Witaj
Gość

Wątek: Pytanie do subki  (Przeczytany 2189 razy)

  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Pytanie do subki
« dnia: Czerwiec 25, 2009, 07:11:17 pm »
Mialem glada i wybralem dla niego subke pp,
teraz spadly mi staty dla postaci z ok 5000 cp mam 1700 a z 6100 hp mam 5200 po bufkach,
spadl mi tez p atack i pare innych stat, nawet na buffach postac nie mam juz takiej sily jak przed subka,
mozna jakos odzyskac sile postaci? bo na razie ta subka to jeden wielki niewypal. Do tego postac ma smieszny wyglad.
Bylbym bardzo wdzieczny za rady co zrobic aby postac wygladala znowu jak glad i miala wieksza sile ataku


  • Wiadomości: 214

  • Pochwał: 0

Odp: Pytanie do subki
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 25, 2009, 07:31:27 pm »
Jesteś teraz na statach PP  :D
Wystarczy się przełączyć u Sir Erica na glada :P


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Pytanie do subki
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 27, 2009, 10:45:55 pm »
No oki
a jak zrobie juz 3rd dla pp i zmienie profe na glada to czy bede potem mogl nauczyc sie skilli dla hierophanta ktorych nie wzialem przed zmiana na glada?


  • Wiadomości: 214

  • Pochwał: 0

Odp: Pytanie do subki
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 28, 2009, 02:56:13 pm »
No oki
a jak zrobie juz 3rd dla pp i zmienie profe na glada to czy bede potem mogl nauczyc sie skilli dla hierophanta ktorych nie wzialem przed zmiana na glada?
bedziesz mogl :)


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Pytanie do subki
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 04, 2009, 08:03:22 pm »
Mam taki problem:
mialem glada, wybralem dla niego subke pp, zrobilem 3rd dla subki i teraz chce wrocic na staty glada,
jak to zrobic ? bo gdy ide do erica i che zmienic sie na staty glada to wyskakuje tylko mozliwosc ponownego zdobycia horna?

to znaczy ze mam jeszcze raz horna zdobyc? czy jest jakis inny sposob zmiany stat postaci z maga na glada?
prosze o pomoc


  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Odp: Pytanie do subki
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 05, 2009, 10:24:21 am »
jeśli pomiędzy suba DN (nie retailem) chcesz się przełączyć to tak jak pisano u Sir erica to robisz na 100%.
Switch Class płacisz 1kk adeny i po kłopocie...
Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..