Witaj
Gość

Ankieta

Czy popierasz akcję "Stop the BOT!"?

Tak, wszystkie boty powinny zniknąć z gry raz na zawsze.
Nie, sam botuję i dobrze mi z tym.
Sam botuję, ale gdyby nie było powszechnego przyzwolenia - zacząłbym grać legit.
Poparłbym, ale wiem, że cała ta akcja i tak nic nie da.
Boty są mi obojętne. Mogę grać po swojemu bez względu na to czy są, czy ich nie ma w grze.

Wątek: Stop the BOT!  (Przeczytany 42258 razy)

  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #100 dnia: Kwiecień 18, 2009, 10:20:14 pm »
Tak btw. to to chyba miało być o bocie, a nie o 3rd progzach.

Jeśli o radary chodzi - imho to psuje rozgrywkę, makra na myszkę/auto cp/hp już nie aż tak.

A bot to bot - od expa się skilla w pvp nie dostaję. Naprawdę xpiąc samemu/duo wole mieć na spocie bot party, niż jakieś aggro party subek, które mnie zabije :P


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #101 dnia: Kwiecień 18, 2009, 10:34:48 pm »
PeBe: na ruoffie clericiem do 31 lvl nabiłem 20+ pvp podczas expa i tak jest cały czas będzie postać bardziej do walki do 76 nabije spokojnie 300+ fragów, jak wszyscy expia na bocie to niestety takiego pvp się nie da robić, a takie walki jednak trochę skila podnoszą
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #102 dnia: Kwiecień 18, 2009, 10:55:38 pm »
Napewno doświadczenia z zabijania Clericiem pomogą CI w graniu kiedyś Cardinalem 81, muahahah
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #103 dnia: Kwiecień 18, 2009, 11:13:10 pm »
oczywiście ze pomogą, całe życie clericiem nie będę i solo expił też nie będę, kiedyś może będę bishopem w party to może coś się nauczę, a na pewno będę miał z takiego pvp mnóstwo funu

tym bardziej że swoją klasę podałem tylko jako przykład, co zresztą jest napisane w poprzednim poście ale umiejętność czytania ze zrozumieniem jest niestety dość zadka w dzisiejszym społeczeństwie nad czym można długo ubolewać
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 18, 2009, 11:18:30 pm wysłana przez myha »
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #104 dnia: Kwiecień 18, 2009, 11:13:50 pm »
Napewno doświadczenia z zabijania Clericiem pomogą CI w graniu kiedyś Cardinalem 81, muahahah

No i tutaj zgodzę się z Marc1n'em tak samo jak byś chciał grać prophetem. To Ci się w ogóle nie przyda, a takie pvp i tak na offie raczej zdobędziesz jak będziesz chciał ;D
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #105 dnia: Kwiecień 18, 2009, 11:38:06 pm »
jak sie ktos ma nauczyc pvp to i botujac se nauczy, jak nie jest mu dane to konczy w constant bot trainie selujac adene na ebay bo nic wiecej zdzialac nie moze

co do pvp na <40 lvl , imo 99% przypadkow takiego pvp wygrywa ten kto nosi juz ze soba cp potki ... true story :D


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #106 dnia: Kwiecień 19, 2009, 01:27:56 am »
co do pvp na <40 lvl , imo 99% przypadkow takiego pvp wygrywa ten kto nosi juz ze soba cp potki ... true story :D
Lol, +1
Jeszcze często wrogowie zapominają tych elixirów cp/hp mieć - wtedy to już w ogóle godmode.


@myha - Ty będziesz się uczył pvp na 76- co i tak Ci mało da. A ktoś kto boci będzie miał szybko 3rd i będzie pvp z 3rd, czyli już 'coś'.
No i - legit musi dłuuugo nadrabiać % (pisze o x1) - a bot może popvpować, stracić kilka % - ustawić bota na noc i znowu w dzien pvpować.


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #107 dnia: Kwiecień 19, 2009, 08:25:06 am »
PeBe:jak już pisałem na normalnych serwerach nikt nie będzie bocił i będzie miał 3rd klas tylko dlatego ze gra dłużej odemnie, a jak ustawi bota żeby odbić sobie przez noc % to będzie miał mniejszy lvl niż ja:P(dokładnie 1 i darmową zmianę nicka/klasy)
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #108 dnia: Kwiecień 19, 2009, 11:37:37 am »
To jest bzdura. Ok, jak ktos pierwszy raz widzi L2 to moze cos takiego jak robi sam legit te levele do 76lvlu i wyzej to cos zmienia. Uczy sie interfejsu i zasad gry, ale zazwyczaj ludzie nie graja po raz pierwszy i wiedza co i jak, a takie latanie i szukanie czegos jest bezsensu. Wiedza jak poslugujesz sie skilami na PVP do 75lvlu zmienia malo w stosunku do tego jak sie poslugujesz potem z Balancem, Salvation i kilkoma innymi rzeczami, szczegolnie ze po 76lvlu healerzy sa troche bardziej papierowi niz przed(bo elementy i kilka innych rzeczy) wiec prawde mowiac te doswiadczenia mozna sobie gdzies wsadzic. Patrze po sobie bo troche tych leveli wykoxalem.
Falconek odnosnie BOTA. To gracze wybrali, NCsoft polozyl laske, a oni zrobili co chcieli, czyli wybrali ludzie, a nie NCsoft. Krotko zwiezle i na temat, nie ma o czym dyskutowac. Jakby NCsoft zaczal cos z tym robic to by bylo ze community wybralo, ale NCsoft przeszkodzil.
Odnosnie programow napisalem Ci, ze starzy gracze tamtych klanow ktorzy graja na Offie pewnie czasami dluzej niz Ty i wiecej nawet leveli legit wbili niz Ty. To, ze w kazdym klanie zdarzaja sie cioty nie oznacza ze ten klan z takich samych sie sklada. W RVG jak ja gralem tez szlo naliczyc z 20ludzi co grali gorzej niz Dev...ale co z tego. Ja mowie o starych, dobrych i to podkreslam. Co do radarow powiem Ci tak.
- Jak ich nie bylo to wszyscy mieli po kilkanascie makr na targety na najwazniejszych i najbardziej aktywnych ludzi, wiec jak portowalo sie gdzies to od razu sie sprawdzalo czy ktos jest i juz na zoomhacku sie go nawet widzialo jak sie mialo wysokie detale, a potem jak ktos siedzial na spocie to klikal tez makro i sprawdzal czy ktos jest, np jakis lazy Warlock. Co radar zmienil? Ze nie trzeba bylo robic takich durnot, coniektorzy stawiali kamerki i ogladali nimi jakies spoty w drugim oknie albo na drugim kompie. To zamiast placic za jakies konto to lepiej byloby miec radar. Dlaczego? Bo jak sie portujesz i nawet widzisz kogos w jakims chorym dystansie od Ciebie to albo to nic nie zmienia(bo jest na gorze MoSu i zeby tam wlezc trzeba kilka minut) albo nakreca to PvP. Wg Ciebie bardzo fajnie jest robienie PvP na zasadzie wpadly ziomki i pojechaly kogos na expie? Bo dla mnie to nie jest pvp a egzekucja i suaaaabe peewipee. Lepiej jak dwie grupy sie przygotuja i jest ciekawie niz nieciekawie. To ze masz jakis swoj poglad na gre to jedno, ale to, ze wiekszosci to pomagalo to inna sprawa. Chociazby jak ktos byl na expie i polowa ludzi AFK, to byl czas zawolac ich na Ventrilo, niz popadac od mobow. I co to wnioslo? Enemy frajdy z pvp nie mieli, chyba ze sa haterami i kreci ich ze ktos traci sobie % w czasie jak oni przyszli zeby zrobic jakies PVP do ktorego znalezienia potrzebowali oni cholera wie ile czasu. Taka prawda, zamiast latac 20minut po jakichs lokacjach i szukac, to lepiej poszukac 5minut i wiedziec. Wiecej czasu na picie piwa i dlubanie w nosie zostaje.
A jakie bledy poprawia radar? A juz Ci pisze:
- L2 ma zrabane targetowanie ktore nie lapie tak jak powinno, a dziala z opoznieniem i czasami nie lapie strefy w ktora klikamy i jest to ewidentnie widac i wcale nie tak ma byc.
- Sa bledy tekstur i male rolbacki, kiedys ktos nagle zacznie skakac na skale i niemozna go targetowac, albo 3 osoby stoja w tym samym miejscu i nie mozna sie wkliknac.-
- CP potki maja tak maly reuse ze potrzeba ich spamowania, spamowanie szybkie z reki nie ogarnia sie, a nostromo potrafi zablokowac i to bardzo czesto to co chcemy wykonac poprzez spam czyli np nie mozemy wcisnac jakiegos skilla + spamuje na pusto.
- Ludzie ktorzy grali legit i bez botow IG nie widzieli z takich odleglosci enemy, a Ci ich z daleka i mieli wszystkie informacje. Jak NCsoft zezwolil na jedno to odpowiedz musiala byc.
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #109 dnia: Kwiecień 19, 2009, 11:46:14 am »

@myha :
Ta, tylko że privy są zwykle z rate > x1 (np. na abyssie x1 prawie nikt nie grał)
Jednak nawet x2 to już sporo więcej niż normalne x1 - więc np. na takim nanaki nie ma po co bocić.

Już nie licząc, że ja sobie czasem boce (tak 4fun, na l2j) i bana dostałem może raz (zawsze robie 2-4osobowe pt). Czyli na większości 1k+ privów gmi tak naprawdę mają gdzieś boty i wcale ich nie banują/nie sprawdzają - poprostu jest ich mniej niż na offie bo 'ludzie nie mają motywacji' (@rate). Bociłem np. na Xeebrze, kiedyś na gravelandzie(ale poźniej zabezpieczyli coś/bana nie dostałem) +kilku lol servach (l2free, jakimś BR 800+ itd)


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #110 dnia: Kwiecień 19, 2009, 01:29:25 pm »
PeBe:mówiłem o ru offie na którym gra 2-3x więcej żywych graczy a botów nie ma, a nawet jak są to dość szybko dostają bana
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #111 dnia: Kwiecień 19, 2009, 10:34:19 pm »
Gram legit - włączcie aggro :)

Akcję popieram. To czy przyniesie skutek .. NIE MA ZNACZENIA ..  i nie wpływa na mój wybór ( wy zawsze stajecie tylko po stronie zwycięzców ? :) żal mi was -To się nazywa Konformizm i poszukajcie w słowniku czy jest to pozytywne określenie ). Te posty które przeczytałem ( udało mi się wszystkie :) ) w większości można nazwać groteską. Śmiejecie się nazywając swój sposób gry "ciemną stroną" czyli dociera do was jeszcze że robicie źle, normalnie jestem pod wrażeniem :).

Bardzo podobały mi się texty jak to ktoś próbował być legit ale mu nie wszyło - zaliczył faila i śmie dawać mi rady :D no litości. Zadam pytanie czy wy jeszcze wiecie co oznacza FAIR PLAY ? Czy jeśli nazwę was po prostu cheaterami to się przejmiecie czy już jesteście tego świadomi ? Mentalność kaliego w co drugim poście - bo wszyscy to robią to czemu nie ja. Ja odpowiadam że nie jestem taki jak wszyscy - jestem lepszy. Etyka i zasady moralne się kłaniają. Ja ich was nie nauczę piszę tylko po to żeby pokazać że da się inaczej i są ludzie którzy wam powiedzą prosto w twarz że nie potraficie grać. Grać dobrze znaczy wygrywać stosując sie do zasad jak nisko upadliście żeby wam takie proste rzeczy tłumaczyć.

Oszutwo stało się powodem do dumy. Szacunek dla każdego który mówi co myśli nie patrząc na reakcję ogółu, a w retailowym świecie L2 niestety cheaterzy są większością bo uczciwi zamiast walczyć olali sprawę i grę.

Polecam film : The Boondock Saints

Monsignor: And I am reminded, on this holy day, of the sad story of Kitty Genovese. As you all may remember, a long time ago, almost thirty years ago, this poor soul cried out for help time and time again, but no person answered her calls. Though many saw, no one so much as called the police. They all just watched as Kitty was being stabbed to death in broad daylight. They watched as her assailant walked away. Now, we must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most, and that is the indifference of good men.
Connor: [as the brothers exit the church] I do believe the monsignor's finally got the point.
Murphy: Aye.

edit: wtyłuściłem bo przypuszczam że nie złapalibyście pointy
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2009, 10:38:32 pm wysłana przez 120130 »


Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #112 dnia: Kwiecień 19, 2009, 10:42:45 pm »
Gram legit - włączcie aggro :)
Twoje pierwsze slowa potwierdzaja ze nie przeczytales naszych postow, albo widziales w nich tylko to co chciales widziec

wiecej nie bede komentowal bo Twoj post dla mnie konczy sie na tym pierwszym zdaniu


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #113 dnia: Kwiecień 19, 2009, 11:25:21 pm »
Gram legit - włączcie aggro :)

Akcję popieram. To czy przyniesie skutek .. NIE MA ZNACZENIA ..  i nie wpływa na mój wybór ( wy zawsze stajecie tylko po stronie zwycięzców ? :) żal mi was -To się nazywa Konformizm i poszukajcie w słowniku czy jest to pozytywne określenie ). Te posty które przeczytałem ( udało mi się wszystkie :) ) w większości można nazwać groteską. Śmiejecie się nazywając swój sposób gry "ciemną stroną" czyli dociera do was jeszcze że robicie źle, normalnie jestem pod wrażeniem :).

Bardzo podobały mi się texty jak to ktoś próbował być legit ale mu nie wszyło - zaliczył faila i śmie dawać mi rady :D no litości. Zadam pytanie czy wy jeszcze wiecie co oznacza FAIR PLAY ? Czy jeśli nazwę was po prostu cheaterami to się przejmiecie czy już jesteście tego świadomi ? Mentalność kaliego w co drugim poście - bo wszyscy to robią to czemu nie ja. Ja odpowiadam że nie jestem taki jak wszyscy - jestem lepszy. Etyka i zasady moralne się kłaniają. Ja ich was nie nauczę piszę tylko po to żeby pokazać że da się inaczej i są ludzie którzy wam powiedzą prosto w twarz że nie potraficie grać. Grać dobrze znaczy wygrywać stosując sie do zasad jak nisko upadliście żeby wam takie proste rzeczy tłumaczyć.

Ehhhh człowieku nawet wirtualny świat ma swoją rzeczywistość. Piszesz o Fair Play a przecież l2w jest ogólnie dostępny i to jeszcze za darmo XD. Nie jesteś lepszy porostu nie dostrzegasz prawdy. Na lunie ok 80% zalogowanych to boty więc dla ciebie cała gospodarka serwera wszystko co sie na nim dzieje to oszustwo. Skoro "oszukiwanie" jest niepisaną zasadą to przypadkiem ty nie grając według zasad ogółu sam nie oszukujesz? Co z tego że w regulaminie jest zakaz używania programów 3 jak ta zasada jest martwa nawet jej twórcy jej nie przestrzegają. Moralność to rzecz względna.........

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Banned
  • Wiadomości: 131

  • Pochwał: -5

Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #114 dnia: Kwiecień 20, 2009, 01:13:30 am »
Teraz  wam coś powiem właśnie takie gadanie rozpierdoliło tą grę na ofku.
A co to komu przeszkadza a co z tego że boci. A potem same boty latają.
Kiedyś to do NCsoftu szły donosy o botach i było git a potem się coś zrypało bo nawłaziło różnego rodzaju ścierwa którego się namnożyło zamiast to zdeptać w zarodku to wy nie bo po kiego chuja to teraz macie to co chcieliście


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #115 dnia: Kwiecień 20, 2009, 01:17:44 am »
Ehhhh człowieku nawet wirtualny świat ma swoją rzeczywistość.
No ba... nawet w L2 trzeba nosić buty ale co w związku z tym ?
Piszesz o Fair Play a przecież l2w jest ogólnie dostępny ..
no patrz a to bandziory, jak oni mogli tak ogólnie udostępnić grę to nie fair :D
i to jeszcze za darmo XD.
rozumiem że chodzi ci o piractwo,które ktoś tutaj uznał swoją drogą za całkiem normalne i niedługo zacznie domagać się legalizacji :D. Ja uważam że piractwo jest przestępstwem ale to topic o botach więc nie ma co się rozwijać.
Nie jesteś lepszy porostu nie dostrzegasz prawdy.
pojawia się słowo "prawda" i aż z ciekawości czytam dalej co dla ciebie jest tą wielką "prawdą", którą jak tylko dostrzegę to zmieni się mój świat :)
Na lunie ok 80% zalogowanych to boty więc dla ciebie cała gospodarka serwera wszystko co sie na nim dzieje to oszustwo.
tutaj zastraszasz mnie danymi. Daje o sobie znać "filozofia tłumu nie słucham rozumu". I jak ci tu wytłuamczyć że miliardy much mogą się mylić ... ;)
Skoro "oszukiwanie" jest niepisaną zasadą to przypadkiem ty nie grając według zasad ogółu sam nie oszukujesz?
Sugerujesz że jest zasada śmierć expiącym samemu ? Czy na offie są klany zakazujące robić tego własnoręcznie ? :D Może są takie klany gdzie w regulaminie jest zobowiązanie do koksu 3h dziennie na bocie, a koks samodzienly nie jest liczony :D. Zastanawia mnie czy można oszukiwać w taki sposób. Jest to jak rozumiem zasada (nie)pisana przez graczy i działająca w ich środowisku czyli co najwyżej w klanie,ally bo poza mogę już sobie expić sam. Dla mnie osobiście ważniejszą jest zasada pisana przez twórców gry kierowana do wszystkich graczy.
Co z tego że w regulaminie jest zakaz używania programów 3 jak ta zasada jest martwa nawet jej twórcy jej nie przestrzegają.
Z jednej strony ciężko ją egzekwować ponieważ większość metod jest niewykrywalna, a ja nawet wolę jak autorzy gry skupiają się na samym programie a nie metodach jego ochrony. Z drugiej gdy oszustwo zostanie wykryte cheaterzy mają czelność się kłócić, a uczciwi gracze siedzą cicho więc ncsoft nie widzi tutaj drugiej strony konfliktu. Mówi się że część botów by odeszła z servera ( to coś złego ? :D kto by za nimi płakał ? oglądanie gościa w mieście w super wypaśniej zbroi to takie wielkie wydarzenie ?) ale nikt nie liczy tych którzy zdecydowali by się na grę na uczciwych zasadach. Prawo nie egzekwowane jest prawem złym bo z definicji powinna być kara za niepodporządkowanie ale nie oznacza to że jest prawem nie słusznym. Jeśli robisz coś tylko dla tego że masz bat nad głową to pozazdrościć :)
Moralność to rzecz względna.........
I z tym jednym zdaniem się zgodzę :) kanibale na przykład nie widzą nic złego w zjadaniu ludzi :D Nie wiedziałem tylko że aż taka przepaść nas dzieli  

PS. bula jako wykwalfikowany psychiatra po ciężkich studiach, rozgryzł mnie w pierwszej linijce łapiąc przy tym teatralnego focha i zręcznie wywinął się od polemiki :). Daję ci słowo że przeczytałem wszystkie posty, a jedynego czego w nich szukałem to waszych senswonych argumentów.

Pozdro i czołem kluski z rosołem :P
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 20, 2009, 01:21:56 am wysłana przez 120130 »


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #116 dnia: Kwiecień 20, 2009, 02:59:33 am »
Zanim zaczniesz lapac pointy z filmow zagranicznych, polecam sie zainteresowac wlasna kinematografia :

"Ty oszukiwales, ja oszukiwalem, gra byla uczciwa", bardzo popularny film, kto zgadnie skad pochodzi ten cytat dostanie ciasteczko.


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #117 dnia: Kwiecień 20, 2009, 08:36:06 am »
Wielki Szu
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #118 dnia: Kwiecień 20, 2009, 09:38:52 am »
Zanim zaczniesz lapac pointy z filmow zagranicznych, polecam sie zainteresowac wlasna kinematografia :

"Ty oszukiwales, ja oszukiwalem, gra byla uczciwa", bardzo popularny film, kto zgadnie skad pochodzi ten cytat dostanie ciasteczko.

Tutaj zakładasz że "ja" oszukiwałem, tylko na jakiej podstawie ? Ja mówię że gram legit więc mnie ten cytat nie dotyczy ale może w twoim środowisku jest popularny. Tak samo na offie nie gra 100% botów tylko część próbuje normalnie. Kolejny argument do kosza, dajecie następne bo nawet nie trzeba specjalnego trudu żeby udowodnić wam błędne założenia.


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #119 dnia: Kwiecień 20, 2009, 09:39:06 am »
Cytuj
W RVG jak ja gralem tez szlo naliczyc z 20ludzi co grali gorzej niz Dev...

Jakas aluzja do mojej gry po pijaku ? :P
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #120 dnia: Kwiecień 20, 2009, 09:56:01 am »
Zanim zaczniesz lapac pointy z filmow zagranicznych, polecam sie zainteresowac wlasna kinematografia :

"Ty oszukiwales, ja oszukiwalem, gra byla uczciwa", bardzo popularny film, kto zgadnie skad pochodzi ten cytat dostanie ciasteczko.

Tutaj zakładasz że "ja" oszukiwałem, tylko na jakiej podstawie ? Ja mówię że gram legit więc mnie ten cytat nie dotyczy ale może w twoim środowisku jest popularny. Tak samo na offie nie gra 100% botów tylko część próbuje normalnie. Kolejny argument do kosza, dajecie następne bo nawet nie trzeba specjalnego trudu żeby udowodnić wam błędne założenia.
To Ty myslisz, ze obalasz argumenty stary. Tak sie sklada, ze obecnie z 95%+ botuje, a reszta ktora nie potwierdza tylko regule. Oni nie "oszukuja", tylko wy "zamulacie" - to juz bardziej pasuje. A to, ze czesc probuje normalnie, to super. Znasz chodz jeden liczacy sie klan skladajacy sie z takich ludzi? NIE MA takiego! Wiec takie sa od te proby
pozdro600
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #121 dnia: Kwiecień 20, 2009, 10:01:59 am »
Klan moze nie, ale kilku factorow akurat jest tych bez bota - inne programy akurat jak autotargetery czy tam nawet te radary to mniejsze zlo i jakos nikomu to az tak nie przeszkadza, i w kwestii tych programow akurat nie ma co płakać.

Jak juz mowilem - endgame boty niech se beda. Niech tylko -_-'alają boty z low spotów, bo co założe w witch takiemu bopt party PK, to wraca pathem do cata i podpierdala mi spot :(
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #122 dnia: Kwiecień 20, 2009, 10:30:10 am »
jak dla mnie to całkiem odwrotnie endgame boty ban a low niech se będą można na nich manor zrobić zawsze
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #123 dnia: Kwiecień 20, 2009, 11:06:41 am »
Ryba mnie manor, sa lepsze sposoby na kase niz amnor na bottrainach. A witch to swietne miejsce do solowania i mnie po prostu wkurwia to, ze nie moge sobie legalnie zajac nonstun rooma - kiedys to bylo mozliwe - PK na boty - one leza. Teraz maja jakis zasrany pathfinding i wracaja a ja mam dosc zbijania co exp 30k+ karmy ....
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #124 dnia: Kwiecień 20, 2009, 11:20:35 am »
Zanim zaczniesz lapac pointy z filmow zagranicznych, polecam sie zainteresowac wlasna kinematografia :

"Ty oszukiwales, ja oszukiwalem, gra byla uczciwa", bardzo popularny film, kto zgadnie skad pochodzi ten cytat dostanie ciasteczko.

Tutaj zakładasz że "ja" oszukiwałem, tylko na jakiej podstawie ? Ja mówię że gram legit więc mnie ten cytat nie dotyczy ale może w twoim środowisku jest popularny. Tak samo na offie nie gra 100% botów tylko część próbuje normalnie. Kolejny argument do kosza, dajecie następne bo nawet nie trzeba specjalnego trudu żeby udowodnić wam błędne założenia.
To Ty myslisz, ze obalasz argumenty stary. Tak sie sklada, ze obecnie z 95%+ botuje, a reszta ktora nie potwierdza tylko regule. Oni nie "oszukuja", tylko wy "zamulacie" - to juz bardziej pasuje. A to, ze czesc probuje normalnie, to super. Znasz chodz jeden liczacy sie klan skladajacy sie z takich ludzi? NIE MA takiego! Wiec takie sa od te proby
pozdro600

Kolejny rzuca procentami :D. Daj namiar na tą wróżkę która ci te dane zdradziła, a może zrobiłeś ankietę wśród 20 swoich kumpli ?. Co to za argument że skoro więszkość to robi to jest to dobre ? Sończyliśmy przedszkole i teraz myślimy sami za siebie a nie oglądamy się na innych. Sięgamy szczytu gdzie bot mi będzie mówił że ja na koksie zamulam :D No weź przestań napewno byłbym bardziej rozmowny niż ty :). Szukasz widzę akceptacji ale tej tutaj nie znajdziesz, bo następnym krokiem będzie szukanie respektu za to co robisz. Naprawdę myślisz że kiedykolwiek pogratuluję botowi wbicia lvl ? :D. To że najsilniejsze klany botują jest wynikiem chorej sytuacji na serverze, której nikt się nie przeciwstawił stanowczo od samego początku. Kolejny argument z epoki kamienia łupanego silny ma zawsze rację :). Bo najlepsze klany botują to tak wolno :D. Bot był jest i będzie przejawem lenistwa, a ludzie którzy go używają na normalnych zasadach najprawdopodobniej nic by nie osiągneli. Respekt dla tych którzy wbrew wszechogarniającemu lamerstwu postanowili cieszyć się grą sami. Ciężko jest gadać z ludźmi o słabym charakterze którzy upadli i poddali swoje zasady a teraz próbują się wybielić zrzucając winę na presję otocznia. Dla mnie w l2 i  w rl zawsze będziecie na targecie :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 20, 2009, 11:22:46 am wysłana przez 120130 »