Witaj
Gość

Wątek: Profesja  (Przeczytany 1985 razy)

  • Wiadomości: 117

  • Pochwał: 0

  • Czas Zapłaty
Profesja
« dnia: Czerwiec 04, 2009, 06:07:12 pm »
Witam!
Po już dłuższym graniu w WoWie i wczuciu się w klimat myślę nad jak największym zarabianiu pieniędzy, i ty się zaczyna mój dylemat a który się muszę zwrócić na to forum ;)

Otóż dobrze radziłem sobie z tylko 1 główną profesja mianowicie minning który mam aktualnie na 406, 2 profesje nie dawno wybrałem by zarabiać więcej kasy gdyż chce jak najszybciej zarobić na latającego mounta i nauke by na nim latać. Otóż wybrałem jewelcrating ale cóż... chcę jak najszybciej wbić odpowiadający minningu poziom ale jak widać ceny na rynku sprawiają że koszt wyrobienia jakiejś błyskotki daje ogromny -.
Tak więc jaką profesje wybrać by móc szybko ją wyszkolić a i mieć dobry zarobek z niej ?


  • Wiadomości: 244

  • Pochwał: 0

  • fuzzy lama
Odp: Profesja
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 04, 2009, 06:35:28 pm »
herbalism jest niezly ale z miningiem to koniecznie potrzebny jest addon gatherer (na minimapie nie mozesz miec jednoczesnie ziol i skal). Drugie wyjscie to skinning - imo troche trudniej sie skilluje ale maty zdobywasz po zabijaniu potworkow typu beast wiec szybko to idzie ;]


  • Wiadomości: 117

  • Pochwał: 0

  • Czas Zapłaty
Odp: Profesja
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 04, 2009, 07:25:31 pm »
A mógłby mi ktoś podać linka z tym gatherem addonem ? Już go szukałem ale co znalazłem coś to było to forum gdzie pisali że nie dobrze jest mieć herb + min ;) ? Skinning w zasadzie nie jest tak trudno wylevelowac jak się bierze dużo mobów na klatę  to się to załapie szybko ;)


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Profesja
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 04, 2009, 08:33:20 pm »

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • Wiadomości: 117

  • Pochwał: 0

  • Czas Zapłaty
Odp: Profesja
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 04, 2009, 09:17:22 pm »
Ohh yahh danke all, ale czy ktoś mógłby mi uzasadnić która professje brać ? min czy herb ?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2009, 09:19:42 pm wysłana przez Helioks »


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Profesja
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 04, 2009, 09:28:17 pm »
Obydwie. :) Jeśli jednak tak bardzo chcesz decydować między nimi, to IMO weź mining - z herbalizmu kwiatki na AH kupują tylko alchemicy, a kamyczki z miningu engineerzy, blaksmyfowie, jewelcrafterzy...

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • Wiadomości: 117

  • Pochwał: 0

  • Czas Zapłaty
Odp: Profesja
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 04, 2009, 10:18:53 pm »
Damn my fail! Już nie z edytuje posta ale chodziło mi o skin + herb a nie o minning gdyż to już mam na 406 lvlu tak więc co poza minningiem :) ? Skinning czy Herbasalim ? I jeszcze raz przepraszam za błąd  :oops:


  • Wiadomości: 244

  • Pochwał: 0

  • fuzzy lama
Odp: Profesja
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 05, 2009, 04:54:47 pm »
ja bym bral skinning, tak jak w przypadku mining leatherow potrzebuje wiecej osob (glownie do tworzenia itemkow - jacy tailorowie itd) w kazdym razie lepiej sie skilluje (gdy jest polaczone z mining) i nie wiem jak na offie ale wydaje mi sie ze wieksza z tego kasa.