Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Enigma [Zapowiedz]  (Przeczytany 17726 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Lineage 2 Enigma [Zapowiedz]
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 10, 2010, 08:11:38 pm »
Enigma l2j l2jfree?ahahhaha zaloguj sie do gry i zobacz co tam dziala pozniej sie wypowiadaj
Jak ty w ogóle mogles na nim grac kiedy wczoraj open beta dopiero ruszyla ]w ogóle?  :o


l2v=enigma
Totalna Bzdura

Takim jednym :) Nie udzielam takich informacji, ale powiem tylko, że było w nim dużo Donatorów.


Wiecie piszcie co chcecie... No, ale sam przed chwilą skłamałeś Enigma=L2v, po drugie nie działa wam dużo rzeczy nie pisz o wchodzeniu ... w porównaniu do :

100% RPG Files, wy macie może podstawy +20% working features i na 100% nie dokońca..


Hahaha jeden team pisał cały emulator w parę osób?

To już nie jest śmieszne, a żałosne...

Znowu dotacje z raju wzięte 1000zł i questy i masz całe eq..

Pamiętam jak puni na znajomka pewnego (bo ludzie się kłucili), ze donatnął "sporą sumkę" i wszyscy mówili, że on ma pro eq...

Puni : nie, nie można kupić i nie kupił gotowych itemków...


W sumie to nie skłamał wtedy :) Kupił tylko stosy recek itp. :)   

Takich ludzi było wielu, a wasz serwer nic wielkiego nie osiągnął na 400ppl online(liczę na waszą korzyść bo to jest mnożone x2, nie mów mi o podaniu argumentów bo było to sprawdzone i potwierdzone na tym forum, mogę tutaj o tym pisać bo to ten sam team prowadzi l2v)


Pzdr. :) Miłej gry z 200-500ppl (ROX, Sabbath, Dragon itd. >l2enigma) - l2j, bo mówiłeś żeby nie porównywać mercedesa z polonezem :)
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 625

  • Pochwał: 7

Odp: Lineage 2 Enigma [Zapowiedz]
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 10, 2010, 08:19:09 pm »
To nie jest przypadkiem ten lol serwer o ktorym Maniac tak trabi?
kkthxbye - Cardi - L2Sublimity [Hot Problems]


[Wspieram akcję WSKU]
[ENGLISH MOTHER F*****]


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Lineage 2 Enigma [Zapowiedz]
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 10, 2010, 08:24:15 pm »
To nie jest przypadkiem ten lol serwer o ktorym Maniac tak trabi?

Jest to serwer o którym deV Maniac aka Puni :) tak trabi
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Enigma [Zapowiedz]
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 10, 2010, 08:43:52 pm »
Widze ze boli cie ze serwer nie stoi na l2j, nikt ci tutaj nie kaze grac, widziales pliki? nie? po co sie wypowiadasz? 100% RPG Files 100% sslag ze czlowiekowi piana z pyska leci 100% olewka z strony administracji 100% mniej online po 2-3 miesiacach jak to bylo z 30x. Nie chcesz tu grac, nie wypowiadaj sie najlepiej bo nawet sie nie zalogowales do gry a chcesz oceniac serwer.
Dawaj mi minusy tylko tyle mozesz dzieciaczku.  8)


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: Lineage 2 Enigma [Zapowiedz]
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 10, 2010, 08:45:06 pm »
Widze ze boli cie ze serwer nie stoi na l2j, nikt ci tutaj nie kaze grac, widziales pliki? nie? po co sie wypowiadasz? 100% RPG Files 100% sslag ze czlowiekowi piana z pyska leci 100% olewka z strony administracji 100% mniej online po 2-3 miesiacach jak to bylo z 30x. Nie chcesz tu grac, nie wypowiadaj sie najlepiej bo nawet sie nie zalogowales do gry a chcesz oceniac serwer

ja nie widzialem plikow i peirdziele pliki z taka administracja ;D


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Enigma [Zapowiedz]
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 10, 2010, 08:45:43 pm »
A co w niej zlego?


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: Lineage 2 Enigma [Zapowiedz]
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 10, 2010, 09:21:26 pm »
A co w niej zlego?

np oszukiwanie graczy ?


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Lineage 2 Enigma [Zapowiedz]
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 10, 2010, 09:49:01 pm »
A co w niej zlego?

hahaha dobre ..

zawsze na x30 było 2-3k on i tyle jest...
Macie śmieszny team i śmieszne pliki...

Udowodnij, że nie ... wypisz mi tutaj co działa poprawie(wszystko a nie :

Questy
EQ
I wiele wiele innych :)
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Enigma [Zapowiedz]
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 10, 2010, 09:51:41 pm »
Gdzie kogos oszukujemy? myslisz ze numer z podkreconym licznikiem nam wmowisz? masz comunity panel masz licznik na stronie mozesz sprawdzic online programem l2net wiec raczej tym razem zlej o opini nie wyrobisz. Ze tak powiem co robila administracja RPG Club? +1k online sobie dodawala ale NIKT im tego za zle przeciez nie mial :) Twoje 2-3 k to bylo 1.6k max  online do tego MASE botow w cata i mnostwo 3 boxow hehe ale mi to 3k online wiecej ludzi widzialem na l2divinity zbugowanym l2j serwie ;)

Co dziala ci pisze na stronie i forum, jak czytac nie umiesz popros mamusie moze ci przeczyta
« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2010, 09:53:36 pm wysłana przez Lmao »


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Enigma [Zapowiedz]
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 10, 2010, 09:57:02 pm »
Zastanawiałem się nad grą na tym servie ale po przeczytanie kilku postów administracji uznałem że nie ma sensu grać na serverze bajkopisarzy i kłamców.
Podkręcaliście licznik, na forum są dowody, skoro masz problem z ich znalezieniem, oznacza to że posługiwanie się takim wynalazkiem jak forum jest dla Ciebie zbyt skomplikowane, więc nie radzę Ci się brać za server.
Ogólnie server wygląda na jednego wielkiego faila, i nie sądze aby ktokolwiek czytający ten topic planował wbić na Wasz server... już lepszy były jakikolwiek lolserver z 50 online.
O plikach nawet nie warto się rozpisywać już to widzę jak sami od podstaw napisaliście własny projekt... Windowsa też Wy stworzyliście?


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Enigma [Zapowiedz]
« Odpowiedź #60 dnia: Luty 10, 2010, 10:06:57 pm »
Nikt ci nie kaze ;) Enigma to nie Valinor wiec nie porownuj ich, Graczy i tak bedziemy miec bo ludzie ktorzy serwer przetestowali sa zadowoleni a ktos kto go w ogóle nie widzial nie wie ile sie przy nim pracowalo, i sie wypowiada na jego temat, BB GL :)


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Enigma [Zapowiedz]
« Odpowiedź #61 dnia: Luty 10, 2010, 10:38:49 pm »
HellSign Isen?? ^^


  • Wiadomości: 625

  • Pochwał: 7

Odp: Lineage 2 Enigma [Zapowiedz]
« Odpowiedź #62 dnia: Luty 10, 2010, 11:17:50 pm »
Jak serwer startuje w piatek to wpadne, jak nie to czekam na Exi ;p
kkthxbye - Cardi - L2Sublimity [Hot Problems]


[Wspieram akcję WSKU]
[ENGLISH MOTHER F*****]


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Lineage 2 Enigma [Zapowiedz]
« Odpowiedź #63 dnia: Luty 11, 2010, 01:09:46 pm »
Nikt ci nie kaze ;) Enigma to nie Valinor wiec nie porownuj ich, Graczy i tak bedziemy miec bo ludzie ktorzy serwer przetestowali sa zadowoleni a ktos kto go w ogóle nie widzial nie wie ile sie przy nim pracowalo, i sie wypowiada na jego temat, BB GL :)

Uciekasz kolego o odpowiedzi, wypisz co działa bo w prezentacji np. pisze to co działa wszędzie :) lol, żeby 4 war ch wypisywać w prezentacji to już trzeba być desperatem :)
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Enigma [Zapowiedz]
« Odpowiedź #64 dnia: Luty 11, 2010, 04:01:18 pm »
Widze ze musze ci jak malemu dziecku wytlumaczyc co dziala, ok here we go.

Geo engine:  ktory nie posiada wad typowych dla l2j, mobki w cata nie bija oraz nie przechodza przez sciane, podczas siege nie ma mowy o lucznikach bijacych przez sciane jak to ma miejsce na l2j. Geodate znajdziesz wszedzie, nie ma dziur typowych dla l2j gdzie geodaty poprostu ni ma, Teren gracji kamaloki itp posiadaja geo, TOI najwieksze wyzwanie dla serwera jesli chodzi o geo, dziala u nas PERFEKCYJNIE, nie ma mowy tutaj o przechodzeniu mobow przez pietra czy sciany.

AI System: Jak wiadomo na l2j AI praktycznie nie ma, moby takie jak w fog ant nest it nie posiadaja wlasnego AI ktore jest niezbedne aby moglo dzialac wedlug retaila, u nas wszystkie specialnie moby takie jak np Imperial Slave Ashuras Abraxion Frost Buffalo itd itd maja wlasne AI klonuja sie wzywaja o pomoc, uciekaja od walki. Enigma posiada ponad 180 skryptowych AI co pozwala na wiarygodna emulacje AI

Zone System: Co tu duzo pisac, na l2j to jeden wielki syf, nie dzialaja damage zone danger zone itp, u nas wszystkie damage zone danger zone itp dziala dodatkowo nie ma typowych region bugow ktore znajdziesz na l2j.

Skill engine: L2j ma sporo brakow w formulach by skille mogly prawidlowo dziala, Enigma posiada wystarczajaco dobry silnik by wszystkie skille mogly bezblednie pracowac, dodatkowo znajdziesz u nas kompletny enchant skilli a nie jaka paczke z for l2j ;)

CS - CHS FS: Na l2j nie dzialaja clanhall siege a same castle siege powoduja lagi poprzez flood guardow, u nas dzialaja clanhall siege i dzieki dobremu AI guarda nie ma lagow podczas siege NPC - PC

Pisac 10 stron A4 o tym co dziala na enigmie a co nie bedzie dzialac na l2j jeszcze przez pare lat nie bede, wejdz do gry przetestuj a sam zobaczysz ze roznica jest kolosalna. Dodatkowo nie wiem why hate? Serwer jest postawiony dla ludzi by mogli grac za free a nie z hyper dotacja na safe enchant, boss jewels czy whatever by na tym zarobic. Nie chcesz nie graj, ale nie obrazaj naszej pracy skoro nawet sie nie zalogowales. Nie posiadamy lepszych plikow od twojego RPG Club i nigdy nie bedziemy dopoki to bedzie java, ale staramy sie tą javą dogonic takie wlasnie serwery.

Peace.

« Ostatnia zmiana: Luty 11, 2010, 05:15:06 pm wysłana przez Lmao »


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Lineage 2 Enigma [Zapowiedz]
« Odpowiedź #65 dnia: Luty 11, 2010, 04:33:34 pm »
Mnie to przekonuje, a co do PM - Zrobię to. :)
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

Odp: Lineage 2 Enigma [Zapowiedz]
« Odpowiedź #66 dnia: Luty 11, 2010, 05:38:01 pm »
robicie identyczny flame jak na gravelandzie ;S z tym ze inne osoby
wszystko inne niz l2j i l2off musi byc zle i do flamu
mi tez administracja nie pasuje, wiekszosc serwerow dla nich jest najgorsza a mimo iz enigma miala wstac w listopadzie to 3 miesiace po tym dopiero beta jest


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Lineage 2 Enigma [Zapowiedz]
« Odpowiedź #67 dnia: Luty 11, 2010, 05:51:58 pm »
Nadal nic mi nie udowodniłeś...

Podałeś podstawowe rzeczy, które na innych serwerach też działają AI itd. ... Ja już dawno takiej geo nie widziałem, żeby dało się strzelać w graczy przez ścianę, a tak swoją drogą działa u was :

Biżuteria - augumentacja
Poprawnie certyfikaty?
Nowy system enchantu skilli?
Wszystkie lokacje moby, skille itd.
HB?
Ipolek?
Nocny zaken?

Mógłbym taką listę zrobić na 3str a4 i dałbym sobie nawet głowę uciąć, że 20% rzeczy u was działa maksymalnie.... (prawidłowo)


EDIT :

Pisac 10 stron A4 o tym co dziala na enigmie a co nie bedzie dzialac na l2j jeszcze przez pare lat nie bede, wejdz do gry przetestuj a sam zobaczysz ze roznica jest kolosalna. Dodatkowo nie wiem why hate? Serwer jest postawiony dla ludzi by mogli grac za free a nie z hyper dotacja na safe enchant, boss jewels czy whatever by na tym zarobic. Nie chcesz nie graj, ale nie obrazaj naszej pracy skoro nawet sie nie zalogowales. Nie posiadamy lepszych plikow od twojego RPG Club i nigdy nie bedziemy dopoki to bedzie java, ale staramy sie tą javą dogonic takie wlasnie serwery.

Peace.

Nie będziesz mi rozkazywał, nie obrażał ale krytykuje pisząc tutaj prezentacje ... musicie się z tym liczyć to jest po pierwsze. 


Dlaczego hate? Ponieważ "jesteście zbyt wyniośli"


P.S  :) Jak bym miał za jakąś sygnę dostać warna/bana - to powinno dostać ją 5% użytkowników za sygny ośmieszające innych, tak jak ta :





P.S 2 :

AI - piszesz to, a nie uwzględniasz tego, że to są tylko skrypty powinni to inaczej nazwać, bo to jest zależne od ilości kodu, może być większe lub mniejsze. AI na chwilę obecną nie istnieje/jest ściśle tajnym projektem
« Ostatnia zmiana: Luty 11, 2010, 05:59:35 pm wysłana przez HellSign »
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: Lineage 2 Enigma [Zapowiedz]
« Odpowiedź #68 dnia: Luty 11, 2010, 06:01:52 pm »
drama okogo ;D

Hellsign tak dalej ;P


  • Wiadomości: 625

  • Pochwał: 7

Odp: Lineage 2 Enigma [Zapowiedz]
« Odpowiedź #69 dnia: Luty 11, 2010, 06:22:43 pm »
Hell robi prawie taki spam i flame jak Maślan - ME LIKE IT!!!! Dalej dalej skrzydła gadżeta, chcę czytać więcej.
kkthxbye - Cardi - L2Sublimity [Hot Problems]


[Wspieram akcję WSKU]
[ENGLISH MOTHER F*****]


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Enigma [Zapowiedz]
« Odpowiedź #70 dnia: Luty 11, 2010, 07:02:31 pm »
Nadal nic mi nie udowodniłeś...

Podałeś podstawowe rzeczy, które na innych serwerach też działają AI itd. ... Ja już dawno takiej geo nie widziałem, żeby dało się strzelać w graczy przez ścianę, a tak swoją drogą działa u was :

Biżuteria - augumentacja
Poprawnie certyfikaty?
Nowy system enchantu skilli?
Wszystkie lokacje moby, skille itd.
HB?
Ipolek?
Nocny zaken?

Mógłbym taką listę zrobić na 3str a4 i dałbym sobie nawet głowę uciąć, że 20% rzeczy u was działa maksymalnie.... (prawidłowo)


EDIT :

Pisac 10 stron A4 o tym co dziala na enigmie a co nie bedzie dzialac na l2j jeszcze przez pare lat nie bede, wejdz do gry przetestuj a sam zobaczysz ze roznica jest kolosalna. Dodatkowo nie wiem why hate? Serwer jest postawiony dla ludzi by mogli grac za free a nie z hyper dotacja na safe enchant, boss jewels czy whatever by na tym zarobic. Nie chcesz nie graj, ale nie obrazaj naszej pracy skoro nawet sie nie zalogowales. Nie posiadamy lepszych plikow od twojego RPG Club i nigdy nie bedziemy dopoki to bedzie java, ale staramy sie tą javą dogonic takie wlasnie serwery.

Peace.

Nie będziesz mi rozkazywał, nie obrażał ale krytykuje pisząc tutaj prezentacje ... musicie się z tym liczyć to jest po pierwsze. 


Dlaczego hate? Ponieważ "jesteście zbyt wyniośli"


P.S  :) Jak bym miał za jakąś sygnę dostać warna/bana - to powinno dostać ją 5% użytkowników za sygny ośmieszające innych, tak jak ta :





P.S 2 :

AI - piszesz to, a nie uwzględniasz tego, że to są tylko skrypty powinni to inaczej nazwać, bo to jest zależne od ilości kodu, może być większe lub mniejsze. AI na chwilę obecną nie istnieje/jest ściśle tajnym projektem
Wszystko co wymieniles dziala, rowniez nocny zaken. co do twoje sygny, nie rusza mnie, pokazujesz tylko jakim lol polaczkiem jestes


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Lineage 2 Enigma [Zapowiedz]
« Odpowiedź #71 dnia: Luty 11, 2010, 07:07:48 pm »
Jeszcze 50 stron flamu, wyzwisk i dogonicie GL  :D.

Jak będzie wyglądał system dotacji? skąd kasa na dedyka (sponsor etc)?


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Lineage 2 Enigma [Zapowiedz]
« Odpowiedź #72 dnia: Luty 11, 2010, 07:12:07 pm »
Napiszcie lepiej kiedy planowany start, bo od Poniedzialku ferie, a cale 2 tygodnie na nartach nie bede jezdzil :D
A co do plikow. To dziala to co na l2j + cos wiecej czy prawie to co na l2j + cos wiecej?


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Lineage 2 Enigma [Zapowiedz]
« Odpowiedź #73 dnia: Luty 11, 2010, 07:38:18 pm »
Wszystko co wymieniles dziala, rowniez nocny zaken. co do twoje sygny, nie rusza mnie, pokazujesz tylko jakim lol polaczkiem jestes

:) Wiesz o mnie tyle co zjesz, ale bardziej mnie bawi to :) jakie dajesz serwerowi dajesz świadectwo.

Napiszcie lepiej kiedy planowany start, bo od Poniedzialku ferie, a cale 2 tygodnie na nartach nie bede jezdzil :D
A co do plikow. To dziala to co na l2j + cos wiecej czy prawie to co na l2j + cos wiecej?

Obiecanki cacanki... Tak jak na Sabbatku wiesz ile działało ? z tego co napisali w prezentacji 30% :) Nie spodziewaj się zbyt wiele, zresztą z pewnością wiesz jakie są realia i ile musieli by pracy poświęcić "żeby coś działało"


Hell robi prawie taki spam i flame jak Maślan - ME LIKE IT!!!! Dalej dalej skrzydła gadżeta, chcę czytać więcej.

Jestem forum Warri0hrem nic na to nie poradzę.

Jeszcze 50 stron flamu, wyzwisk i dogonicie GL  :D.

Jak będzie wyglądał system dotacji? skąd kasa na dedyka (sponsor etc)?

:) Nie martw się, ja już znam graczy z valinora :P Sami w sobie są sponsorami :D
Nie mam nic do tego, że ktoś dotuje jego wybór, ale po kiego sponsor jak będą leciały dotki w przedziale tysięcznym?

drama okogo ;D

Hellsign tak dalej ;P


:)

Tak swoją drogą, nikt nie prześcignie karda i jego teamu :) Oni z dotki to mogli by być cały rok na wakacjach, ale wiecie ... trzeba czasem wejść do gry :) odp. w sprawie "grubszej dotacji" :p
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Lineage 2 Enigma [Zapowiedz]
« Odpowiedź #74 dnia: Luty 11, 2010, 08:48:34 pm »
Proszę powstrzymać się od zbędnego spamu w tym temacie - np Shiny.

Lmao - przypominam, że double account na forum (gdy masz zbanowane jedno konto) nie jest zgodne z regulaminem forum.