Witaj
Gość

Wątek: Problem z "Echo" na serwerach DN  (Przeczytany 888 razy)

  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Problem z "Echo" na serwerach DN
« dnia: Październik 14, 2009, 10:57:25 am »
Witam ostatnio granie na serwerach Dragona uniemożliwił mi pewien problem mianowicie:
Gdy włączam grę wszystko jest w porządku fps wysokie i ogólnie spox...
Problem polega na tym iż jeżeli chcę się zalogować to po podaniu loginu i hasła oraz kliknięciu na ikonce Zalogowania muszę odczekać około 5-6 sek...
Nadal to się da przeżyć...Wybór serwera także trwa niezmiernie długo (kliknięcie i "opóźnienie" akcji)...
Najgorszy problem pojawia się w grze...Postać reaguje z dużymi opóźnieniami (włączenie skilla,przemieszczenie się itd...) wszystko od 3-6 sek nawet...

Lagów jako takich nie mam postacie obok Mnie piszą i poruszają się normalnie:
Internet Neo w speedtescie mam 700kbps downloadu i 40 kbps uploadu
Problem ten pojawił się z dnia na dzień wcześniej nie było z tym kłopotów...
Nastąpił on po tym jak zainstalowałem Interlude oraz na Nim L2 Core...
Konfiguracja kompa wystarcza aby uciągnąć 4-5 kont na fulldetal
Format robiony był już 3 razy.

Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Problem z "Echo" na serwerach DN
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 18, 2009, 02:12:16 pm »
Mam ten sam problem, z tym że wszystko zaczęło się po zeszłotygodniowym "down". TrackZero twierdzi że na serwerach nic się nie zmieniło więc to wygląda jak problem z neostrady. W grze rozmawiałem z różnymi ludźmi, którzy maja również neostradę i oni jakoś lagów nie mają więc jeśli to rzeczywiście problemy z tp to jakieś lokalne chyba.
Teoretycznie można to sprawdzić jeśli spełniasz choć jeden z warunków jakie ja spełniam ;) :

 - mieszkasz w województwie opolskim
 - złożyłeś już wypowiedzenie umowy z tp, ale do wygaśnięcia zostało nieco czasu

Wiem że brzmi to nieco dziwacznie, ale staram się tu znaleźć jakiś "wspólny mianownik" tych problemów.Od siebie dodam że żaden program z mojego kompa nie blokuje L2... no i oprócz samej gry mam problemy z oficjalnym forum DN, przez chwilę działa normalnie a potem "puf", niby łączy się z danym tematem a transfer zerowy.

23.10.2009
Problem rozwiązał się sam ( po padzie ), za to inni teraz mają lagi jak cholera więc to wygląda że to wina serwera.
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2009, 11:10:57 am wysłana przez Theo »