Witaj
Gość

Wątek: [Problem]Enchant skili  (Przeczytany 2067 razy)

  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

[Problem]Enchant skili
« dnia: Październik 24, 2009, 09:43:11 am »
Witam mam problem z enchantowaniem skili (gram na sevie dragonnetwork-nightmarre 30x)
mianowicie: poszedłem sobie do hardins academy poenchantowac skile
podchodzę do mastera który enchantował mi zawsze dance( bylem na statach bd)
wybieram opcje i want to enchant skill i .... zonk!
nie pokazuje mi się okienko z wyborem skili do enchantowania inne opcje takie jak nauka skili itp dzialają normalnie
przełączyłem się na staty se i poleciałem spróbować ze skilami Se i miałem to samo 0 okna
log out fullcheck dla pewności 4 razy ;] log i co? tak to samo 0 okna
będąc na statach se podszedłem do typa co enchantuje dance wybieram opcje z enchantem i wyskakuje mi okienko ze nie jestem wojem i żebym spadał
na statach bd  podbiegam do typiary od enchantu skili z se wybieram wiadomą opcję i pokazuje się okienko - spadaj niewierny buraku chcesz enchantować skill? wstąp do zakonu:P
wszystkie opcje mi działają tylko nie enchant i zastanawiam się czy to wina servera czy mojego clienta...
zaznaczam że na każdej mojej postaci mam ten problem mój brat na swoich tez....
miał już ktoś z was coś takiego?
koniec powieści kryminalnej ,,WTF?"

//Sebal: Przeniosę do odpowiedniego działu.
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2009, 11:06:38 am wysłana przez Sebal »
BD/SE
SR/SWS
DE/TY


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: [Problem]Enchant skili
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 24, 2009, 10:43:03 am »
Witam mam problem z enchantowaniem skili (gram na sevie dragonnetwork-nightmarre 30x)
mianowicie: poszedłem sobie do hardins academy poenchantowac skile
podchodzę do mastera który enchantował mi zawsze dance( bylem na statach bd)
wybieram opcje i want to enchant skill i .... zonk!
nie pokazuje mi się okienko z wyborem skili do enchantowania inne opcje takie jak nauka skili itp dzialają normalnie
przełączyłem się na staty se i poleciałem spróbować ze skilami Se i miałem to samo 0 okna
log out fullcheck dla pewności 4 razy ;] log i co? tak to samo 0 okna
będąc na statach se podszedłem do typa co enchantuje dance wybieram opcje z enchantem i wyskakuje mi okienko ze nie jestem wojem i żebym spadał
na statach bd  podbiegam do typiary od enchantu skili z se wybieram wiadomą opcję i pokazuje się okienko - spadaj niewierny buraku chcesz enchantować skill? wstąp do zakonu:P
wszystkie opcje mi działają tylko nie enchant i zastanawiam się czy to wina servera czy mojego clienta...
zaznaczam że na każdej mojej postaci mam ten problem mój brat na swoich tez....
miał już ktoś z was coś takiego?
koniec powieści kryminalnej ,,WTF?"

Napisz to na forum serwera albo w dziale DN tu na forum, bo to jest dział o normalnym L2 i raczej nikt Ci nie pomoże bo tam to jest praktycznie już inna gra od Lineage :P
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: [Problem]Enchant skili
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 29, 2009, 07:52:30 pm »
Co to robi w dziale targowiska? o_O Przenoszę do DN.

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: [Problem]Enchant skili
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 30, 2009, 01:14:54 pm »
ja zakładałem ten temat w dziale help a potem ktoś mi przeniósł to do targowiska....
btw temat można zamknąć reinstall L2 pomógł
BD/SE
SR/SWS
DE/TY