Witaj
Gość

Wątek: Kolejny taki sam flame o DA....  (Przeczytany 71696 razy)

  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #375 dnia: Lipiec 06, 2010, 03:03:03 pm »
Ja ci nic nie wrzucam mitomanie. Jak zwykle nie potrafisz się przyznać do porażki ale cóż... powinieneś mieć na drugie porażka :D
Dlaczego nie podejmujesz tematu? Nie piszesz jakie to kłamstwo i spisek? Obrazisz się? Po raz kolejny?
Jednego nieudacznika i krętacza mniej - z tego co słyszałem wszystkim to pasuje :D
BB kardzie-retardzie.
na poczatku bylem zajadlym wrogiem botowania i kupowania adeny, ale powoli mi sie zmienily
(...)
ja nie botuje (w tej chwili, ale wszystko sie moze zmienic :) ), ale to nie dlatego ze to potepiam itp. poprostu:
- nie wiem jak to zamontowac, a nie chce mi sie szukac i dowiadywac co i jak
- boje sie, że dostane bana, a wbrew temu co sie pisze mozna go wylapac i wiem to z doswiadczenia, bo tak stracilem postac
(...)
a i jeszcze jedno zauwazylem taka dziwna prawidlowasc, ze czym ktos glosnie krzyczy, ze nie botuje, to sie jakos tak dziwnie sklada, ze sam zaczyna to robic


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #376 dnia: Lipiec 06, 2010, 03:48:37 pm »
Dobra misie kolorowe. Juz sobie nawrzucaliście ? Mam nadzieje. Kazdy kolejny post z jakimikolwiek oskarżeniami/wyzwiskami etc bedzie karane. Nie chce mi sie juz czytac waszych kłótni, tym bardziej, ze nic ciekawego one nie wnoszą.
mam nadzieje, ze to nie tylko obiecanki...

A co, kolejnego bana chcesz?

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #377 dnia: Lipiec 06, 2010, 04:02:05 pm »
Dobra misie kolorowe. Juz sobie nawrzucaliście ? Mam nadzieje. Kazdy kolejny post z jakimikolwiek oskarżeniami/wyzwiskami etc bedzie karane. Nie chce mi sie juz czytac waszych kłótni, tym bardziej, ze nic ciekawego one nie wnoszą.
mam nadzieje, ze to nie tylko obiecanki...

A co, kolejnego bana chcesz?

dwie rzeczy mnie cieszą, ze tak wam za skore zaszedlem, jeden na teonie (choc watpie) a placze jak dziecko, gdzie cos nie napisze to juz jest i smuci/trolluje z wszystkich miernych zreszta sil intelektualnych :), drugi w L2 juz nie gra mase czasu ale poplakac przyszedl, bo mu posta biedakowi skasowalem  rok czy tez dwa lata temu hahaha, trzeci na ruoffie, ale jak tylko zobaczy napis DA to mu od razu oczka krwia zachodza
zebrac takie grono wielbicieli bezcenne
po drugie, ze nie musialem grac z takimi polaczkamipl
moze jeszcze gdzies w jakiejs grze sie spotkamy, watpie by po tej samej stronie, mnie poznacie po nicku, a debili pokroju caima po zachowaniu :P, bo wstyd im bedzie sie przyznac do postaci w grze bb  :noob:

Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #378 dnia: Lipiec 06, 2010, 04:44:42 pm »
jak mniemam część tej krytyki uderzona we mnie? Trochę pudło Kard, bo ja nie atakowałem nigdy DA (może krytykowałem 1-2 czy zachowanie pojedyncze) tylko serwer Luna jako całość. I krew mi oczek nie zalewa, bo po co miałaby? Sam widzisz komu tak się dzieje. A to czy DA upadło, czy nie upadło, nie ma najmniejszego znaczenia, bo cały oficjal dogorywa po prostu, więc po co się rozwodzić nad tym, czy innym klanem?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #379 dnia: Lipiec 06, 2010, 04:47:42 pm »
Ty tylko kłamać i kręcić umiesz więc jakoś nie wierzę w to pożegnanie ale trzeba być dobrej myśli. Kilku konfidentów mniej.
W przypadku Kardrigerna nigdy nie mogłem odróżnić czy gra nim ktoś live czy jest boxem na bocie więc pewnie dalej będzie się przewracał tak samo :D.
na poczatku bylem zajadlym wrogiem botowania i kupowania adeny, ale powoli mi sie zmienily
(...)
ja nie botuje (w tej chwili, ale wszystko sie moze zmienic :) ), ale to nie dlatego ze to potepiam itp. poprostu:
- nie wiem jak to zamontowac, a nie chce mi sie szukac i dowiadywac co i jak
- boje sie, że dostane bana, a wbrew temu co sie pisze mozna go wylapac i wiem to z doswiadczenia, bo tak stracilem postac
(...)
a i jeszcze jedno zauwazylem taka dziwna prawidlowasc, ze czym ktos glosnie krzyczy, ze nie botuje, to sie jakos tak dziwnie sklada, ze sam zaczyna to robic


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #380 dnia: Lipiec 06, 2010, 05:07:48 pm »
Alarion pudlo to bylo do Roxis  :oops:

a oficjal nie dogory - juz padl :), i tylko caimy jeszcze sie nim podniecaja  hahaha
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2010, 05:10:39 pm wysłana przez Kard »
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #381 dnia: Lipiec 06, 2010, 05:37:17 pm »
Od twojej glupoty nawet dupe człowiekowi krew zalewa ;)

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #382 dnia: Lipiec 06, 2010, 06:34:13 pm »
Nie zgadzasz się z nim, że oficjal padł? O_o
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #383 dnia: Lipiec 06, 2010, 07:48:59 pm »
Od twojej glupoty nawet dupe człowiekowi krew zalewa ;)
to powiedz kolegom jak cie laduja by byli delikatniejsi...
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #384 dnia: Lipiec 06, 2010, 08:36:19 pm »
A jednak, jak sie postarasz to nawet caima pobijesz swoim doswiadczeniem ;p

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #385 dnia: Lipiec 06, 2010, 09:35:05 pm »
Kardzio ma wprawę w tych sprawach... podobno na dworcu "robi".
A tak ogólnie trollu to spadaj na forum Tibii bo L2 okazało się dla takiego nieudacznika za trudne.
na poczatku bylem zajadlym wrogiem botowania i kupowania adeny, ale powoli mi sie zmienily
(...)
ja nie botuje (w tej chwili, ale wszystko sie moze zmienic :) ), ale to nie dlatego ze to potepiam itp. poprostu:
- nie wiem jak to zamontowac, a nie chce mi sie szukac i dowiadywac co i jak
- boje sie, że dostane bana, a wbrew temu co sie pisze mozna go wylapac i wiem to z doswiadczenia, bo tak stracilem postac
(...)
a i jeszcze jedno zauwazylem taka dziwna prawidlowasc, ze czym ktos glosnie krzyczy, ze nie botuje, to sie jakos tak dziwnie sklada, ze sam zaczyna to robic


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #386 dnia: Lipiec 06, 2010, 10:10:23 pm »
Przyjemnie się czyta te niusy  :) ale nie dobrze się robi od tych wyzwisk i udowadniania, kto ma większego  :( Mi na lunie wciąż się podoba, grupie moich znajomych tez, jeśli codziennie jest co robić i można się wieczorami pośmiać na VT  a co do DA to szkoda ze jest ich coraz mniej, T nie ma ostatnio na kim się wyżywać i często mi nie odpuszczają ale im tez się zdarza padać albo palić BSOE :D
Nie mogę się doczekać połączenia serwerów, może znajdzie się jakiś polski klan z normalna polityką.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2010, 10:12:25 pm wysłana przez JasnyElf »


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #387 dnia: Lipiec 06, 2010, 11:11:36 pm »
nie ma już jako takich polskich klanów na ofie... Nawet AE, które chyba najwięcej osiągnęło z oficjlanych serwerów nie jest już polskie.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #388 dnia: Lipiec 06, 2010, 11:52:35 pm »
Nie miałem na myśli klanu gdzie 100% członków to Polacy, ale może znajdzie się większa grupa, którą jeszcze cieszy ta gra. Na pewno dużo osób wykupi pree-paida, do tego czasu pozostaje expic kolejnego suba i kożystać z tego że wszystkie RB stoją  :)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2010, 12:28:16 am wysłana przez JasnyElf »


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #389 dnia: Lipiec 07, 2010, 01:23:06 am »
HAHAHHAHA- Kard no nie wierze, chciało Ci sie wycinać i edytować moje wypowiedzi aby wyszło "cos" ?
Szkoda ze nie wkleiłeś całości jak obnażyłem hipokryzje głoszoną przez ciebie w DA.
1. Udowodniłem, przypomniałem DA,  ze to DA nas(WS) zaczepiało, zaatakowało jak byliśmy na bocie a wiec potem płacz, ze mamy lepszy sprzęt, lev etc byl reakcja nie agresja ze strony WS.
2. Udowodniłem, że lamerskie jest przychodzenie w s80+hero na party botow w a grade.(epic fail)
3. Przypomniałem ustawkę party(WS) na party(DA)
http://img30.imageshack.us/f/dazergm.jpg/





  • Wiadomości: 628

  • Pochwał: -2

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #390 dnia: Lipiec 07, 2010, 01:27:56 am »

3. Przypomniałem ustawkę party(WS) na party(DA)
http://img30.imageshack.us/f/dazergm.jpg/


fajny pasek skilii


Regulamin "zmieniono" po tym jak okazało się że admin chciał kupić ode mnie adene za złotówki :)
Teraz zgodnie z regulaminem offów  hahaha hahaha hahaha można sprzedawać/kupować.


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #391 dnia: Lipiec 07, 2010, 01:29:38 am »
Ty tylko kłamać i kręcić umiesz więc jakoś nie wierzę w to pożegnanie ale trzeba być dobrej myśli. Kilku konfidentów mniej.
W przypadku Kardrigerna nigdy nie mogłem odróżnić czy gra nim ktoś live czy jest boxem na bocie więc pewnie dalej będzie się przewracał tak samo :D.

Oj co Ty mówisz, jak Kard był live to uciekał lub BSOE range 3000 :P, jak box, to kto musiał okno zmienić.
Po wielu miesiącach, raz Kardzo zaryzykował, wyfarmil sie, ubrał w s80, hero i ..... przegrał z AW A grade :PPP


  • Wiadomości: 327

  • Pochwał: 10

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #392 dnia: Lipiec 07, 2010, 02:32:19 am »
3. Przypomniałem ustawkę party(WS) na party(DA)
http://img30.imageshack.us/f/dazergm.jpg/
fajny pasek skilii
Oboje z sobkiem mamy nostromo

Whtever walks in my heart,
Will walk alone...


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #393 dnia: Lipiec 07, 2010, 08:31:56 am »
HAHAHHAHA- Kard no nie wierze, chciało Ci sie wycinać i edytować moje wypowiedzi aby wyszło "cos"
tak tak nalesniku zakrecony  hahaha
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #394 dnia: Lipiec 07, 2010, 09:38:16 am »
To wszystko już jest mało istotne. Ważne w tej chwili jest to że ruscy i boterzy mają się świetnie a KARDZIO ZE SWOIM LOLKLANEM kończy działalność na serwerze. Po 2 latach gry, przez swoją kretyńską politykę niczego nie osiągnął - nigdy nie był na żadnym ważniejszym epic RB, dostawał ciągły łomot od postaci wyciągniętych z traina, wszyscy się z niego naśmiewali na hero - nic dziwnego że epic fail.
Wydaje mi się że nikomu nie będzie brakować nieudaczników i kapusiów pokroju kardzia, ganymendy, wieśka, suhego czy miji.
na poczatku bylem zajadlym wrogiem botowania i kupowania adeny, ale powoli mi sie zmienily
(...)
ja nie botuje (w tej chwili, ale wszystko sie moze zmienic :) ), ale to nie dlatego ze to potepiam itp. poprostu:
- nie wiem jak to zamontowac, a nie chce mi sie szukac i dowiadywac co i jak
- boje sie, że dostane bana, a wbrew temu co sie pisze mozna go wylapac i wiem to z doswiadczenia, bo tak stracilem postac
(...)
a i jeszcze jedno zauwazylem taka dziwna prawidlowasc, ze czym ktos glosnie krzyczy, ze nie botuje, to sie jakos tak dziwnie sklada, ze sam zaczyna to robic


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #395 dnia: Lipiec 07, 2010, 11:12:03 am »
HAHAHHAHA- Kard no nie wierze, chciało Ci sie wycinać i edytować moje wypowiedzi aby wyszło "cos"
tak tak nalesniku zakrecony  hahaha

omg ale Ty jesteś tępy, jeśli uważasz ze tekst "jestem zakręcony jak naleśnik" jest dla mnie w jakiś sposób negatywny. To świadczy o tym, ze mam poczucie humoru i jestem komunikatywny ... ale czego można było się spodziewać :P
Nie tak dawno Ci tłumaczyłem, ze masz dar kompromitowania się co chwile, nie uczysz się na błędach.
Przypomnij sobie jak wyśmiano ciebie, iż jako hero s80 atakujesz bot traina w a grade i chwalisz się ze wygrałeś z całym party? (w sumie to kolejne kłamstwo z twojej strony bo była fotka jak leżysz od noża A grade). Jak widzisz cokolwiek robisz to epic fail.



  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #396 dnia: Lipiec 07, 2010, 11:44:28 am »
Nie rób double postów.
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #397 dnia: Lipiec 07, 2010, 11:54:10 am »
heheh grac live ponad 2 lata i nic? Trauma na cale zycie.
nalesniku z poczuciem humoru, kazda gre sie kiedys konczy, dwa lata to i tak sporo, osiagnalem sporo w przeciwienstwie do sobkow i bydla pokroju caima, ktorzy wstydza sie swoich postaci (to dopiero osigniecie), udalo nam sie stworzyc jeden z najmocniejszych polskich klanow w L2, a zgromadzic taka ilosc polskich graczy i przekonac do wspolnej zabawy a nie klotni to wg. mnie sporo, zreszta DA nadla istnieje, nawet morowke nadala kontroluja, wiec nie jest zle
a takie ciumoki, ktorzy w grze potrafia bota postawic, a i to nie zawsze, moga sobie tylko na forum pomlaskac i tyle
gdzie te wasze osiagniecia, postacie, epicraidy itd.? nima...
sobek kretynku jedyna traume to masz ty i caim , jeden nie grasz od x czasu a do tej pory placze, a sypiasz pewnie jak niemowlak, budzisz sie z krzykiem co godzina :), drugi przed DA na teona nawet zwial, a i tak nie moze sie otrzasnac z przrazenia i zazdrosci
wiec  :noob: -y chcac pisac o osiagnieciach pochwalcie sie swoimi, ale coz ciezko 40-lvl postaciami? oj nedza nedza
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #398 dnia: Lipiec 07, 2010, 11:58:27 am »
kiedy freya na eu bo chce ogarnąć questy a po rusku nie mogę :D
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #399 dnia: Lipiec 07, 2010, 12:41:06 pm »
Oj kardziu, to że jesteś debilem wiedzą wszyscy.
Osiągnąłeś bardzo dużo:
1. Swoimi kłamstwami i nieudolnością rozwaliłeś jeden z liczebniejszych lkanów na serwerze. Nie stworzyłeś go ty kretynku tylko ludzie którzy w nim grali. Ty umiałeś go jedynie rozbić i skłucić. Jak wyszła na jaw sprawa oszustw twoich i twojego rodzeństwa - ludzie cię olali - zostały tylko nieogary, które nie poradzą sobie gdzie indziej (czyt. w międzynarodowym community).
2. Byłeś ciągle bity bo nie ogarniałeś postaci a zamiast część kasy z bottrainów zostawić sobie na sprzęt sprzedawałeś wszystko przy pomocy Yookiego na allegro.
3. Naśmiewano się z ciebie, suhego / wieśka jak z nikogo innego na serwerze.
4. Byłeś (razem ze swoimi przydupaskami) idealnym konfidentem NCSoftu. Zawsze gotowy do działania. Zbanują kogoś to mój bottrain zarobi więcej.

Tak wygląda lista twoich osiągnięć. Po 2 latach znajomi i rodzina mieli cię dość i zostałeś wywalony na pysk bo to była jedyna szansa na ratowanie klanu (mam nadzieję że to się nie uda).

Dzięki temu, że nie podawałem nicka takim idiotom i kapusiom moje konta mają się świetnie i są już w 100% legit. Różnimy się tym, że ja mogę bawić się grą dalej a ty jesteś w tej zabawie skończony.
na poczatku bylem zajadlym wrogiem botowania i kupowania adeny, ale powoli mi sie zmienily
(...)
ja nie botuje (w tej chwili, ale wszystko sie moze zmienic :) ), ale to nie dlatego ze to potepiam itp. poprostu:
- nie wiem jak to zamontowac, a nie chce mi sie szukac i dowiadywac co i jak
- boje sie, że dostane bana, a wbrew temu co sie pisze mozna go wylapac i wiem to z doswiadczenia, bo tak stracilem postac
(...)
a i jeszcze jedno zauwazylem taka dziwna prawidlowasc, ze czym ktos glosnie krzyczy, ze nie botuje, to sie jakos tak dziwnie sklada, ze sam zaczyna to robic