Witaj
Gość

Wątek: Grzeie grać? Nowi gracze.  (Przeczytany 5853 razy)

  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Grzeie grać? Nowi gracze.
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 21, 2009, 11:30:33 am »
q googluj, wiekszosc jest nawet ze screenami wiec nie widze problemu
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Grzeie grać? Nowi gracze.
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 23, 2009, 12:36:15 am »
Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc, pograłem trochę. Niestety język rosyjsku jest nie do przełknięcia. Nie daje rady robić questów. Sprawdziłem też serwer EU-off ale tam też nie da się grać. Na Ru-off każdy lvl ma coś do roboty (pvp już nabijam od 8lvl, super) tam wszytko ładnie pięknie po angilelsku ale gra zaczyna się od 60+.

Napisałem sobie zangielszczenie to problemem był GG który rozłączał mnie po 15 minutach. Przerobiłem GG by akceptował nowe pliki to problemem jest serwer który daje bana po 1-1.5 godzinie grania. Ze zangielszczeniem byłby to najlepszy serwer jaki widziałem, niestety za bardzo mnie te wszystkie krzaczki odrzucają. Zangielszczenie może kiedyś powstanie ale będzie problem po każdym update. EU-off z kolei wydaję się być martwy dla poziomów poniżej 60.

Wniosek:
Znasz rosyjski idź na RU-off. Nie znasz, to jesteś znowu takim błąkającym się żuczkiem jak ja. Zostają tylko prywatne serwery które padają i podnoszą się jak muchy, smutne ale prawdziwe :-(.

Pozdrawiam all i życzę udanej gry.

Jeżeli grasz clanless to ofc, ale to chyba mija się z celem też na privach >.>
« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2009, 11:45:48 am wysłana przez Tirius »
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Grzeie grać? Nowi gracze.
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 27, 2009, 12:36:18 pm »

Wniosek:
Znasz rosyjski idź na RU-off. Nie znasz, to jesteś znowu takim błąkającym się żuczkiem jak ja. Zostają tylko prywatne serwery które padają i podnoszą się jak muchy, smutne ale prawdziwe :-(.
 

Nie przesadzaj. Wiekszosc questow jest w googlach, wiec wystarczy poszukac, ja np w poczatkowych questach bralem pod uwage wyglad npc jak nie wiedzialem z ktorym mam pogadac ;] Da sie grac, a ru off jest jedynym dobrym rozwiazaniem, jesli nie chcesz isc na retaila.