Witaj
Gość

Wątek: Mlody wyglad - problem  (Przeczytany 24993 razy)

  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #225 dnia: Maj 24, 2009, 09:29:18 pm »
glany do samoobrony? bzdura... jednak zależy dla kogo, jak ktoś nie umie kopać to ciężar/twardość buta mu pomogą, dla osoby która wie co to kopnięcie taki ciężki but byłby tylko zawadą, nie wyobrażam sobie siebie kopiącego ushiro mawashi czymś takim, w sumie żadnego kopnięcia z tym sobie nie wyobrażam, a miałem styczność z kilkoma sztukami walki


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #226 dnia: Maj 24, 2009, 09:31:55 pm »
To jest normalne, że glanem będzie Ci trudniej zrobić mavashi geri (nie wiem czy to się tak pisalo), ale pomysl sobie, jakie bys zrobic uszkodzenia :wink: .Z tym, że większość kopnięć jest oparta na szybkości kopnięcia, bo wtedy stoi się na jednej nodze.
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #227 dnia: Maj 24, 2009, 09:41:13 pm »
To jest normalne, że glanem będzie Ci trudniej zrobić mavashi geri (nie wiem czy to się tak pisalo), ale pomysl sobie, jakie bys zrobic uszkodzenia :wink: .Z tym, że większość kopnięć jest oparta na szybkości kopnięcia, bo wtedy stoi się na jednej nodze.
nie pamiętam wzoru na siłę uderzenia, podam Ci tylko 2 orientacyjne dane - wzrost masy 2x zwiększa siłę uderzenia 2x, wzrost prędkości 2x zwiększa siłę 4x, pomyśl co się bardziej opłaca, kopnąć szybko gołą stopą/lekkim bucikiem czy wolno, ale ciężkim glanem


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #228 dnia: Maj 24, 2009, 09:51:09 pm »
Wiesz, ja się żadnych sztuk walki nie uczyłem, tylko takie od znajomych :P . Ale zgadzam się, z tobą, jeżeli się zna jakieś sztuki walki, to nie opłaca się glanów nosić, ale jeżeli się nie zna, to jak najbardziej :) .
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #229 dnia: Maj 24, 2009, 09:54:55 pm »
jak ktos ma dostac po -_-'zie to czy ma glany czy nie ,mu nie pomoze .

A założymy się? : >



Btw, mocno odbiegliśmy od tematu z tymi butami. I to od kilku stron...
dynamika , finezyjnosc i spontanicznosc takiego kopnieca musi byc zdumiewajaca
jezeli ten kogo kopiec skroci dystans to kopniesz go nie czubem buta a bardziej piszczelem i masz gf
jak kopiesz "prostym" to sie typek odsunie do tylu i go nie siegniesz
reasumujac moge sie zalozyc.:)


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #230 dnia: Maj 24, 2009, 10:54:11 pm »
Jak by nie patrząc, jeżeli trafi, to gość myślę, że jest wykluczony z walki :) .
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Wiadomości: 205

  • Pochwał: -1

  • Proud member of Vagabonds clan
Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #231 dnia: Maj 24, 2009, 11:20:03 pm »
gowno prawda Zovi:) cwiczylem karate 7 lat i 100 razy latwiej jest lac sie na boso!!! niz w glanie:D to spowalnia i unieruchamia:)
Moj kumpel tez twierdzil tak ze glan mu w walce pomoze z dresem,wyszedl na solo i probowal kopnac,trafil raz typa w piszczel a potem dostal tak soczysty wpier*dol ze powiedzial mi ze mogl mnie posluchac i zalozyc normalne buty a nie glany...a tez w nich lazil z rok...
.


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #232 dnia: Maj 24, 2009, 11:22:27 pm »
Szczerze mówiąc, to się nie spodziewałem, ale Ci wierzę :P .
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Wiadomości: 599

  • Pochwał: 11

    • www.xyberdesign.pl
Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #233 dnia: Maj 25, 2009, 12:30:24 am »
Gdybym miał już wybierać to chyba zamiast glanów wolałbym się zaopatrzyć w jakieś konkretne desanty, przynajmniej nie są takie sztywne


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #234 dnia: Maj 25, 2009, 05:18:41 am »
No i po co ja sie produkowałem, jak zwolennik glanów uargumentował, żę są ok bo: to buty do walki na dresów
LOL
Stary, jedyne zastosowanie to chyba jak jest Pogo i ludzie po sobie skaczą i nie patrzą gdzie, a bez takich butów by CI poobijali stopy.
Reszta to naciągane rzeczy jak niewiadomo co.
A przykład z dresem będzie mnie rozśmieszał przez najbliższy tydzień.
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #235 dnia: Maj 25, 2009, 08:20:43 am »
Dla mnie sama idea "kopania się" podczas walki na ulicy jest śmieszna(tym bardziej bez żadnych podstaw samoobrony). Co dopiero jak taki metal kopie z glana... przecież wystarczy chwila nieuwagi i leży na ziemi a tam przeciwnik robi z nim co chce.
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2009, 08:23:16 am wysłana przez Inidriel »


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #236 dnia: Maj 25, 2009, 09:55:49 am »
No i po co ja sie produkowałem, jak zwolennik glanów uargumentował, żę są ok bo: to buty do walki na dresów
LOL
Stary, jedyne zastosowanie to chyba jak jest Pogo i ludzie po sobie skaczą i nie patrzą gdzie, a bez takich butów by CI poobijali stopy.
Reszta to naciągane rzeczy jak niewiadomo co.
A przykład z dresem będzie mnie rozśmieszał przez najbliższy tydzień.

Lol, i znów dawny mistrz świata w szyciu udowodnił swój wysoki poziom w sztuce czytania ze zrozumieniem.

To byl tylko przyklad.

AD reszty w temacie: Mówiłem - nie każdy w Polsce ćwiczy karate, tai-chi, tang-so-doo czy hui-wi-co. I na tej podstawie ten przykład podałem - nie mówię o finezyjnym okoppywaniu przeciwnika, owijając go nogą, by trafić z obu stron w wolne żebra naraz, chodzi mi o "proste", dziecinne kopnięcie w przód, na przykład w piszczel. Do tego kopany również nie jest mistrzem, ani nawet uczniem w krav maga.


Edit: Proponuję zamknąć ten temat, bo nie dość, że już całkowicie odbiegł od tematu (Tak, tak, wiem, to offtopic, ale bez przesady), to ta kłótnia staje się coraz śmieszniejsza...
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2009, 10:08:40 am wysłana przez Soulern »

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #237 dnia: Maj 25, 2009, 01:53:26 pm »
a ja widzę w tym wątku odwieczny problem - kto lepszy SH (glany) czy SpS (speed) :D

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #238 dnia: Maj 25, 2009, 02:39:10 pm »
Bynajmniej się coś dzieje, round 2, fight!
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • Wiadomości: 490

  • Pochwał: 7

  • True Asian Girls Lover
Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #239 dnia: Maj 25, 2009, 04:09:09 pm »
Bynajmniej się coś dzieje, round 2, fight!
C-C-C-Comobo Braker!

:)




  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #240 dnia: Maj 25, 2009, 06:01:06 pm »
a ja widzę w tym wątku odwieczny problem - kto lepszy SH (glany) czy SpS (speed) :D

Pozdrawiam

ponieważ mówimy o realnym świecie, sps bez porównania ;)


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #241 dnia: Maj 25, 2009, 07:28:17 pm »
Ty tutaj modków nie poprawiaj, ok?

:P ja tylko upominam :D bo nie jeden mod zwrócił mi uwagę bym nie robił offtopu w tematach o wybranym kierunku dialogowym :P(no dobra tylko jeden :()




  • Wiadomości: 205

  • Pochwał: -1

  • Proud member of Vagabonds clan
Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #242 dnia: Maj 25, 2009, 08:23:08 pm »
A ten temat nie jest w dziale offtopic??

MUULTI KILL!!! :shock:
.


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #243 dnia: Maj 25, 2009, 09:30:43 pm »
A czy umiesz czytać? Widzę że tylko 50% słów które przeczytasz trafiają do twojego umysłu... to tak jak ja bym założył temat o filmach a rozmawiano by w nim o grach... rozumiesz czy mam powtórzyć?




  • Wiadomości: 777

  • Pochwał: 15

  • Onlife
Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #244 dnia: Maj 25, 2009, 10:05:31 pm »
Cytuj
nie wyobrażam sobie siebie kopiącego ushiro mawashi czymś takim
My tu nie mówimy o Ushiro, my tu mówimy o dawnym mistrzu - Kami Kadze...

a ja widzę w tym wątku odwieczny problem - kto lepszy SH (glany) czy SpS (speed) :D

Pozdrawiam

ponieważ mówimy o realnym świecie, sps bez porównania ;)
To też zależy od kroniki (doświadczenia) i bufów (Żywiec, Perła, Bolls itp)

A poważnie to jeżeli mówimy o skuteczności to wszystko zależy od samych walczących a nie noszonych butów :P

TUTAJ jest ciekawy filmik porównawczy. Bardzo tendencyjny i "zamerykanizowany" ale to jedyny taki filmik na ten temat.
It's nice to be important but it's more important to be nice

In every life we have some trouble
 When you worry you make it double


Cytat: naris
How to PvP with a lock: Bind 1/3 of you keyboard to fear, 1/3 to dots and 1/3 to destruction spells.
Smash you head into the keyboard. YYYAAARRRGGGH!!!


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #245 dnia: Maj 26, 2009, 09:28:38 pm »
A poważnie to jeżeli mówimy o skuteczności to wszystko zależy od samych walczących a nie noszonych butów :P
mówimy o wpływie noszonego obuwia na skuteczność ;]