Witaj
Gość

Wątek: Mlody wyglad - problem  (Przeczytany 26336 razy)

  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -1

Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #175 dnia: Maj 23, 2009, 10:12:01 am »
Nikt nigdy nie powiedzial, ze w koszykowce i pilce recznej nie ma emocji. W Polsce malo ludzi interesuje sie koszykowka, bo tak sie sklada, ze najlepsza liga to NBA, a malo, ktora stacja ma prawa do emisji meczow. Dodatkowo jest to w USA, co innego jakby to bylo w Europie. od razu byloby wiecej fanow. Heh, a pilka reczna to jednak bardzo emocjonujacy sport, gra sie szybko, non stop ktos atakuje, czesto padaja bramki itp. Ale tak czy siak ogladam tylko mecze reprezentacji polskiej. Co do pilki noznej... Kiedys mialem bzika na tym punkcie, ogladalem kazdy mecz. Jednak z czasem zaprzestalem sie interesowac tak jak kiedys, bo mecze sa troche nudne (jeszcze zalezy jakie). Teraz ogladam moze 1 mecz na miesiac. Pograc lubie, ale na jakims malym boisku.
"Na tym świecie istnieje zło zrodzone z dobra. Istnieje również dobro zrodzone ze zła" by Lelouch Lamperouge
I'm OFFLINE


  • Wiadomości: 599

  • Pochwał: 11

    • www.xyberdesign.pl
Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #176 dnia: Maj 23, 2009, 12:11:59 pm »
Cytuj
Sedzia nie ma takiego wplywu na wynik meczu (hi Chealse - Farsa) i nawet w ostatniej sekundzie moze zmienic sie wynik meczu.
Cytuj
Farsa:Chealse na Camp Nou (albo jakos tak)... normalnie spocilem sie jak Chealse tylko bronila bramki Oo

Cały czas mówisz o jednym meczu a jak wiadomo wyjątek potwierdza regułę.

Cytuj
Grac w pilke umiem (nawet dobrze).

Skoro strzelasz bramki przypadkiem to w piłkę jednak grać nie umiesz.

Tu masz zbiór "przypadkowych" goli:

[youtube=425,350]tvONbhzu83g[/youtube]

a tak btw. to przypadkiem to można się przewrócić i wybić zęba o krawężnik
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2009, 12:51:02 pm wysłana przez Xyber »


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #177 dnia: Maj 23, 2009, 12:48:37 pm »
Hokej albo Unihokej - masakryczne tempo, mało bramek, kupa emocji, proste i czytelne zasady. No i granie samymi kontrami.
2x45min+dogrywki+karne = to stanowczo za duzo, jak na druzynowe sporty.
Oglądanie jakichkolwiek transmisji sportowych w TV jest maxymalnie nudne i imo durne - czy to Piłka, F1, czy Maraton Rowerowy.
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #178 dnia: Maj 23, 2009, 12:53:16 pm »
Chciałem coś napisać :P ale zauważyłem że zrobił się offtopic tu haha :D




  • Wiadomości: 599

  • Pochwał: 11

    • www.xyberdesign.pl
Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #179 dnia: Maj 23, 2009, 12:54:34 pm »
Cytuj
Oglądanie jakichkolwiek transmisji sportowych w TV jest maxymalnie nudne i imo durne - czy to Piłka, F1, czy Maraton Rowerowy.

Już wolę obejrzeć mecz w TV niż iść na mecz patrzeć jak polskie drużyny (jak Arka z mojego rodzimego miasta) robią z siebie pośmiewisko i bać się, że po meczu (lub w trakcie) dostanę po mordzie za to, że kibicuje przeciwnej drużynie.

Byłem na kilku meczach polskie reprezentacji i to prawda, że żaden mecz nie może się równać z emocjami na prawdziwym stadionie, ale polska rzeczywistość jest taka a nie inna. Dlaczego jest tak, że ojciec boi się zabrać swojego syna na mecz ?

WTB rok 1974 :(
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2009, 12:56:36 pm wysłana przez Xyber »


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #180 dnia: Maj 23, 2009, 01:51:21 pm »
Inaczej to ujme - śledzenie jakichś rzeczy sportowych które dokonują inni ludzie, a nam samym one nic nie zmieniają jest bez sensu. Ja rozumiem, że Kubice obchodzi czy jakiś Alonso ma dobry dzień, ale to, że gdzies w Niemczech ktoś kopie piłkę jest zupełnie bez sensu, tak samo przeżywanie meczów czy to na stadionie czy przed ekranem.
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 599

  • Pochwał: 11

    • www.xyberdesign.pl
Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #181 dnia: Maj 23, 2009, 02:48:00 pm »
Inaczej to ujme - śledzenie jakichś rzeczy sportowych które dokonują inni ludzie, a nam samym one nic nie zmieniają jest bez sensu. Ja rozumiem, że Kubice obchodzi czy jakiś Alonso ma dobry dzień, ale to, że gdzies w Niemczech ktoś kopie piłkę jest zupełnie bez sensu, tak samo przeżywanie meczów czy to na stadionie czy przed ekranem.

Ja wolę przeżywać mecz przed TV i mieć jakieś zainteresowania niż stać pod klatką z "ziomkami" i nic nie robić przez cały dzień ewn. "wozić się po dzielni". Skoro dla Ciebie oglądanie meczu przed TV jest bez sensu, to właściwie wszystko jest bez sensu. Po co oglądać film skoro to nie ty uczestniczysz w tych wydarzeniach. Po co oglądać wiadomości i słuchać o tragediach przecież Ciebie one nie dotyczą. To tak jak bym Tobie powiedział po co słuchasz muzyki innych wykonawców, przecież ty jej nie stworzyłeś. Po co chodzić na koncerty przecież nie Twoją muzykę grają. Dziwnie postrzegasz rzeczywistość...


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #182 dnia: Maj 23, 2009, 04:16:52 pm »
Inaczej to ujme - śledzenie jakichś rzeczy sportowych które dokonują inni ludzie, a nam samym one nic nie zmieniają jest bez sensu. Ja rozumiem, że Kubice obchodzi czy jakiś Alonso ma dobry dzień, ale to, że gdzies w Niemczech ktoś kopie piłkę jest zupełnie bez sensu, tak samo przeżywanie meczów czy to na stadionie czy przed ekranem.
niezbyt madre stwierdzenie (  xyber podal dlaczego)
co do pilki i tych 2x45+dogrywka+karny , nie kazdy mecz tyle trwa (chodzi tutaj o lige, faze grupowa itp) ,
co do argumenty ze w pilce nic sie nie dzieje itp itd to jest to troche takie sztuczne/zalosne , ala basket fanboy

edit:
co do 1974 - rozbija mnie "podniecanie" sie tym , ile mozna , bylo fajnie ok zajebiscie , ale juz jest 2009. czy jakbysmy mieszkali w angli to caly czas wypisywalibysmy rok x ? podkresla to jedynie przepasc jaka dzieli polske a inne kraje.
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2009, 04:19:26 pm wysłana przez Bled »


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #183 dnia: Maj 23, 2009, 06:36:24 pm »
Chciałem coś napisać :P ale zauważyłem że zrobił się offtopic tu haha :D
Ty tutaj modków nie poprawiaj, ok?

On topic: piłka nożna = win, obojętne gdzie. Też bardziej wolę grać w piłę, niż oglądać, ale to nie znaczy, że oglądanie meczu jest nudne, lol. Poza tym jak ktoś na poprzedniej stronie pisał, że w piłce nożnej nie ma emocji, to chyba kompletnie nie czuje ducha sportu i rywalizacji albo nigdy nie grał w nogę O_o



(z tymi modkami to żartowałem ofc xD)


  • Wiadomości: 380

  • Pochwał: 5

  • pwned!
Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #184 dnia: Maj 23, 2009, 08:18:39 pm »
Inaczej to ujme - śledzenie jakichś rzeczy sportowych które dokonują inni ludzie, a nam samym one nic nie zmieniają jest bez sensu. Ja rozumiem, że Kubice obchodzi czy jakiś Alonso ma dobry dzień, ale to, że gdzies w Niemczech ktoś kopie piłkę jest zupełnie bez sensu, tak samo przeżywanie meczów czy to na stadionie czy przed ekranem.




EMo rage?
 
eeh... a jeszcze pamiętam jak chodzilismy co niedziele z Strykiem do kościoła i stał taki maly Pawełek pod sklepem już, i do Strykusia "wujek wujek daj na lizaka" aż sie łza w oku kreci... a teraz o juz dorosły mężczyzna, pewnie jzu za dziewczynami sie ogląda! :)
http://www.wsku.yoyo.pl/


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #185 dnia: Maj 23, 2009, 08:27:31 pm »
Inaczej to ujme - śledzenie jakichś rzeczy sportowych które dokonują inni ludzie, a nam samym one nic nie zmieniają jest bez sensu. Ja rozumiem, że Kubice obchodzi czy jakiś Alonso ma dobry dzień, ale to, że gdzies w Niemczech ktoś kopie piłkę jest zupełnie bez sensu, tak samo przeżywanie meczów czy to na stadionie czy przed ekranem.
Ja wolę przeżywać mecz przed TV i mieć jakieś zainteresowania niż stać pod klatką z "ziomkami" i nic nie robić...
To tak jak bym Tobie powiedział po co słuchasz muzyki innych wykonawców, przecież ty jej nie stworzyłeś. Po co chodzić na koncerty przecież nie Twoją muzykę grają. Dziwnie postrzegasz rzeczywistość...
Nadinterpretacja, porównam to inaczej.
Oglądanie meczu to tak jakbyś:
Oglądał któryś raz jak powstaje film i na końcu obejrzał ten film(efekt/wynik pracy)
Oglądał wiadomości z Portugalii jak zaczyna się palić jakiś budynek i transmisja z tego zdarzenia, a na koniec podsumowanie(efekt/koniec wydarzenia)
Słuchał prób i błędów artysty, jak robi przez 2 miechy utwór, a na koniec przesłuchał utwór(efekt/wynik pracy)
Rozumiesz o co mi chodzi? Większość rzeczy jeżeli człowieka nie zajmują po uszy, interesują go w mega skróconej formie. Wiadomości są podsumowaniem jakiegoś wydarzenia, jakbym miał oglądać dokładny przebieg to by mnie znudziły, a tak wiem, że w sejmie powiedzieli to(chodź akurat polityka mi zwisa)i to, a nie muisze oglądać kilkugodzinnych obrad, jutro będzie słońce mówią w Pogodzie, a nie musze ślęczeć nad jakimiś słupkami i sobie analizować, słucham sobie jakiegoś kawałka, a nie jak w FLu czy czymś składa bit po bicie. Rozumiem, że sport to troche inne zasady, ale dla mnie to tylko sucha informacja. Kubica wygrał - fajnie, nie wygrał - ok. Cieszy mnie, że rodak coś tam wygrywa, ale nie, żebym miał przeżywać każde jego wchodzenie w zakręt.
Przyrównywamie, że jak się czegoś nie śledzi, to się "ślęczy pod blokiem i pije piwo" jest bezsensowne bo to maksymalne na siłę upłycenie którym można powiedzieć jest delikatnie obrażające. Na to samo mogę posiedzieć poczytać w necie o czymś co mnie interesuje, iść pogadać z kumplem, czy pokręcić się na BMXie tu i tam, albo pograć na gramcach. Dla mnie to jest 10000000000000000000x bardziej atrakcyjne niż każdy mecz. Film ma fabułę i to ona mówi, czy film jest dobry czy nie, nie jest transmiją wydarzenia sportowego. Muzyka jest formą relaksu i tam niczego nie oglądasz, a słuchasz. Mecze i ich oglądanie to prosta jak but rozrywka i jest to albo dla fantyków tego sportu którzy tym żyją i postępują alogicznie(via Ja słuchając 24h dziennie muzy)albo dla ludzi którzy są za leniwi, żeby poszukać aktywnego a nie biernego sposobu spędzania wolnego czasu.
PS: Wyjście na piwo z kumplem "pod blok" też w życie wnosi więcej, niż obejrzenie meczu.
Cytuj
co do argumenty ze w pilce nic sie nie dzieje itp itd to jest to troche takie sztuczne/zalosne , ala basket fanboy
Dla mnie w niczym się nic nie dzieje, bo do mnie taka forma rozrywki nie dociera i jedyna rzecz jaką oglądałem to albo filmy znajomych, albo filmy rowerowe z których mogłem się czegoś nauczyć bo było widać dokładnie jak się coś robi itd...no epic jakieś wydarzenia sportowe i urywki też widziałem - nie przecze. Brydż, Motocross, Piłka Nożna, Pływanie itd itd - działa na mnie tak samo, czyli nie działa. Wole to wykonywać, niż oglądać.
BTW: Jeżeli ktoś ogląda mecze w celu zarobkowym, żeby dokładnie znać jak drużyny które obstawia się spisują i ogląda i obstawia zakłady sportowe na tyle dobrze, że zarabia z tego, to rozumiem to co robi(tak samo przeglądam Allegro w nieskończoność)ale pewnie tacy ludzie oglądają skróty, a jeszcze częsciej oglądają statystyki na necie
Cytuj
Fajny obrazek(aż dodam do ulubionych)chodź średnio pasuje ;D
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #186 dnia: Maj 23, 2009, 08:58:08 pm »
Tutaj się muszę niestety zgodzić z Marc1nem.
Dobrze jest słyszeć, że Polska czy rodak wygrywa, ma jakieś osiągnięcia i jesteśmy rozchwytywani, ale żeby przeżywać każdą akcje i siedzieć przy telewizorze..

Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -1

Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #187 dnia: Maj 23, 2009, 08:58:20 pm »
Stary, ale mieszasz. W twoich 2 postach mowisz o 2 roznych rzeczach, o 2 roznych argumentach. Mysle, ze xyber dobrze cie zrozumial, tylko ty odwracasz kota ogonem. Twoje argumenty sa z "pupy" wziete. Pilke oglada sie dla przyjemnosci, a wiadomosci dla informacji. To 2 rozne rzeczy. Z jedna rzecza sie zgodze. Rozmowa z kumplami da ci wiecej, niz obejrzenie meczu w TV.
"Na tym świecie istnieje zło zrodzone z dobra. Istnieje również dobro zrodzone ze zła" by Lelouch Lamperouge
I'm OFFLINE


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #188 dnia: Maj 23, 2009, 09:19:04 pm »
Ja wolę przeżywać mecz przed TV i mieć jakieś zainteresowania niż stać pod klatką z "ziomkami" i nic nie robić przez cały dzień ewn. "wozić się po dzielni".
no to fajnych znasz "ziomków", rozumiem, że dla Ciebie każdy blokers to "ziomuś", który tylko siedzi na ławce z browcem i "ej ku... ale ku... cośtam ku... cośtam ku..." marnując sobie cały dzień?

spox, widzę, że w ogóle nie znasz kultury hip-hopu, co najwyżej jej zepsutą część =]


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #189 dnia: Maj 23, 2009, 09:25:24 pm »
Nie pisałem o dwóch rzeczach, pierwszy post może był zamało sprecyzowany, dlatego mógł brzmieć różnie w zależnośći od intepretacji, w drugim poście bardziej to sprecyzowałem gdyż go rozwinełem
PROSTe :P
Mlor - nie załamuj mnie. Widać jak czytasz ze zrozumieniem - napisałem, że Muzyka to jedna kategoria, Film to druga, a transmisje Sportowe kolejna kategoria, ale napisałem też, że to rozrywka wątpliwa w porównaniu do np. brania akytwnego udziału w sporcie który nas interesuje.
Program informacyjny jak przechodzi na temat Polski i Świata(czyli każdy program)jest też rozrywkowy jak ktoś lubi tego rodzaju homor :D
Odnośnie HH - 90% kultury HH w Polsce jest zepsute patrząc po tym co nas otacza więc ciężko takiego czegoś nie stwierdzić, jeżeli nawet większość artystów promuje takie zachowania, bo to te głupie mordy pod blokiem kręcą ich biznes.
Te czasy już mineły
[youtube=425,350]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/kEZVelcUiW0&hl=pl&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/kEZVelcUiW0&hl=pl&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube]
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 599

  • Pochwał: 11

    • www.xyberdesign.pl
Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #190 dnia: Maj 23, 2009, 09:28:56 pm »
Cytuj
Oglądał któryś raz jak powstaje film i na końcu obejrzał ten film(efekt/wynik pracy)
Oglądał wiadomości z Portugalii jak zaczyna się palić jakiś budynek i transmisja z tego zdarzenia, a na koniec podsumowanie(efekt/koniec wydarzenia)

Podążając Twoim tokiem myślenia:

Zawodnicy trenują przez długi czas aby później rozegrać mecz (efekt/wynik pracy)

Cytuj
no to fajnych znasz "ziomków", rozumiem, że dla Ciebie każdy blokers to "ziomuś", który tylko siedzi na ławce z browcem i "ej ku... ale ku... cośtam ku... cośtam ku..." marnując sobie cały dzień?
Cytuj
Przyrównywamie, że jak się czegoś nie śledzi, to się "ślęczy pod blokiem i pije piwo" jest bezsensowne bo to maksymalne na siłę upłycenie którym można powiedzieć jest delikatnie obrażające

Wiecie co to przykład ?

Cytuj
spox, widzę, że w ogóle nie znasz kultury hip-hopu, co najwyżej jej zepsutą część =]

Czy ja gdziekolwiek wspomniałem o kulturze hip-hopu ? Czy "ziomek" to jakieś zarezerwowane określenie tylko dla członków tej subkultury ?

Cytuj
Dla mnie w niczym się nic nie dzieje, bo do mnie taka forma rozrywki nie dociera

Skoro ty tak myślisz to najwidoczniej tak jest ... :(
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2009, 09:33:32 pm wysłana przez Xyber »


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #191 dnia: Maj 23, 2009, 10:27:18 pm »
Ja wolę przeżywać mecz przed TV i mieć jakieś zainteresowania niż stać pod klatką z "ziomkami" i nic nie robić przez cały dzień ewn. "wozić się po dzielni".
no to fajnych znasz "ziomków", rozumiem, że dla Ciebie każdy blokers to "ziomuś", który tylko siedzi na ławce z browcem i "ej ku... ale ku... cośtam ku... cośtam ku..." marnując sobie cały dzień?

spox, widzę, że w ogóle nie znasz kultury hip-hopu, co najwyżej jej zepsutą część =]
jesli juz to subkultury a jak juz to brama nie ma wiele do hip-hopu chyba ze kazdy kto ubierze sie w luzne spodnie i bluze z kapturem jest dla ciebie hip-hłopem.


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -1

Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #192 dnia: Maj 23, 2009, 11:16:30 pm »
Marcin sorry, ale z moim czytaniem ze zrozumieniem jest w porzadku :D. Pisze, ze nie mozna porownac rozrywki do informacji i twoje przyklady, tak jakby dyskryminuja jeden drugi :P. Mowisz duzo zeby nic nie powiedziec. Mieszasz stary, mieszasz. :D Twoja pierwsza czesc postu jest kompletnie bez sensu. Dlaczego? Bo porownujesz sport do informowania sie. O to mi chodzi.

Hmmm, z ciekawosci myslales kiedys zeby zostac filozofem? :P Widze cie w tej roli.

btw:
Dzisiaj bierze mnie -_-'ica, a Marc1n mi w tym pomaga:D
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2009, 11:19:08 pm wysłana przez Mlor »
"Na tym świecie istnieje zło zrodzone z dobra. Istnieje również dobro zrodzone ze zła" by Lelouch Lamperouge
I'm OFFLINE


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #193 dnia: Maj 23, 2009, 11:18:50 pm »
Czy ja gdziekolwiek wspomniałem o kulturze hip-hopu ? Czy "ziomek" to jakieś zarezerwowane określenie tylko dla członków tej subkultury ?
po prostu imo zbyt ogólnie powiedziałeś ; )

jesli juz to subkultury a jak juz to brama nie ma wiele do hip-hopu chyba ze kazdy kto ubierze sie w luzne spodnie i bluze z kapturem jest dla ciebie hip-hłopem.
w pełni zgadzam się z przysłowiem "nie szata zdobi człowieka" ;)


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #194 dnia: Maj 24, 2009, 12:30:36 am »
Cytuj
Oglądał któryś raz jak powstaje film i na końcu obejrzał ten film(efekt/wynik pracy)
Oglądał wiadomości z Portugalii jak zaczyna się palić jakiś budynek i transmisja z tego zdarzenia, a na koniec podsumowanie(efekt/koniec wydarzenia)

Podążając Twoim tokiem myślenia:

Zawodnicy trenują przez długi czas aby później rozegrać mecz (efekt/wynik pracy)
I tak i nie. Zgodzić mi sie wypada, że porównania niezbyt trafne, aczkolwiek można powiedzieć, że ze względu na objętość to już mecz jest na długość jak reportaż(btw: kiedyś jak miałem satelite to znalazłem kanał Real Madrit TV i tam non stop pokazywali jakieś info o klubie albo treningi Oo)
Cytuj
Skoro ty tak myślisz to najwidoczniej tak jest ... :(
Opinia Subiektywna to jest,a nie tak jest.
Mlor ok - fajnie, że moge kogoś zdenerwować :D

Ale dalej uważam, że ktoś nie rozumie co ja chcę powiedzieć, więc chyba ostatni raz i jasno
To JA uważam, że transmisję sportowe są bezsensownym marnowaniem czasu. JA też uważam, że lepiej ten czas można poświęcić na co innego, chociażby aktywne uprawianie sportu aniżeli oglądanie jak oglądają go inni, wg. zasady, że lepiej grać na kompie niż oglądać jak ktoś grać i lepiej podupczyć niż oglądać jak ktoś dupczy. JA też uważam, że bierne spędzanie czasu(nie licze pocenia się przed TV, picia piwa, jedzenia chipsów i mrugania, oraz podskakiwania na fotelu jak coniektórzy jako aktywność)jest gorsze aniżeli aktywne go spędzanie. JA także uważam, że robienia czegoś co nie zmienia nic jest bezsensu, szczególnie jeżeli nasza pasją jest sympatią platoniczną często względem jakiejś osoby.
Proste do skumania jest to, że jest to subiektywna opinia od początku do końca, gdyż obiektywnie nie da się sprawy przedstawić praktycznie, kiedy wkraczają gusta....
Nie ma co napinać się, bo jest to moja opinia: Nikt nie zmusi mnie do tego, żebym życiem było dla mnie jakichś 11+ gości co latają gdzieś w Hiszpani po murawie, bo są moimi idolami i ich klub jest świetością, ani do tego, żebym wzdychał do jakiejś aktorki bo jest moją idolką, albo uważał za swój wzór artysty bo zrobił dobry kawałek i przez to zacząłbym dla niego oddawać cześć. Nie rozumiem i nie podzielam fanatyzmu w postaciach podobnych do tych, które są tak popularne obecnie, kiedy to ludzie chcą porównywać się do wyidealizowanych ludzi. Jak kogoś to kręci - Ok, przecież to czyjeś życie i może robić co chce

PS: Przyznając się do błędu - uważam, że nie powinienem aż w dogłębne analizy wchodzić i dokonywać porównań - nie chodzi czy są mądre czy nie - nie porównuje się rzeczy, których nie można w jakieś przejrzyste tabele usystematyzować i zaszufladkować, a do tego w których gusta ludzkie i upodobania mieszają większością rzeczy.

Co do tematu: Nie kupujcie gejowskich butów, ua!
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 599

  • Pochwał: 11

    • www.xyberdesign.pl
Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #195 dnia: Maj 24, 2009, 12:38:22 am »


a co myślicie o tych butach :D


  • Wiadomości: 205

  • Pochwał: -1

  • Proud member of Vagabonds clan
Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #196 dnia: Maj 24, 2009, 12:44:00 am »
Marcin ja Cie doskonale zrozumialem :)
btw tez uwazam ze basket>pilka nozna
Wg mnie mecze sa nudne,imho zdarzaja sie jakies zajebiste jak np final ligi mistrzow manchester utd vs bayern monachium z przed 10 lat chyba:D wtedy to byly emocje :D
albo jak w ostatnich minutach francuzi w 98 strzelili wlochom w finale mistrzostw euro lub swiata juz nie pamietam,gola czy dwa. anyway wygrali.... Takie mecze sa zajebiste,ale jak widze mecze polskiej ligi to mnie krew zalewa... a jeszcze bardziej jak patrze na lige wloska xD wtedy to juz w ogóle wole odpalic se fife i pusc symulacje by mi sami grali to chociaz taki se mecz obejrze:D lub pojsc pograc z kumplami czy porobic co innego,np spotkam sie z panna...
Pare lat temu pasjonowalem sie tym sportem ale gdy dojrzalem jak bardzo to gnije w bagnie pieniedzy i ze wszystko wokol kasy sie obraca to zwatpilem, do tego niepowodzenia repry zniechecily mnie totalnie do interesowania sie tym sportem... no ale w austri i niemczech na mundialu i euro bylem wiec jeszcze nie jest tak zle ;)
.


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #197 dnia: Maj 24, 2009, 12:45:11 am »
Cytuj
a co myślicie o tych butach Very Happy

Dla hardcorów.
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #198 dnia: Maj 24, 2009, 12:54:00 am »
Te Diadory chyba na motor c'nie ;p ?
HATE ME MOAR!


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Mlody wyglad - problem
« Odpowiedź #199 dnia: Maj 24, 2009, 09:38:16 am »
Parkour FTW ...
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com