Witaj
Gość

Wątek: Mlody wyglad - problem  (Przeczytany 25476 razy)

  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -1

Mlody wyglad - problem
« dnia: Kwiecień 30, 2009, 07:20:32 pm »
cv
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2011, 02:25:23 am wysłana przez Mlor »
"Na tym świecie istnieje zło zrodzone z dobra. Istnieje również dobro zrodzone ze zła" by Lelouch Lamperouge
I'm OFFLINE


  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 30, 2009, 07:39:37 pm »
"CENZURA"

Soul: dostajesz ostrzeżenie
« Ostatnia zmiana: Maj 01, 2009, 08:35:18 pm wysłana przez Soul »
I'm offline.


  • Wiadomości: 599

  • Pochwał: 11

    • www.xyberdesign.pl
Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 30, 2009, 07:40:31 pm »
Hej, mam 18 lat. Mam dosc klopotliwy problem... Wygladam bardzo mlodo. Ludzie daja mi 14-15 lat. Jest to klopot. Ciezko jest znalesc dziewczyne itp. Jest to problem, bo niedlugo ide na studia i boje sie, ze wezma mnie za jakies dziecko i zostanie odrzucony przez innych studentow. Jestem strasznie chydy, mierze 174cm i waze 55kg. Chcialbym to zmienic. Przybrac troche na wadze (problem w tym, ze nie lubie wielu rzeczy: mleko, jajka, ser, ryby itp.). Chcialbym sie zapisac na silownie, ale nie wiem czy da jakies efekty przy mojej piorkowej wadze. Jezeli chodzi o wyglad to zapuszczam wlosy, zeby zamaskowac troche moj mlody wyglad. brakuje mi takze pewnosci siebie. Co poradzcie?

Z takimi problemami to powinieneś do bravo napisać... A tak poważnie to bez chociaż minimalnej dawki białka nie masz w ogóle co iść na siłownie, bo z tego co mi wiadomo mięśnie z powietrza się nie biorą...

szczerze to masz problemy jak nastolatka w okresie dojrzewania...
ten post to tzw. self owned


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 30, 2009, 08:00:42 pm »
Hej, mam 18 lat. Mam dosc klopotliwy problem... Wygladam bardzo mlodo. Ludzie daja mi 14-15 lat. Jest to klopot. Ciezko jest znalesc dziewczyne itp. Jest to problem, bo niedlugo ide na studia i boje sie, ze wezma mnie za jakies dziecko i zostanie odrzucony przez innych studentow. Jestem strasznie chydy, mierze 174cm i waze 55kg. Chcialbym to zmienic. Przybrac troche na wadze (problem w tym, ze nie lubie wielu rzeczy: mleko, jajka, ser, ryby itp.). Chcialbym sie zapisac na silownie, ale nie wiem czy da jakies efekty przy mojej piorkowej wadze. Jezeli chodzi o wyglad to zapuszczam wlosy, zeby zamaskowac troche moj mlody wyglad. brakuje mi takze pewnosci siebie. Co poradzcie?
Pokaż fotę.

Zapuść brodę, zacznij jeść.


  • Wiadomości: 490

  • Pochwał: 7

  • True Asian Girls Lover
Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 30, 2009, 08:21:30 pm »
Możesz zapisać się na siłkę, na jakimś forum kulturystycznym niech ci pomogą ułożyć dietę, plan na masę, itp.
Jeśli będziesz ćwiczył, trzymał dietę, urośniesz trochę, przytyjesz(znaczy masa mięśniowa ci się zwiększy), po roku, ludzie będą bali się powiedzieć do ciebie: Dziecko xD


To mnie rozwaliło xD




  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 30, 2009, 08:27:58 pm »
na silke odradzam, imo bedziesz sie zle czul wsrod koxow 2x2 metry  :P , druga sprawa ze do silowni to trzeba miec zapal, dorze jakas diete miec, regularne cwiczenia itp , tragedia za duzo "obowiazkow" niezdrowe jest , lepiej schabowego z frytkami i kiszona kapusta sobie zrobic a po 2 godzinkach z 50 km na rowerku w piekny sloneczny dzien przez jakies wiochy zabite dechami

w tym wieku tez mialem 17x i 55 kg wagi , teraz 75 (bylo 80  :oops: )

co do diety to moja opinia jest taka, duzo miesa + duzo owocow i wazym (bo mieso sie musi dobrze strawic nie tylko wyleciec drugim koncem :D ) a malo zapychaczy w stylu ziemniakow i chleba. Jezeli palisz to przestan, apetyt ci wzrosnie i to bardzo , do tego rowerek, ja kupilem sobie kolarzowke i jazda. Rower tak jak ryba wplywa na wszystko  :D

co do dlugich wlosow, zawsze i wszedzie warto zapuscic , amen. Co do brody to jak po 3 dniach bez golenia nie jestes juz solidnie zarosniety to odradzam , mizerna broda nawet zapuszczana miesiac mizernie wyglada  :D


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -1

Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 30, 2009, 08:32:41 pm »
Z tym rowerem troche lipa: brak czasu, mieszkam w duuuzym miescie. Myslalem o basenie. Boje sie tylko ze zamiast przybrac w miesniach to jeszcze bardziej schudne.
"Na tym świecie istnieje zło zrodzone z dobra. Istnieje również dobro zrodzone ze zła" by Lelouch Lamperouge
I'm OFFLINE


  • Wiadomości: 599

  • Pochwał: 11

    • www.xyberdesign.pl
Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 30, 2009, 08:39:35 pm »
Z tym rowerem troche lipa: brak czasu, mieszkam w duuuzym miescie. Myslalem o basenie. Boje sie tylko ze zamiast przybrac w miesniach to jeszcze bardziej schudne.

Nie masz czasu na rower a na basen tak ? Jeśli będziesz regularnie chodził na basen (jeden raz w tyg. na pewno nie styka, co najmniej 3), to przy odpowiedniej diecie można ładnie wyrzeźbić sylwetkę. Co do posiłków to najważniejsze jest regularne jedzenie, codziennie o tych samych godzinach. A jeśli się wstydzisz iść na siłkę to zakup sobie jakiś amatorski sprzęt do domu i trochę poćwicz, kiedy będziesz w stanie wycisnąć ciężar równy Twojej masie możesz bez skrupułów iść na siłkę. Zresztą sam zaczynałem na siłce jako chuchro i jakoś nie zauważyłem, żeby ktoś chociaż się na mnie patrzył nie mówiąc o jakichś śmiechach i poniżeniach.


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 30, 2009, 08:43:34 pm »
Hej, mam 18 lat. Mam dosc klopotliwy problem... Wygladam bardzo mlodo. Ludzie daja mi 14-15 lat. Jest to klopot. Ciezko jest znalesc dziewczyne itp. Jest to problem, bo niedlugo ide na studia i boje sie, ze wezma mnie za jakies dziecko i zostanie odrzucony przez innych studentow. Jestem strasznie chydy, mierze 174cm i waze 55kg. Chcialbym to zmienic. Przybrac troche na wadze (problem w tym, ze nie lubie wielu rzeczy: mleko, jajka, ser, ryby itp.). Chcialbym sie zapisac na silownie, ale nie wiem czy da jakies efekty przy mojej piorkowej wadze. Jezeli chodzi o wyglad to zapuszczam wlosy, zeby zamaskowac troche moj mlody wyglad. brakuje mi takze pewnosci siebie. Co poradzcie?
O stary
Raz: musisz jeść rzeczy bogate w białko i jednak nabiały są wskazane mocno :)
Dwa: robić coś fizycznie, basen, siłownia, rower, albo grać w coś
Trzy: Z twarzą będzie ciężko coś zrobić. Zapuszczanie długich włosów - no cóż, może dla jakichś idei to ma sens, ale niepraktycznie jak niewiadomo co.
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: -1

Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 30, 2009, 08:49:08 pm »
Ja ci powiem z zycia wziete duzo pij napojow 40 % i nic nie rob w ciagu pol roku przytyjesz 20 kg xD tak jak ja xDDDDDDDDDDD



  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -1

Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 30, 2009, 09:21:18 pm »
To sam nie wiem czy chodzic na basen czy na silke. :P
"Na tym świecie istnieje zło zrodzone z dobra. Istnieje również dobro zrodzone ze zła" by Lelouch Lamperouge
I'm OFFLINE


  • Wiadomości: 599

  • Pochwał: 11

    • www.xyberdesign.pl
Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 30, 2009, 09:27:38 pm »
To sam nie wiem czy chodzic na basen czy na silke. :P

Jedno nie wyklucza drugiego


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 30, 2009, 09:31:17 pm »
Mówię serio. Pokaż fotę.

Takie ogólnikowe rady są kompletnie na nic, jeśli nie trafiają dokładnie w Twój problem. Nic o Tobie nie wiemy. Może masz te 170+, 55kg i wyglądasz jak pogarbiony, zachudzony nerd komputerowy z jakimiś mega pinglami. Równie dobrze przy takich wymiarach możesz wyglądać jak Bruce Lee. Broda/kudły może i dodadzą Ci kilka lat, ale równie dobrze możesz na tym zyskać tylko wygląd owłosionej małpy. Pokaż fotkę, to Ci doradzimy konkretnie. Może jesteś przewrażliwiony na punkcie swojego wyglądu, a może po prostu goście z Twojego otoczenia to jakieś wyrośnięte dryblasy i wyznawcy alkoholu, co wyglądają na 30+ lat, a Ty myślisz, że w Tobie problem.

To, że trzeba uprawiać jakieś sporty, to też nic nowego. Zależnie od tego co wybierzesz, to możesz nabrać trochę kondycji, polepszyć sylwetkę. Nikt nie zagwarantuje Ci, że jak trochę pograsz w piłkę/pojeździsz na rowerze, to nagle będziesz wyglądał na starszego, lol. Obawiasz się, że jesteś niewyrośnięty i chcesz nabrać masy? Idź na siłkę + stosuj odpowiednią dietę.

Bez foty nic się konkretnego Tobie nie poradzi. Może i masz 18 lat, ale czy masz potencjał?

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 30, 2009, 09:50:44 pm wysłana przez Frohike »


  • *******
  • Wiadomości: 1044

  • Pochwał: 0

Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 30, 2009, 09:50:40 pm »
Fro PIĘKNE podsumowanie całej wypowiedzi

zrzuć się z kolegami na jakiś sprzęt i postawcie w piwnicy :D kuzyn tak robi i daje se rade ;pp


  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 30, 2009, 09:52:26 pm »
:D Kudly Ci lat odejma :D broda broda broda ogolnie temat wymiata!

I jescze styl ubierania ma znaczenie :)
Kup jakas marynareczke :) fajna ;) !
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 30, 2009, 10:01:48 pm wysłana przez Materid »
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 30, 2009, 10:05:57 pm »
zamiast na siłkę polecam iść na gimnastykę, będą o wiele lepsze efekty i żadnych rozwalonych stawów ;)
tylko musisz trafić na dobrego trenera, im większy sadysta tym lepiej, jak jeszcze przeszedł falowo wojsko to już w ogóle super  :_delf_5_1:


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 30, 2009, 10:15:57 pm »
Kto mówi, że siłka to rozwalone stawy? Mam kolege z byłej klasy, ćwiczy od dwóch lat, 2 razy w tygodniu chodzi na siłownie. Ogólno rozwojowo ćwiczy, może tylko pomijając nogi ale też nie przesadzajmy. Po dwóch latach 115kg z ławki ściśnie - czy dużo, czy mało osądzać nie będę. Tylko jedno ale - sylwetke to zmieniło, ale na twarzy dalej wygląda tak samo albo super podobnie.
FROHIKE CHCE ZOBACZYĆ DZIUBKA MLOR'A!
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -1

Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 30, 2009, 10:31:20 pm »
potem cos wstawie aktualnie nic nie mam, ale jak ktos wysmieje to ban! :D zartuje, mamy demokracje
"Na tym świecie istnieje zło zrodzone z dobra. Istnieje również dobro zrodzone ze zła" by Lelouch Lamperouge
I'm OFFLINE


  • Wiadomości: 777

  • Pochwał: 15

  • Onlife
Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 30, 2009, 10:49:08 pm »
[offtop]
Cytuj
zartuje, mamy demokracje
Może ty w tej swojej brukseli tak ale tu w Polsce?... XD <joke>[/offtop]

Moich 2 qmpli którzy są braćmi także mają młody wygląd. Mają 20 i 19 lat a wyglądają na 15-16. Ale oni z tego sensacji nie robią. Wyrywają panienki jak reszta, piją nawet lepiej, prowadzą samochód tylko czasem się zdarzy że ktoś w sklepie zapyta ich o dowód gdy kupują coś z procentami. Ale mnie też czasem pytają. Ogólnie to wydaje mi się ze nie ma się czym przejmować. Dopóki sam siebie nie uważasz za dzieciaka to nikt cię na studiach tak nie potraktuje. Mimo że studia to w większości zbieranina leserów xD to jednak wykształcenie jakieś tam myślenie kształtuje więc 90% powinna nie zauważać twojej "ułomności" tak jak prawdopodobnie nikt nie zwraca już na nią uwagi w tej szkole co kończysz. Studenci są chyba najbardziej tolerancyjną grupą ludzi (tak mi się wydaje).

Co do siłki to jednak jakieś predyspozycje trzeba mieć. Ja trochę chodziłem, ćwiczyłem bez nadwerężania się (tylko pompki robiłem na maksa) ale coś zaczeło mi psztykać w barku i olałem. Może trzeba było iść do jakiegoś porządnego lekarza a nie do amatora na zastępstwie. W każdym razie rzuciłem to. Potem też powiedziano mi że ja do masy nie mam predyspozycji ale mogę mieć bardzo ffajną rzeźbę ale już mi się nie chciało od początku odbudowywać formy.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 30, 2009, 10:58:12 pm wysłana przez doman18 »
It's nice to be important but it's more important to be nice

In every life we have some trouble
 When you worry you make it double


Cytat: naris
How to PvP with a lock: Bind 1/3 of you keyboard to fear, 1/3 to dots and 1/3 to destruction spells.
Smash you head into the keyboard. YYYAAARRRGGGH!!!


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 30, 2009, 10:51:42 pm »

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • Wiadomości: 490

  • Pochwał: 7

  • True Asian Girls Lover
Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 30, 2009, 11:08:35 pm »
Siłka+Dieta = WIN

Pójdziesz na Siłownie, powiesz, że jesteś początkujący, potrzebujesz pomocy, będziesz sobie spokojnie ćwiczył :)

Jeśli jednak nie, to możesz zrobić własną siłkę w domu(like me) i tyrać :)
Ławkę można zrobić samemu, gryf kosztuje niedużo, obciążenia też nie.
Nabierzesz masy, podczas treningu uwalniają się hormony, które przyśpieszają wzrost :)





  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 30, 2009, 11:36:36 pm »
http://www.pino.pl/sprawdz/ile-masz-lat

Zobacz jak na prawdę Cię oceniają i daj nam ocenić i tyle :P . Może Sam siebie źle oceniasz :) .
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Wiadomości: 79

  • Pochwał: 11

  • Recenzent&Redaktor
Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 01, 2009, 07:56:17 am »
chcesz przytyć?
dużo piwa,  zagryzaj chipsami siedź przed kompem będzie ok. Ja ak przytylem 20 kilo

chcesz schudnąć?
idź do pracy. Ja tak schudłem;p

"Nabierzesz masy, podczas treningu uwalniają się hormony, które przyśpieszają wzrost"- bhahahaha gz Szewa


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 01, 2009, 08:29:08 am »
O wzroście przy czymś robieniu to tylko słyszałem, że penis przez jakiś czas rośnie jak się sex uprawia no i piersi tak samo, bo następuje ogromny przyrost hormonów...ale żeby od pakowania hormon wzrostu się pojawiał, to ja nie słyszałem :p
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 01, 2009, 11:29:58 am »
Też mi się w to nie chciało wierzyć, ale to jest możliwe, ponoć Arnold Schwarzeneger tak robił, z tym, że on sobie od razu wiaderko na rzygi koło siebie.
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)