Witaj
Gość

Wątek: Arena  (Przeczytany 1038 razy)

  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Arena
« dnia: Luty 03, 2009, 09:14:02 pm »
O ile łatwiej wydropić tutaj horna? Bo tak się składa, że mam necro na dragonie i necro na arenie na tych samych lvl'ach, wróciłem na Dragon Network i nie wiem, gdzie szybciej zdobędę horna :) .Z tego co słyszałem, to na arenie łatwiej, jeżeli tak to o ile?

EDIT,
Nikt nie wie? :(
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2009, 08:00:54 pm wysłana przez Zovi »
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Arena
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 07, 2009, 07:24:24 pm »
No to chociaż powiedzcie, po ilu wam wypadł horn na dragonie, a po ilu na arenie  :oops: .Thorns, ty napewno pamiętasz :P
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Arena
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 07, 2009, 08:06:44 pm »
Na Dragonie bylem w Syndicate (c4) wiec nawet nie musialem byc przy golce   :D  wazne bylo ze bylem w party i questowy wpadal
Na arenie mam kolo 12-13 postaci z sub i tez problemu nie bylo, dobry buff odpowiednia postac do wbijania  DEST albo TYR i duze szanse sa
podstawa to miec czujke przy kazdej golce i WC do summonowania

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 350

  • Pochwał: 1

  • Mam was gdzieś pfff.. Nie kocham was^^
Odp: Arena
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 08, 2009, 10:57:17 am »
Najlepiej do sps i pod koniec hp golki na "aura flare" jechac..:P
Horn powinien bez problemy wpaść>:P
A co to takiego -_-' <----  <lol>?

Podpisu nie ma i nie bedze :P



Tylko nie mówić ze podpis za długi....-_-'
/Cubu$
Podpis był za długi i mnie denerwował. Więc skróciłem.


btw. Nie koffam ciebie.....

/Cubu$
Oj no nie przesadzaj :*


Stwierdzam fakty:) I tak ci tego nie wybaczę