Witaj
Gość

Wątek: Zwiastun Zmian  (Przeczytany 12375 razy)

  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Zwiastun Zmian
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 10, 2009, 12:49:06 pm »
Tu akurat zgodzę sie z Thornsem o swój dział dbał należycie.
To nie jego wina że akurat w jego dziale było mniej postów, szczerze mówiąc nie do końca rozumiem dlaczego utracił swoją posadę.


  • Wiadomości: 599

  • Pochwał: 11

    • www.xyberdesign.pl
Odp: Zwiastun Zmian
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 10, 2009, 12:56:23 pm »
Tu akurat zgodzę sie z Thornsem o swój dział dbał należycie.
To nie jego wina że akurat w jego dziale było mniej postów, szczerze mówiąc nie do końca rozumiem dlaczego utracił swoją posadę.

Ponieważ Soul Feel the Power...


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Zwiastun Zmian
« Odpowiedź #52 dnia: Marzec 10, 2009, 01:09:31 pm »
Tu akurat zgodzę sie z Thornsem o swój dział dbał należycie.
To nie jego wina że akurat w jego dziale było mniej postów, szczerze mówiąc nie do końca rozumiem dlaczego utracił swoją posadę.

Ponieważ Soul Feel the Power...

Dobra skończcie najeżdżać na Soula... Popełnił dużo błędów, ale przynajmniej liczy się z naszym zdaniem.
Też jestem za tym, żeby Thornsowi przywrócić jego posadę, bo zawsze jak tam zaglądałem to widziałem, że się udziela, naprawia, pomaga.
Dałbym mu na wyłączność dział DN, bo zawsze się tam spisywał.


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Zwiastun Zmian
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 10, 2009, 02:05:13 pm »
Po co ludzie płaczecie o to że was sciagneli z posady moderatora ? W pierwszych tygodniach, gdy ja bylem moderatorem i miałem czas, siedziałem i czysciłem rasy/klasy całe dnie, a durnych postów co chwile przybywało. Nawet fajnie, że mnie sciagneliscie tak szczerze powiem, bo naprawde nie mam czasu na forum, ani nawet na l2. Miło mi również że ktos doceniał/docienia/docenił - whatever, że kiedys tam cos dla forum robilem, no i mój niewielki wkład w kształtowanie tego forum :D. Szkoda tylko że już nie mam wglądu w temat dla moderatorów, fajny offtop tam czasami był :D.

Ale przynajmniej mogę pospamować w dziale VIPów :D

Tak btw. Nie wiem czy zauważyliscie, ale 80% osob udzielających sie na forum i aktywnych, to VIPowie =D
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Zwiastun Zmian
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 10, 2009, 02:49:41 pm »
nikt tu nie płacze, a z Twojego postu widac jakie miałes podejscie do tej funkcji, mnie akurat zalezało.

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Zwiastun Zmian
« Odpowiedź #55 dnia: Marzec 10, 2009, 03:40:25 pm »
Spokojnie panowie :) Jestem pewien, że jeżeli doszło do niedopatrzenia, to Soul przemyśli jeszcze raz swoją decyzję i wybierze rozwiązanie najlepsze dla nas oraz tego forum.


  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: 2

  • WC Rulez :)
Odp: Zwiastun Zmian
« Odpowiedź #56 dnia: Marzec 10, 2009, 04:54:35 pm »
Też jestem zdziwiony. Dlaczego Thorns stracił stanowisko? Jako jeden z nielicznych modów na tym forum robił to co do niego należało a nie tak jak co poniektórzy którzy robią jeden wielki flejm i wyśmiewają się ze wszystkich. Nie rozumiem dlaczego primabolan którego widać raz na ruski rok ma moda a Thorns nie.




  • Wiadomości: 233

  • Pochwał: 1

  • Mordowac wszystkich! Ojciec rozpozna swoich!
Odp: Zwiastun Zmian
« Odpowiedź #57 dnia: Marzec 10, 2009, 05:23:24 pm »
Też jestem zdziwiony. Dlaczego Thorns stracił stanowisko? Jako jeden z nielicznych modów na tym forum robił to co do niego należało a nie tak jak co poniektórzy którzy robią jeden wielki flejm i wyśmiewają się ze wszystkich. Nie rozumiem dlaczego primabolan którego widać raz na ruski rok ma moda a Thorns nie.
Sory ale primabolan w swoim dziale robi co trzeba...
"– Kiedyś wybrałam się nawet do Piekła
– Jak zdołałaś wrócić?
– Wrócić? Wrócić? Ja tu zostałam..."


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Zwiastun Zmian
« Odpowiedź #58 dnia: Marzec 11, 2009, 08:06:53 am »
Wow , jaka drama :P

Tak to jest jak się wybiera 10210010101020 modów a nie ma zbytnio co robić na forum.

Popieram Thornsa, widać, że opinie użytkowników, w specjalnie do tego stworzonym dziale, nie mają znaczenia...


/edit

BTW. GZ Frohike, stanowisko supermoda należało Ci się od dawna.
« Ostatnia zmiana: Marzec 11, 2009, 08:17:16 am wysłana przez Inidriel »


  • ********
  • Wiadomości: 2892

  • Pochwał: 24

  • mądrej głowie dość dwie słowie
Odp: Zwiastun Zmian
« Odpowiedź #59 dnia: Marzec 11, 2009, 09:31:53 am »
Jak widac po ostatnich "poprawkach" - wszystkie opinie maja wage i wplyw na decyzje ;)
Z kazdego miejsca widac te same rzeczy inaczej - dlatego wlasnie powstal ten temat.
Gdyby bylo inaczej - pojawilaby sie informacja, temat zostalby zamkniety - i po dyskusji.
Takie rozwiazanie - byloby jednyk pozbawione sensu ;).

Wszystkim nam (mowie tu o aktywnych uzytkownikach) zalezy na ozywieniu forum,
na wprowadzeniu pewnych zmian, ktore wplyna na dalszy rozwoj.
To nie jest latwe zadanie, biorac pod uwage rozmiar forum, ilosc zawartych na nim informacji, itp, itd. ...

Nikt nie jest nieomylny, a to ze 3 osoby rozmawiaja o przyszlych decyzjach w malym gronie
dlugo jeszcze nie znaczy (jak widac w tym temacie), ze sa to decyzje ostateczne ...

Wszyscy popelniamy bledy - tylko ten nie robi bledow, kto nic nie robi.

Sztuka jest przyznac sie do nich i przyjac do wiadomosci te informacje,
ktore maja znaczenie przy podejmowaniu nastepnych decyzji ... czlowiek uczy sie cale zycie ;)
"Myśląc, budujemy z niewidocznego materiału coś, co siły do siebie przyciąga - dla naszej pomocy lub szkody,
stosownie do charakteru myśli, któreśmy wysłali."

"Myśli nasze tworzą nasze oblicze i nadają mu właściwe indywidualne piętno.
Nasze myśli określają ruch, postawę i kształt całego ciała."


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Zwiastun Zmian
« Odpowiedź #60 dnia: Marzec 11, 2009, 07:15:02 pm »
To ja generalnie czytam forum, ale jeśli chodzi o Thorns'a to widziałem, że cały czas zajmował się swoim działem. Powinien wrócić do moderacji nad nim. Nawet jak czasem wchodziłem zobaczyć co tam się dzieje, to Thorns był tak aktywny i opiekował się działem. Jeszcze raz powinien wrócić i tylko tyle mam do powiedzenia ;-).


P.S:
Sztuka jest przyznac sie do nich i przyjac do wiadomosci te informacje,

Pięknie napisane ;-).
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • Wiadomości: 599

  • Pochwał: 11

    • www.xyberdesign.pl
Odp: Zwiastun Zmian
« Odpowiedź #61 dnia: Marzec 11, 2009, 07:22:48 pm »
To ja generalnie czytam forum, ale jeśli chodzi o Thorns'a to widziałem, że cały czas zajmował się swoim działem. Powinien wrócić do moderacji nad nim. Nawet jak czasem wchodziłem zobaczyć co tam się dzieje, to Thorns był tak aktywny i opiekował się działem. Jeszcze raz powinien wrócić i tylko tyle mam do powiedzenia ;-).

Po za tym jako jeden z nielicznych ma jakiekolwiek pojęcie o tym co się dzieje na serwerze.


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Zwiastun Zmian
« Odpowiedź #62 dnia: Marzec 11, 2009, 09:03:54 pm »
Dziekuje Wam koledzy za te wszystkie miłe wypowiedzi o mnie, ale glowne zdanie niestety nalezy od Soul'a  a on nawet od 3 dni nie wypowiedział sie o tej sprawie
w tym topicu, mam nadzieje ze z braku czasu i pracy nad usprawnieniem forum. Jestem dobrej mysli :)


Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • ********
  • Wiadomości: 1980

  • Pochwał: 57

Odp: Zwiastun Zmian
« Odpowiedź #63 dnia: Marzec 11, 2009, 10:17:30 pm »
Myślę nad tym :)
Prepare for unforeseen consequences...


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: Zwiastun Zmian
« Odpowiedź #64 dnia: Marzec 11, 2009, 10:20:16 pm »
Soul...Nikogo innego z DN jak Thorns'a nie znajdziesz, chyba nie chcesz stracić dobrego kompana? :>
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • *******
  • Wiadomości: 1358

  • Pochwał: 12

Odp: Zwiastun Zmian
« Odpowiedź #65 dnia: Marzec 11, 2009, 11:00:05 pm »
Dobra dzięki za VIPka.

W sumie od nowego roku nie miałem czasu na forum zupełnie. Nie tłumaczę się ale życie mnie dopadło. Kobieta zostawiła, nowa miłość, studia. Ogólny brak czasu na cokolwiek... Teraz mam chwilkę bo akurat mam nogę w gipsie i mogę przejrzeć forum.


Ale dziękuje za uznanie. I będę tutaj czasami zaglądał :)

Pozdrawiam Cubu$


  • ********
  • Wiadomości: 1980

  • Pochwał: 57

Odp: Zwiastun Zmian
« Odpowiedź #66 dnia: Marzec 12, 2009, 04:49:33 pm »
No dobrze. Niech więc będzie. Thorns otrzymuje DN na wyłączność i status moderatora.
Prepare for unforeseen consequences...


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Zwiastun Zmian
« Odpowiedź #67 dnia: Marzec 12, 2009, 05:41:45 pm »
No dobrze. Niech więc będzie. Thorns otrzymuje DN na wyłączność i status moderatora.

Dobra decyzja :). Powodzenia Thorns, na nowo starej drodze moderatora ;p
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Zwiastun Zmian
« Odpowiedź #68 dnia: Marzec 12, 2009, 10:00:15 pm »
No dziekuje za ponowne zaufanie :) Bede opiekowal sie tym dzialem jak najlepiej potrafie czyli po staremu  :)

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • ********
  • Wiadomości: 2892

  • Pochwał: 24

  • mądrej głowie dość dwie słowie
Odp: Zwiastun Zmian
« Odpowiedź #69 dnia: Marzec 12, 2009, 10:01:56 pm »
... i nastepne gratki !

Wszystkiego dobrego Thorns!
"Myśląc, budujemy z niewidocznego materiału coś, co siły do siebie przyciąga - dla naszej pomocy lub szkody,
stosownie do charakteru myśli, któreśmy wysłali."

"Myśli nasze tworzą nasze oblicze i nadają mu właściwe indywidualne piętno.
Nasze myśli określają ruch, postawę i kształt całego ciała."


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Zwiastun Zmian
« Odpowiedź #70 dnia: Marzec 13, 2009, 01:29:43 pm »
Jak widać miło nam się współpracuje :)

GZ Thorns!


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: Zwiastun Zmian
« Odpowiedź #71 dnia: Marzec 13, 2009, 05:04:48 pm »
No dziekuje za ponowne zaufanie :) Bede opiekowal sie tym dzialem jak najlepiej potrafie czyli po staremu  :)

ihmo właściwy człowiek na właściwym miejscu :)

Gratulację powrotu :)


  • ********
  • Wiadomości: 1980

  • Pochwał: 57

Odp: Zwiastun Zmian
« Odpowiedź #72 dnia: Marzec 19, 2009, 03:32:05 pm »
Po kilku dniach dyskutowania z Saladinem i Koszałkiem oraz wielokrotnych próbach skontaktowania się z Polgarą, postanowiliśmy go zawiesić w pełnieniu fukcji Administratora.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy znika bez poinformowania nas o tym fakcie i nie pierwszy raz jego nieobecność trwa dłużej niż miesiąc. Tego typu zachowanie nie może być tolerowane w przypadku Admina. Polgara zostaje zdegradowany do rangi VIP, na którą w pełni zasługuje za wieloletni wkład pracy w forum jak i stronę.

W związku z tą degradacją przestaje istnieć podział Administratorski i od tej pory wszelkimi sprawami forum jak i strony zajmuję się bezpośrednio ja. W przypadku gdy nie można skontaktować się ze mną, proszę kontaktować się z Koszałkiem, który jak pewnie wiecie pełni rolę Młodszego Administratora.

Pozdrawiam i życzę miłego pobytu na forum, Soul
Prepare for unforeseen consequences...


  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 10

Odp: Zwiastun Zmian
« Odpowiedź #73 dnia: Marzec 19, 2009, 04:19:46 pm »
No tak, należy dbać o dobro forum. Tak czy inaczej czytając tutaj niektóre posty oraz chcąc ocenić całokształt użytkownika Polgara, byłbym nieuczciwy mówiąc, że na to zasłużył. Dla mnie należał on do grupy ludzi, którzy w każdy swój post wkładali troszeczkę więcej. Nie chcąc obrażać nikogo, ale liczba odpowiednich oraz zaangażowanych ludzi na tego rodzaju stanowiskach nie sięga liczby dwucyfrowej.

Większość moderatorów może i pisze rozległe posty, sama ilość wielokrotnie przeskoczyła średnią ilość postów przypadająca na użytkownika. Jednak jak dla mnie liczy się zawsze styl wypowiedzi oraz to, jak podchodzi się do każdego rodzaju sprawy.
Serdecznie pozdrawiam.


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: Zwiastun Zmian
« Odpowiedź #74 dnia: Marzec 19, 2009, 04:41:34 pm »
Po kilku dniach dyskutowania z Saladinem i Koszałkiem oraz wielokrotnych próbach skontaktowania się z Polgarą, postanowiliśmy go zawiesić w pełnieniu fukcji Administratora.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy znika bez poinformowania nas o tym fakcie i nie pierwszy raz jego nieobecność trwa dłużej niż miesiąc. Tego typu zachowanie nie może być tolerowane w przypadku Admina. Polgara zostaje zdegradowany do rangi VIP, na którą w pełni zasługuje za wieloletni wkład pracy w forum jak i stronę.

W związku z tą degradacją przestaje istnieć podział Administratorski i od tej pory wszelkimi sprawami forum jak i strony zajmuję się bezpośrednio ja. W przypadku gdy nie można skontaktować się ze mną, proszę kontaktować się z Koszałkiem, który jak pewnie wiecie pełni rolę Młodszego Administratora.

Pozdrawiam i życzę miłego pobytu na forum, Soul

Z jednej strony gratuluję Tobie a z drugiej szkoda ze Polgi nas nie odwiedza - to on tylko chciał mnie na stanowisko moda w Własny serwer...

Ale żyjmy dalej.

Powodzenia ze stroną i forum Head Adminie Soul xD