Witaj
Gość

Wątek: postać na siege  (Przeczytany 3037 razy)

  • Wiadomości: 214

  • Pochwał: 0

postać na siege
« dnia: Lipiec 12, 2009, 08:48:44 pm »
Domyslam się że na siege najlepszy będzie łucznik ale za to pytanie jaki?


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: postać na siege
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 12, 2009, 09:53:04 pm »
Moim zdaniem najlepszy na siege bedzie Pr/Wl \\Pr\Wk//PR\PAL
Sam zdecyduj co ci najbardziej pasuje :]

Edit chociaz z drugiej strony teraz lucznik jest baardzo nerfniety. Moze jakiegos maga lub dagera?

Tak dagera duzo ludzi zmienia chary wlasnie na dagery( imo shadowstep ownz)
zzOMGzz AW/sk


  • Wiadomości: 214

  • Pochwał: 0

Odp: postać na siege
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 12, 2009, 09:55:35 pm »
mutanty :/


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 0

Odp: postać na siege
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 12, 2009, 10:57:28 pm »
lucznik dalej jest dobry ale archer/wl zostal oslabiony w HB , ja bym bral he/pp , he/pal , he/wk , pr/bd, pr/sk zaleznie czy masz buff czy nie lub czy chcesz utrzymywac sie troszke dluzej.


dagerzy na siege to slabizna, obrywaja z dystansu i leza w chwilke, jedynie dagger/tank jako tako troszke pozyje ale i tak jak nie lucznik to mag cie zalatwi bo widocznosci 360 stopni to sie nie ma :)


Teraz na siege ps/sh na full buffie i jazda na calego , moj kolega sobie zrobil i co prawda potrzeba mu sporo buffkow ale jak juz sie "uruchomi" to klekajcie narody.


  • Wiadomości: 214

  • Pochwał: 0

Odp: postać na siege
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 12, 2009, 11:39:40 pm »
pr/bd albo he/wk mnie interesuja :p


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: postać na siege
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 13, 2009, 08:59:21 am »
Imo He/wk> Pr/bd

Chociaz z drugiej strony troche jakby poownywac he/pp vs he/wk
Mysle, ze na siege bedzie mial full buff ale w sumie sam moze dawac te dance dla party.
Pr/bd srednio wytzymaly( i nie chodzi mi tu o glass canon).
He/wk ma TP, cubici, buff od kotka, wiecej trzyma, wiecej hp, slabsze crty, mniej p.defa, mniej m.defa, lepszy a,spd .

Powiedz mi czemu nie mutant? Jesli chodzi ci o max lvl o gdzies czytalem na foum dn, ze mozna jakos to ominac a nawet jesli nie to podobno drake ma w planach skasowanie max lvl suby(80).

Btw nie rob he/pp na siege, poniewaz nikt nie bedzie chcial zebys z castem wynoszacym ~300 buffowall pt
a buff i tak dostaniesz

Moja rada? Rob He/pal. Zajebiste skile pala+jego wytrzymalosc+ wszystkie bajery+hvy mastery + luk z zajebistym range. ;]
zzOMGzz AW/sk


  • Wiadomości: 214

  • Pochwał: 0

Odp: postać na siege
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 13, 2009, 01:23:45 pm »
he/pal w sumie bedzie dobry... ale duzo skilli straci z tarczy :/ a mutanty nie, bo na ratach x5 dlugo bedzie go expic :p


Odp: postać na siege
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 13, 2009, 01:26:15 pm »
he/pal w sumie bedzie dobry... ale duzo skilli straci z tarczy :/
to nos dagger+tarcza w plecaku, jak ktos podbiegnie, zmiana broni - stun, zmiana na luk


  • Wiadomości: 214

  • Pochwał: 0

Odp: postać na siege
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 14, 2009, 01:11:47 pm »
to jaka sub łucznik/tank to jaka wybrać?


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 0

Odp: postać na siege
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 14, 2009, 06:27:09 pm »
he/pal lub lepiej pr/pal; no ale to dla ciebie odpada wiec he/pal bedzie dobry bo laczy jako taka wytrzymalosc z niezlym kopem.

lub jak wasz klan ma problemy z buffem (a tak widzialem ze bylo na siege "lf pp" lub "lp bd" :D ) to wez pr/ol lub pr/wc, bo taki ol ma sporo defa (no nie tyle co tank) i masz buffki jako takie.


  • Wiadomości: 214

  • Pochwał: 0

Odp: postać na siege
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 14, 2009, 11:12:24 pm »
ol/pr jest ponoć zaje fajny :p ale zanim ja go zrobie to wieki mina xD chociaz... mam destro ok 61 to juz 1/3 drogi do 75 skończona :)


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 0

Odp: postać na siege
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 15, 2009, 07:53:33 pm »
wcale tak wolno nie idzie , a jak jeszcze ladnie poprosisz klan (o ile masz jakis sensowny) to akurat zrobic ci (nalevelowac tzn) postac abys zrobil subke pomoga i to bedzie jeszcze mnie czasu.


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: postać na siege
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 02, 2009, 01:31:07 pm »
wcale tak wolno nie idzie , a jak jeszcze ladnie poprosisz klan (o ile masz jakis sensowny) to akurat zrobic ci (nalevelowac tzn) postac abys zrobil subke pomoga i to bedzie jeszcze mnie czasu.
Kali byc trol?Kali nie pisac po polskiemu?

lolz

Co to wnosi do tematu?

IMO PR/PAL
zzOMGzz AW/sk


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 0

Odp: postać na siege
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 05, 2009, 04:52:03 pm »
wcale tak wolno nie idzie , a jak jeszcze ladnie poprosisz klan (o ile masz jakis sensowny) to akurat zrobic ci (nalevelowac tzn) postac abys zrobil subke pomoga i to bedzie jeszcze mnie czasu.
Kali byc trol?Kali nie pisac po polskiemu?

lolz

Co to wnosi do tematu?

IMO PR/PAL

zrobic postac , hmm pomoga zrobic ci postac , hmm kurde tak sobie pisze to od 5 min i jakos nie brzmi dupnie no ale jak kto rozumuje tak przeczyta i sie podnieci.

Tejp byc kre**n i nie rozumiec ??? co kali pisac??


  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: postać na siege
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 05, 2009, 06:58:43 pm »
pr/ol pr/wc soul cry/guard dodatkowy weapon mastery. Nie grałem nigdy na dn ale imo to dobra mieszanka :P
rpg x5 [gh85]