 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #350 dnia: Październik 29, 2008, 06:58:01 pm »
Ta dyskusja nie ma sensu... bedziesz bronil swojego serwa dopoki nie upadnie z powodu tych niezwyklych dotacji. Tyle ode mnie.
Co do tego ze nie kazdy chce costam costam w drodze rywalizacji to l00z. Ale niech bedzie na rowni z innymi graczami.
@JakiGanh
Tu nie chodzi o encz tatoo ale o to ze jest to tatoo only for donats dajacy kosmiczne staty  czytaj ze zrozumieniam plx plax plox

Wiesz tez sobie zdaje sprawe z tego , ze nawet gdybym Ci to udowodzil to i takk bys zdania nie zmienil , a wiec zgodnie z Twoimi slowami skonczmy ta bezsensowna klutnie . Tak , bede bronil swojego stanowiska poniewac ogolna ideologia servera byla taka aby donator byl rowny z zwyklym graczem . Jezeli mi nie wierzysz to spoko - rozumiem . Moze mialo na Ciebie wplyw , ze w ostatnim czasie bylo praktycznie 0 eventow . Tak , przyznajde sie , ze bylo to spowodowane odejsciem Maslana . Byl to wielki cios bo bez watpienie byl naszym ''guru'' , ale co poradzic . Musimy rozwijac server dalej aby zachecic nowyych graczy . Gdyby nie obchodzil mnie los zwyklych graczy to nie zmienial bym tak radykalnie statystyk tych tatoo . Dla tych , ktorzy mi wierza to powtorze , ze tak nawet ten tatoo jest dastepny z eventow . Powodzenia moze znajdziesz idealny server , ktory bedzie Ci odpowiadal w kazdym stopniu . W tym czasie ja zapraszam wszystkich chetnych do gry na naszym serverze .


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: -1

  • Nie wiem
Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #351 dnia: Październik 29, 2008, 07:00:32 pm »
Nie polecam servera. Donatorów sie nie da zabic a jest ich coraz wiecej. 'Zbugowany' RedSky bije mnie po 3k a ja go na zealocie+hawku z fistami na 19(tyrantem) po 700 z crt wiec gtfo z takim serverem...Wychodzi na to, ze donator>cale party z healerem...

Kolejny pro gracz - wpadł na jeden dzień - myśli że zownuje all a jak mu nie wyjdzie - żali się że donatorzy są przesadzeni xD

Sorry ale innych graczy bilem po normalnych wartosiach: 1.5k+ , a go po 700...wiec nie wiem co sobie myslisz, ale wbij na ten zbugowany server i sprawdz, a potem sie wypowiadaj.


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #352 dnia: Październik 29, 2008, 07:06:09 pm »
Nie polecam servera. Donatorów sie nie da zabic a jest ich coraz wiecej. 'Zbugowany' RedSky bije mnie po 3k a ja go na zealocie+hawku z fistami na 19(tyrantem) po 700 z crt wiec gtfo z takim serverem...Wychodzi na to, ze donator>cale party z healerem...

Kolejny pro gracz - wpadł na jeden dzień - myśli że zownuje all a jak mu nie wyjdzie - żali się że donatorzy są przesadzeni xD

Sorry ale innych graczy bilem po normalnych wartosiach: 1.5k+ , a go po 700...wiec nie wiem co sobie myslisz, ale wbij na ten zbugowany server i sprawdz, a potem sie wypowiadaj.

No , ale czego Ty sie spodziewasz gdy on ma na 100% wyzej zenchantowane przedmioty niz Ty ? A jak Maslan mowil to juz zrezygnowal z funkcji Deva , a wiec jak cos masz do kogos to pisz do mnie . A jesli Ci server nie odpowiada to przeciez nikt nie zmusza Cie aby tutaj gral... server ma 2 tygodnie a kazdy traktuje go jak by mial 2 lata i juz dawno powinno byc jak sie patrzy , a wiec zrozum , ze to nie jest takie latwe . I jak mowilem jak Ci serv nie odpowiada to masz setki innych . Wielu ludzia server odpowiada - innym nie . Normalna kolej rzeczy .


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: -1

  • Nie wiem
Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #353 dnia: Październik 29, 2008, 07:09:49 pm »
Nie polecam servera. Donatorów sie nie da zabic a jest ich coraz wiecej. 'Zbugowany' RedSky bije mnie po 3k a ja go na zealocie+hawku z fistami na 19(tyrantem) po 700 z crt wiec gtfo z takim serverem...Wychodzi na to, ze donator>cale party z healerem...

Kolejny pro gracz - wpadł na jeden dzień - myśli że zownuje all a jak mu nie wyjdzie - żali się że donatorzy są przesadzeni xD

Sorry ale innych graczy bilem po normalnych wartosiach: 1.5k+ , a go po 700...wiec nie wiem co sobie myslisz, ale wbij na ten zbugowany server i sprawdz, a potem sie wypowiadaj.

No , ale czego Ty sie spodziewasz gdy on ma na 100% wyzej zenchantowane przedmioty niz Ty ? A jak Maslan mowil to juz zrezygnowal z funkcji Deva , a wiec jak cos masz do kogos to pisz do mnie . A jesli Ci server nie odpowiada to przeciez nikt nie zmusza Cie aby tutaj gral... server ma 2 tygodnie a kazdy traktuje go jak by mial 2 lata i juz dawno powinno byc jak sie patrzy , a wiec zrozum , ze to nie jest takie latwe . I jak mowilem jak Ci serv nie odpowiada to masz setki innych . Wielu ludzia server odpowiada - innym nie . Normalna kolej rzeczy .


Pewnie, ze tak... ale ten koles(byly gm?) mysli ze znalazl sobie ofiare i moze w pewien sposob na nia najezdzac...nie, nie mysle ze jestem pro ownzorem itp. itd. wiec sie Maslan pomylil...
PS. Jak juz stwierdziles, server mi nie odpowiada wiec zmieniam na inny(glownie przez ta donate...bo nic sie nei zmienilo po resie oprocz braku resistow)


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #354 dnia: Październik 29, 2008, 07:13:12 pm »
Nie polecam servera. Donatorów sie nie da zabic a jest ich coraz wiecej. 'Zbugowany' RedSky bije mnie po 3k a ja go na zealocie+hawku z fistami na 19(tyrantem) po 700 z crt wiec gtfo z takim serverem...Wychodzi na to, ze donator>cale party z healerem...

Kolejny pro gracz - wpadł na jeden dzień - myśli że zownuje all a jak mu nie wyjdzie - żali się że donatorzy są przesadzeni xD

Sorry ale innych graczy bilem po normalnych wartosiach: 1.5k+ , a go po 700...wiec nie wiem co sobie myslisz, ale wbij na ten zbugowany server i sprawdz, a potem sie wypowiadaj.

No , ale czego Ty sie spodziewasz gdy on ma na 100% wyzej zenchantowane przedmioty niz Ty ? A jak Maslan mowil to juz zrezygnowal z funkcji Deva , a wiec jak cos masz do kogos to pisz do mnie . A jesli Ci server nie odpowiada to przeciez nikt nie zmusza Cie aby tutaj gral... server ma 2 tygodnie a kazdy traktuje go jak by mial 2 lata i juz dawno powinno byc jak sie patrzy , a wiec zrozum , ze to nie jest takie latwe . I jak mowilem jak Ci serv nie odpowiada to masz setki innych . Wielu ludzia server odpowiada - innym nie . Normalna kolej rzeczy .


Pewnie, ze tak... ale ten koles(byly gm?) mysli ze znalazl sobie ofiare i moze w pewien sposob na nia najezdzac...nie, nie mysle ze jestem pro ownzorem itp. itd. wiec sie Maslan pomylil...
PS. Jak juz stwierdziles, server mi nie odpowiada wiec zmieniam na inny(glownie przez ta donate...bo nic sie nei zmienilo po resie oprocz braku resistow)

Czyli jestes w bledzie . Gdybys porownal ich moc przed i po zmianach to bys zndal sobie sprawe jak bardzo zmniejszylem mu statystyki - po co to pisze jak i tam mi nie uwierzysz :) Widzialem co sie dzialo gdy 1-2 pt nie moglo zabic ....1 gracza , a wiec to zmienilem . Dziwine , ze dzisiaj widzialem juz duzo graczy , ktrzy dawali sobie z nim rade 1 vs 1 . A on sam zalil mi sie , ze musze mu podniesc te staty bo zabijaja go ludzie..z itmamy gorszymi od niego . Da sie.. trzeba tylko umiec . Nie zaprzeczam , ze Ty nie umiesz . Ok gl w szukaniu serva


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #355 dnia: Październik 29, 2008, 07:14:20 pm »
Mam pytanie, czy to jest aby normalne? TH vs. AW lub TH na subce.



Szukam serwera...


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: -1

  • Nie wiem
Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #356 dnia: Październik 29, 2008, 07:15:39 pm »
Takie gadanie...Zabijam go(jak mu lethal nie wejdzie...), ale musze sie napocic przy nim i wykorzystac wszystkie mozliwe skille czego nie musze robic przy przecietnym dagerowcu.
Klo to donator...
« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2008, 07:18:51 pm wysłana przez Dod »


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #357 dnia: Październik 29, 2008, 07:18:48 pm »
Klo - donator - 1 problem dotowal itemy dla MAGA , a wiec to nie jest moja wina :) A co do donatorow .. a widzisz...dasz rade go ubic ..kazdy da . Ja bym si raczej szczycil gdy ubil bym donate.


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #358 dnia: Październik 29, 2008, 07:21:26 pm »
No, ale cały pic w tym że go nikt nie dał rady ubić. Jego kolegów, co to kozaczyli kładzie się po 2 hitach, ale ten ustał, co się ruszę to padam, i graj z takim! Jestem ciekawy jakby wyglądała walka vs tank z Dynasty +15 armor, weapon +25 no i tam paroma skillami +9 (mówię przykładowo o Paladynie). Z reguły Tank > Dagger, ale ciekawe jak z donatorem. -,- Jak nie było tych donatów było świetnie. A teraz nawet PlayBoys się chyba rozpadł, a raczej na pewno.



Szukam serwera...


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: -1

  • Nie wiem
Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #359 dnia: Październik 29, 2008, 07:24:38 pm »
Nie chcialbym oceniac graczy(bo to nie temat od tego), ale Klo nie umie wykorzystac swojej postaci...RedSky(czy jak mu tam) o wiele bardziej ogarnia l2 niz Klo.


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #360 dnia: Październik 29, 2008, 07:25:29 pm »
Co do Klo to mowilem , ze zdotowal itemy tylko dla maga . A wiec to jego sprawa , ze wbil na +++ itemy dla daggera . Mamy 2 donatow , a wiec nie jest to taka tragedia jak moze miec miejsce na innych serverach.

Mamy zamiar uruchomic 2 server High rate - bez dotacji - zupelnie innowacyjny . Oczywiscie dopiero gdy ten doprowadzimy do przyzwoitego stanu .
« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2008, 07:27:27 pm wysłana przez Matim22 »


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #361 dnia: Październik 29, 2008, 07:29:35 pm »
Bez dotacji to zrób wreszcie low rate -,- To ja będę w siódmym niebie, i na pewno przyciągniecie sporo nowych graczy.



Szukam serwera...


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #362 dnia: Październik 29, 2008, 07:33:23 pm »
Kazdy wie co niesie za soba low rate . Ogromna odpowiedzialnosc...trudy itp . na razie nie mamy doswiadczenia aby otworzyc low . A po co otwierac low aby zaliczyc szybko .. fail


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #363 dnia: Październik 29, 2008, 07:46:05 pm »
mathim doinformuj gm-ow o co chodz bo pytaja se random graczy o co chodzi w rozmowe innych gm-ow z graczam(wtedy akurat chodzilo o op kamaela)
nie zabieraj sie za 2 server kiedy 1 jest "sprawny" w 50%.....


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #364 dnia: Październik 29, 2008, 07:47:50 pm »
mathim doinformuj gm-ow o co chodz bo pytaja se random graczy o co chodzi w rozmowe innych gm-ow z graczam(wtedy akurat chodzilo o op kamaela)
nie zabieraj sie za 2 server kiedy 1 jest "sprawny" w 50%.....

Sry , ale co ja napisałem  :shock: ?

Cytuj
Mamy zamiar uruchomic 2 server High rate - bez dotacji - zupelnie innowacyjny . Oczywiscie dopiero gdy ten doprowadzimy do przyzwoitego stanu .


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: -5

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #365 dnia: Październik 29, 2008, 08:11:50 pm »
Jestem ciekawy jakby wyglądała walka vs tank z Dynasty +15 armor, weapon +25 no i tam paroma skillami +9 (mówię przykładowo o Paladynie). Z reguły Tank > Dagger, ale ciekawe jak z donatorem. -,-

ja vs full party scoldow, po 10s na ud dostalem lethala, a tak to przy ~11k pdef bili mnie po 100 z blowow ;o bez ud 6,6k pdef na ai chyba, to bili mnie po max 500
« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2008, 08:13:53 pm wysłana przez bo_mialem_zly_nick »


  • Wiadomości: 244

  • Pochwał: 0

  • fuzzy lama
Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #366 dnia: Październik 29, 2008, 08:35:00 pm »
Ja dostalem od lol Klo blowa-nielethala w 8k p.defa (hero ud) za 2,5k wiec gz z taka rowna walka i rownymi donatami...


Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #367 dnia: Październik 29, 2008, 08:35:32 pm »
A teraz nawet PlayBoys się chyba rozpadł, a raczej na pewno.
o nie, nie, nie, to nie tak, nie rozpadl sie, tylko klan zostal rozwiazany bo odeszlismy z serwera


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #368 dnia: Październik 29, 2008, 08:38:09 pm »
A gdzie idziemy? :D
Lineage 2 Classic EU


Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #369 dnia: Październik 29, 2008, 08:59:32 pm »
A gdzie idziemy? :D
mialo byc infinite ale nie wiadomo czy wypali ... generalnie na relo czekamy



  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #370 dnia: Październik 29, 2008, 09:17:07 pm »
bula, jak relo wstanie to weź mnie poinformuj, bo ja się zbytnio tym serwerem nie interesowałem, muszę o nim poczytać :)



Szukam serwera...


  • Wiadomości: 186

  • Pochwał: 5

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #371 dnia: Październik 29, 2008, 09:25:10 pm »
1/5 dwnld od nowa gracii qq

wee nie ma to jak troche farta na koniec

゙(゚、 。 7 THEY SEE ME ROLLIN
 l、゙ ~ヽ
 じしf_, )ノ
THEY HATIN'


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #372 dnia: Październik 29, 2008, 09:30:22 pm »
1/5 dwnld od nowa gracii qq

wee nie ma to jak troche farta na koniec


QQ /serverquick ? a sry to nie low rate :D


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #373 dnia: Październik 30, 2008, 08:30:31 am »
A teraz nawet PlayBoys się chyba rozpadł, a raczej na pewno.
o nie, nie, nie, to nie tak, nie rozpadl sie, tylko klan zostal rozwiazany bo odeszlismy z serwera
PlayboyS tak latwo sie nie rozpada ^^ rozwiazalem klan, bo nie mam zamiaru zeby jakies randomy graly pod nasza bandera ;] tak czy inaczej hf on ephion ;]


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Ephion - High - Hellbound/Gracia
« Odpowiedź #374 dnia: Październik 30, 2008, 12:02:16 pm »
Loool !!!! Wszedlem do gry po tygodniowej przerwie, siedze na Palku i lecim pvp... ubijam 1 dagera 2 3, za chwile wpada niejaki Legendary z title RedStyle czyc os takiego ubija mnie ebz problemu oO 4 podejscia 4 wpadki. Lalismy go pozniej w 4 ja na Palu, clod na dueliscie, jerry na sh i jesczze ktos, ubil nas bez problemu dopiero przy 4 czy 5 podejsciu w czworke udalo nam sie go ubic, po czym za chwile wrocil i wszystko wrocilo do normalnosci...
GZ GZ jeszcze raz GZ