Witaj
Gość

Wątek: Sposób na dualboxa.  (Przeczytany 10839 razy)

  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Sposób na dualboxa.
« dnia: Maj 07, 2009, 08:46:22 pm »
Mam pytanie jak w temacie, a mianowicie czy mógłby ktoś zdradzić sposób na dualboxa?


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Sposób na dualboxa.
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 07, 2009, 09:29:20 pm »
odpalasz jednego klienta, logujesz sie, ctrl+alt+del, menedzer zadan i killujesz shieldconsole, odpalasz drugiego klienta, etc
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


Odp: Sposób na dualboxa.
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 08, 2009, 01:31:38 pm »
http://technet.microsoft.com/en-us/sysinternals/bb896653.aspx
sciagamy ten program
odpalamy l2, logujemy sie
uruchamiamy ten program
wybieramy find handle albo poslugujemy sie skrotem klawiszowym ctrl+f3
szukamy handle z "innova" w nazwie
zamykamy handle
ignorujemy ostrzezenie XD
odpalamy drugiego klienta i sie normalnie logujemy(siedzielem z lognietym dualem ponad 3h i bez problemow bylo)


Nie wiem czy ten sposob dziala


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Sposób na dualboxa.
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 08, 2009, 01:44:02 pm »
to jest to samo co w 2 poscie tylko ze znacznie dluzej trwa :p ctrl+alt+del odpowiedzia na wszystkie problemy z l2 jest  :D


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Sposób na dualboxa.
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 08, 2009, 02:46:36 pm »
Trójca niestety nie pomoże z macro ale to też da się obejść. :D


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Odp: Sposób na dualboxa.
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 25, 2009, 01:27:14 pm »
Od ostatniego update'a. Nie da się odpalić dualboxa starym sposobem.

Kiedy mamy otwarte już jedno okienko, przy zaktualizowaniu plików i próbie otwarcia drugiego okna nie możemy odpalić gry.

Ma ktoś jakieś pomysły ;D?

PS: Ostatnio spadła liczba online na ruskich serwerach tak, że nie są już full ^^.


  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 2

  • Titan
Odp: Sposób na dualboxa.
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 25, 2009, 02:53:43 pm »
To dziwne bo u mnie wciąż działa...Zamykam przez process explorer.


  • Wiadomości: 276

  • Pochwał: 0

Odp: Sposób na dualboxa.
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 25, 2009, 03:06:04 pm »
u mnie też działa.
Orzeł moje godło, Reni moja godność.


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Odp: Sposób na dualboxa.
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 25, 2009, 04:22:05 pm »
To prosiłbym, żeby ktoś napisał krok po kroku co robi, że mu działa ^^.

Dzięki.


  • Wiadomości: 276

  • Pochwał: 0

Odp: Sposób na dualboxa.
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 25, 2009, 04:35:32 pm »
omg.
Włączasz grę
minimalizujesz
alt+ctrl+del
szukasz shieldconsole i wyłączasz proces
odpalasz 2 grę.
Orzeł moje godło, Reni moja godność.


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Odp: Sposób na dualboxa.
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 25, 2009, 04:41:23 pm »
O to chodzi, że mi to nie działa ;p.

http://img208.imageshack.us/img208/9919/ruoff.jpg


  • Wiadomości: 281

  • Pochwał: 1

Odp: Sposób na dualboxa.
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 27, 2009, 09:54:07 pm »
omg.
Włączasz grę
minimalizujesz
alt+ctrl+del
szukasz shieldconsole i wyłączasz proces
odpalasz 2 grę.

Od ostatniego update  nie chce sie odpalic 2 gra.
Do tej pory jechalem na dualu bez problemu.
Ktos wie dlaczego?
Core:
Gozbar - Archer 89
Lancer:
Gozz - Warrior - 87
Morfeusz - Enchanter - 87


  • Banned
  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: -2

Odp: Sposób na dualboxa.
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 27, 2009, 11:13:49 pm »
Без взлома и патчинга клиента.
Инструкция для тех, кто хочет иметь возможность запуска нескольких окон.
Сразу скажу, что это требует более или менее хорошего компьютера и хотя бы 1 ГБ памяти.
Первым делом удостоверимся что у нас включена функция быстрого переключения пользователей.
1. Откройте Панель управления -> Учетные записи пользователей и нажмите кнопку Изменение входа пользователей в систему, поставьте галочку с пункта Использовать быстрое переключение пользователей и щелкните на кнопке Применение параметров.
2. Далее жмем Пуск, ищем там Мой компьютер, щелкаем на нем правой кнопкой и выбираем Управление. В открывшемся окошке, два раза щелкаем по категории Локальные пользователи и группы, и на подкатегории Пользователи жмем правой кнопкой и выбираем Новый пользователь....
Заполняем первое поле Пользователь (напр.: 0dmin) снимаем галочку "Требовать смену....", и ставим две последующих и жмем ОК. Теперь щелкаем на вновь созданном пользователе правой кнопкой, выбираем закладку Членство в группах, жмем кнопку Добавить и добавляем группу Администраторы.
3. Теперь нужно заставить Windows не разрывать сетевое соединение при переключении пользователей.
Для этого запускаем Пуск -> Выполнить -> regedit.
Находим и открываем следующую категорию:
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon
На правой части в пустом месте щелкаем правой кнопкой и выбираем Создать -> Строковый параметр
Имя: KeepRasConnections
Тип: REG_SZ
Значение: 1
Теперь можно закрыть редактор реестра.
ВНИМАНИЕ: Будьте осторожны при редактировании реестра, неосторожные изменения могут повлечь неработоспособность операционной системы.
4. Теперь проверим плоды нашей работы. Для этого запускаем клиент линейки, и входим чаром в игру.
Теперь важно: сворачиваем окно, чтобы оно не вылетело с ошибкой.
Жмем Win+L (кто незнает, Win кнопка со значком винды на клавиатуре, находится между Ctrl и Alt)
Выбираем вновь созданного пользователя 0dmin, и ждем пока закончится вход в систему.
Далее запускаем отсюда клиент линейки, входим в игру - и вуаля, оба ваших чара в игре.
Теперь пару нюансов:
1. Такой способ должен быть требовательным к объему памяти. У меня их 4 ГБ, так что я разницы незаметил.
2. Если для кого-то, описанный мною способ создания пользователя кажется слишком заумным - звыняйте. Для меня этот проще, и я точно знаю в какой группе и какие права будет иметь этот пользователь.
3. Всегда в обязательном порядке СВОРАЧИВАЙТЕ окна. Иначе будут вылетать с ошибками графики.
4. Вообще способ не отличается стабильностью, поэтому если что не так - звыняйте.
5. Ну и самое главное: весь риск запуска окон берите на себя. Эта защита инновы (shieldConsole) вполне возможно увидит факт запуска двух окон, так что 100% анонимности/уверенности что этот способ не палится - нет.
6. Способ проверен мною - работал без проблем (собирал деньги с твинков). Времени хватало с головой чтобы: кинуть трейд, свернуть клиент, переключится на другого пользователя, развернуть клиент, принять трейд.



Prosze :)


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Sposób na dualboxa.
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 28, 2009, 12:09:06 am »
Troche nie habla.

http://translate.google.pl/#

   
Nr hacking i patchinga klienta.
Instrukcja dla tych, którzy chcą mieć możliwość uruchamiania wielu okien.
Wystarczy powiedzieć, że to wymaga mniej lub bardziej dobry komputer i co najmniej 1 GB pamięci.
Pierwszym krokiem jest sprawdzenie, czy mamy aktywne szybkiego przełączania użytkowników.
1. Otwórz Panel sterowania -> Konta użytkowników, a następnie kliknij przycisk Zmień użytkownika do systemu, a następnie skontaktować się z Użyj szybkiego przełączania użytkowników, a następnie kliknij przycisk aplikacji parametrów.
2. Następnie kliknij przycisk Start, Mój komputer, poszukaj tam, kliknij na nią prawym przyciskiem myszy i wybierz polecenie Zarządzaj. W nowym oknie, kliknij dwukrotnie kategorię Użytkownicy i grupy lokalne, a sub-Hit Użytkownicy prawy przycisk i wybierz Nowy użytkownik ....
Możesz wypełnić pierwsze pole (np.: 0dmin) odliczenia sprawdzić "Wymagaj zmiany ....", i przymocowano oba follow-up i kliknij przycisk OK. Teraz kliknij na nowo utworzonego użytkownika, kliknij prawym klawiszem myszy, wybierz kartę Członkostwo panelu, kliknij przycisk Dodaj i dodać do grupy Administratorzy.
3. Teraz musisz dokonać Windows nie sever połączenia sieciowego podczas przełączania użytkowników.
Aby to zrobić, należy uruchomić Start -> Uruchom -> regedit.
Znajdź i otwórz następujący kategoriach:
HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ Winlogon
Po prawej stronie na puste miejsce, kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz Nowy -> Wartość ciągu
Nazwa: KeepRasConnections
Typ: REG_SZ
Wartość: 1
Teraz możesz zamknąć Edytor rejestru.
UWAGA: Należy zachować ostrożność podczas edytowania rejestru, lekkomyślnej zmiany mogą spowodować inoperability systemu operacyjnego.
4. Teraz sprawdzić owoce naszej pracy. Aby to zrobić, należy uruchomić klienta władców i wprowadź charom w grze.
Teraz ważne jest: likwidacji okna, tak że nie jest z lewej błąd.
Kliknij Win + L (który незнает, Win przycisk z windsurfingu na klawiaturze znajduje się pomiędzy Ctrl i Alt)
Wybierz nowo utworzonego użytkownika 0dmin i poczekaj, aż do końca logowania.
Następnie uruchom obecnie klient linii, wprowadzić grę - i voila, zarówno w swoim Chara gry.
Teraz kilka niuansów:
1. Metoda ta powinna być wymagających pamięci. Mam 4 GB z nich, więc różnica nieodczuwalny.
2. Jeśli ktoś opisanej drodze do utworzenia użytkownika jest zbyt mało znany - zvynyayte. Dla mnie jest to łatwiejsze, i wiem co to grupy i jakie prawa będą użytkownika.
3. Zawsze obowiązkowy etap przez okno. Będzie wylatywać z grafiki błędów.
4. Ogólnie rzecz biorąc, sposób nie jest stabilna, więc jeśli nie jest to tak - zvynyayte.
5. A co najważniejsze: ryzyko rozpoczęcia okien, podjąć sami. Ta ochrona innowacji (shieldConsole) jest możliwe, aby zobaczyć rozpoczęcie dwoma oknami, tak że 100% anonimowości / pewność, że nie jest to palitsya - nie.
6. Droga do testowania siebie - pracował bez problemu (zbieranie pieniędzy od tvinkov). Czas wystarczający do głowy: rzucać handlu zminimalizować klienta przełączniki do innego użytkownika, aby wdrożyć klienta do podjęcia handlu.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Sposób na dualboxa.
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 28, 2009, 01:09:41 pm »
zapytam z ciekawosci, pierwszym l2 logujesz sie do gry czy nie? jezeli sie nie logujesz a chcesz odpalic drugie to nie zadziala


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Odp: Sposób na dualboxa.
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 28, 2009, 01:55:19 pm »
Podsumowując trzeba zrobić tak:

1) Robimy sobie drugiego użytkownika na komputerze (najlepiej admina).
2) Ustawiamy na "szybkie przełączanie użytkownika" (w XP SP3 jest już tak domyślnie, nie wiem jak w SP1 i SP2).
3) Klikamy Start -> Uruchom -> regedit (otwiera nam się okno). Wchodzimy do katalogu  HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon. Na jakimś wolnym polu klikamy prawym przyciskiem myszy i wybieramy Nowy -> Wartość ciągu. Ustawiamy nazwę: "KeepRasConnections", typ pozostawiamy bez zmian a wartość ustawiamy na "1" (bez ""). Zamykamy.
4) Włączamy grę. Logujemy się. MINIMALIZUJEMY. Wciskamy klawisz pomiędzy Ctrl a Alt po lewej stronie klawiatury + L. Wybieramy 2. użytkownika.
Włączamy grę, logujemy się.
5) Cieszymy się dualboxem.

Małe uwagi:
1) Zawsze kiedy będziesz chciał przełączyć okno, musisz schować grę do paska, w przeciwnym razie kiedy oba okna będą na 'powierzchni' na jednym z nich wystąpi critical error. (przynajmniej tak jest u mnie).
2) Nie musisz wyłączać shieldconsole.
3) Ogólnie to przełączanie jest trochę męczące, ale z 2GB ramu zajmuje mi to około 6-7 sek.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 28, 2009, 02:02:05 pm wysłana przez WhiteMilker »


  • Banned
  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: -2

Odp: Sposób na dualboxa.
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 29, 2009, 12:06:31 am »
ja nie wiem ja boxa nie otwieram


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Sposób na dualboxa.
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 29, 2009, 01:44:08 pm »
Podsumowując trzeba zrobić tak:

1) Robimy sobie drugiego użytkownika na komputerze (najlepiej admina).
2) Ustawiamy na "szybkie przełączanie użytkownika" (w XP SP3 jest już tak domyślnie, nie wiem jak w SP1 i SP2).
3) Klikamy Start -> Uruchom -> regedit (otwiera nam się okno). Wchodzimy do katalogu  HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon. Na jakimś wolnym polu klikamy prawym przyciskiem myszy i wybieramy Nowy -> Wartość ciągu. Ustawiamy nazwę: "KeepRasConnections", typ pozostawiamy bez zmian a wartość ustawiamy na "1" (bez ""). Zamykamy.
4) Włączamy grę. Logujemy się. MINIMALIZUJEMY. Wciskamy klawisz pomiędzy Ctrl a Alt po lewej stronie klawiatury + L. Wybieramy 2. użytkownika.
Włączamy grę, logujemy się.
5) Cieszymy się dualboxem.

Małe uwagi:
1) Zawsze kiedy będziesz chciał przełączyć okno, musisz schować grę do paska, w przeciwnym razie kiedy oba okna będą na 'powierzchni' na jednym z nich wystąpi critical error. (przynajmniej tak jest u mnie).
2) Nie musisz wyłączać shieldconsole.
3) Ogólnie to przełączanie jest trochę męczące, ale z 2GB ramu zajmuje mi to około 6-7 sek.

u mnie wszystko dokladnie tak jak napisales (tez mam crashe jak nei zminimalizuje)
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Sposób na dualboxa.
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 30, 2009, 01:14:16 am »
A można wyrwać banana za DB?
<usunięte na prośbę zainteresowanego>


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Sposób na dualboxa.
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 30, 2009, 09:58:17 am »
pomimo ze nie ma w regulaminie jednoznacznie napisane ze nie mozna boxowac to spokojnie to mozna podciagnac pod "modyfikacje klienta" poniewaz w normalnych warunkach db nie da sie odpalic , dlatego lepiej przed ruskimi nie chwalic sie ze jedziemy na db, ja zawsze twierdzilem ze moj db to "my evil twin brother" a potem pisalem jakies 2-3 glupie niezrozumiale zdania dla ruskich z boxa i mialem spokoj. Wiekszosci nie przeszkadza db ale czasem sie moze trafic taki co posle petycje


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Odp: Sposób na dualboxa.
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 30, 2009, 10:25:55 am »
Jeśli rusek ewidentnie patrzy się, łazi za tobą i nie pisze "буфф плиз)". To najlepiej wejść na okno duala trochę pobiegać coś zrobić, żeby rusek przypadkiem nie wysłał petycji (taki mój sposób :D). Ale raczej nie wysyłają bo do 60lvl latałem z boxem i latam dalej.


  • Wiadomości: 145

  • Pochwał: 0

Odp: Sposób na dualboxa.
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 30, 2009, 11:42:15 am »
a teraz male info dla was , kolega z klanu dostal bana za dualbox ( czy jak to mowicie modyfikacje klienta) , a gral na dwoch komputerach na jednym ip
Lancer:
Jango - włóczykij 84, sprzedany

Van Hotler:
TTxXXXXX - bioły czołg 80+, aktywny


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Sposób na dualboxa.
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 30, 2009, 01:00:35 pm »
a teraz male info dla was , kolega z klanu dostal bana za dualbox ( czy jak to mowicie modyfikacje klienta) , a gral na dwoch komputerach na jednym ip

ze co ? ze wtf? a niech gra na 15 komputerach z 1 ip (a raczej zewnetrznego 1 ip bo w obrebie danej sieci kazdy bedzie mial inne) to za to bana nie wyrwie, pewnie za cos innego dostal tylko sie przyznac nie chce. Logujac sie z innego komputera nie zlamal zadnego punktu regulaminu, a nie jest mozliwe stwierdzic czy na tym drugim komputerze siedzi inna zywa osoba czy nie. Jakby bylo tka jak mowisz to trzeba by sie bac czy pryzpadkiem kolega z sasiedniej klatki nie ma ochoty pograc na rutailu bo pewnie malo kto ma wlasne zewnetrzne ip (za ktore zawsze sie placi)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 30, 2009, 01:02:45 pm wysłana przez DIO »


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Sposób na dualboxa.
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 30, 2009, 01:44:37 pm »
a teraz male info dla was , kolega z klanu dostal bana za dualbox ( czy jak to mowicie modyfikacje klienta) , a gral na dwoch komputerach na jednym ip
to jest niemozliwe, musieliby pobanowac pol serwera
probowal odpalic walkera albo jakies inne dziadostwo i wylapal bana, simple
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Sposób na dualboxa.
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 30, 2009, 02:32:09 pm »
xaxaxaxa a mnie wlasnei rusek straszyl ze mnei zareportowal i ze ma filmik jak jade na bocie (po tym jak mu podpierdalalem moby na spocie xD)
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...