Witaj
Gość

Wątek: Makra??  (Przeczytany 1089 razy)

  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Makra??
« dnia: Październik 17, 2009, 12:38:11 pm »
Czy tworzac makro, i uzywajac funkcji delay jest jakis max przedzial czasu ktory mozemy wpisac? Np: 5min, 15min. Czy nie ma zadnego ograniczenia, i moge np ustawic opoznienie nawet na 10h(zakladajac ze serwer nie padnie:p).

I kolejna sprawa, wiem ze makro nie moze uruchamiac innego makra(wielka szkoda), ale moze ktos zna sposob aby to zrobic? Chodzi mi o to ze chce przywolywac daggerem klucze do skrzynek a skill sie laduje prawie 14minut, wiec do makra mozna wrzucic tylko x6 razy(bo jeszcze delay), jest jakis sposob aby makro sie powtarzalo samo w kolko- zapodac na nocke.

Jezeli ktos ma jakis pomysl(bez botow) to bede wdzieczny.


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Makra??
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 17, 2009, 02:12:18 pm »
Chyba nie ma żadnego ograniczenia :P Przelicz np. te 14 minut na sekundy i bedzie  delay=xxsekund.Makrem nie można uruchomic innego makra ;P Wiec za pomocą makra raczej na cała noc nie zostawisz :P jedyny sposób to Walker ustaw tam tylko w Skilla -Use Skill summon cp potions
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Makra??
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 17, 2009, 02:13:52 pm »
no ustawie walkera, i dostane bana bo nie mozna uzywac walkera - super rada;]


  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Odp: Makra??
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 17, 2009, 02:15:47 pm »
Na zadupiu go ustawisz i tyle, kto będzie szukał po całej mapie botow ;p
Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Makra??
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 17, 2009, 02:45:12 pm »
Przecież w necie są programy co klikają myszka co określony czas ja tak robiłem ustawiałem czas 2min i 18sek bo tyle potrzebowałem na odnowienie many u krasnala i szedłem z psem albo spać on wtedy sprzedawał BSSX i je robił BSSS bo one najwięcej czasu zajmowały