Witaj
Gość

Wątek: Outcasters - pytania, odpowiedzni, opinie  (Przeczytany 59300 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Outcasters - pytania, odpowiedzni, opinie
« Odpowiedź #300 dnia: Sierpień 30, 2010, 09:55:15 am »
widziałem tylko ostatnie fragmenty tego siega :)

mogło być coś koło 4-5 i były tam 2 klany bo dwie flagi popsuliśmy :) o ile o tym samym jest mowa ofc :D
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Outcasters - pytania, odpowiedzni, opinie
« Odpowiedź #301 dnia: Sierpień 30, 2010, 01:47:17 pm »
Czesc Alarion. Widze ze super Ci idzie, z tego co slyszalem niezmiernie cieszy Cie fakt ze juz potraficie zrobic inste we 2 osoby (Czy jak to ktos ladnie okreslil, masz podniete). Bardzo mnie cieszy ze sie zmieniles na tyle ze zamiast palic pr'y zaczeliscie sie bic za full %. Widze równiez ze znalazles sobie nowych przyjaciół, jestes bardzo szlachetny,  skoro uwazales lrów za lolów i chuj wie jeszcze kogo a dochodzisz do nich doklanu, przeciez trzeba kochac ludzi niezaleznie od tego co sie o nich sądzi (nie zebym mial cos do LR). Jak tam u Ciebie zniwa poszly? Zboze sypnelo? Bo u mnie straszna chujnia w tym roku :((.

Pozdrawiam, tfoj Kukułentim.

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Outcasters - pytania, odpowiedzni, opinie
« Odpowiedź #302 dnia: Sierpień 30, 2010, 01:49:51 pm »
te ale my przecież jesteśmy lole :D podobnie zresztą jak cale community.


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Outcasters - pytania, odpowiedzni, opinie
« Odpowiedź #303 dnia: Sierpień 30, 2010, 02:43:32 pm »
Według teorii Analiona to tak całe community, jednak ze wkradł Ci się mały błąd, Całe prócz party Analiona!!!! On się zaliczył do tych Topowych, W kuluarach chodzą nawet słuchy ze sam Hottler negocjował warunki ich dojścia do assasynow, Analiona miał mianować głównodowodzącego sił powietrzno-desantowych,mieli być zrzucani na tereny wrogiej fortecy i zamków, następnie robić instancje by wróg nie mógł jej robić, potem szybko się wycofać na z góry ustalone pozycje, czyli kolejne instancje. Dodatkowo miał otrzymać epik jewelery, jednak że negocjacje spełzły na niczym, ponieważ Hottler domagał się 10% podatku od robionej fortecy, na co Analion nie mógł się zgodzić, twierdząc ze te 10% woli przeznaczyć dla fundacji "Przyjaciół obrońców krzyża" którego jest prezesem. Po wymianie kilku slow, dało się usłyszeć okrzyki "gdzie jest krzyż" po czym negocjacje zostały zerwane. Ale podkreślam ze to tylko podobno, bo jak było naprawdę Wiedza nie liczni :D
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2010, 02:47:14 pm wysłana przez Eido »


  • Banned
  • Wiadomości: 381

  • Pochwał: 0

Odp: Outcasters - pytania, odpowiedzni, opinie
« Odpowiedź #304 dnia: Sierpień 30, 2010, 03:01:38 pm »
Według teorii Analiona to tak całe community, jednak ze wkradł Ci się mały błąd, Całe prócz party Analiona!!!! On się zaliczył do tych Topowych, W kuluarach chodzą nawet słuchy ze sam Hottler negocjował warunki ich dojścia do assasynow, Analiona miał mianować głównodowodzącego sił powietrzno-desantowych,mieli być zrzucani na tereny wrogiej fortecy i zamków, następnie robić instancje by wróg nie mógł jej robić, potem szybko się wycofać na z góry ustalone pozycje, czyli kolejne instancje. Dodatkowo miał otrzymać epik jewelery, jednak że negocjacje spełzły na niczym, ponieważ Hottler domagał się 10% podatku od robionej fortecy, na co Analion nie mógł się zgodzić, twierdząc ze te 10% woli przeznaczyć dla fundacji "Przyjaciół obrońców krzyża" którego jest prezesem. Po wymianie kilku slow, dało się usłyszeć okrzyki "gdzie jest krzyż" po czym negocjacje zostały zerwane. Ale podkreślam ze to tylko podobno, bo jak było naprawdę Wiedza nie liczni :D

wymiekłem..


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Outcasters - pytania, odpowiedzni, opinie
« Odpowiedź #305 dnia: Sierpień 30, 2010, 03:19:29 pm »
Dobre chociaz to party czy tylko pazerne?
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Outcasters - pytania, odpowiedzni, opinie
« Odpowiedź #306 dnia: Sierpień 30, 2010, 03:21:04 pm »
Zdecydowanie to 2...


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Outcasters - pytania, odpowiedzni, opinie
« Odpowiedź #307 dnia: Sierpień 30, 2010, 04:47:34 pm »
Tak eido pazerne(nie mam zamiaru biegać w DC robie ) ale co do jakości to na pewno lepsze niż twoje. :oops:

Według teorii Analiona to tak całe community, jednak ze wkradł Ci się mały błąd, Całe prócz party Analiona!!!! On się zaliczył do tych Topowych, W kuluarach chodzą nawet słuchy ze sam Hottler negocjował warunki ich dojścia do assasynow, Analiona miał mianować głównodowodzącego sił powietrzno-desantowych,mieli być zrzucani na tereny wrogiej fortecy i zamków, następnie robić instancje by wróg nie mógł jej robić, potem szybko się wycofać na z góry ustalone pozycje, czyli kolejne instancje. Dodatkowo miał otrzymać epik jewelery, jednak że negocjacje spełzły na niczym, ponieważ Hottler domagał się 10% podatku od robionej fortecy, na co Analion nie mógł się zgodzić, twierdząc ze te 10% woli przeznaczyć dla fundacji "Przyjaciół obrońców krzyża" którego jest prezesem. Po wymianie kilku slow, dało się usłyszeć okrzyki "gdzie jest krzyż" po czym negocjacje zostały zerwane. Ale podkreślam ze to tylko podobno, bo jak było naprawdę Wiedza nie liczni :D

Z tym swoim talentem to powinieneś bajki pisać a nie grać w L2 , zapewne by ci szło lepiej . hahaha
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2010, 04:52:14 pm wysłana przez Neural »
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Outcasters - pytania, odpowiedzni, opinie
« Odpowiedź #308 dnia: Sierpień 30, 2010, 06:15:11 pm »
pod komenda generała  Alariona wydającego komendy "jak Ty bijesz prawego NPC to ja wtedy lewego" i pamiętajcie żołnierze ja wiem jaki skład ma być do czego!!!! Forteca to wasz drugi dom, tu się expi, tu się walczy, tu się zarabia, a świat poza nią jest beee. Zrozumiano żołnierze!!!! Tak jest cesarze, Ave Cezar, ave Cezar... Ze mną nie zginiecie i pamiętajcie ja wiem najlepiej....

Hi hater

Eido, trochę się kompromitujesz tym tekstem. Pieprzysz głupoty, kiedy nie wiesz jak jest naprawdę (na frapsie zobaczysz, że 80% scenek albo i więcej będzie będąc poza klanem). Wiesz co jest ciekawą kwestią? Że zarówno przeciwnicy jak i my padamy za full %. Na całe szczęście więcej glebi się enemy niż nam póki co.

Z tego co pamiętam na forum pisałeś, że nie pozwolisz nam wyzyskiwać innych osób i osobiście odbierzesz nam fortę, byśmy nie mogli robić instancji (btw ile x dziennie/w tygodniu robisz/robicie ją w OC?). Czekamy tyle czasu na ciebie i jeszcze nie wpadłeś? 5 party 4Fun się nie udało, ale może pokażesz/pokażecie większego skilla od nich?

Ile PvP i czasu spędzonego w constans wspólnie masz od dłuższego czasu? Wiesz, nie piszę tego by szydzić specjalnie na siłę z ciebie, bo nie robi mi to przyjemności, tak jak obrażenie jakiegokolwiek Polaka grającego na Ru ofie, ale jeżeli (tak jak Quentim) plujesz mi w twarz, to nie będę udawał, że pada deszczyk i kulił ogonka przed Tobą. Także nim zaczniesz nawalać takimi tekstami, zastanów się, co możesz zaprezentować ty?

Każdy z OC kto mnie trochę zna, wie, że nigdy temu klanowi źle nei życzyłem i nigdy tego robić nie będę. Skoro Lempartus twierdzi, że nasze party jest niepotrzebne, to ja jako decyzję mojego byłego CL-a będę traktował ją poważnie i ją uszanuję. Wiele osób też zdaje sobie sprawę, że włożyłem w ten klan sporo zaangażowania (nie ujmując nic innym ludziom, którzy również starali się mniej lub bardziej ode mnie)  i dalej nie kumam do czego dążysz takimi tekstami?

Także albo dowiesz się Eido jak wygląda obecnie sytuacja (chociaż bardziej polecam ci zająć się jednak swoją, bo zaraz będziesz musiał kupić całe swoje constans i szukać na nich driverów) i dopiero komentuj/rzucaj wyzwania, albo zamilknij proszę.


-------------------------------------------------------------------------------


jak zawal tak zwal ale dlugo juz OC nie pociagnie pewnie:D

Hehe, mieliśmy miesiąca nie przetrwać. Klan ma się bardzo dobrze, cały czas powoli rozwija się do przodu.
Dziękuję za "ciepłe" słowa byłych klanowiczów, też Was serdecznie pozdrawiam

Jak mniemam skierowane do nas? Nie bardzo tylko rozumiem o co chodzi, bo to co pisaliśmy było skierowane bezpośrednio do Eida, który komentuje pewne sprawy zupełnie nie wiedząc jak one się toczą.

Cieszę się, że OC przetrwało tyle czasu i dalej mam nadzieję, że będzie szło mimo nawet niepowodzeń do przodu. Mam tam wielu naprawdę dobrych znajomych (mimo tego, co niektórzy próbują na siłe udowodnić swoje z dupy teorie) i nie zamierzam nigdy prowadzić polityki "Ze skrajności w skrajność" jak być może co niektórzy ode mnie oczekiwali.

Pisałem Lempowi, że jeżeli będzie nas do czegoś potrzebować, a nas będzie tylko więcej niż 5 osób na VC to przyjdziemy i chętnie pomożemy nawet bez klanu. Skoro do tej pory Lemp uważa, że radzi sobie doskonale bez nas, to chwała za to, że klan jest na tyle silny i daje radę. To świadczy o tym, że dla nas pora poszukać za niedługo miejsca gdzie indziej.



Także go go haters, więcej waszych -_-'istych teorii spiskowych i ofc czekam na najbardziej konstruktywne ze wszystkich osób komentarze QQuentima
Istna martyrologia.


  • Banned
  • Wiadomości: 214

  • Pochwał: 0

Odp: Outcasters - pytania, odpowiedzni, opinie
« Odpowiedź #309 dnia: Sierpień 30, 2010, 11:02:23 pm »
Nie wiem alarion dlaczego prostujesz moje subiektywne zdanie wyrazone na innym forum lol .

Klan 4Fun od 3 miesiecy ma mniej niz 40 klanowiczy takze czekam z niecierpliwoscia na frapsa z ich 5 party . Czyzby zabrali cala akademie ?? Duzo bylo ludzi w d grade ?  :o
ale ma tez ally z ktorym sie wybiera na pvp a tym bardziej na siege (jak wiekszosc klanow)

a co do tego to dzisiaj w fogu nie potrafiliscie dzisiaj zabic ani deuxow and jakiegos lolklanu co wam moby pulowal - my sie karmy nie boimy i wam oczyściliśmy spota i poszlismy na piramidki bo alarion nie chcial zebysmy wam przeszkadzali w koksie (innych bysmy wypekowali)
btw.
+1 destiny heavy helm full attr z Espady co nam probowala żuki wziac :)
StormScreamer 85/ Warlock 75/ Titan 76/ Warcryer 75 Franz[RETIRED]
Vraghor Doomcryer 80+ Ru-Off - Lancer - Amber Party member - [ACTIVE]


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 1

Odp: Outcasters - pytania, odpowiedzni, opinie
« Odpowiedź #310 dnia: Sierpień 30, 2010, 11:37:16 pm »
Każdy już wylał swoje żale, skończmy z dramami. Ja się cieszę, że Amber pt dobrze idzie, nie było nam po drodze - trudno, nie wszystkie ich zachowania były właściwe, ale trzeba też zauważyć, że sporo pomogli klanowi. Dalsze obrzucanie się błotem nie ma najmniejszego sensu, a forum to też nie jest najlepsze miejsce do prania brudów, bo podejrzewam, że nikogo poza odpisującymi sobie to nie interesuje. Dziękuję za uwagę.


  • Banned
  • Wiadomości: 214

  • Pochwał: 0

Odp: Outcasters - pytania, odpowiedzni, opinie
« Odpowiedź #311 dnia: Sierpień 30, 2010, 11:49:13 pm »
Każdy już wylał swoje żale, skończmy z dramami. Ja się cieszę, że Amber pt dobrze idzie, nie było nam po drodze - trudno, nie wszystkie ich zachowania były właściwe, ale trzeba też zauważyć, że sporo pomogli klanowi. Dalsze obrzucanie się błotem nie ma najmniejszego sensu, a forum to też nie jest najlepsze miejsce do prania brudów, bo podejrzewam, że nikogo poza odpisującymi sobie to nie interesuje. Dziękuję za uwagę.
popieram, ale niestety taka natura polaka ze na serwie gdzie gra 4k ruskich i 200 polakow to akurat polacy beda sie bili miedzy soba zamiast zjednoczyc sie
StormScreamer 85/ Warlock 75/ Titan 76/ Warcryer 75 Franz[RETIRED]
Vraghor Doomcryer 80+ Ru-Off - Lancer - Amber Party member - [ACTIVE]


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 1

Odp: Outcasters - pytania, odpowiedzni, opinie
« Odpowiedź #312 dnia: Sierpień 30, 2010, 11:53:51 pm »
Tak to już z nami jest...


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

Odp: Outcasters - pytania, odpowiedzni, opinie
« Odpowiedź #313 dnia: Sierpień 31, 2010, 01:14:10 am »
Nie wiem alarion dlaczego prostujesz moje subiektywne zdanie wyrazone na innym forum lol .

Klan 4Fun od 3 miesiecy ma mniej niz 40 klanowiczy takze czekam z niecierpliwoscia na frapsa z ich 5 party . Czyzby zabrali cala akademie ?? Duzo bylo ludzi w d grade ?  :o
ale ma tez ally z ktorym sie wybiera na pvp a tym bardziej na siege (jak wiekszosc klanow)

a co do tego to dzisiaj w fogu nie potrafiliscie dzisiaj zabic ani deuxow and jakiegos lolklanu co wam moby pulowal - my sie karmy nie boimy i wam oczyściliśmy spota i poszlismy na piramidki bo alarion nie chcial zebysmy wam przeszkadzali w koksie (innych bysmy wypekowali)
btw.
+1 destiny heavy helm full attr z Espady co nam probowala żuki wziac :)

Przeczytaj jeszcze raz posta alariona to bedziesz wiedzial czy mowil o ally czy o klanie .

Party deuxow wrocilo jeszcze 2 razy . Raz padlo od lempa i raz od nas . 2 party bedace na spocie bilo moby pojedynczo i na pewno nie dalibysmy sobie z nim rady  :o . Gratuluje ze wam sie udalo .
Z obczyszczeniem spota czekalismy az sie gdzies przemiescicie . Nie za bardzo lubie miec na plecach inne party spoza klanu jak np ide kogos pekowac .
Veve 99/97 Feoh Wizard Core server
Tytus 92 Feoh Wizard Lancer server
Ais / Yans / Atomek / Kylal / VeveLaBoo Nightmare DN server


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Outcasters - pytania, odpowiedzni, opinie
« Odpowiedź #314 dnia: Sierpień 31, 2010, 10:29:03 am »
Analion wie najlepiej !!! :P


  • Banned
  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 0

Odp: Outcasters - pytania, odpowiedzni, opinie
« Odpowiedź #315 dnia: Sierpień 31, 2010, 03:42:41 pm »
czytam i czytam i czytam ... i nadal nie wiem gdzie jest kon pogrzebany, i o co ta cala klutnia :)


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: Outcasters - pytania, odpowiedzni, opinie
« Odpowiedź #316 dnia: Sierpień 31, 2010, 03:57:38 pm »
czytam i czytam i czytam ... i nadal nie wiem gdzie jest kon pogrzebany, i o co ta cala kłótnia :)
Pewnie wszystko rozchodzi się o Raziela!


  • Wiadomości: 155

  • Pochwał: 0

    • O mnie :)
Odp: Outcasters - pytania, odpowiedzni, opinie
« Odpowiedź #317 dnia: Sierpień 31, 2010, 04:26:39 pm »
czytam i czytam i czytam ... i nadal nie wiem gdzie jest kon pogrzebany, i o co ta cala kłótnia :)

Chyba jesteś jedyny (nie licząc autora postu) kto to czyta większość jak post ma więcej jak 4 linijki przesuwa dalej :D


  • Banned
  • Wiadomości: 289

  • Pochwał: -2

Odp: Outcasters - pytania, odpowiedzni, opinie
« Odpowiedź #318 dnia: Sierpień 31, 2010, 05:02:05 pm »
czytam i czytam i czytam ... i nadal nie wiem gdzie jest kon pogrzebany, i o co ta cala kłótnia :)

Chyba jesteś jedyny (nie licząc autora postu) kto to czyta większość jak post ma więcej jak 4 linijki przesuwa dalej :D
confirm


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

Odp: Outcasters - pytania, odpowiedzni, opinie
« Odpowiedź #319 dnia: Sierpień 31, 2010, 05:15:20 pm »
czytam i czytam i czytam ... i nadal nie wiem gdzie jest kon pogrzebany, i o co ta cala kłótnia :)

A tak sobie bubamy z nudow w pracy  :D
Veve 99/97 Feoh Wizard Core server
Tytus 92 Feoh Wizard Lancer server
Ais / Yans / Atomek / Kylal / VeveLaBoo Nightmare DN server


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Outcasters - pytania, odpowiedzni, opinie
« Odpowiedź #320 dnia: Sierpień 31, 2010, 05:42:19 pm »
To ja wyjaśnię może :P, otóż party Analiona to farmerzy insty fortecy, nie ważna była godzina 4 nad ranem czy popołudniu, nie jednokrotnie blokując ja innym graczom, przez co stali się nie zbyt lubiani w klanie, a prawie co dzień była rozkręcana coraz nowa drama o inste. Dlatego CL postanowił ja zamknąć na jakiś czas, wiec z braku możliwości jej robienia party to zdecydowało się opuścić klan, by założyć tymczasowy do przejęcia sobie fortecy by dalej móc farmic inste. Po nakręceniu dziesiątek dram w klanie, i nachapaniu się epaluetow, oraz robienia głupców z klanowiczy, uznali ze klan był dla nich tylko po to żeby miał im kto bronic forte :P. Dlatego ludzie niezbyt przychylnie się o nich wypowiadają, a we mnie budzą śmiech i politowanie  :P   


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Outcasters - pytania, odpowiedzni, opinie
« Odpowiedź #321 dnia: Sierpień 31, 2010, 06:13:51 pm »
pff nuda robilismy to samo w acc z ta w zamku, na zmiane z Galaxysa pt tzn kto 1wszy sie wbil :P box w pt i pod npc ftw.
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Outcasters - pytania, odpowiedzni, opinie
« Odpowiedź #322 dnia: Sierpień 31, 2010, 06:30:31 pm »
nvm >< myslalem nad rozkreceniem troche tematu ale mi przeszlo :D
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Banned
  • Wiadomości: 214

  • Pochwał: 0

Odp: Outcasters - pytania, odpowiedzni, opinie
« Odpowiedź #323 dnia: Sierpień 31, 2010, 08:19:37 pm »
Eido a czemu twoje party nie jest w OC? tez wyszliscie na farme wiec to co piszesz to hipokryzja  :D
StormScreamer 85/ Warlock 75/ Titan 76/ Warcryer 75 Franz[RETIRED]
Vraghor Doomcryer 80+ Ru-Off - Lancer - Amber Party member - [ACTIVE]


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Outcasters - pytania, odpowiedzni, opinie
« Odpowiedź #324 dnia: Sierpień 31, 2010, 09:26:15 pm »
Nie wyszliśmy na farme... ale co Ci będę tłumaczył, już to mówiłem i napisze jeszcze raz mam głęboko w poważaniu czy wyszli czy nie,dla mnie bez różnicy. Ja się nie nachapałem kosztem innych, a potem się na nich wypiąłem, bo to chodzi właśnie o to....