Witaj
Gość

Wątek: BAI BAI WILCZEBOTY :D  (Przeczytany 23550 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #75 dnia: Listopad 27, 2009, 10:11:46 am »
Privy to privy. Bardziej na offie ludziom przeszkadzały nie tyle boty co długość farmu i to że kolesie wybotowali a nie zostali zbanowani więc żeby wbić 84 i mieć jakieś tam szanse na oly w konfrontacji z takimi kozakami potrzeba roku?
dlugosc farmu?, a co na ruoffie jest krotszy farm? :)
i torszke tu sobie zaprzeczasz, bo piszesz, ze ludziom "nie tyle boty" przeszkadzaly ale to "że kolesie wybotowali", jakos ciezko bez botowania wybotowac postac :)

nie zrozumiałeś? :)

ruoff raty x2 + runy = krótszy farm?

Co do drugiej części. Mówimy o czasach obecnych na eu masz jeszcze od groma kolesi mających lev +84 którzy to na bocie zrobili więc jak nowi ludzie mają przyjść i grać z przefarmionymi typami?
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #76 dnia: Listopad 27, 2009, 10:58:17 am »
Nieogarnianie postaci idealnie pokazał gany na swoim pro frapsie.
Grtajcie dalej legith. T musi mieć kogoś do nabijania pvp i zabawy na TW. Do tego się idealnie nadajecie.
A ty gowno pokazales :P wiec z czego sie cieszysz muszko plujko?
A czasy taki dupolizow jak ty sie skoncza.

nie zrozumiałeś? :)
ruoff raty x2 + runy = krótszy farm?
tego nie wiedzialem, nie gralem tam i specjalnie sie tym nie interesowalem :), niemniej EU jest w ludzkim jezyku :)

Co do drugiej części. Mówimy o czasach obecnych na eu masz jeszcze od groma kolesi mających lev +84 którzy to na bocie zrobili więc jak nowi ludzie mają przyjść i grać z przefarmionymi typami?
a to juz kwestia podejscia do gry, w sumie na ruoffie sa lub beda "przefarmione typy" wiec co to za roznica?
ciezko mi porownac gre tu i tu, bo nie widzialem jej na ruoffie, wiec nie mam porownania, a tak naprawde to mysle, ze przyszlosc EU to polaczenie serwerow i zmiana zasad ich dzialania na taki jak jest na ru (biorac pod uwage online na chwile obecna) taki jest trend w wielu starszych produkcjach np. DDO czy hammer, a ze sie to sprawdza to pewnie pojda za tym inni, jedynie czego mozna sie obawiac to glupoty NC softu, bo na nia mozna zawsze niestety liczyc :(
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #77 dnia: Listopad 27, 2009, 11:19:34 am »
A ty gowno pokazales :P wiec z czego sie cieszysz muszko plujko?
A czasy taki dupolizow jak ty sie skoncza.

Zgoda. Emoquite nie zrobiłem. U suhego pod biurkiem też nie byłem.
Nie potrafię iść twoją drogą ciołku więc wybrałem inną  :P.

Mimo wszystko mam nadzieję że mój alt w DA się sprawdzi i będzie bardzo pomocny.
« Ostatnia zmiana: Listopad 27, 2009, 11:22:49 am wysłana przez Astilia »
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #78 dnia: Listopad 27, 2009, 12:45:27 pm »

tego nie wiedzialem, nie gralem tam i specjalnie sie tym nie interesowalem :), niemniej EU jest w ludzkim jezyku :)

Co do drugiej części. Mówimy o czasach obecnych na eu masz jeszcze od groma kolesi mających lev +84 którzy to na bocie zrobili więc jak nowi ludzie mają przyjść i grać z przefarmionymi typami?
a to juz kwestia podejscia do gry, w sumie na ruoffie sa lub beda "przefarmione typy" wiec co to za roznica?
ciezko mi porownac gre tu i tu, bo nie widzialem jej na ruoffie, wiec nie mam porownania, a tak naprawde to mysle, ze przyszlosc EU to polaczenie serwerow i zmiana zasad ich dzialania na taki jak jest na ru (biorac pod uwage online na chwile obecna) taki jest trend w wielu starszych produkcjach np. DDO czy hammer, a ze sie to sprawdza to pewnie pojda za tym inni, jedynie czego mozna sie obawiac to glupoty NC softu, bo na nia mozna zawsze niestety liczyc :(

tu zaczyna być już rozmowa o przewadze Świąt Bożego Narodzenia nad Świętami Wielkiej Nocy.

Może i gramy po rusku ale samych sklepów w aden i giran na Lancerze jest więcej niż ludzi botów i sklepów na lunie...
Zaczynając teraz na ruoffie masz dużo większe możliwości niż na EU. Powód: ceny. Złożenie a grade seta dla każdej klasy nie powoduje palpitacji serca bo trzeba wybulić +100kk. Do tego mając pa w zasadzie każda klasa z samego dropa to wyfarmi. Grając legit łatwiej osiągnąć 85 i full sprzęt na ru niż na lunie bo PA nie tylko exp zwiększa x2 ale i szanse na dropa oraz ilość adeny.

O S czy S80 nie wspominam (taniooooo).

Co do twojego pomysł€ z połączeniem to chyba trzeba by all serwery połączyć żeby jakiś online był ale jak EU i US połączyć to nie mam pojęcia :)
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #79 dnia: Listopad 27, 2009, 01:49:09 pm »

tu zaczyna być już rozmowa o przewadze Świąt Bożego Narodzenia nad Świętami Wielkiej Nocy.
dla mnie to normalna rozmowa, napisalem jak ja to widze, a nie ze tak napewno bedzie :)

Może i gramy po rusku ale samych sklepów w aden i giran na Lancerze jest więcej niż ludzi botów i sklepów na lunie...
byc moze, ale nie na sklepach ta gra polega, a powodem tego sa boty, czy tez ich brak na ruoffie
i tu wracamy do poczatku rozmowy, gdzie stwierdziles, ze na oficjalu ludzia nie przeszkadzaja boty, to dlaczego ich jest  (ludzi online) tak malo?

Zaczynając teraz na ruoffie masz dużo większe możliwości niż na EU. Powód: ceny. Złożenie a grade seta dla każdej klasy nie powoduje palpitacji serca bo trzeba wybulić +100kk. Do tego mając pa w zasadzie każda klasa z samego dropa to wyfarmi. Grając legit łatwiej osiągnąć 85 i full sprzęt na ru niż na lunie bo PA nie tylko exp zwiększa x2 ale i szanse na dropa oraz ilość adeny.
tu sie z toba nie zgodze, bo z wlasnego doswiadczenia moge napisac, ze grajac bez bota a grade nie przyprawialo mnie nawet o szybszy puls, S grade nie bylo problemem, na S80 dzialajac w party ludzi z lvl powyzej 76 spokojnie mozna wyfarmic wszystko do 80 lvl, zreszta uwazam, ze majac lvl 76+ nie ma problemu z adena w ogole, no chyba ze ktos sie bawi w +++ sprzetu (ostatnio AQ stal na rynku po 1,9kkk lol), wiec jesli chodzi o sprzet to nie wiem jak na ruoffie, ale na EU jest spokojnie.

Co do twojego pomysł€ z połączeniem to chyba trzeba by all serwery połączyć żeby jakiś online był ale jak EU i US połączyć to nie mam pojęcia :)
niekoniecznie, wedlug mnie wystarczyloby zlikwidować boty, wprowadzic system jak na ru offie i te serwery bylyby pelne :)
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #80 dnia: Listopad 28, 2009, 10:57:55 am »
bo z wlasnego doswiadczenia moge napisac, ze grajac bez bota a grade nie przyprawialo mnie nawet o szybszy puls, S grade nie bylo problemem, na S80 dzialajac w party ludzi z lvl powyzej 76 spokojnie mozna wyfarmic

Taa. Z allegro spokojnie mogłeś wyfarmić ciołku.

Brzydalowi konta pobanowali, ja nie sprzedaje... co wy teraz zrobicie gamonie?
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2009, 11:00:31 am wysłana przez Astilia »
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #81 dnia: Listopad 28, 2009, 12:11:54 pm »
Brzydalowi konta pobanowali, ja nie sprzedaje... co wy teraz zrobicie gamonie?
a co chcesz kupic? bez bot traina sie gubisz?
tu tylko twoje QQ , a z tego co wiem wszyscy w klanie zadowoleni :)
a cos pisales, ze na jakies lokacje mamy bana, napisz na ktore to ci widokowki z tych miejsc powysylam, przynajmniej raz zobaczysz jak te miejsca na offie wygladaja randomie z pirata
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2009, 12:13:28 pm wysłana przez Kard »
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #82 dnia: Listopad 28, 2009, 01:43:49 pm »
Co ty mi możesz wysłać ciołku jak emoquite zrobiłeś? Suhy ci wyśle fotke jak na boxie/bocie jedziesz?

Wy się gubicie. 90% adeny szło dla dzielnego DA  :).
Znowu g.... wiesz pajacyku. Moje boty mają się świetnie. Cały czas biegają.

Co do lokacji to poproszę foty z cytadeli, ostatniego piętra toi ( tam jest taki duuuuży RB - Baium którego nigdy nie widziałeś), może być Antek, Valek i Tiat. To na początek.

Przypominam również oszuście kardziu o dowodach na moje członkostwo w lolDA. Już zapomniałeś? Oczywiście nie chodzi mi o aktualną postać.
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #83 dnia: Listopad 28, 2009, 02:52:02 pm »
Co ty mi możesz wysłać ciołku
wszyscy sa ciolki, ale jedna astilia wiecznie placze na forum :) dajesz malutki, wytrzyj nosek, bedzie dobrze :P
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #84 dnia: Listopad 28, 2009, 03:12:12 pm »
Tylko tyle masz do napisania w odpowiedzi na mój post pajacyku?
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #85 dnia: Listopad 28, 2009, 03:28:16 pm »
Ja nie wiem czym ty gany się tak podniecasz?

Jak będziemy chcieli to za 2 miesiące wykupimy konta, i po 2 miesiącach znów będziemy was karać?

A i myślę ze tobie dobry psycholog nie pomoże, ewidentnie widać ze masz z sobą problemy (ADHD?)

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #86 dnia: Listopad 28, 2009, 05:51:27 pm »
Tylko tyle masz do napisania w odpowiedzi na mój post pajacyku?
ale ja na nic nie odpowiadalem, tylko nabijam sie z ciebie siusiumajtku :P

Jak będziemy chcieli to za 2 miesiące wykupimy konta, i po 2 miesiącach znów będziemy was karać?
a po kolejnych 2 znow banik :P
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #87 dnia: Listopad 28, 2009, 06:17:20 pm »
a cos pisales, ze na jakies lokacje mamy bana, napisz na ktore to ci widokowki z tych miejsc powysylam

Co do lokacji to poproszę foty z cytadeli, ostatniego piętra toi ( tam jest taki duuuuży RB - Baium którego nigdy nie widziałeś), może być Antek, Valek i Tiat. To na początek.

Kardziu ty faktycznie jesteś upośledzony i już się gubisz. Chciałeś żeby przypomnieć ci lokacje na które lolDA ma bana. Miałeś podesłać fotki. Gdzie są? Gany i suhy na HS botują i nie mają czasu czy może ciężko pracują żeby dzięki allegro dojść do czegoś w L2? Masz straszne kłopoty z pamięcią ciołku.

Jak zwykle ble ble ble oszuście. Ale napisz jeszcze coś fajnego bo mi się nudzi. Zrób koleją dramę - jakie to lowlvl jesteście i nędzny sprzęt macie. Ten temat najbardziej mi się podoba  :).
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #88 dnia: Listopad 28, 2009, 10:11:27 pm »
Przeciez suhy gra przez cala noc i przez caly dzien live :D:D

btw znalazlem bocika na ru offa, jak na razie sie dobrze sprawuje :D:D:D

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • Wiadomości: 487

  • Pochwał: 0

Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #89 dnia: Listopad 28, 2009, 11:13:37 pm »
to bys sie odezwal a nie !!
Lineage 2 official server Luna
Msciciel - Ghost Hunter 83/75/75/73- BANNED
Lineage 2 official server Lancer ru:
Msciciel - Sword Muse 82/75/75/68 - SOLD
NomoreQQ - Soul Hound 82/75/75/75 - SOLD
ErrOrCrC - Grand Khavatari 85/80/75/75 - SOLD - 6x Hero


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #90 dnia: Listopad 28, 2009, 11:55:26 pm »
Troche trwa znalezienie odp bota xD  :oops:

btw gany jak tam sie maja boty na Lunie :)?
pewnie nawet nie wiecie bo nie macie wstepu na HB :(

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: -1

Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #91 dnia: Listopad 29, 2009, 12:20:13 am »
3 godzimy wczoraj na green spocie. Tylko jeden typek z T przyszedl spytac się czy moze popatrzeć. Pozdrowienia z HB od Horibe.


Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #92 dnia: Listopad 29, 2009, 12:38:43 am »
3 godzimy wczoraj na green spocie. Tylko jeden typek z T przyszedl spytac się czy moze popatrzeć. Pozdrowienia z HB od Horibe.
a jak tam tiat? ile juz vesper broni w DA jest?


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #93 dnia: Listopad 29, 2009, 09:03:25 am »
a jak tam tiat? ile juz vesper broni w DA jest?
drugi astilia lol
zrozum czlowieku, ze my sie bawimy w ta gre i caly czas sie rozwijamy (wieksze lvl, lepszy sprzet itd.) ale  w zwiazku z tym, ze nie gramy nonstop (no moze nie liczac Suhego :) ) i trainow botow nie mamy to to idzie w normalnym tepie i na wszysyko przyjdzie czas, zaczynalismy od Gludio, wowczas tak pisali, "lee Gludio, pokazcie cos i zdobadzcie Giran", wlasnie jest Giran, pewnie w przyszlosci beda inne rzeczy i to nasz wlasna zasluga, nie musimy sie jak astilia i jemu podobni przyczepiac sie innym do dupy by troche do przodu ruszyc

Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #94 dnia: Listopad 29, 2009, 10:56:43 am »
3 godzimy wczoraj na green spocie. Tylko jeden typek z T przyszedl spytac się czy moze popatrzeć. Pozdrowienia z HB od Horibe.
Widocznie nikt sobie nie zawraca glowy lolami ktorzy nie potrafia oddac wara :D

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #95 dnia: Listopad 29, 2009, 10:59:57 am »
a jak tam tiat? ile juz vesper broni w DA jest?
drugi astilia lol
nei drugi Astilia tylko sam pisales

Cytuj
a cos pisales, ze na jakies lokacje mamy bana, napisz na ktore to ci widokowki z tych miejsc powysylam


wiec moje pytanie chyba nie jest niczym niezwyklym


  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: -2

Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #96 dnia: Listopad 29, 2009, 11:14:14 am »
Wy się gubicie. 90% adeny szło dla dzielnego DA  :).
Znowu g.... wiesz pajacyku. Moje boty mają się świetnie. Cały czas biegają.
Czyzby Kumbak wrocil? Zaraz sie bedziesz znowu chwalil jakiez to swietne interesy zrobiles na DA, ilez to nam adeny sprzedales (90% z calych 200-300 zl ktore zarobiles lub podobnie). Zrozum zlamasie ze nikogo te twoje Ynteresy nie obchodza rekinie finansiery a i flame z tego marny.

Co do lokacji to poproszę foty z cytadeli, ostatniego piętra toi ( tam jest taki duuuuży RB - Baium którego nigdy nie widziałeś), może być Antek, Valek i Tiat. To na początek.
wszystko w swoim czasie, ale zebysmy mieli jasnosc, nie udawaj tutaj cwaniaka ktory cokolwiek osiagnal na offie, bo twoje jedyne umiejetnosci sprowadzaja sie do dupolistwa, pokaz mi screeny z tych samych lokacji bez ruskiego zergu or GTFO retardzie.
Ganymede lvl 82 Mystic Muse
Proud member of DeathAdders clan on Luna server


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #97 dnia: Listopad 29, 2009, 11:31:51 am »
Gany, co słychać pod biurkiem u suhego? Sprawdzasz się? Dalej cie trzyma w bottrainie?

Rozumiem wasze rozgoryczenie. Nikt was nie lubi, ban na najlepsze spoty, wara boicie się oddać, ciągły płacz kardzia itd. Ile można expić 81lvl na HS? Inna sprawa, że ogarnięcie jakie gany pokazał na frapsie jest powalające. Pro player.

Co do waszych osiągnięć - zakupy na allegro to dość proste rozwiązanie ale jak nie umie się inaczej... Najciekawsze jest to, że zakupy zakupami a wyniki kiepskie. Ruski zerg nie do ruszenia. Ale najważniejsze, że jesteście legith (nie licząc suhego i przydupasów). NCSoft pewnie jest z was dumny  :).

 
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #98 dnia: Listopad 29, 2009, 12:25:12 pm »
Ruski zerg nie do ruszenia.
nie do ruszenia to tylko ty jestes, bo sie gowna nie rusza :P
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: -2

Odp: BAI BAI WILCZEBOTY :D
« Odpowiedź #99 dnia: Listopad 29, 2009, 01:40:17 pm »
Gany, co słychać pod biurkiem u suhego? Sprawdzasz się? Dalej cie trzyma w bottrainie?

Rozumiem wasze rozgoryczenie. Nikt was nie lubi, ban na najlepsze spoty, wara boicie się oddać, ciągły płacz kardzia itd. Ile można expić 81lvl na HS? Inna sprawa, że ogarnięcie jakie gany pokazał na frapsie jest powalające. Pro player.

Co do waszych osiągnięć - zakupy na allegro to dość proste rozwiązanie ale jak nie umie się inaczej... Najciekawsze jest to, że zakupy zakupami a wyniki kiepskie. Ruski zerg nie do ruszenia. Ale najważniejsze, że jesteście legith (nie licząc suhego i przydupasów). NCSoft pewnie jest z was dumny  :).

dobra trolu juz dosc juz cie nakarmilem, czas wyslac cie na diete, w grze non factor o ktorym nikt nigdy nie slyszal pewnie nawet nie grasz na lunie tylko na jakims lolprivie za to na forum warrior no1.

dla calej reszty to temat o tym jakiego faila zalapaly wilcze boty, jak chcecie sobie flejmowac DA to obok jest od tego topik.
Ganymede lvl 82 Mystic Muse
Proud member of DeathAdders clan on Luna server