Witaj
Gość

Wątek: Subklasa dla amatorki  (Przeczytany 2476 razy)

  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Subklasa dla amatorki
« dnia: Luty 13, 2009, 01:32:35 pm »
Witam mam na imię Majka.Chciałabym się Was o coś zapytać.Ostatnio mój znajomy skończył grac w l2 i dal mi swoje konto czy tam postać jak to się mówi,jeszcze się tak nie znam,mam spelsingera na 75 lv i nie wiem jaka subklase mam zrobić,chciałabym zęby był dobry do pojedynków PVP czy jakoś tak i  żeby był szybki,myślałam ze l2 mnie nie wciągnie lecz się myliłam...


a tak poza tym to można jeszcze jakiegoś mutanta zrobić czy coś,znajomy proponuje mi sps/ee,sps,es lub necro/ee.

lecz nie wiem co mogłabym wziąć najlepiej bo chciałabym byc dobra w PVP bo nie chce szybko padać..

gram na DN infinity x5.pozdrawiam was gracze.bużka


  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

Odp: Subklasa dla amatorki
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 13, 2009, 02:35:10 pm »
Ogólnie najpopularniejsza (na infinity) i bardzo dobra subclassa to sps/ee. 1 vs 1, naprawdę daję rade.
Na full buffie, 3 na 4 strzały to magic crytyki. Jak trafi na jakieś nieogarnięte party, to sam potrafi wszystkich wybić.

sps/es, to też dobra subclassa, problemem może być jedynie brak buffa. Jednak jeśli ma wszystkie potrzebne buffy na sobie, to jest jeszcze lepszy od sps/ee, bije podobnie, tylko że szybciej, no i ma koze.

No zostaję jeszcze neco/ee, też bardzo fajna klasa, jednak zrobienie jej wymaga wiele zachodu (szczególnie na infinity), a moim zdaniem nie jest aż tak dobra (w porównaniu do sps/ee), żeby opłacalne było jej robienie.

Ogólnie wszystkie na pvp dają radę, ja bym osobiście wybrał sps/es, jest ciekawsze od sps/ee, no i nie ma ich tak dużo wszędzie, na infinity 1/4 graczy to sps/ee...


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Odp: Subklasa dla amatorki
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 13, 2009, 03:19:19 pm »
Dziękuje za odpowiedz :)

to jeszcze kilka lv  i zrobię sps/es i zobaczymy jak będę grała,tez tak myślałam na ta postacią czy subklasa,na dodatek bym miała konika swojego fioletowego,fajnie:Pozdrawiam


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: Subklasa dla amatorki
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 15, 2009, 05:21:31 pm »
ja bym osobiście wybrał sps/es, jest ciekawsze od sps/ee

z tym sie nie zgodze ...

co jest ciekawszego w sps/es, który tylko nukuje a sps/ee chociaz ma trance, mana burn dzieki ktorym lawto mozna zaltwic wieksza liczbe osob ...


  • Banned
  • Wiadomości: 503

  • Pochwał: 3

Odp: Subklasa dla amatorki
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 15, 2009, 05:25:07 pm »
cast, summon, bane, reuse skilli.
Asta, officially teh greatestest fanboi ze Marc1na.


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Subklasa dla amatorki
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 18, 2009, 09:42:30 pm »
Dla początkujących to IMO postać buffera jakiegoś na sube brać tzn. jeżeli masz glada to bierz glad/pp, jeżeli masz sps to bierz sps/ee itp. itd.
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: Subklasa dla amatorki
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 10, 2009, 06:34:35 pm »
Dla początkujących to IMO postać buffera jakiegoś na sube brać tzn. jeżeli masz glada to bierz glad/pp, jeżeli masz sps to bierz sps/ee itp. itd.
Tu sie nie zgodze. Sps/ee nie jest taki latwy na poczatek. heal, zmiana targetu , nuki, trance, mana burn kitowanie, slowowanie przciwnika.
Jesli uwazasz ze jakas postac jest naprawde łatwa to albo umiesz nia grac albo nie wiesz o niej nic :]
zzOMGzz AW/sk


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: Subklasa dla amatorki
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 10, 2009, 08:13:29 pm »
Wiem ze ja mod ale musze zofftopować...


Witaj Kobieto na tym skromnym jednakże duuużym forum ;* Kocham Cie za to ;p


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Subklasa dla amatorki
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 10, 2009, 08:48:24 pm »
Wiem ze ja mod ale musze zofftopować...


Witaj Kobieto na tym skromnym jednakże duuużym forum ;* Kocham Cie za to ;p
Pewnie to i tak fake ;( .
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Subklasa dla amatorki
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 11, 2009, 12:18:57 am »
Smieszne jest to ze jak facet by zapytal i napisal posta w stylu:

"Mam na imie Kamil mam 12 lat..." To by zostal sflamowany :P