Witaj
Gość

Wątek: Kolejny taki sam flame o DA....  (Przeczytany 73190 razy)

  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #150 dnia: Styczeń 11, 2010, 01:53:41 pm »
Ho ho ho
Ja juz tu nie wchodze bo z kardem nie ma sensu w ogole rozmawiac :D
tak jak z Tobą na cokolwiek sie umawiac :D

Napisalem w flame bo po co mialem zakladac nowy temat i pytac jak tam siege...
juz Ci pisalem, rownie dobrze mogles superinformatora trolla Astili sie na pm zapytac, a zapytales w tym temacie liczac na kolejny flame, tyle, ze z braku aktualnych informacji sie wyglupiles

Tak mozesz sobie mowic ze to ja przegralem na Lunie ^^
kazdy ma praqwo do wlasnego zdania^^

Jeszcze tak na koniec napisz mi prosze co rozumiesz pod pojeciem suksces w l2, jak ty rozumiesz sukces 1 pt, bo rozumiem ze o takie osiagniecia mnie pytales.
sukces wedlug mnie to uczestnictwo w zyciu serwera, czyli cos ponad xp, chociaz wbicie bez bota w 2 miesiace takiego lvl i zdobycie sprzetu w odpowiednim grade to w sumie tez osiagniecie, przynajmniej masz swiadomosc ile na to trzeba czasu poswiecic...

Kard piszesz że Astilia i Mściciel to trole ale gdyby oni tu nic nie pisali to nie było by nowych postów w dziale Luny a tak się coś dzieje no chyba że liczycie że zostaniecie jedynym klanie na tym serwerze i zgasicie światło :)
Zauwazylem, ze sie starasz ale czytac to za bardzo nie potrafisz i jak nie zrozumiesz to jakas wlasna rzeczywistosc kreujesz, nigdzie nie napisalem, ze Msciciel to troll, a co do postow to jest tu ich tak malo z powodu wlasnie takich plebanow jak Astilia, bo nikomu sie nie chce z czyms takim uzerac na forum, ktory od kilku miesiecy w kolko pisze nie dosc, ze kompletne bzdury, to jeszcze wciaz to samo...
A tak po prawdzie to co was Luna obchodzi, ciezko flejmowac w cyrylicy?
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: -2

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #151 dnia: Styczeń 11, 2010, 02:09:22 pm »
Hehehe on do tej pory nic nie osiągnął. Wyłącznie umie płakać jacy to ruscy są źli. Botują i mają wyższe lvl, lepszy sprzęt itd. Teraz się podczepili pod WAR bo samemu mieli problem z wyjściem z miasta. Nie przeszkadza im nawet, że WAR to w większości perma bot. Jak się wybotują to kopną maSacred i DA w dupę i dołączą do T bo nie będą chcieli strzelić epic faila jak suhy i reszta.
Mscici3l to jest gadka z emo, który nie ma argumentów. Lolklan mu się rozpada a że dodatkowo Luna zdycha to szanse na jakąkolwiek walkę z T są bardzo małe. I fakt - wie, gdzie magowie expią. Usiłują bić na dino jak nikomu się nie chce tam pójść i ich wybić.

Gany ciołku nie zabieraj głosu bo po twoich ostatnich popisach cały serwer miał radochę przez kilka dni. Lepszy od ciebie jest tylko Gaav, który dostaje łomot na oly od WC w Sgrade  :D :D :D.

Ilez twoja matka musiala sie sniegu najesc by takiego balwana urodzic, masakra..... :)
Juz ci mowilem zebys porzetarl nosek i zaczal oddychac w koncu swiezym powietrzem bo straszne -_-'y pociskasz na forum no1 DA hateboyu, ale ty chyba lubisz ten zapach.....
Twoj flame jest tak samo zalosny jak twoje osiagniecia na servie non factorze, mnie przynajmniej Hero kochaja i ciagle o mnie mowia na shoucie, a o takim zerze jak ty NIKT w ogole nie slyszal wiec wracaj spowrotem do dziury z ktorej wylazles trolu.  Poza tym piszesz o rzeczach o ktorych nie masz zielonego pojecia, nawet nie wiesz co sie dzieje na servie....  a zdychaja to twoje ostatnie szare komorki przyglupie od tego ruskiego smrodu, zrob lepiej przysluge spoleczenstwu sfrustrowana lajzo i idz sie utop bo marnujesz tylko tlen.


//mdh: minus za zlamanie 3 pkt. regulaminu.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2010, 03:00:33 pm wysłana przez mdh »
Ganymede lvl 82 Mystic Muse
Proud member of DeathAdders clan on Luna server


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #152 dnia: Styczeń 11, 2010, 02:31:09 pm »
A twoja co? Stała pod dworcem?
Ganyciołku ty masz tyle z życia serwera, że wszyscy się z ciebie nabijają. Jeżeli się nauczysz włączać hero czat to będziesz mógł poczytać  :D. Jesteście dyżurnymi przygłupami serwera i jak jakiemuś hero się nudzi to jedzie po DA. Wszyscy mają ubaw. Jeden emo lepszy od drugiego. Jedyne osiągnięcia to płacz i kupowanie postaci/adeny na allegro. Niestety taką postać trzeba umieć ogarnąć a sądząc po waszych sukcesach i frapsach nie macie o tym pojęcia.



//mdh: Minus za zlamanie 3.ptk regulaminu
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2010, 03:02:19 pm wysłana przez mdh »
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: -2

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #153 dnia: Styczeń 11, 2010, 02:45:23 pm »
w dupie byles gowno widziales, trudno by hero z wrogiego klanu sie nami zachwyacali, pomysl troche kalmuku, no ale tak to jest z przyglupami ktorzy nie ogarniaja polityki i nie potrafia rozpoznac flamu i propagandy na hero shoucie, pewnie sobie myslisz ze skoro sa ruskami i sa hero to juz sa obiektywni wszystkowiedzacy i w ogole sa zajefajni wrecz polbogami i dlatego trzeba im dupe lizac nedzarzu.
Zdychaj sprzedajny trolu i forum warrior'ze


//mdh: Ogarnij sie albo poleca kolejne minusy a jezeli chcesz to pisac bez problemow to lepiej sie dostosuj.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2010, 03:09:08 pm wysłana przez mdh »
Ganymede lvl 82 Mystic Muse
Proud member of DeathAdders clan on Luna server


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #154 dnia: Styczeń 11, 2010, 03:11:26 pm »
Oj ganymendo... brakuje argumentów że tak trollujesz? Nie załamuj się dzieciaku. Odpal bota, wyjdź na powietrze. Poznasz trochę ludzi to może problemy emocjonalne znikną a postać się wyexpi na tyle, żeby nie być pośmiewiskiem serwera.
Wiem, wiem. To wszystko przez zawiść ruskich i polskich boterów  :D :D :D. Przez nich da upada a WAR i maSacred nie  :D.
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #155 dnia: Styczeń 11, 2010, 03:21:04 pm »
Jak to mówią prawda boli.

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: -2

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #156 dnia: Styczeń 11, 2010, 04:45:52 pm »
//mdh: Minus za zlamanie 3.ptk regulaminu

mission accomplished ;D

lol dal sie zlapac na najprostsza prowokacje, troche mocniejszego flejmu i od razu przewidywalna reakcja, kosztowalo mnie to drugiego minusa ale bylo warto hahaha papa astilia noobie, piaty minus = ban, nie bedziemy za toba tesknic, heh cecha prawdziwych przegrancow: wszedzie dostaja bany ;)

@Roxis, nic mnie nie boli, mam lvl mam sprzet, no moze jeszcze epikow i atrybutow brakuje takich jak bym chcial ale z czasem... z czasem, jestem cierpliwy, nie musze chodzic na skroty i cheatowac a tym samym nie musze sie martwic o bana ;) Boli to ex-wilczakow ze podostawali bany wszedzie gdzie mogli i sie nie licza wiec sie wyzywaja na forach.... przykre, forum warriory
Ganymede lvl 82 Mystic Muse
Proud member of DeathAdders clan on Luna server


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #157 dnia: Styczeń 11, 2010, 05:01:29 pm »
Dobra koniec dyskusji. Byliście i jeżeli znów mi się zachce grać na EU OFF to będziecie moim dywanem. Do zobaczenia.


EDIT  :shock:
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2010, 05:04:30 pm wysłana przez Roxis »

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #158 dnia: Styczeń 11, 2010, 05:14:21 pm »
lol dal sie zlapac na najprostsza prowokacje, troche mocniejszego flejmu i od razu przewidywalna reakcja, kosztowalo mnie to drugiego minusa ale bylo warto hahaha papa astilia noobie, piaty minus = ban, nie bedziemy za toba tesknic, heh cecha prawdziwych przegrancow: wszedzie dostaja bany ;)
Wiesz ciołku, w przeciwieństwie do ciebie umiem sobie założyć nowe konto. Gdybyś miał troszeczkę pojęcia dzieciaku o co tu chodzi to pewnie byś zauważył, że po piątym już napisałem posta  :).
Jak zwykle się ośmieszasz. Cóż, jaki klan - takie lolki.
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Wiadomości: 228

  • Pochwał: 2

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #159 dnia: Styczeń 11, 2010, 05:50:47 pm »
Dobra koniec dyskusji. Byliście i jeżeli znów mi się zachce grać na EU OFF to będziecie moim dywanem. Do zobaczenia.


EDIT  :shock:


nie chce się czepiać ale on zrozumie  dalej chcę być dywanikiem.
Doombringer Gaav - 81
DeathAdders clan on Luna server.

CORE eu

Warsmith Funnyguy


  • Wiadomości: 228

  • Pochwał: 2

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #160 dnia: Styczeń 11, 2010, 06:03:06 pm »
Sukces kardzia to znaczy łomot od wszystkich i naśmiewanie się całego serwera z lolDA dzięki hero czatowi.
Ciekawe, że z WAR czy maSacerd się tak nie śmieją, mimo że to dużo większe klany od DA. Może przez wybitne osobistości pokroju suhego, kardzia, ganymendy czy gaava  :D :D :D.

wiesz gdyby ten server był mojego pokroju dałbys sie zabić by na nim grać

grasz na Lunie i dalej nie widzisz do czego służy hero czat ....

Doombringer Gaav - 81
DeathAdders clan on Luna server.

CORE eu

Warsmith Funnyguy


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #161 dnia: Styczeń 11, 2010, 06:49:39 pm »
wiesz gdyby ten server był mojego pokroju dałbys sie zabić by na nim grać
Serwer twojego pokroju? Znaczy taki mały czy taki zbugowany?
W przeciwieństwie do wielu lolków wiem do czego służy hero czat. Ciekawe z jakiego powodu wszyscy się naśmiewają z DA a odpuszczają większym i silniejszym klanom jak WAR czy maSacred? U nich nie ma tylu nieudaczników czy może WAR nie oszukuje, że grają bez bota?
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #162 dnia: Styczeń 11, 2010, 06:58:46 pm »
Sukces kardzia to znaczy łomot od wszystkich i naśmiewanie się całego serwera z lolDA dzięki hero czatowi.
Ciekawe, że z WAR czy maSacerd się tak nie śmieją, mimo że to dużo większe klany od DA. Może przez wybitne osobistości pokroju suhego, kardzia, ganymendy czy gaava  :D :D :D.

wiesz gdyby ten server był mojego pokroju dałbys sie zabić by na nim grać

grasz na Lunie i dalej nie widzisz do czego służy hero czat ....


przestancie karmic tego trolla, przeciez to dziecko jest niedorozwiniete, jest opcja by go wylaczyc - polecam, przeciez on nic nowego od jakiegos pol roku nie napisal, w jego oczach klan DA to lolklan, ktorego jest najwierniejszym fanboyem i jak tylko gdzies cos na jego temat zobaczy to az slina mu lecie (mam nadzieje ze tylko), w zyciu mu odwagi nie starczy by postawic sie nam w grze i tylko tu moze sobie pierdoly popisac
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 327

  • Pochwał: 10

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #163 dnia: Styczeń 22, 2010, 02:32:12 am »
Ubaw po pachy :D
Ale swoją drogą to prawda, że massacred jakieś takie normlaniejsze od DA się wydaje :)

Whtever walks in my heart,
Will walk alone...


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #164 dnia: Styczeń 22, 2010, 08:55:36 am »
Ubaw po pachy :D
Ale swoją drogą to prawda, że massacred jakieś takie normlaniejsze od DA się wydaje :)
nudzisz misiu, troche bardziej sie postaraj :)
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 0

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #165 dnia: Styczeń 22, 2010, 11:27:25 am »
War ostatnio odpuścił i głównie botuja. Co z tego wynika? Sukcesy DA na siege raczej mizerne :p. Część osób z Masacred twierdzi że DA to ćwoki ale sami też nic nie zwojują więc tak razem ciągną. Na Lunie niewiele się ostatnio zmienia.


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #166 dnia: Styczeń 22, 2010, 12:10:10 pm »
hahah, naprawde bawia mnie te nedzne proby jakiegos sklocenia klanow, ktore wspolpracuja ze soba praktycznie od poczatku istnienia :), ale to typowe bo wiekszosci polaczkowpl nie miesci sie w glowie, ze mozna sie z rodakami dogadac i wspoldzialac, a najlatwiej takich cwokow poznac po trollowaniu na forum i strachu przed ujawnieniem

ale dla zasady napisze jeszcze raz, bardzo mnie cieszy, ze nawet wy zauwazacie, ze tak dobrze idzie Sacred, ciesze sie z ich skucesow razem z wami :)
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #167 dnia: Styczeń 22, 2010, 12:15:42 pm »
Kard że tak zapytam bo nie wiem czy dobrze zrozumiałem:

Cieszysz się z sukcesów Sacred bo nie odnotowujesz własnych czy z innego powodu którego nie ujawniłeś?
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #168 dnia: Styczeń 22, 2010, 12:51:17 pm »
Kard że tak zapytam bo nie wiem czy dobrze zrozumiałem:

Cieszysz się z sukcesów Sacred bo nie odnotowujesz własnych czy z innego powodu którego nie ujawniłeś?
jak zawsze zle, hmm... ciekawe czemu mnie to nie dziwi :P

Ciesze sie z sukcesow Sacred poniewaz, jesli oni maja sukcesy to nasze ally jest silniejsze, uwazam, ze sa tam swietni gracze i cieszy mnie, ze im dobrze idzie, mam duzy szacunek do lidera Sacred i sukces jego klanu bardzo mnie cieszy :)
oj chlopcy cienko wam z tymi prowokacjami idzie, chyba od dupy strony sie za to bierzecie :P
ale jak musi wkurwiac DA, ze ludzie ktorych juz nie ma na Lunie czy tez jakies randomy z dupy ciagle nie moga sie powstrzymac z flejmem na DA i  wciaz dzien po dniu sledza jego dzialania :) , WYPRACOWAC SOBIE TAKICH WIERNYCH FANBOYOW TO JEST DOPIERO SUKCES:)
dzieki wam wciaz slychac o naszym klanie, za co serdecznie dziekuje:)
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #169 dnia: Styczeń 22, 2010, 01:50:11 pm »
ja tylko pytałem czy dobrze zrozumiałem. Co do randoma to pewnie masz racje jakkolwiek jak jeden klan odnosi sukcesy a drugi nie to są dwa wyjścia:

1. Oleje ten bez sukcesów
2. Stanie się na tyle silny żeby dyktować warunki w ally bo bez niego 2 klan jest niczym :)

Stąd moje zdziwienie :)

Tak na marginesie to odnieść sukces na lunie teraz to nie jest jakiś wyczyn. 500 ludzi online więc wszystkie spoty wolne :)
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 0

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #170 dnia: Styczeń 22, 2010, 02:33:59 pm »
Tak na marginesie to odnieść sukces na lunie teraz to nie jest jakiś wyczyn. 500 ludzi online więc wszystkie spoty wolne :)

Z tego większość to T, troche botów z Waru. Masacred jeszcze sie czasem pokazuje a DA siedzi w labiryncie bo na inne lokacje mają bana ;p.


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #171 dnia: Styczeń 22, 2010, 02:51:38 pm »
ja tylko pytałem czy dobrze zrozumiałem. Co do randoma to pewnie masz racje jakkolwiek jak jeden klan odnosi sukcesy a drugi nie to są dwa wyjścia:

1. Oleje ten bez sukcesów
2. Stanie się na tyle silny żeby dyktować warunki w ally bo bez niego 2 klan jest niczym :)

Stąd moje zdziwienie :)

Zdajesz sobie sprawe, ze ta wypowiedz nie ma sensu?
O jakiego randoma ci chodzi? w mojej wypowiedzi random to flejmer bojacy sie przyznac do nicka w grze (np. taki Belfegor), u ciebie to odczytuje jako osoba ktora sie zastanawia do ktorego klanu dojsc (wiec o co chodzi z tym "Co do randoma to pewnie masz racje", jaka racje? O.o).
Pozniej piszesz o dwoch wyjsciach nie majacych nic wspolnego, bo w pierwszym piszesz o wborze klanu, a w drugim chyba o klanie.
Nie pal tego wiecej!!!!! :)
W ally sie dogadujemy, a nie stawiamy warunki, ale co ty mozesz wiedziec o tak trudnej sztuce komunikacji...

Tak na marginesie to odnieść sukces na lunie teraz to nie jest jakiś wyczyn. 500 ludzi online więc wszystkie spoty wolne :)
jasne o ile jestes w T albo mu dupe lizesz tj. jakies 80% serwera

a jesli dla ciebie sukces to znalezienie pustego spota, no to rzeczywiscie na lunie taki sukces odnosz wszyscy :)

@Belfegor - dzien dobry Trollu :), na ktore to lokacje mamy bana? jakies konkrety czy nowe wcielenie Astili?
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 0

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #172 dnia: Styczeń 22, 2010, 03:41:34 pm »
Kard ty masz problemy emocjonalne. Mnie w Warze nie jest źle. Boty biegają exp leci. DA jak sie pod nas nie podczepi na siege to nawet z miasta nie wychodzi. Akurat jest mi wszystko jedno jak jest na Lunie. Jeszcze 2-3 miesiące i ide na Teona. Ewentualnie jak sie znajdzie jakieś bardzo dobre const to do łapek sie przeniose. Tylko z nimi jest szansa na lepsze epiki.


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #173 dnia: Styczeń 22, 2010, 04:09:35 pm »
Kard ty masz problemy emocjonalne.
na dzien dobry brak argumentow i sie flejmik wlaczyl? :)
Mnie w Warze nie jest źle.
uczepilo sie statku gowno i krzyczy plyniemy!!?

Boty biegają exp leci. DA jak sie pod nas nie podczepi na siege to nawet z miasta nie wychodzi. Akurat jest mi wszystko jedno jak jest na Lunie. Jeszcze 2-3 miesiące i ide na Teona. Ewentualnie jak sie znajdzie jakieś bardzo dobre const to do łapek sie przeniose. Tylko z nimi jest szansa na lepsze epiki.
bo fantazja, bo fantazja jest od tego... ;P (2-3 miesiace i ban)

konkrety trollu, konkrety, bo znow sie uplules i nic nowego nie napisales? na jakich to spotach mamy tego bana?
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 0

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #174 dnia: Styczeń 22, 2010, 05:20:55 pm »
To że czujesz sie gównem nie oznacza że musisz wszystkich przyrównywać do siebie. Jednak problemy emocjonalne. W realu też wszyscy cie biją?
2-3 miesiące? Ponad rok już sie udaje. Tylko co może o tym wiedzieć emo który w 1,5 roku wbił 80lvl? Gra w lolklanie nawet ci nie pozwoliła sie wybić więc daruj sobie ten płacz i smutne opowiastki.
Może ta gorycz jest spowodowana tym że już się do Wara nie podczepicie ;p?