Witaj
Gość

Wątek: th/sws  (Przeczytany 1840 razy)

  • Wiadomości: 194

  • Pochwał: -2

th/sws
« dnia: Sierpień 05, 2009, 01:55:37 pm »
Witam
Jakiś czas temu założyłem posta o sk/aw bo miałem robić takową postać, leczy gdy już miałem wbijać sube, doszedłem do wniosku że nie jest ona chyba taka super, niby to najlepszy tank/dagger, ale raczej nie na DN, bo tutaj przeważa inny styl gry..
Doszedłem do wniosku że atrakcyjną postacią może być th/sws (bo pw/sws jakoś powiewa gejem:P) i mam do was pytanie co sądzicie o tej postaci?
I jak ktoś z was ją ma to proszę o jakieś informacje na temat DYE, czy brać od CONC i dodać dexa i str czy może jakaś inna kombinacja?

dzięki z góry
bd/sh....necro + noblese  (DRAGON x 15)
TH/DA  (DRAGON x 15)
sps/ee (arena x 200) ;)


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: th/sws
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 05, 2009, 03:15:58 pm »
Najlepsze dye dla dagera to +4dex -4str ,+con -4 str ,+1dex -1 str.
Postac bardzo fajna jesli ktos lubi grac dagerem ofc.
Jest w stanie wygrac z kazda klasa zarowno pw/sws jak i th/sws.Piekielnie szybkie postacie no i ten cudowny reus skila.
Song of winstrom zawsze jakis deflect 2 lvl swoj m barier, ww- zajebista postac.
Th/sws nie gralem za wiele, ale gram swoim pw/sws mdef na selfie z potkiem to 1.9k prawie, pdef okolo 1.5k .A speed z baiumem przy tych dye to 1163 i calkiem fajna ilosc hp na 80lvl jakies 10k.


  • Wiadomości: 194

  • Pochwał: -2

Odp: th/sws
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 05, 2009, 04:06:26 pm »
no tak ale odejmując 8 str to wychodzi chyba dość mały P atak?
bd/sh....necro + noblese  (DRAGON x 15)
TH/DA  (DRAGON x 15)
sps/ee (arena x 200) ;)


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 0

Odp: th/sws
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 05, 2009, 04:46:59 pm »
no tak ale odejmując 8 str to wychodzi chyba dość mały P atak?

po 1 jedziesz na krytach (ze skilli ofc) w pvp a nie na ciosach a blowy zaleza w miniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimalnym stopniu od str wiec spoko -8 cie nie oslabi a dex potrzebny.