Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Lancer  (Przeczytany 1195988 razy)

  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #2125 dnia: Marzec 09, 2010, 07:03:26 pm »
OC - low lvle w karmianach ewentualnie avadonach, ale chlopcy sie organizuja
TAU - 1,5 party = clan
LR - who knows
ZOMO - Szkoda slow
Asassins - Drama Boys

fixed :)

Naucz sie cytowac czyjes wypowiedzi gamoniu.

« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2010, 07:14:01 pm wysłana przez Gargamel »


  • Wiadomości: 158

  • Pochwał: 2

  • Pround Anime Fan
    • ANSI!!!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #2126 dnia: Marzec 09, 2010, 08:08:12 pm »
On nie umie, musi byc zawsze po jego mysl! :P


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #2127 dnia: Marzec 09, 2010, 11:37:06 pm »
OC - low lvle w karmianach ewentualnie avadonach, ale chlopcy sie organizuja
TAU - 1,5 party = clan
LR - who knows
ZOMO - Szkoda slow
Asassins - Drama Boys

fixed :)

Naucz sie cytowac czyjes wypowiedzi gamoniu.
ogarnij o co chodzi bo robisz z siebie debila  :oops:
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #2128 dnia: Marzec 10, 2010, 11:04:22 am »
                Za duzo sie stresujecie, ale w jednym eido ma racje Polacy potrafią sie nienawidzieć o tym sam całkiem niedawno sie przekonałem, jest takie stare przysłowie "kurwa kanarkiem nie umrze" jeden pozytyw tego całego burdelu jest taki, ze pomimo tej całej dramy i syfu który toczy się przez polskie klany widac kto gra i grać chce. Nie kazdy dojrzewa od razu inni z wiekiem głupieją ale prawda jest taka ze za rok tych silnym polskich pt będzie więcej a to stwarza juz pewne możliwości.
   
       


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #2129 dnia: Marzec 10, 2010, 11:57:05 am »
pierdolenie :P mozliwosci byly caly czas.
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Banned
  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #2130 dnia: Marzec 10, 2010, 12:44:02 pm »
imo to predzej czy pozniej pozabijamy sie wzajemnie, piekne plany o robieniu ally, laczeniu clanow mozna wsadzic miedzy bajki, ... dlaczego ? poniewaz ludzie maja zbyt wielkie ego, zbyt duze e-penisy, a niektorzy tylko niewyparzone geby.


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #2131 dnia: Marzec 10, 2010, 12:48:52 pm »
a chiniol młotek do zegarków :)
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #2132 dnia: Marzec 10, 2010, 06:38:46 pm »
imo to predzej czy pozniej pozabijamy sie wzajemnie, piekne plany o robieniu ally, laczeniu clanow mozna wsadzic miedzy bajki, ... dlaczego ? poniewaz ludzie maja zbyt wielkie ego, zbyt duze e-penisy, a niektorzy tylko niewyparzone geby.

Może tak być, a może będą tylko chwilowe burzliwe momenty, bo potem znów wyjść na prostą. Imho w tym ruskim zergu miło trzymać się razem i mieć chociaż ciepłe relacje.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Banned
  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #2133 dnia: Marzec 11, 2010, 12:45:12 am »
Trzymac sie razem ok, ale najlepiej to sie sprawdza pod jednym crestem i wcale nie mysle o crescie ally tylko o clanowym.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #2134 dnia: Marzec 11, 2010, 01:33:47 am »
No cóż, zaprzeczyć się nei da... ; )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #2135 dnia: Marzec 11, 2010, 01:35:14 am »
Ja widze to w ten sposób aby zrobic nowy Polski klan nazwa jest PolskiePolaczkiPLa na serio to chiniol ma racje z ego Polacy juz tacy sa, jakos nie widze zeby moc wylonic sposrod wszystkich grajacych na serwerze jedna osobe ktora potrafilaby zebrac do kupy wszystkich ludzi narodowsci polskiej i zlozyc klan, madrze prowadzic polityke i mobilizowac ludzi do klepania ruskich tylkow. A co do wypowiedzi ze za rok beda wykoksane party i bedzie mozna cos zrobic.. pfff za rok jak tak dalej bedzie to zostaie polowa tutaj grajcych. Ja mam tyle samozaparcia zeby biegac solo 90% czasu bo nie ma miejsca dla mnie w party ale jak duzo ludzi takiego zaparcia nie ma?

Na poczatek trzeba zadac sobie pytanie ile polakow gra na serwerze?? ja stawiam ze znajdzie sie 100 i co z taka liczba mozna zrobic jako jeden klan???


  • Wiadomości: 627

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #2136 dnia: Marzec 11, 2010, 08:08:23 am »
znowu 80 stron gadania farmazonów o 1 klanie pod przewodnictwem bohatera bez skazy na białym koniu ? Ja podziękuję, nie chcę już do tego tematu wracać gdyż jest to niemożliwe i tyle.
Myślę że brak wojny między poszczególnymi klanami to naprawdę bardzo duży sukces, a czasem nawet pojawiają się elementy wzajemnej współpracy a to już wręcz genialne jak na polskie warunki.
Co do ilości grających Polaków, za l2on.ru
OC - 60
LR - 44
Tau 31
Zomo 40
Assasins 18 ?

Razem to daje 193 osoby, do tego w każdym klanie znajdują się osoby w academii, więc kilka tych osób jest.
Ze swojej strony zapraszam do grania a nie siedzenia w clanhallu/mieście/forcie i rozmyślaniu o dupie MAryni
Lider party  Luciferion
Troszczymy się o wszystkich
www.outcasters.info

Masz racje pala mi stoi jak mysle o antku i baiumie .


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #2137 dnia: Marzec 11, 2010, 09:18:47 am »
generalnie rozmowa o wspólnym klanie jest imo bez sensu. Tak jak z zaciekawieniem przyglądałem się propozycji eido tak teraz uważam że taka akcja jest niemożliwa.

Pomijam podejście różnice lev aktywność itd.

Co do ilości polaków to dane lempa są trochę bez sensu.

OC - koło 40? mam tu na myśli online nie ilość ludzi w klanie
LR - 2x
TAU - 15-20?
ZOMO - 10?
Assasins 18 - boxy

to w przybliżeniu daje 100 osób. A ze 100 osobowym klanem to bajki o laniu ruskich można sobie wsadzić w buty
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #2138 dnia: Marzec 11, 2010, 09:37:51 am »
geez serio jestes -_-'niety >.< w 100 osob robisz i epiki i pvp a nasze 19 boxow >>>>>>>>>>>>>> 6756565 x axex
« Ostatnia zmiana: Marzec 11, 2010, 09:39:34 am wysłana przez DonK. »
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #2139 dnia: Marzec 11, 2010, 09:43:41 am »
Oczywiscie ze bohatera nie znajdziesz to jest tak pewne jak, to ze władza uderza do głowy i potem nikt się jej nie chce pozbyć... Co do ilości online w klanach, według l2on.ru to Ty nie patrz, bo prawda jest taka, ze aktywność wieczorami :
Zomo -5 osób ( Simsy klan...)
Tau-12 osób (dajcie mi więcej ludzi....)
LR- 20 osób (Klan gdzie zamiary są wyższe niż czyny, ( podobno) strasznie nie miła atmosfera przez parę osób)
OC- 30 osób (Trochę więcej ogarnięcia,samodzielności , szybszy exp, a może w przyszłości coś z nich będzie :)
Assasyni- 18 osób ( W grze chodzi o dobra zabawę, a tam jej nie brakuje :D )

Miał byc jeden klan z Zomo, Tau i Oc, ale najpierw chcieli spróbować w ally żeby się "dotrzeć", Tak twierdził jeden z Cl tych klanów. I wtedy Tau jak ktoś to stwierdził u nas popełniło błąd, prowadząć resztę za rękę robiąc im TW i fortece, i to nie było dobrym rozwiązaniem, bo chyba jednak doszli do wniosku ze po co im jeden klan, jak Tau pomoże. A w momencie kiedy Tau powiedziało dość była wielka drama... 


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #2140 dnia: Marzec 11, 2010, 11:29:54 am »
Wielka drama to sie pojawiła jak sie okazało ze nie bedzie polaczenia pod sztandarem Tau .
Veve 99/97 Feoh Wizard Core server
Tytus 92 Feoh Wizard Lancer server
Ais / Yans / Atomek / Kylal / VeveLaBoo Nightmare DN server


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #2141 dnia: Marzec 11, 2010, 11:32:15 am »
No taka wielka to nie była, poza być może tekstami jakie latały jeszcze u was na @, ale to nei ważne, bo oficjlanie nikt z OC tego nei widział, a ja nie lubię robić dramy na siłę.

Eido, wiesz jaki jest największy kłopot? Że do was nowi nie dochodzą gracze prawie w ogóle... Ok, macie 1 zajebiste party s80, które na chwilę obecną >>> nasze 3 constans aktywne na ten moment, ale co dalej? Na tym kończą się ambicje klanu?

Nie wiem jak będzie u nas, bo sam byłem nei raz świadkiem fajnie prosperującego polskiego klanu (a nawet 3!), gdzie w pewnym momencie ktoś na kogoś krzywo się spojrzał, potem kilka "ciepłych" słów ten 2 powiedział i jak dalej wyglądało, to już wiecie. Tak samo może być u nas, jak i w każdym innym klanie. Im więcej osób w klanie i im szybciej się on rozwija tym większa szansa na taką sytuację, więc wszystko się może wydarzyć jeszcze.

Całkowicie popieram słowa Lempartusa dot. tego, że i tak jest nieźle, jeżeli chodzi o relacje polskich klanów.

A co do proszeia Tau o pomoc. Eido, my nie musimy prosić już więcej Tau, jeżeli nei macie takiego życzenia, albo jeżeli chcecie nam wtedy pokazać, jacy my chujowi, to ok, możecie tak robić. Tylko my też za jakieś 2-3 miechy będziemy mieć 1-4 party S grade i wtedy fajnie by było też kolegów w razei jakieś większej akcji o pomoc poprosić, prawda? ; )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #2142 dnia: Marzec 11, 2010, 11:38:16 am »
znowu 80 stron gadania farmazonów o 1 klanie pod przewodnictwem bohatera bez skazy na białym koniu ? Ja podziękuję, nie chcę już do tego tematu wracać gdyż jest to niemożliwe i tyle.
Myślę że brak wojny między poszczególnymi klanami to naprawdę bardzo duży sukces, a czasem nawet pojawiają się elementy wzajemnej współpracy a to już wręcz genialne jak na polskie warunki.
Co do ilości grających Polaków, za l2on.ru
OC - 60
LR - 44
Tau 31
Zomo 40
Assasins 18 ?

Razem to daje 193 osoby, do tego w każdym klanie znajdują się osoby w academii, więc kilka tych osób jest.
Ze swojej strony zapraszam do grania a nie siedzenia w clanhallu/mieście/forcie i rozmyślaniu o dupie MAryni

Mam tylko jedna uwagę, NIEMOŻNA PORÓWNYWAĆ OC Z LR czy TAU, no chyba że...
OC=mięso armatnie
LR=30
Tau=15

Ja naprawdę nie chcę nikogo urazić, ale taka prawda, nie można porównywać klanów które mają już jakiś staż na serwerze z klanem gdzie średnia lvli jest pewnie ok. 63, i ludzie biegają w commonach.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #2143 dnia: Marzec 11, 2010, 11:47:06 am »
Zgadza się. Tylko czy napiszesz to samo za kilka miesięcy? ; )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #2144 dnia: Marzec 11, 2010, 12:02:34 pm »
7 miesiecy temu pisalem ze lr to zalosny klan i roznicy nie widze teraz, czas to nie wszystko :P
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #2145 dnia: Marzec 11, 2010, 12:14:35 pm »
A to prawda :D swięte słowa Donk. Tak myśle ok za 7 miesiecy chlopaki z OC beda miec s/s80 fajnie a co z resztą klanów z999?? More pvp less farm pls.

Cały rozpoczęty topic można reasumować w ten sposób: BO MOJSZA JEST BARDZIEJ MOJSZA NIZ TWOJSZA. :D
« Ostatnia zmiana: Marzec 11, 2010, 12:16:08 pm wysłana przez Haakon »


  • Wiadomości: 589

  • Pochwał: -1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #2146 dnia: Marzec 11, 2010, 12:34:36 pm »
Niech te klany maja nawet milion ludzi, pincet grade i jezusa jako lidera. Bez wojen mozecie mnie pocalowac w dupe, a jak mam lizac dupsko ruskim to wole swoim.
ex STS 82 - ex member of LR and Assassins clan.
On Lancer server from 17.05.09 to 03.11.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #2147 dnia: Marzec 11, 2010, 12:43:39 pm »
:O

A my liżemy jakimś ruskim dupsko, czy ja o czymś nie wiem...?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Banned
  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #2148 dnia: Marzec 11, 2010, 01:02:15 pm »
Hummmm, hu... hummmm ! Czasami wydaje mi się ze co niektórzy maja aż 3 e-penisy, dwa mniejsze wsadzone w uszy i jeden wielgachny stojący co im przesłania widzenie.

Za górami, za lasami, w odległej krainie gdzie ludzie posługują się alfabetem o kanciastych literkach, był sobie serwer a na tym serwerze clan Nemezis.  I co... clan rozwijał się bardzo szybko duży online (swego czasu jedyny polski clan na ru offie), wylewelowany do 7 czy 8 poziomu. W tym samym czasie na serwer przychodzi ZOMO, nie mam pojęcia po jakiego grzyba  tworzyli własny klan, ale to ich sprawa (tylko ze imo to kompletny debilizm). Poco robić od nowa coś co już jest? Następnym clanem jest LastResort podobna sytuacja jak z ZOMO, choć nie do końca... Nemezis był źle zarządzany brak ogarniającego leadera, brak perspektyw. To chyba usprawiedliwia w pewnym stopniu powstanie LR (jednak wystarczyła by zmiana CLa). Nemezis się rozpada ogromna ilość zmarnowanego CRP i pracy współtworzących idzie w błoto!. cdn.

Ja na prawdę nie rozumiem jak można ciągle powtarzać te same błędy, i zamiast wspólnie się organizować, marnować czas na rozwijanie 4 clanow. Imo to jest irracjonalne i bez celowe. Jestem przekonany że jeśli ludzie nie przejrzą na oczy z obecnie działających clanów wszystkie podzielą los Nemezis a większość polaków będzie grała w ruskich clanach.


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #2149 dnia: Marzec 11, 2010, 01:20:37 pm »
Wyssane troche z palca, z tego co pamietam Tokarz nie chcial juz byc cl i szukal nastepcy, zglosil sie ITI ktory poprostu przeniosl caly klan do lr - nieodpowiedni czlowiek na niedopowiednim miejscu. Dla mnie jedynym problemem bylo to ze 90% osob chcialo pve style klanu ale jak widac takie jest 95% tego community - bede mial 90lvl to wroce i wszystkich pozabijam. Co do przeslania to sie zgadzam :P
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/