Witaj
Gość

Wątek: Lineage II DaRkZoNe - HR- Gracia Pt 2- Internacional (USA)  (Przeczytany 22555 razy)

  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II DaRkZoNe - HR- Gracia Pt 2- Internacional (USA)
« Odpowiedź #50 dnia: Lipiec 09, 2009, 03:21:31 pm »
100 git medals i skil na +20? Ja 20 uzylem, zeby wbic silence na +13 i nic...

Nie uzywam walkera...

I na co komu skill na +20... Ja swoim Sh wygrywam z jego necrosem 1vs1 czy duele pol na pol, a mam tylko skille na 10/12...


  • Wiadomości: 209

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II DaRkZoNe - HR- Gracia Pt 2- Internacional (USA)
« Odpowiedź #51 dnia: Lipiec 11, 2009, 10:59:33 am »
serwerek pvp down :/ heheh od wczoraj robia jakis updates mialo to trwac jakies 6h :P No nic czekam bo naprawde Dorsai ladnie go zareklamowales:P


  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II DaRkZoNe - HR- Gracia Pt 2- Internacional (USA)
« Odpowiedź #52 dnia: Lipiec 11, 2009, 04:59:57 pm »
Oo to może zrobią w koncu skile   81 :)
L2Classic RU: Assassin lv 22


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 1

  • >.>
Odp: Lineage II DaRkZoNe - HR- Gracia Pt 2- Internacional (USA)
« Odpowiedź #53 dnia: Lipiec 11, 2009, 06:40:09 pm »
Taa, zrobili, ale 1 Forgotten Scroll=30 glittering medali, rotfl.
;o


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II DaRkZoNe - HR- Gracia Pt 2- Internacional (USA)
« Odpowiedź #54 dnia: Lipiec 12, 2009, 12:08:52 pm »
A a zaraz wbije na serwer bo na lapku wreszcie netga zrobilem to trzeba go jakos ochrzcic, tym bardziej, ze przedtem na nim gralem na L2 Ownage :) .To co ? Fajnie sie tutaj gra ? :)
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Banned
  • Wiadomości: 467

  • Pochwał: -2

Odp: Lineage II DaRkZoNe - HR- Gracia Pt 2- Internacional (USA)
« Odpowiedź #55 dnia: Lipiec 12, 2009, 12:16:49 pm »
Fajnie...lecz aktualnie nie pograsz bo login sie zaciął znowuż i trzeba czekać na restart


//zaraz wstanie bo admin na forum :d
« Ostatnia zmiana: Lipiec 12, 2009, 12:18:41 pm wysłana przez KaeriN »


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II DaRkZoNe - HR- Gracia Pt 2- Internacional (USA)
« Odpowiedź #56 dnia: Lipiec 12, 2009, 12:30:42 pm »
Szybko sie zdobywa te rzeczy takie różne ? :) I jak wstanie serwer, napisalbys to na forum ? :P
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Banned
  • Wiadomości: 467

  • Pochwał: -2

Odp: Lineage II DaRkZoNe - HR- Gracia Pt 2- Internacional (USA)
« Odpowiedź #57 dnia: Lipiec 12, 2009, 12:38:53 pm »
wstal...rzeczy sie zdobywa stosunkowo szybko

na skille z 81 i circlet trzeba troche przyfarmic ale na staff +16 zdobywa sie dość szybko


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II DaRkZoNe - HR- Gracia Pt 2- Internacional (USA)
« Odpowiedź #58 dnia: Lipiec 12, 2009, 12:42:34 pm »
Są tutaj postacie overpower ?
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Banned
  • Wiadomości: 467

  • Pochwał: -2

Odp: Lineage II DaRkZoNe - HR- Gracia Pt 2- Internacional (USA)
« Odpowiedź #59 dnia: Lipiec 12, 2009, 12:44:51 pm »
ogólny balans jest raczej zachowany ale jak to na hr są gracze którzy ciut lepiej radzą sobie od innych :d


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 1

  • >.>
Odp: Lineage II DaRkZoNe - HR- Gracia Pt 2- Internacional (USA)
« Odpowiedź #60 dnia: Lipiec 12, 2009, 01:36:06 pm »
ogólny balans jest raczej zachowany ale jak to na hr są gracze którzy ciut lepiej radzą sobie od innych :d

A tyrant? Force Blastery[czy jak to się nazywa, te ranged ataki u niego] po 4k w magów w +16? :>
;o


  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II DaRkZoNe - HR- Gracia Pt 2- Internacional (USA)
« Odpowiedź #61 dnia: Lipiec 12, 2009, 03:24:07 pm »
Taa ale taki dmg tylko na oly ;p
Na pvp tyrant nie ma szans ;p

E: Dobra troche przesadzilem z tym ze nie maja szans... Na pvp tez teraz z ich dmg wymiataja i wiekszosc klas oraz graczy rozwalaja, ale ja jakos daje sobie rade z nimi ;p Ale z valorem mi tylko cale cp pierwsza kulka zbijaja, wiec mam troche latwiej...
Zreszta tyr byl zawsze dobry na pvp...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 12, 2009, 04:15:25 pm wysłana przez Dorsai »


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Lineage II DaRkZoNe - HR- Gracia Pt 2- Internacional (USA)
« Odpowiedź #62 dnia: Lipiec 12, 2009, 03:48:44 pm »
jak tyr nie masz szans na normalnym pvp, to nie mow mi tu o balansie ^^
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 69

  • Pochwał: -1

  • B-BoY
Odp: Lineage II DaRkZoNe - HR- Gracia Pt 2- Internacional (USA)
« Odpowiedź #63 dnia: Lipiec 13, 2009, 03:33:57 pm »
ściągnąłem system ze stronki tego serwera i wyskakuje critical error :(

2009.7.13 15:33:43
OS : Windows XP 5.1 (Build: 2600)
CPU : AuthenticAMD Unknown processor @ 2012 MHz with 1023MB RAM
Video : NVIDIA GeForce 7600 GT  (7519)
PosCode : LS1:0:0:0 2/0

Insufficient Memory.
Please check the Virtual Memory Option and avilable hard drive space.
You can check them by going to : Control Panel->System->Advanced->Performance->Settings->Advanced->Virtual memory.

History: FMallocWindows::Malloc <- FMallocWindows::Realloc <- 00000000 -520 FArray <- FArray::Realloc <- -13*40 <- SerializeMips <- UTexture::Serialize <- LoadObject <- (Texture LineageAccessoryTex.academy.academy_m001_a_t00 15868628==15868628/17523095 15842730 44106) <- ULinkerLoad::Preload <- PreLoadObjects <- UObject::EndLoad <- UObject::StaticLoadObject <- (Engine.Texture LineageAccessoryTex.academy.academy_m001_a_t00 NULL) <- UOrcMove::CalculateCRC32 <- 1.510000::0 <- UGameEngine::Init <- InitEngine


pomocy
>>--->...:::Abyss:::...<---<<


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II DaRkZoNe - HR- Gracia Pt 2- Internacional (USA)
« Odpowiedź #64 dnia: Lipiec 13, 2009, 05:40:16 pm »
A ty Dorsai też byś się odezwał :P .Mam do sprzedania 2 glittering medale, ew. moge wymienic to za cos.
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II DaRkZoNe - HR- Gracia Pt 2- Internacional (USA)
« Odpowiedź #65 dnia: Lipiec 13, 2009, 07:47:29 pm »
Leszczyq sproboj zwiekszyc sobie wirtualna pamiec w biosie albo dokup ram ;p Z komunikatu wynika, ze masz za malo pamieci... Na innych serwach dziala Ci L2 dobrze?

Zovi nick mam ten sam co na forum, wiec to nie problem do mnie napisac ;p Nie mam event medali, zeby kupic... Ja prawie w ogole nie farmie juz ;p Ale jest troche osob co kupuja gitteringi, wiec to nie problem znalezc kupca... Moze pofarmie pozniej troche medali, ale ja raczej wolalbym wymiane na sprzet/giant booki ;p


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: -2

  • Never Walk Alone
Odp: Lineage II DaRkZoNe - HR- Gracia Pt 2- Internacional (USA)
« Odpowiedź #66 dnia: Lipiec 13, 2009, 07:54:53 pm »
strasznie nie podoba mi się to..
postanowiłem pograć AW all łądnie pięknie nawet zajebiste agu: w łuku restore cp, dla maga battle heal, w daggerze passiv anchor... ale po co grać tym AW skoro na pvp kryt z blowa w th 2k th we mnie po 3k... chodzi o to że DMG daggerów : Th>aw>pw -.- śmiech na sali, nie ma sensu grać AW na tym serverze;/ vs mag kłade każdego, hex też ładnie włazi na +11, ale kurde... ten dmg jest śmieszny ;d


  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II DaRkZoNe - HR- Gracia Pt 2- Internacional (USA)
« Odpowiedź #67 dnia: Lipiec 13, 2009, 08:16:18 pm »
Jak mozna uzywac w luku restore cp? Gratuluje pomyslu...

Pogadaj z Fuzym na temat tego czy AW na serwie jest tak slaby, czy nie ;p


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: -2

  • Never Walk Alone
Odp: Lineage II DaRkZoNe - HR- Gracia Pt 2- Internacional (USA)
« Odpowiedź #68 dnia: Lipiec 13, 2009, 08:21:29 pm »
Jak mozna uzywac w luku restore cp? Gratuluje pomyslu...
wiesz co to AGU? wiem co mówie, nie zawsze masz racje panie wszystko wiedzący ;p


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II DaRkZoNe - HR- Gracia Pt 2- Internacional (USA)
« Odpowiedź #69 dnia: Lipiec 13, 2009, 09:15:48 pm »
No pisalem do ciebie :P . Ja gram SPS'em i jakos mi sie dobrze gra. Chodzilem caly czas po rynku w Giran i wolalem i nikt nie chcial kupic :) . Dorsai, bardzo chetnie wymienie te glitering medale, na np. eq dla glada :) .
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II DaRkZoNe - HR- Gracia Pt 2- Internacional (USA)
« Odpowiedź #70 dnia: Lipiec 14, 2009, 03:14:56 am »
Torres nie wiem co to jest Agu... Jakis gatunek kwiata?
Wiem natomiast co to jest augu...

Jesli tak bardzo chcesz to ci wyjasnie... Otoz castowanie recorvery cp w luku jest za wolne, zeby oplacalo sie go castowac.... Rause time tez chyba jest za dlugi (tego dokladnie nie pamietam, bo cp recorvery w luku ostatni raz sprawdzalem z dwa miesiace temu). Powiem wiecej- nawet na magu (mam wszystkie wazne magiczne augumentacje, wiec ta tez) z duzo szybszym castowaniem i rause time nie oplaca sie tego skilla uzywac ani na pvp, ani na oly, wiec na luku tym bardziej...
Na luku z augu tylko duel might i nic innego sie nie oplaca (ewentualnie mozna passive might jesli nie uda sie wbic duela, bo jest nie duzo gorszy)...


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: -2

  • Never Walk Alone
Odp: Lineage II DaRkZoNe - HR- Gracia Pt 2- Internacional (USA)
« Odpowiedź #71 dnia: Lipiec 14, 2009, 12:12:10 pm »
Torres nie wiem co to jest Agu... Jakis gatunek kwiata?
Wiem natomiast co to jest augu...

Jesli tak bardzo chcesz to ci wyjasnie... Otoz castowanie recorvery cp w luku jest za wolne, zeby oplacalo sie go castowac
Jak mozna uzywac w luku restore cp? Gratuluje pomyslu...
właśnie tak można go używać, chcesz łapać za słówka ? OK nie ma sprawy, i o tym agu chyba zajebiście mało wiesz, skoro mówisz że ma duuuże reuse  QQ kkthxbb i jak czegoś nei wiesz, to nie mów pls....  za 2tyg logne Ci się na postać i zobaczysz reuse tego, bo teraz jestem w niemczech i mam dostęp do netu, do l2 już nie


  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II DaRkZoNe - HR- Gracia Pt 2- Internacional (USA)
« Odpowiedź #72 dnia: Lipiec 14, 2009, 06:39:29 pm »
Przeciez napisalem wyraznie, ze co do rause nie jestem pewien, bo testowalem go 2 miesiace temu... Ale rause nie ma znaczenia, bo samo castowanie jest za dlugie na luku. Napisalem Ci, ze nawet na magu przy duzo szybszym castownaiu sie nie oplaca...

Porownaj sobie wyniki duel mighta lub passive mighta i cp restore i sam zobaczysz co sie bardziej oplaca...

Mam to augu w magicznej broni, wiec wystarczy, ze subke zmienie na He i moge sprawdzic rause time i szybkosc castowania tego w minute...


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II DaRkZoNe - HR- Gracia Pt 2- Internacional (USA)
« Odpowiedź #73 dnia: Lipiec 14, 2009, 07:02:00 pm »
Kim sie tutaj w ogole oplaca grac? Gladem ? :P Bo dorobienie się, to nie problem :P .
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: -2

  • Never Walk Alone
Odp: Lineage II DaRkZoNe - HR- Gracia Pt 2- Internacional (USA)
« Odpowiedź #74 dnia: Lipiec 14, 2009, 07:19:11 pm »
Kim sie tutaj w ogole oplaca grac? Gladem ? :P Bo dorobienie się, to nie problem :P .
grałem gladem, ale jest problem z dobiegnięciem ;p luków składałem z daggerami różnie, z magami bez szans, bo mimo że z bananami i blasterami nawalałem to cp potki nadrabiały + vampirek ;p