Witaj
Gość

Wątek: Elysium - Informacje  (Przeczytany 3433 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 18

  • <3
Elysium - Informacje
« dnia: Czerwiec 27, 2009, 01:44:33 pm »
Elysium


Arteria jak wiemy została rozdzielna na dwie części, jak „Wieża Wieczności” nie została uratowana. Po jednej stronie panuje spokój i ład, ludzie są dość spokojni a codziennie z rana widzą słońce na Niebie, stolica tej części to Sanctum a żyją w niej Elyosi. Ale jest też i ta druga strona bardziej mroczna, gdzie szczęście jest ale pewnie w innym znaczeniu, ludzie nie mają nawet grama słońca, ponieważ one tam nie dochodzi, stolicą tej części jest Pandemonium a mieszkają tam Asmodianie. Tutaj będę opisywał miasto Elysium (Sanctum), a zacznę od Histori tego pięknego miejsca.

Historia Miasta

Jak wiemy był wielki kataklizm, który rozdzielił świat na dwie części. Część na której znajdowali się Elyosi, została doszczętnie zniszczona. Próbowali ją odbudować, nawet Im się to jakoś udawało ale zawsze pojawiał się jakiś przeciwnik (nie koniecznie Asmodianin) który nie pozwalał na odbudowę. I właśnie w tedy do akcji wkroczyło pięciu Lordów Seraphim z Azarielem na czele, jako iż byli mistrzami swego fachu (czyli umieli posługiwać się magią), swą mocą unieśli miasto Sanctum w przestworza, gdzie nie dotrze żaden zwierz czy Asmodianin. Dzięki temu teraz mają wspaniałe miasto, które rozwija się nie tylko w stronę kultury ale także i w kierunku militarnym jak i administracyjnym. Oczywiście, przez to, że nie byli atakowani to czuli się bezpiecznie ale ludność zaczęła się rozrastać zaczynało brakować miejsca w mieście, zaczął się kryzys związany z transportem a na dodatek trzeba pamiętać, że miasto unosi się w powietrzu a więc nie każdy mógł się tam dostać. Ale znaleziono na to sposób, wybudowano dzielnice na ziemi. Także teraz Sanctum to dość potężnie wyglądające miejsce. Aktualnie miasto rozwija się coraz szybciej militarnie, administracyjnie ale także i ekonomiczny. Budowy znajdujące się w mieście, są jednymi z najpiękniejszych budowli jakie widziałem. Do tych wspaniałych budowli można zaliczyć Nobelium, czyli największy i jednocześnie najwyższy budynek w całym mieście albo port handlowy który można też nazwać portem lotniczym. Tak jak pisałem, miasto rozwija się w kierunku militarnym także ma różnie lokacje związane z tym np. zwiększanie swoich umiejętności Daeava. Są także miejsca gdzie uczysz się nie tylko tego, ale możesz douczyć/nauczyć się handlu oraz innych które są w większych miastach. W mięście wiadomo jest najwięcej z rasy Elyos, ale można znaleźć także największe szychy handlu czyli małe i słodkie istoty Shugo, które oczywiście chcą mieć cały rynek dla siebie. Myślę, że trochę przybliżyłem Wam wygląd miasta. Ale teraz na koniec dodam jeszcze, że miasto ma jakieś swoje „serety” np. niektóre dzielnice są zamknięte, albo podobno jest jakaś „Święta” dzielnica do której mają dostęp tylko uznani Daeva. Jeszcze nie wiadomo co się tam znajduję, ale myślę, że w przeciągu kilku miesięcy się dowiemy. Na razie jednak, opiszę trochę miasto, a właściwie to co się w Nim znajduję. Także zapraszam do czytania dalej.


Mapa


Jak widzimy na mapie jest podział na różne rzeczy które, można robić w grze.  Każda części odpowiada za co innego w grze.

Fioletowy - miejsca, w których można kupować/sprzedawać/wymieniać itemy.
Zielony - miejsca, w których można crafcic itemy.
Pomarańczowy - miejsca, w których można używać WH klanowego oraz własnego, jak i  używać systemu aukcji w grze.
Niebieski - miejsca, w których można trenować sille.


Lyceum – szkolenie skilli

U specjalnego npc uczymy się i kupujemy sille, możemy także wziąć jakieś questy. Oraz jak umrzemy, to pojawiamy się właśnie tutaj.Tutaj właśnie znajduje się ten NPC.1 –Yukeulreashseu – zajmuje się wszelkimi sprawami związanymi ze skrzydłami, ma także trzy questy na 20 lvl oraz 25 lvl.
2 - Makuseu - zajmuje się skillami warriorów (lvl 3-25)oraz ich questem na 10 lvl.
3 - Ewoomelroseu - zajmuje się skillami scotów (lvl 3-25) oraz ich questem na 10 lvl.
4 - Belriah - zajmuje się skillami magów (lvl 3-25) oraz ich questem na 10 lvl.
5 - Higeah - zajmuje się skillami priestów (lvl 3-25) oraz ich questem na 10 lvl.
6 - Elle page Nord - zajmuje się sprzedażą itemów potrzebnych w walce np strzał dla scoutów.To są właśnie Ci NPC ze skllami/questami.A tutaj widzimy, jak kupuje się sille. I jak widzimy sille mają wygląd ksiąg.No I tutaj znajdujemy się właśnie po przeniesieniu jak padniemy na polu walki.


Hall of Prosperity – Warehouse

Jest to dość spory budynek, przed tym budynkiem stoi telep ort który pozwala przenieśc się na drugą stronę miasta. Jest tak takrze skrzynka pocztowa, ale o tym za chwilę. Są tutaj npc którzy odpowiadają za: WH gracza, klanu. Jest także NPC u którego możemy kupować sloty w swoim inventory oraz w WH.Tutaj właśnie znajduje się WH, niedaleko Lyceum.A tacy NPC tutaj są

1 - Pawooton - jest odpowiedzialny za WH Legionu.
2 - Luca - jest odpowiedzialny za WH postaci.
3 - Buseutanteu - jest odpowiedzialny za WH postaci.
4 - Taraering - broker.
5 - Angparing - broker.
6 - Yiemong - zajmuje się zwiększaniem ilości slotów inventory postaci i WH.
7 - Hiyirung - zajmuje się zwiększaniem ilości slotów inventory postaci i WH.A tak wyglądają NPC w WH.Po lewej widzimy telep ort a po prawej skrzynkę. A na środku znajduje się główne wejście do magazynu.Tutaj widzimy, jak wygląda okno zwiększana slotów.A tutaj jak wygląda okno z magazynem postaci.Jest to Broker.To jest WH Legionu.


Coliseum

No każdy wie o co tutaj chodzi, oczywiści o dobre PvP. Znajduje się tutaj także NPC odpowiedzialny za Quest na 25 lvl’u.Coliseum znajduje się obok WH, wyżej dokładnie pokazane gdzie.Tak rozmieszczone są NPC.

1 - Epe Ios Island - NPC zarządzający całą areną.
2 - Nepiseu - znajduje się w środku areny - wypuszcza graczy na zewnątrz.
3 - Rinoseu - Daeva - zdaje się że można z nim walczyć.Wejście na Arenę (NPC).Wejście na Arenę.


Elysium Square - główne targowisko

Jest do podobne do Giran z gry Lineage2. Znajduje się w centrum miasta i prowadzą do Niego wszystkie drogi. Zapewnie będzie tutaj najwięcej ofert kupna/sprzedaży także jak masz kaske to idziesz właśnie tutaj =).Jak widać, na samym środeczku (filetowy kolor).Plac w całej okazałości =)Tak rozmiesczone są NPC.

1 - Pool - Sprzedaje tarcze.
2 - Himu Seuss - Sprzedaje zwoje związane ze skillem Return (teleporty) oraz Soul i Spiritshoty, a innymi zużywalnymi itemami (np. strzały).
3 - Brando Tess - Sprzedaje hełmy i pasy.
4 - Serre Bill Leah - Sprzedaje elixiry.
5 - Tunotoseu - Sprzedaje bronie.
6 - Yudisina - Sprzedaje itemy związane z eventami.
7 - Lao koneseu - Zajmuje się transformacjami wyglądu broni i armorów.
8 - Behrooz - Sprzedaje i "wkłada" do broni i armorów "kamienie emocji" czyli Divine Stones.
9 - Karakseu - zajmuje się "wkładaniem" i sprzedażą heartstonów do broni i armorów.
10 - Ebeseutina - sprzedaje amory.Npc do transformacji.NPC od rzeczy typu ss’y, scrolle itp.


Airship dock - przystań statków powietrznych

Jak już tylko przeczytamy nazwę to wiemy co to jest, tak jak w przypadku Coliseum. Tylko tutaj jest  to po prostu przystań statków (Tak jak w Lineage 2 Gracia Final =P)Tutaj właśnie się znajduje ten przystanek.Statek przylatuje I parkuje.


I już jesteśmy na pokładzie.


Outer Dock/ Dionisium Tavern - dok zewnętrzny

Kolejny raz po nazwie można się odmyślec, że chodzi o dok który jest poza miastem. Możemy do tych doków polecieć stateczkiem =)To co widzimy po prawej stronie, to właśnie ten dock.Tak wygląda to z bliska.A tak z daleka (mhm, całkiem ładnie )


Air Canal – Ulepszanie Skrzydeł

Tutaj możemy ulepszać swoje skrzydełka, skomplikowane nie?


Na środku ta niebieska kropa, to właśnie to.Tak są rozmiszczone NPC
1 - Idomenes - Ulepsza skrzydła.


Artisans Hall - Craft i Zbieractwo

Generalnie możemy tutaj kupić sille zwiżane z craftingiem i zbieractwem a potem zrobić sobie rzeczy, albo zarobić niezłą kasę.To właśnie tutaj znajduje się ten budynek.A tak wygląda od środka (ładnie =D)Rozmieszczone NPC które ucza crafting.

1 - Wootiseuda -  Skille związane z Rzemiosłem (workmanship).
2 - Chiwooring -  Materiały związane z Rzemiosłem (workmanship).
3 - Deanna - Skille związane z Alchemią (alchemy).
4 - Darius - Materiały związane z Alchemią (alchemy).
5 - Heseutiah - Skille związane z Gotowaniem (cooking).
6 - Ruelraseu - Materiały związane z Gotowaniem (cooking).
7 - Nice dapeu - Skille związane z Krawiectwem (sewing).
8 - Pro Serre bleeding - Materiały związane z Krawiectwem (sewing).
9 - Vulcan - Skille związane z Kowalstwem (armorsmithing).
10 - Menomeseu - Materiały związane z Kowalstwem (armorsmithing).
11 - Ante Ross - Skille związane z Wyrobem broni (weaponsmithing).
12 - Nakiah - Materiały związane z Wyrobem broni (weaponsmithing).
13 - Ahyurinrin – Nie wiem co On robi.A Tutaj rozmieszczenie npc uczących zbieractwa.


1 - Demeteseu - Skille związane z Gatheringiem.
2 - Savo Tess - Sprzedaje itemy związane z Gatheringiem.
3 - Bakuseu - Podnosi wydajność Gatheringu.
4 - Mayire - Sprzedaje itemy związane z Gatheringiem.


Protector's Hall – Miejsce dla zaawansowanych graczy.

Tak, tak to właśnie tutaj kupujemy np. sille z 30-45 lvl, itemy z abyss, montujemy stigmy w broniach, wymieniać bronie i armory, identyfikować stigmy, wymieniamy punkty DP itp. Także tutaj jest miejsce dla „UberPr0oWn3d” playerów.To jest to właśnie to miejsce.Przed wejściem (niezły widok =O)A tak wygląda w środku.I znów rozmieszczenie NPC

1 - Boreas -  zajmuje się skillami warriorów (lvl 30-45).
2 - Juventus - zajmuje się skillami scotów (lvl 30-45).
3 - Hecate - zajmuje się skillami magów (lvl 30-45).
4 - Trappett - zajmuje się skillami priestów (lvl 30-45).
5 - Staten - Wymiana i sprzedaż tarcz i broni związanych z Abyss.
6 - Dai Ross - Wymiana i sprzedaż armorów związanych z Abyss.
7 - Melissa - Wymiana i sprzedaż zwojów (pattern) związanych z Abyss (zwiększają lvl craftu postaci).
8 - Momuseu - Wymiana i sprzedaż akcesoriów (hełmy, pasy, jewele etc.) związanych z Abyss.
9 - Ohreupe - Montuje i kasuje Stigmy z broni.
10 - Clevelan - Identyfikuje StigmyTak wyglądają npc.Kupowanie skilliKupwoanie Abyss item.


Divine Road - pasaż handlowy

Tutaj możemy robić zakupy, oczywiście jak tylko mamy kase. Różni się to tym, że tutaj robi się zakupy na 30 lvl i wyzej.Tutaj się znajduje (fioletowe)A tak wygląda z ulicy.I znów te NPC

1 - Aktuseu - Sprzedaje coś - prawdopodobnie alfons czy cuś  .
2 - Yuneseu - Sprzedaje stroje odświętne oraz dye.
3 - Ares - Sprzedaje Roby.
4 - Hesiohne - Sprzedaje Armory.
5 - Soahna - Sprzedaje Armory.
6 - Techide - Sprzedaje tarcze.
7 - Ewookenoreu - Sprzedaje bronie.
8 - Eseuka - Sprzedaje bronie.
9 - Perena - Sprzedaje hełmy i pasy.
10 - Ness - Sprzedaje hełmy i pasy.NPC sprzedajacy Dye.


Legion Management Office - Tutaj zawiadujemy opcjami Legionu

Tutaj sterujemy klanem, czyli zmieniamy ustawienia, cresty, porównujemy do innych, usuwamy, tworzymy i zwiększamy lvl itp.Tutaj właśnie jest to miejsce.Wejście do budynku.No i jeszcze raz rozmieszczenie NPC.

1 - Yinope - Rejestruje Legion, tworzy statystyki.
2 - Rosa - Zakłada i usuwa Legion. Zmienia poziom Legionu.
3 - Geuwenseupena - Sprzedaje itemy związane z funkcjonowaniem Legionu (od 2 lvl).


Mailbox - Skrzynki pocztowe

Pozwala na przesyłanie itemów, złota i listów pomiędzy graczami, miastami i fortecami.Tak wygląda skrzyneczka.


Teleport

Dokładnie tak, dzięki temu możemy się teleportować z jednej części miasta do drugiej.Tutaj się znajduje i od razu macie koszt.Oto I teleport.Po prawej teleport a po lewej mailbox. Znajdują się przed Hall of Prosperity.


// Koszałek Opałek :!:

http://img81.imageshack.us/img81/6309/pochwa322akt2jn6.png
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 27, 2009, 10:27:59 pm wysłana przez Koszałek Opałek »
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬