Witaj
Gość

Wątek: Sps/Es  (Przeczytany 2200 razy)

  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: 2

Sps/Es
« dnia: Sierpień 18, 2009, 01:47:38 pm »
Witam. Ma moze ktos ss ze statami takiego chara na full buffie?? Mile widziane bedzie DNET ROBE ;p

Wstepnie chcialem zrobic Sps/Es i na dual miec Sws/Ee dobry buff do grania solo a z klanem mozna liczyc zawsze na pp/bd/se buffy. Tylko ze duzo nasluchalem sie o Sps/Ee i teraz zastanawiam sie czy nie zmienic ukladu na Sps/Ee i Sws/Es ale majac sws/ee moge odnawiac nukerowi mane a heal nie jest az tak mocarnym atutem EE na subie. IMO cast Es > heal Ee. Zwlaszcza ze zawsze mozna healnac sie z duala, pt return tez mozna robic z bota. Smart cubic to tez + dla ES.

Jakies konstruktywne opinie i ss mile widziane.


  • Wiadomości: 259

  • Pochwał: 1

Odp: Sps/Es
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 20, 2009, 12:21:33 pm »
sps/ee + bd/se na plecach i czego  do szczescia chciec wiecej? :)


  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: 2

Odp: Sps/Es
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 20, 2009, 02:53:17 pm »
Arcane Agility? Tp? Konika?


  • Wiadomości: 259

  • Pochwał: 1

Odp: Sps/Es
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 20, 2009, 04:24:39 pm »
Wybor pomiedzy tymi dwoma postaciami zalezy oczywsiscie od Ciebie i tego w jaki sposob grasz. Dla mnie sps/es bylby bezuzyteczna postacia, lubie grac solo. Zawsze staram sie zapewnic sobie full buff minimalnym kosztem a w przypadku sps/es musialbym oprocz bd/se odpalac ee/sws etc. Jezeli grasz z ziomkami z klanu, ktorzy potrafia zapewnic ci full buff to nie ma problemu, pewnie bedzie Cie ciezko zabic :), jak rowniez wnioskuje z twojego pierwszego posta lubisz grac na bocie, ustawienie auto heal,buff nie ma wiekszego problemu kolejny argument przmawiajacy na korzysc sps/es xD, moge jeszcze troche powyliczac wad i zalet ale tak jak juz napisalem zalezy to od twojego stylu gry. Ja osobiscie jestem bardzo zadowolony z mojego sps/ee, nie musze odpalac za kazdym razem xxx supportow zeby zabic kogos na bs, bufki i heal zawsze mam przy sobie xD