Witaj
Gość

Wątek: x7 czy x10Alpha  (Przeczytany 2370 razy)

  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

x7 czy x10Alpha
« dnia: Luty 23, 2009, 07:53:06 pm »
Tak jak w temacie ktory polecacie i dlaczego? Czy na ktoryms z w/w serwerow biegaja ludzi z over enchant sprzetem? Czy to prawda ze x10a nie bedzie rozwijany?

Pozdrawiam


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

  • d(-.-)b
Odp: x7 czy x10Alpha
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 23, 2009, 10:29:20 pm »
ja mogę poelcić x7 bardzo fajny serv, niby są farmerzy co mają S +11 ale i tak padają jak muchy :)


  • Wiadomości: 125

  • Pochwał: -4

  • du not peka mi ploks
Odp: x7 czy x10Alpha
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 23, 2009, 11:35:42 pm »
po x3, x10A to chyba najbardziej liczny serwer abyssa :P

Czy będzie rozwijany - raczej będzie. Abyss ma z tego chyba najwięcej kasy z donate`u :)

Cen ci nie powiem. Ostatnio na rynku w Giran byłem jakieś 4-5 miechów temu.
Mimo wszystko polecam x10A. Jak znasz ruski, nie będzie ci przeszkadzał w znalezieniu sobie ruskiego klanu to na x10A pograsz sobie. Nie licz tam na klany z Polski. Nie ma tam takich które miały by dostęp do epików. Jakoś sobie tam powoli radzą, ale bez rewelacji. Ciekawie pod tym względem, że jak wyexpisz lvl, zdobędziesz sprzęt na jakiegoś chara nadającego się do pvp, do tego jak masz odpowiedni support wyexpiony, to nie będzie tak żebyś nie miał kogo bić :)



  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: x7 czy x10Alpha
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 24, 2009, 12:19:25 am »
 :o bylem w giran na x7 i na x10  :o W giran na x10 sklepow cala masa z 3 razy tyle co na x7, co nie zmienia faktu ze tam nic nie mozna kupic! Gospodarka na x10 lezy i kwiczy sety c gr na x10 po 200kk? sety a 1kkk+ ?s grade zapewne jest tylko z tradeu bo jest warte wiecej niz 2.1kkk (recka na db 1.6kkk O.o)... Na x7 sklepow malo (malo w porownaniu do x10 ^^ oczywiscie) ale kupic mozna wszystko, za 800kk sa s grade z SA, armor a grade to koszt 300kk. To niby tylko 3 oczka roznicy miedzy serwerami a roznica w cenach ogromna! Jeze;i mam wybierac to wole mniej online a normalne ceny ^^. Bo na pewno przy 2k+ online z fragiem nie ma problemu  :P

Jedno mnie tylko martwi na x7, mianowicie w zasadzie wszyscy hero z 1 ally... Sa mocni, czy sie mocno podkladaja? Czy walki na oly w ogole maja jakis sens w takiej sytuacji?


  • Wiadomości: 125

  • Pochwał: -4

  • du not peka mi ploks
Odp: x7 czy x10Alpha
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 24, 2009, 09:19:16 am »
To jest Interlude. Czy x7 czy x10 to walki na Oly przeważnie nie mają sensu. Z tego co pamiętam to na x10a rządzą dalej propki i destruchy.
Rządzące ally przekładają sobie punkty wedle potrzeb. Sam jeden ze słabym klanem nie dasz rady nic ugrać. Chyba, że masz chara (maina), który bardzo dobrze nadaje się do nabijania punktów w normalnych walkach. Licz się z tym jednak, że starsi gracze mają lepszy sprzęt.

Co do samego rynku na x10a. Tak - od zawsze był mocno naryty. Ceny zawsze były kosmiczne. Ze względu na to, że S grade armory pochodzą w 95% z donate`u to zwykły kryzys finansowy w realnym świecie wpłynął na ceny na runku w Giran. Ktoś się może śmiać, że to nie możliwe, a jednak. Ceny Coin of Luck (itemków za które kupuje się armory itp u npc`a) przecież kupuje się za realną kasę :)

Jednak ceny tego czym się handluje też są odpowiednio wysokie. Jeżeli wie się jak przyfarmić. Ma się czas, dobrego kompa i odpowiednie chary to farmienie sprzętu nie jest trudne. Najgorsze ty wexpić pierwszych bufferów i pierwsze chary do farmienia :P
Potem już z górki, wystarczy czas na farmienie, szybciej będzie się łapać śmieci na handel, niż był byś w stanie to sprzedać :)



  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: x7 czy x10Alpha
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 24, 2009, 09:36:29 am »
Mi sie wydaje czy Ty mowisz o walkerze i party botow siedzacych na jakims spocie :D ? W ogole na Abyssie dziala? Ruscy pilnuja boxow?


  • Wiadomości: 125

  • Pochwał: -4

  • du not peka mi ploks
Odp: x7 czy x10Alpha
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 24, 2009, 05:42:30 pm »
Nie mówię o party botów. Takie coś z tego co wiem długo na Abyssie nie pożyje. Jak masz neo, czy jak dobrze zakombinujesz i umiesz się botami obsługiwać to możesz sobie na start zarabiać w ten sposób. Oni ci będą banować kolejne chary, a ty i tak będziesz miał z tego jakąś kasę. Z uwagi na to że wyexpione na bocie to nie szkoda :P

Mówię tutaj o ustawieniu się w jakiś dobrym miejscu na farmę. W FoG destro na buffkach z vampirem, z dancami i songami, sprzęt A grade. Odpalony quest na reckę i pociągi. Spoty często pozajmowane, ale przy odrobinie cierpliwości się wbijesz. Kasy z tego sporo, LSy, matsy, Q na reckę S grade, czasem A grade full drop, matsy jakieś. Do tego manor - tylko tutaj ciężko trafić. Jak się przypilnuje alternatiwów - można sporo zarobić crafcąc, nie wiem jak teraz z opłacalnością sprzedaży matsów.

No i do tego bieganie po rynku, kupowanie taniej i sprzedawanie drożej, są tacy co w ten sposób zarabiają, mają na to oczywiście odpowiednio duże fundusze.



  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

  • d(-.-)b
Odp: x7 czy x10Alpha
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 24, 2009, 08:36:08 pm »
Jedno mnie tylko martwi na x7, mianowicie w zasadzie wszyscy hero z 1 ally... Sa mocni, czy sie mocno podkladaja? Czy walki na oly w ogole maja jakis sens w takiej sytuacji?

Outlaws=farma, albo farmią kase/lvl'e albo na oli się podkładają, ale wiesz, chwila nieuwagi i można odebrać hero, ale wiesz przyjemniej biegać samemu po lokacjach i doginać całe party, co nie jest trudne :) pełno ich i średnio znają się na pvp


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: x7 czy x10Alpha
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 25, 2009, 09:30:24 pm »
Zeby juz nie smiecic to zadam kolejne pytanie tym razem dotyczace x7  :P Jest jakis ogarniety polski klan? Z dobra atmosfera i duzo iloscia warow:D?


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

  • d(-.-)b
Odp: x7 czy x10Alpha
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 26, 2009, 03:27:53 pm »
Klan forewer ma ok. 30 warów :) polecam :D


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: x7 czy x10Alpha
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 27, 2009, 04:36:42 pm »
x7 stoi chyba w USA i z tego co pamiętam jest tam masa normalnych ludzi (nie rusków) a na x10 no niestety epidemia ;]


  • Wiadomości: 85

  • Pochwał: 0

Odp: x7 czy x10Alpha
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 18, 2009, 04:30:19 pm »
A ja polecam klan WolfMoon. Klan ma dwa lata, 30 warow, wszystkie z najmocniejszymi klanami, a nie z n00bami.  Klan glownie polski, wlasny serwer venta :D Przyjmujemy tylko lubiacych pvp.

A co do farmienia hero to chyba sie skonczy razem z odejsciem Restriction z serva :D
Serwer Abyss x7
Klan Wolfmoon
Nick Emilion
Ghost Hunter 79/Sagitarius 79/ Arcana Lord 80/Storm Screamer 77

Arion x4
Klan PHG
Nick Emilion
Arcana Lord 79/Spectral Dancer 77/SpellHowler 56

RPG-Club x5
Klan WolfMoon
Nick Emilion
Shillien Templar 79/Spectral Dancer 77