Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Lancer  (Przeczytany 1194496 razy)

  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7275 dnia: Maj 26, 2011, 06:15:22 pm »
Ale żałosny poziom na tym serverze... jakiś czwarto ligowy lol klan z lamką cl zabija Bauima... Ja się kur** pytam gdzie są te topowe clany???!!! Darth, pl0x answer)))


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7276 dnia: Maj 26, 2011, 07:46:07 pm »
nie ma, rozpadly sie ,przechodza problemy, nie maja mini ( nie tyczy sie acc oni hight lvl zabijaja i maja pierscien ) [ niepotrzebne skreslic]
Benek - BD 85 lvl {Lancer}


  • Wiadomości: 155

  • Pochwał: 0

    • O mnie :)
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7277 dnia: Maj 27, 2011, 10:17:31 am »
teraz kupujesz na ruskim PA z Żabce yeeeeee  :afro:
http://2pay.us.com/oplata/?geosort=3487


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7278 dnia: Maj 27, 2011, 10:53:25 am »
teraz kupujesz na ruskim PA z Żabce yeeeeee  :afro:
http://2pay.us.com/oplata/?geosort=3487
hahaha, to teraz zamiast bełtów i petów będę tam PA kupować ;D


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7279 dnia: Maj 27, 2011, 01:25:20 pm »
lol i to po taniości 30zł za 270 rubli ;p
o i bezpośrednio przez dotpay można za tą samą cenę :) super że dodali polskie banki <3
« Ostatnia zmiana: Maj 27, 2011, 01:27:59 pm wysłana przez roli »


  • Wiadomości: 125

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7280 dnia: Maj 27, 2011, 07:48:51 pm »
lol i to po taniości 30zł za 270 rubli ;p
o i bezpośrednio przez dotpay można za tą samą cenę :) super że dodali polskie banki <3

i tak musisz kupic kupon 40zl bo nie przekonwertujesz go na euro inaczej :) wiec ~310 rubli
Franz 2006
eXploit sws 79 :D

Cursed Band/ CLF
Damonka EE 85/75/75 SOLD
l2 quit-real life
back to game :)
Infestor 87+ wynn
Carpet party Leader
back from real life ^^
ww.RPG-CLUB.com x7 - Federation - H5
SPS  - offline(scammed by HellSign-Sniffer)
L2 innova- Lilith
eXploit - Yul 67 :)


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7281 dnia: Maj 27, 2011, 08:23:56 pm »
po co ? jak robisz przelew w PLN'ach przez bank internetowy za pośrednictwem Dotpay'a za 30.66zł i masz 270.
Już nie trzeba przez ukash, co za tym idzie nie trzeba przewalutowywać i tracić przy tym.

#edit
Właśnie zrobiłem przelew za 25 zł ~ 215 rubli (bo miałem już jakieś ruble na koncie) oczywiście przyszło mniej o 2 może 3 coś koło tego. Przez ukash też mniej przychodziło a to jest o wiele szybsze i wygodniejsze. To miłe z ich strony, że można nareszcie zwykłym przelewem z banku poprzez Dotpay kupować ruble na 4game :). Wcześniej też kupowałem przez Ukash, też przelewem poprzez Dotpay, ale wychodziło drożej (strata na podwójnym przewalutowaniu) i dłużej (więcej roboty przy konwersji w narzędziach ukash'a i wypełnianiu masy okienek przy płaceniu).
« Ostatnia zmiana: Maj 27, 2011, 08:51:29 pm wysłana przez roli »


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7282 dnia: Maj 27, 2011, 11:44:34 pm »
Mogliby jeszcze dać możliwość pogrania, bez zmienia regionu systemu.
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • Wiadomości: 125

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7283 dnia: Maj 28, 2011, 08:50:17 am »
po co ? jak robisz przelew w PLN'ach przez bank internetowy za pośrednictwem Dotpay'a za 30.66zł i masz 270.
Już nie trzeba przez ukash, co za tym idzie nie trzeba przewalutowywać i tracić przy tym.

#edit
Właśnie zrobiłem przelew za 25 zł ~ 215 rubli (bo miałem już jakieś ruble na koncie) oczywiście przyszło mniej o 2 może 3 coś koło tego. Przez ukash też mniej przychodziło a to jest o wiele szybsze i wygodniejsze. To miłe z ich strony, że można nareszcie zwykłym przelewem z banku poprzez Dotpay kupować ruble na 4game :). Wcześniej też kupowałem przez Ukash, też przelewem poprzez Dotpay, ale wychodziło drożej (strata na podwójnym przewalutowaniu) i dłużej (więcej roboty przy konwersji w narzędziach ukash'a i wypełnianiu masy okienek przy płaceniu).

rzeczywiscie masz racje, nie zobaczylem tego :) superancko :)
Franz 2006
eXploit sws 79 :D

Cursed Band/ CLF
Damonka EE 85/75/75 SOLD
l2 quit-real life
back to game :)
Infestor 87+ wynn
Carpet party Leader
back from real life ^^
ww.RPG-CLUB.com x7 - Federation - H5
SPS  - offline(scammed by HellSign-Sniffer)
L2 innova- Lilith
eXploit - Yul 67 :)


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7284 dnia: Maj 28, 2011, 07:53:24 pm »
Mogliby jeszcze dać możliwość pogrania, bez zmienia regionu systemu.
.... yhy i jeszcze NPC gadających po angielsku ....  hahaha


  • Wiadomości: 285

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7285 dnia: Maj 28, 2011, 08:17:53 pm »
Mogliby jeszcze dać możliwość pogrania, bez zmienia regionu systemu.

o! no.. przydało by się.. Wiedzmina 2 trza na Polski, ru off na Rosyjski.. ;p


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7286 dnia: Maj 29, 2011, 12:16:41 pm »
Alarion, nie jestem jakimś zagorzałym fanatykiem, co to by zabił za swoją drużynę, ale chodzę regularnie na mecze i powiem Ci, że są lepsze sporty niż piłka nożna, ale jak jest finał Ligi Mistrzów to wypada go obejrzeć, jeżeli choć troszkę interesuje się piłką nożną.
eot, nie chce mi się spamować


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7287 dnia: Maj 29, 2011, 01:31:45 pm »
Mogliby jeszcze dać możliwość pogrania, bez zmienia regionu systemu.

o! no.. przydało by się.. Wiedzmina 2 trza na Polski, ru off na Rosyjski.. ;p

Dokładnie -.-
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7288 dnia: Maj 29, 2011, 07:16:10 pm »
Alarion tyle teoria, a teraz zastosuj to na takich mass pvp jakie są na frapsie i wrzuć wasz filmik.

dziękuję

+1
Jak w każdym topicu dużo teorii nie popartej żadnym frapsem.  :oops: Alarion zamiast wall of textów na temat każdej postaci/buildzie etc etc przeczytanych i przepisanych z innych for. Pokaż jak radzi sobie twoje party i jak stosuje porady którymi tak intensywnie karmisz forumowiczów.


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7289 dnia: Maj 29, 2011, 08:17:48 pm »
Frapsa nie mam ale chyba wystarczą mi live doświadczenia z party Dy6uHywka która na CC+CoP(60% crit.res) bije ci kryty z młotka po 10k

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7290 dnia: Maj 29, 2011, 08:56:54 pm »
Alarion mistrz teorii - co by nie powiedziec na inscie potrafiles utrzymac deske na limitach 60% zeby mlotek dzialal, aczkolwiek nie pamietam zeby kiedykolwiek - nawet kiedy mielismy najbardziej ogarniajaca deske u nas w party czyli Zośka (daglas troszke slabiej sobie radzil) - nie bilismy sie na pvp utrzymujac 60%, no chyba ze pierwszy rush po ktorym zaraz szedl balans


offtop
Alarion Kajo u was na EE - LOLOLOL?
retired


  • Wiadomości: 125

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7291 dnia: Maj 29, 2011, 09:46:37 pm »
Frapsa nie mam ale chyba wystarczą mi live doświadczenia z party Dy6uHywka która na CC+CoP(60% crit.res) bije ci kryty z młotka po 10k

ja od tego hero na oly obrywam po 12k >< nie mam tyle hp+cp :D
Franz 2006
eXploit sws 79 :D

Cursed Band/ CLF
Damonka EE 85/75/75 SOLD
l2 quit-real life
back to game :)
Infestor 87+ wynn
Carpet party Leader
back from real life ^^
ww.RPG-CLUB.com x7 - Federation - H5
SPS  - offline(scammed by HellSign-Sniffer)
L2 innova- Lilith
eXploit - Yul 67 :)


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7292 dnia: Maj 30, 2011, 12:48:02 am »
Frapsa nie mam ale chyba wystarczą mi live doświadczenia z party Dy6uHywka która na CC+CoP(60% crit.res) bije ci kryty z młotka po 10k

ja od tego hero na oly obrywam po 12k >< nie mam tyle hp+cp :D
Mogę się tylko domyślać ale pewnie ma topowy pasek pvp dmg, talizamny, augu i inne takie duperele

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7293 dnia: Maj 30, 2011, 01:53:19 am »
Acid, ale jakie wymyślone teorie? O czym ty gadasz?

Czy to co napisałem, nie jest prawdą? Że bardzo trudne do wykonania? A kto mówił, że to łatwa gra. I nie są to moje wymysły, bo skoro grasz chociażby na oly (nie wiem czy spotykasz te postacie w terenie) i widzisz takiego Дубунушка, boneBreaker'a, którzy w warunkach oly zdejmują cię z młotkiem na 1 -2 hita, to dlaczego w open miałoby być inaczej ? (a tam dojdą im jeszcze takie buffy jak disco, CC od PP itd.).

Skoro Victoria na oly wjeżdża z młotkiem na double AI i mimo kasacji ww dalej ma coś około 250 speeda i bije prawie tak samo mocno jak deska, to dlaczego w terenie jest wg ciebie inaczej? Zresztą Kurak chwalił się, jak na full buffie w terenie walnęła mu cryta za 4k jakoś (sorry, ale tyle często dagger nie jest w stanie mi sypnąć).

W tej grze jest dużo fajnych wyrachowanych  buildów i pomysłów co zrobić, by ze swojej postaci wyciągnąć 110% możliwości. Można się usprawidliwiać, że mało kto z nas coś takiego zdoła zrealizować (w końcu my to Lol Polaczkowo), ale można, a nawet powinno się do tego dążyć, bo w końcu mierzemy do tych lepszych od nas, czy gorszych?

Więc nei chrzań, że to co piszę to tylko lol teorie, bo to jest praktyka (niestety nie w wykonaniu nas, tylko zazwyczaj ruskich, lub ludzi z ofa). Chyba lepiej, żeby gracze czytając porady do swojej postaci, wiedzieli, że z Palka da się wyciągnąć oprócz jego "technicznych" zalet jak agro, stun, root, UD itd. jeszcze bardzo dobry DPS, a BD/SWS to nie tylko dawanie disco co 2 min, bishop to nei tylko spamowanie na ślepo heal;a itd. itd.


Darth@

Wiem, ty wielu rzeczy nei pamiętasz, jak np twojego hate'owanai OC-ów ze Starkiem itd. itd. więc nawet szkoda mi czasu na zaczynanie dyskusji w tej materii z tobą.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 269

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7294 dnia: Maj 30, 2011, 07:25:14 am »
Więc nei chrzań, że to co piszę to tylko lol teorie, bo to jest praktyka (niestety nie w wykonaniu nas, tylko zazwyczaj ruskich, lub ludzi z ofa). Chyba lepiej, żeby gracze czytając porady do swojej postaci, wiedzieli, że z Palka da się wyciągnąć oprócz jego "technicznych" zalet jak agro, stun, root, UD itd. jeszcze bardzo dobry DPS, a BD/SWS to nie tylko dawanie disco co 2 min, bishop to nei tylko spamowanie na ślepo heal;a itd. itd.
Tam wszystko jest możliwe, wystarczy dobrze skonfigurować bota i możesz biegać przez jakiś czas na 30% Hp  hahaha


  • Wiadomości: 288

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7295 dnia: Maj 30, 2011, 08:30:59 am »
Dolendil, +1  hahaha

FI + w kluczowym momencie odpalone PT UD daje całemu PT niesamowitą przeżywalność. Jeżeli Pal jeszcze wrzuci sobie double FI (AI + FI) to jego P def i m def jest w sumie wyższy niż na jakimś UD, a speed ma 250.
no way!! vengeance'a się nie przebije przy obecnych statystykach wyjściowych setów s80/84
League of Legends EUNE - do odwołania

L2 EU -> Core - iDeepPain = Sigel Knight 9x (retired)
L2 EU -> Core - DeepPain = Feoh Wizard 8x z SLH (alt) (retired)
L2 EU -> Core - GreenZone = Iss Enchanter 8x (slave box) (retired)

L2 RU -> Lancer - DeepPain = Sigel Knight 85/Destroyer 75/SWS 75/Phantom Summoner 5x (retired)
Aion -> Spatalos - Deep = Templar 45 (retired)
L2 NA -> Bartz - DeepPain = Grand Khavatari 78 (retired)


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7296 dnia: Maj 30, 2011, 10:47:38 am »
eee, ja pisalem PT UD + FI + AI. Dalej vengeance daje wiecej?

Chodzi o to, ze przy zwyklym PT UD tank potrafi od transferu damage'u wykrecic sie w chwilke (mimo spamu heal'a z mojej strony). W polaczeniu z FI + AI jego statystyki rosna na tyle, ze chain heal wystarczy, a cale pt ma tyle m defa, ze raczej malo ktory debuff wyladuje w tym czasie (ofc przy przyzwoitej jew.). Dlaczego Pal nie ma sie zabawic w tym czasie w heavy DPS, skoro mozna rzec, ze party ma 15-30 sec niemalze niesmiertelnosci.


Tak, na ofie zdecydowana wiekszosc z tego korzysta (programy), ale jednak ktos wpadl na rozne ciekawe koncepcje i pomysly, a to ze im latwiej je wykonac niz nam, nie znaczy, ze my nie powinnismy do realizacji tych pomyslow dazyc na PvP (pod warunkiem, ze mowimy o ambitnych pvp). Tak jak pisalem, nikt nie mowil, ze L2 jest latwa gra. moze w aspekcie PvE nie oferuje niczego skomplikowanego (wzgledem dajmy na to WoW'a), ale party vs party sklada sie z tak wielkiej ilosci poszczegolnych czynnikow u kazdej z 9 osob w party, przyczyniajacych sie do sukcesu lub porazki, ze wlasnie pt vs pt jest najtrudniejsze i imho zarazem dajace najwiecej satysfakcji.
« Ostatnia zmiana: Maj 30, 2011, 10:50:16 am wysłana przez Alarion »
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7297 dnia: Maj 30, 2011, 10:52:24 am »
Alarion tyle teoria, a teraz zastosuj to na takich mass pvp jakie są na frapsie i wrzuć wasz filmik.

dziękuję

+1
Jak w każdym topicu dużo teorii nie popartej żadnym frapsem.  :oops: Alarion zamiast wall of textów na temat każdej postaci/buildzie etc etc przeczytanych i przepisanych z innych for. Pokaż jak radzi sobie twoje party i jak stosuje porady którymi tak intensywnie karmisz forumowiczów.

A gdzie Acid napisal ze to nie prawda? Po prostu zamknij pape i pokaz na twoich frasach ze to jest mozliwe. Z reszta tyle jaranie mega setupami i taktykami a sam skomentowales ze twoj BD na waszym frapsie nie rzuca aresta bo go spalil przed pvp  :oops:.

Darth@

Wiem, ty wielu rzeczy nei pamiętasz, jak np twojego hate'owanai OC-ów ze Starkiem itd. itd. więc nawet szkoda mi czasu na zaczynanie dyskusji w tej materii z tobą.

Tez mialem niezadobre zdanie jak oc przychodzilo na serwer. Mowilem ze to lole z priva. Mam teraz założyć zgrzebny wór? Chłosta sie po plecach? Zrobic operacje plastyczna i uciec za granice?

Nie wiem co Darth mowil o OC, to jego sprawa, jego opnia. Nie przypominam sobie zeby gdziekowliek wypieral sie tego co powiedzial. Teraz jest w OCkowym party i chyba nie sadzisz ze dalej bedzie po nich jezdzil, oczywiscie o ile to robil bo nie przypominam sobie zeby udzielal sie w taki sposob na publicznych forach. Czyzby znów pranie bródów własnego party? Ale chwilka? Czy to nie o LR wypowiadales troche malo przychylnie. Pamiec zawodzi?

A zeby oftopu nie bylo:

Chujowy fraps  :oops:

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7298 dnia: Maj 30, 2011, 11:09:12 am »

A zeby oftopu nie bylo:

-_-' fraps  :oops:

znaczy sie kiepawy? :D

        btw palek da wiecej niz prahnah ? czyli statyczne 3k m.def przez 1 min? tylko mi nie mow Alarion ze wtedy debufy nie wchodza bo bede sie smiał :)


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7299 dnia: Maj 30, 2011, 11:47:08 am »
@Ither

Powiedzialem, ze beda wchodzic gorzej, ale nie ze w ogole. Zalezy to w duzej mierze od bazowego m defa, bo pizamy maja go duzo jak wiesz i u nich ladnie widac roznice gdy maja podkrecone robe mastery i dobra jew.


@Quentim

Tak, pisz o bracie Zoska o frapsie, na ktorym srednia lvli byla jakies 77 ; p
BTW zobacz jaka jest roznica miedzy arestem +0 i +20.  Taki +20 na oly siada prawie non stop (przynajmniej we mnie). + 0 w zasadzie w ogole.

Co do Dartha, to odcialem sie tylko na jego lol komentarz w sprawie tego jak gral Zosiek z nami kiedys. Nie wiem co mowiles o OC-kach, kiedy poszedles sobie do Tau, ale to co slyszalem kiedy jeszcze byles na poczatku u nas, to byl taki picus wzgledem hate'u niektorych na OC kiedy wyszlismy z klanu po raz pierwszy i az do merge z LR. Jezeli ktos dobrze czuje sie byc hipokryta to mnei to wali, my gramy swoje.


BTW lubie komentarze: "oo taki madry to sam tak pokaz jak robisz!!!!111one" Sorry, gram bishem, nie palkiem czy deska (o ile deske pewnie bym sie szybko nauczyl, tak paladyn jest wg mnie jedna z trudniejszych profesji), ale widze co potrafia zrobic co poniekotrzy tutaj. Mozesz sie obrazic o to, ze napisalem, ze da sie zagrac inaczej. Nie napisalem, ze fraps jakis mega slaby, bo tak jak pisalem, SWS ogolnie staral sie, Shandis gra rewelacyjnie, no a Rzepka skomentowali tez inni, wiec nie bede sie powtarzal. Fajnie ze fraps wyszedl, mozna bylo ocenic, zobaczyc jaki poziom ma dane party itd. Czekamy na kolejne.

A swojego frapsa bishem zrobie jak tylko kompa zmienie. Gdyby nie trudny okres w pracy rodzicow, to pewnie juz bym lekki wklad kapitalu do swoich oszczednosci mial, a tak musze czekac do wakacji, zeby zarobic troche swojego grosza wiecej i dopiero kupic. Zycie, ze mam drewno a nie kompa jak np Insektor, ktory potrafi odpalic 10 kont i jeszcze plynnie grac ; p
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker