Witaj
Gość

Wątek: Brak nowych graczy ?  (Przeczytany 1845 razy)

  • Wiadomości: 353

  • Pochwał: 2

  • Sh!t happens... So do I XD
Brak nowych graczy ?
« dnia: Luty 21, 2009, 04:27:11 pm »
Witam! Dawno nie zaglądałem na Dragona, czy mi się wydaje, czy na prawdę tam prawie nie ma nowych graczy ?? Za wyznacznik przyjąłem ilość sklepów w Giran i Dion. W tym pierwszym zawsze bym prawie cały rynek dookoła, a teraz ta ilość bardzo się zmniejszyła. Podobnie w Dion. Zawsze było pare osób na małym rynku i dosyć sporo osób koło GK, tymczasem teraz jest garstka przy GK. Trochę nie fajna sprawa, bo Dragon stanie się serwerem tylko dla Pr0 z A/S gradem, a nowe postacie to tylko, kolejne acc, starych wyjadaczy które w 48h osiągają 60-70 lvl :/


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Brak nowych graczy ?
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 21, 2009, 05:52:44 pm »
Zgadza się swietnosc tego serwera już minęła za późno wprowadzane kroniki a przede wszystkim pazerność graczy .Był moment że jedno ally rządziło serwem :( jak więc miało się to z pvp .Boty  ta gra wymaga zespołu każda klasa ma czuć sie potrzebna suba z 2 postaci to i tak wiele a często jeden gosć ciągnał za sobą 5 ludków .Nie istnieje rynek C grade B  grade grają ciagle Ci sami  gracze zmieniają przerzucja jedynie itemy .Puentując wspaniały serwer 2 lata temu za czasów LOA karików wojen z LOTTA. Dzisiaj to shit wyjdą na warkę podymią trochę albo stoją pół dnia w mieście aby usłyszeć chwalebne nice items .Szkoda wielka szkoda :(


  • Wiadomości: 353

  • Pochwał: 2

  • Sh!t happens... So do I XD
Odp: Brak nowych graczy ?
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 21, 2009, 06:00:00 pm »
Zgadza się swietnosc tego serwera już minęła za późno wprowadzane kroniki a przede wszystkim pazerność graczy .Był moment że jedno ally rządziło serwem :( jak więc miało się to z pvp .Boty  ta gra wymaga zespołu każda klasa ma czuć sie potrzebna suba z 2 postaci to i tak wiele a często jeden gosć ciągnał za sobą 5 ludków .Nie istnieje rynek C grade B  grade grają ciagle Ci sami  gracze zmieniają przerzucja jedynie itemy .Puentując wspaniały serwer 2 lata temu za czasów LOA karików wojen z LOTTA. Dzisiaj to shit wyjdą na warkę podymią trochę albo stoją pół dnia w mieście aby usłyszeć chwalebne nice items .Szkoda wielka szkoda :(

Jak zaczynałem grać jakieś 3-4 lata temu, to był świetny klimacik, na serwerze :) Nowi gracze chyba też mieliby problem z adeną.... Nie ma jej gdzie sprzedawać tak na prawdę i obraca się w okół graczy, jest jej co raz więcej i traci na wartości. Dla nowych graczy to masakra taki BlueWolf za 300kk i przy dropie z moba 20k. Ale wiadomo... serwer jest dla donatorów, nie dla nowych graczy.

Nie wiecie może czy tak samo wygląda sytuacja na shadow ?
« Ostatnia zmiana: Luty 21, 2009, 06:02:03 pm wysłana przez Daab »


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Brak nowych graczy ?
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 21, 2009, 06:13:35 pm »
Wiesz  nie tak do końca byli tutaj donaci i pomału od nich wykupywano broń niejaki Diurex Cheops z czasem tak jak mówiłem stworzone syndiki Finalki okupowały golki i Raidy wiadom zawsze bedą przekręty jak restarty serwa na siege czy przy raidkach .Ale tak jak wspomniałeś zabiło ten serwer to że nowy nie ma szans tutaj ten serwer obecnie jest dla wąskiej grupy ludzi .Klany sa zadufane w sobie choć ostatnio nawet z 3 profką biorą bo ludzi brak .Ale polak to dziwna natura grałem na abbysie x5 przez rok żaden rusek mnie nie zabił Thorns jak czytasz  posty to się pewnie zdziwisz :) żadnych wyzwisk nawet pomagali ludzi wbiło tylu że była kolejka do questa :) pełna kultura wbiło wielu polaków i co pierwsze zaczeły się kłotnie Twoja stara ojciec wchodzi Ci do wanny .Finał taki polacy żrą sie tam do dzisiaj a rosjanie siedzą w zamkach .Powiedz gdzie logika polacy maja po 20 wojen tłuka się miedzy soba :).I to samo dotyczy Dragona aby serwer się rozwijał trzeba nowej krwi a jak mówiłem rynek i sam zauważyłeś C Grade B  grade nie istnieje.A był to Zajebis...y server chęć posiadania Boty brak GM ziszczyła go stał sie jak white eagle tylko bardziej zacofany jeśli chodzi o kroniki.Sam Powiedz czapeczka mikołaj szcytem marzeń   chor nie :)


  • Wiadomości: 353

  • Pochwał: 2

  • Sh!t happens... So do I XD
Odp: Brak nowych graczy ?
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 21, 2009, 07:27:25 pm »
Wiesz  nie tak do końca byli tutaj donaci i pomału od nich wykupywano broń niejaki Diurex Cheops z czasem tak jak mówiłem stworzone syndiki Finalki okupowały golki i Raidy wiadom zawsze bedą przekręty jak restarty serwa na siege czy przy raidkach .Ale tak jak wspomniałeś zabiło ten serwer to że nowy nie ma szans tutaj ten serwer obecnie jest dla wąskiej grupy ludzi .Klany sa zadufane w sobie choć ostatnio nawet z 3 profką biorą bo ludzi brak .Ale polak to dziwna natura grałem na abbysie x5 przez rok żaden rusek mnie nie zabił Thorns jak czytasz  posty to się pewnie zdziwisz :) żadnych wyzwisk nawet pomagali ludzi wbiło tylu że była kolejka do questa :) pełna kultura wbiło wielu polaków i co pierwsze zaczeły się kłotnie Twoja stara ojciec wchodzi Ci do wanny .Finał taki polacy żrą sie tam do dzisiaj a rosjanie siedzą w zamkach .Powiedz gdzie logika polacy maja po 20 wojen tłuka się miedzy soba :).I to samo dotyczy Dragona aby serwer się rozwijał trzeba nowej krwi a jak mówiłem rynek i sam zauważyłeś C Grade B  grade nie istnieje.A był to -_-'is...y server chęć posiadania Boty brak GM ziszczyła go stał sie jak white eagle tylko bardziej zacofany jeśli chodzi o kroniki.Sam Powiedz czapeczka mikołaj szcytem marzeń   chor nie :)

No jedyna nowość jaką zobaczyłem po długiej nieobecności to GM ogłaszający bana za l2w na BS. No ale jak się ludzie cieszą z czegoś co powinno istnieć od początku to wiadomo o czym to świadczy....

Czy dragon jest w jakimkolwiek TOP ?? Bo na XtremeTop100 nie widzę
edit: Dobra znalazłem :p jest na 12.
« Ostatnia zmiana: Luty 21, 2009, 07:47:16 pm wysłana przez Daab »


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Brak nowych graczy ?
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 21, 2009, 09:31:25 pm »
Gdyby nie pazernosc snobizm może by graczy przybywało tutaj grał cały świat :)m a teraz niedobitki Final Fate odeszli całym klanem a szkoda słów wina jest Drake i tych sorka Thorns  ale byłeś w syndicach wiec ponosisz wine również .Nowy gracz się nie liczył utworzyła sie jakiś rok temu elita która rządziła i nie wspierała nowych zabili serwer który swej swietności miał już nie będzie .Jedynym jego aspektem którym go wyróżnia to łaczone suby ale ceny dla gracza który nie ma znajomych wśród starych wjadaczy ?? Będzie biegał D grade do 70 lv  bo nie kupi nic na rynku .Mówiąc krótko koniec biadolenia serwer its death :) smutne ale prawdziwe.Ja składam kase i idę na oficjala.propo zazdrosci Nasz Mod znał suchego zaczynał od zera wybił sie gdzie syndiki Volygar wtedy rządził chyba miały wszystko i co grał chłopina orądnie nie oszukiwał pełno priwów wulgaryzmów Polak to kmieć zazdrosnik i szkoda słów poprostu cieszy nas kleska innych :( ENDE


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: Brak nowych graczy ?
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 21, 2009, 10:33:14 pm »
Wydaje mi sie ze po evencie z enchantami calkowicie sie server zmienil.
Jedni na tym zarobili co mieli odlozona adene i nakupowali  bews.Nakrecili broni na+ a inni ktorzy dopiero zaczeli, nie mieli takiej szansy i juz nie beda jej miec.
Malo tego wiem ze niektorzy dostali cynk ze taki event bedzie i nakupowali po 150 enchantow!
Kombinacje z valakasem ktorego bilo 1 party i ani 1 osoba nawet nie padla tez jest dziwne.
Jak zaczynalem 4 lata temu to ten server tetnil zyciem.Masa ludzi pod dion expiacych.To byly czasy.Szkoda ze juz nie wroca!


  • Wiadomości: 353

  • Pochwał: 2

  • Sh!t happens... So do I XD
Odp: Brak nowych graczy ?
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 21, 2009, 11:16:33 pm »
Wydaje mi sie ze po evencie z enchantami calkowicie sie server zmienil.
Jedni na tym zarobili co mieli odlozona adene i nakupowali  bews.Nakrecili broni na+ a inni ktorzy dopiero zaczeli, nie mieli takiej szansy i juz nie beda jej miec.
Malo tego wiem ze niektorzy dostali cynk ze taki event bedzie i nakupowali po 150 enchantow!
Kombinacje z valakasem ktorego bilo 1 party i ani 1 osoba nawet nie padla tez jest dziwne.
Jak zaczynalem 4 lata temu to ten server tetnil zyciem.Masa ludzi pod dion expiacych.To byly czasy.Szkoda ze juz nie wroca!


Co za akcja z enchantami była ??


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: Brak nowych graczy ?
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 22, 2009, 09:27:12 am »
Za duzo adeny na servie bylo.Wszystko bylo koszmarnie drogie coin= ponad 1kkk.Wiec zrobili event 1 bews za 100kk beas za 50kk.
Fakt udalo im sie odprowadzic adene z serwera ale za to zrobilo sie star-wars .
Znam ludzi co mieli pomagazynowane po 10 postaci co mialy wypelnione warehousy do fula adena.Nakupowali po 150 bews i nakrecili broni na+.
Troche to dziwne ze sprzedawali coiny na kilka dni przed eventem.Kto trzyma tyle adeny?Coiny ok ale tyle adeny trzymac?
Moim zdaniem od tej pory dragon zaczal smierdziec.A szkoda bo pylo kiedys naprawde fajnie  :(


  • Wiadomości: 353

  • Pochwał: 2

  • Sh!t happens... So do I XD
Odp: Brak nowych graczy ?
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 22, 2009, 01:55:53 pm »
A no to tłumaczy skąd tyle latarek, bo pamiętam że jak robiłem przerwę to było względnie mało. No ale lepiej żeby były z eventa niż z donate.... No ale pomysł był jedno razowy... tak na prawdę nic nie zmienił. Adeny przybywa, ludzie tworzą nowe konta bo nie ma gdzie badziewia trzymać przez limit 2,1 kkk. Najgorsze jest to że gdyby Drake chciał to by miał najlepszy serwer, ale liczy się kasa.


  • Wiadomości: 194

  • Pochwał: -2

Odp: Brak nowych graczy ?
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 23, 2009, 10:24:26 pm »
ten wyciek to nie wiem czy do końca był prawdą, bo nie raz na forum DN były wycieki
że "jutro ma byc znów ten sam event" i nic się działo... ale może nie jestem poinformany dobrzę...

poza tym nie ma sensu zakłądać 3434324 topicu jaki to DN jest do du** kazdy to juz wie, lamentowanie nic nie da, tu czy na forum DN to to samo..... więc lepiej pisać sprawy związane z nową kroniką która wejdzie na DN "jutro" ;)

btw.
Drake jest mądry tylko że wy tego nie widzicie ;)
DN upadło? wprowadził sobie HB znów przybędzie troche ludzi, bo wiadomo nowa kronika, nowa rasa, nowe itemy itd....

Za dużo adeny?
Wejdzie i znów zrobi event z enchantami za coiny albo za adene, i znó wszystko wróci do normy...

Zauważyłem jego tok myślenia od wprowadzenia IL, ubawało ludzi ---> jeb iterlude
teraz NIE MA LUDZI --> jeb hellbound
i dalej będzie to samo ;)
bd/sh....necro + noblese  (DRAGON x 15)
TH/DA  (DRAGON x 15)
sps/ee (arena x 200) ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Brak nowych graczy ?
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 23, 2009, 11:16:57 pm »
Ale jak wszedzie i zawsze czlowiek ma prawo wyboru i gra tam gdzie mu sie podoba :)

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.