Witaj
Gość

Wątek: Oferta eGamers-zone.com  (Przeczytany 864 razy)

  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Oferta eGamers-zone.com
« dnia: Styczeń 18, 2009, 02:49:10 am »
Witam wszystkich,
Nazywam się Oskar ’haerde’ Lakner, jestem współwłaścicielem multigamingu eGamers-zone.com. Istniejemy od czerwca, ubiegłego roku. W połowie lutego rejestrujemy działalność gospodarczą. Jako multigaming dostrzegamy potencjał ukryty w MMORPG’ach i przygotowaliśmy specjalną ofertę skierowaną głownie do dużych gildii, sojuszy.
Idąc do sedna, oferujemy 2 serwery Team Speak 100 slotowe ( gdy będzie taka potrzeba ilość slotów powiększymy ), profesjonalną stronę www ( www.eGamers-zone.com ), pomoc dwóch zawodowych grafików, oraz bardzo porządne forum. 
W zamian oczekujemy  przyjęcie marki eGz jako własną, co za tym idzie: przejście na nasze forum, na których dostaniecie osobną grupę, podforum z pełnymi uprawnieniami do niego i codzienne odwiedzanie naszej strony. Mamy nadzieję, że bardzo szybko zaaklimatyzujecie się w przyjaznej rodzinie eGamer’owców i będziecie brać aktywny udział w życiu organizacji.
   
Podsumowując:
 Oferujemy:
- 2 serwery TS 100 slotowe, gdy będzie taka potrzeba możemy poszerzyć je jak bardzo sobie tylko wymarzycie,
- profesjonalną stronę www,
- pomoc 2 zawodowych grafików,
- porządne forum php by przemo stojące na naszym płatnym hostingu.

Oczekujemy:
- pełne przejście na nasze forum,
- codzienne odwiedzanie naszej strony,
- w miarę możliwości szybką aklimatyzację.

Jeśli jest coś, czego nie wymieniłem, a jest przez Was uznawane za niezbędne do gry proszę o tym wspomnieć w swojej ofercie.

Z racji bardzo wielu obowiązków nie będę w stanie na bieżąco śledzić tego wątku, dlatego wszelkie pytania proszę kierować drogą e-mail. Proszę o wysyłanie swoich ofert na [email protected] , a w wiadomości proszę uwzględnić następujące informacje:
 - ilość członków gildii/sojuszu
- platforma ( Lineage 2, WoW etc. )
- link do Waszego forum/strony

Pozdrawiam i proszę o kontakt,
Oskar ‘haerde’ Lakner