Witaj
Gość

Wątek: Subklasa  (Przeczytany 1544 razy)

  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Subklasa
« dnia: Czerwiec 08, 2009, 07:39:29 pm »
Witam
Mam warcryera na Nightmare i chciałbym się dowiedzieć czy da się zrobić inną subklase dla niego niż Tyrant albo Destroyer?


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Subklasa
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 08, 2009, 07:46:19 pm »
Tak. Możesz zrobić np OLa. Albo jakiegoś mutanta np glad/wc czy co tam Ci przyjdzie na myśl. Jeżeli chcesz być zajebistym suportem zrób bp/wc. Taki typ w party archerów to cud malina. Buffik z covem do tego mega heal :) wszędzie cie wezmą.
True L2
Franz:
Nick: Devex
Class: AW
LvL: 60 i rośnie

L2 Dragon[ssący]Network
Infinity x5:
Devex - sps/ee + nobless SOLD
Morphellias - he/wl + nobless ( 2x hero ) SOLD
Dragon x15:
fQu - necro/ee + nobless SOLD
Jijana - pr/bd + nobless SOLD


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Subklasa
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 08, 2009, 08:23:12 pm »
A czy mogę np. wziąć jakiegoś łucznika albo daggera do tego warcryera. Tzn. móc to mogę ale czy to się opłaca ;P ?


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Subklasa
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 08, 2009, 08:32:32 pm »
To już jest kwestia gustu. Ważne żeby Tobie się dobrze grało. Możesz zrobić sobie wc/pr, ale wg. mnie nie ma sensu branie żadnego łucznika. Lepiej zabrać tego destro lub tyrka. Teraz 3/4 pvp to full buff. Każdy ma support z dancami/songami +9 time i nie trzeba latać co chwile do miasta. Wystarczy zostawić sobie na respie i przybiegać co te 5-6 minut. Jeżeli już koniecznie chcesz łucznika to myślę że PR będzie OK. Cov to bardzo fajna sprawa dla łucznika. Do szczęścia tylko hunter song :).
Nieważne jaką postać wybierzesz, każda będzie dobra - ważne żeby Tobie grało się przyjemnie.
True L2
Franz:
Nick: Devex
Class: AW
LvL: 60 i rośnie

L2 Dragon[ssący]Network
Infinity x5:
Devex - sps/ee + nobless SOLD
Morphellias - he/wl + nobless ( 2x hero ) SOLD
Dragon x15:
fQu - necro/ee + nobless SOLD
Jijana - pr/bd + nobless SOLD