Witaj
Gość

Wątek: Rickert - Rany Kłute  (Przeczytany 24256 razy)

  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: -1

Odp: Rickert - Rany Kłute
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 15, 2010, 03:19:37 pm »
Jakiś link do jego frapsów? Oglądnę chętnie. :)
no i teraz narobiles, jak on zobaczy tego posta to wrzuci ci 782356782354 linkow z frapsami marr'a i zacznie omawiac je akcja po akcji ...


A normalnie tam mi piwo sprzedawali, jaram sobie tam, 0 odzywu do mnie...a teraz -_-' wie co będzie i o co chodzi, bo nam kazał dowodzikami poświecić na następny raz...  :dry:
A niedługo dobra impra tam będzie... :x
TECHNO ZDECHLO JEDZIEMY DO ENERGYYYYYYYYY


  • Banned
  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: -1

Odp: Rickert - Rany Kłute
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 15, 2010, 03:48:15 pm »

To co zaraz zobaczycie moze na zawsze odmienic wasz sposob widzenia smiesznych frapsow z tej glupiej gry, dlatego ogladacie to na wlasna odpowiedzialnosc

ZATEM JEDZIEMY:

http://filefront.com/12254263/InZakenWeTrust.rar

        Na tym frapsie marr cisnie plebs na HE pod swoim zamkiem, wpisujac jak zaden inny "pro ranger z officjala" nicki ziomkuf.
Później przejscie na 1 stabowanie brow na aw+pare zajebistych akcji na sh.
W dalszej czesci lamiace pt marra gankuje majacych duza przewage gimbusow na szczescie daje rade zabic 20-30 kolesi paroma blyskawicznymi kliknieciami i niespotykanym skillem w targetowaniu nubquf.
Na koniec bonusik od naszego przyjaciela z Bulgarii wstawka jak swoim smiesznym bd zjezdza 2 pw.
Tak wiem wy teoretycy nie jestesce w stanie w to uwierzyc nawet Raziel mialby z tym problem dlatego sicagac i nie gadac.

http://filefront.com/12052872/JGJGJG.rar
        Na tym frapsie marr cisnie, jak nigdy na swoim sh+ zjezdza niewyobrazalny zerg

http://filefront.com/14248921/lolPR.avi/
        Jak sama nazwa mowi marr robi dywanik na swoim prku nie schodzi ponizej 8k z dmgem w miedzyczasie wpisujac nicki brow. Troche razi nieogarniecie czlonkow pt ale to nei dla nich sciagamy wlasnie tego frapsa

http://filefront.com/11540976/Marr-5.avi
        Tutaj widzimy zwinnego marra na smiesznym th przez calego frapsa nabija jakies 200 pvp w postaci zbitych desek zergu nukerow smiesznych bishopw (nie takich jak ja)

http://filefront.com/10188427/Marr-vol3.avi
               Tutaj mamy klasyczny pocisk brazoli na TH ze smiesznymi nutami w tle jak przystalo na smieszne pvp.
Fraps wart sciagniecie glownie na maly akcencik z Polski. Musze napisac ze po tej akcji zrobilo sie mi wstyd za nasza Ojczyzne coz Polska przegrala z jednym bulgarem stojacym na snipe w miedzyczasie flamujacym na # @ $ a takze !

Marr-vol4.avi
        Marr kara jak zawsze na TH fajny jest wjazd na TH z dbkiem w pt polaczkuf zabija wszystkich sam. Oraz wstawka z spsem z somem - nei przeszkadza w robieniu dywanika.
Mam ten fraps na dysku jak poprosicie to sie upnie

http://filefront.com/11778682/jghphhhf.avi
        Przez wiekszosc filmiku Marr w stylu Raziela pokazuje ze BD to dd a nie support. Dodatkowo mozna zobaczyc pare epic akcji na aw i sh.

Powyzsze filmiki byly z Aerith i Nanaki czas na slynnego Celesa:

http://filefront.com/13798927/Failes.rar
        1. fraps marra na tym serverze od razu okrzykniety hitemgl dzieki zjechaniu o ile pamietam w 4 osoby pt exodus w miedzy czasie zabijajac pt genocide bez zadnej gleby itd w filmiku mozna rowniez pare polskich akcentow niestety, jak zawsze nie zasluzyli na jakiekolwiek slowo uznania w moim poscie.

http://filefront.com/13877739/the-milky-WAY.rar
        2. fraps marra pokazuje tutaj co HE 75lvl z bopem (potrafiacy w niemal kazdym pvp ustawic sie na snipe w optymalnym miejscu) w 8 osobowym pt jest w stanie zrobic z 1 z najlepszych polskich klanow bedacych wtedy w 9ppl cardi+nobl+draco bowy. Dodatkowo smaczku dodaja ganki na aw (1 z najlepszych frapsow ale nie bede sie rozpisywal).

http://filefront.com/14456653/mindblower.avi/
        Ostatni fraps marra z Celesa qa+baium dalej chyba nie musze pisac poza polskim akcentem OOW na glebie

Bonusowe i wielbione przez cala rzesze fanow frapsy z deski, marr nie lubi mass pvp ale skrecil te akcje dla nas:

http://filefront.com/13985425/HowMuchDontCryActuallySucks.avi/
        Marr tym frapsem odpowiada na zaczepki brow gankujac na desce niezle zergi. Wazny fraps z pktu widzenia Rickerta a mianowicie br zoomy xd.

http://filefront.com/14052275/spdestroyed.avi/
       Odpowiedz Marra na zaczepki polaczkuf na forum azure "Marr nei ogarnia luka na mass pvp
Tym frapsem pokazujac ze deska nie jest az taka zla na takich pvp :D w skrocie AOE PLEBSOW

http://www.megaupload.com/?d=D2YKBYJG
        Najwieksze dymy nagrywane przez marra pov deska aw
Pokazuje tutaj w pelni swojego skilla na desce, jezeli ktos tego frapsa nei widzial to bez zwloki powinien juz go sciagac.

Na zakonczenie napisze tak:
-zobczylem fraps marra na aw/th boze jaki ten dagger jest przykoksany nie ma szans go zabic  dagger ownz
-zobczylem fraps marra na sh boze pizga po 8-9k co chwile omg nie musi nawet podbeigac ani nic sh ownz
-zobczylem fraps marra na He kurw pizga na snipe z niezlej odlegosci sciagajac all na 2 hity HE ownz
-zobczylem fraps marra na PR boze wszystko na hita PR ownz
-zobczylem fraps marra na BD kurw jak lucznik tyle ze ma ud i hexa BD ownz
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2010, 04:29:55 pm wysłana przez WietrznyRajdowiec »

WietrznyRajdowiec 82lvl
@Biedronki
A normalnie tam mi piwo sprzedawali, jaram sobie tam, 0 odzywu do mnie...a teraz -_-' wie co będzie i o co chodzi, bo nam kazał dowodzikami poświecić na następny raz...  :dry:
A niedługo dobra impra tam będzie... :x
Techno energi over 9k


  • Wiadomości: 186

  • Pochwał: 5

Odp: Rickert - Rany Kłute
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 15, 2010, 04:26:34 pm »
zaraz zrobie edit posta tlyko zjem obaid napsiz tlyko czy mam ci opisywac frapsy itd czy tlyko linki
Tja zostaje Ci analizowanie frapsow marra bo sam nie ogarniasz  :_delf_6_2:

゙(゚、 。 7 THEY SEE ME ROLLIN
 l、゙ ~ヽ
 じしf_, )ノ
THEY HATIN'


  • Banned
  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: -1

Odp: Rickert - Rany Kłute
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 15, 2010, 04:30:46 pm »
ty nawte nie zaslugujesz  na to aby byc jego fanbojem i pozostaje Ci przegladac codziennie jego lastfma:PP

/edit
przyklejcie to, gdyz sa to jedne z niewielu frapsow z ktorych mozna sie czegsos nauczyc
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2010, 04:34:01 pm wysłana przez WietrznyRajdowiec »

WietrznyRajdowiec 82lvl
@Biedronki
A normalnie tam mi piwo sprzedawali, jaram sobie tam, 0 odzywu do mnie...a teraz -_-' wie co będzie i o co chodzi, bo nam kazał dowodzikami poświecić na następny raz...  :dry:
A niedługo dobra impra tam będzie... :x
Techno energi over 9k


  • Wiadomości: 186

  • Pochwał: 5

Odp: Rickert - Rany Kłute
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 15, 2010, 04:37:17 pm »
O zgrozo w tym wall txt uzyles nawet kilku kropek, gz.
dertbrbisz skladnia ++++

゙(゚、 。 7 THEY SEE ME ROLLIN
 l、゙ ~ヽ
 じしf_, )ノ
THEY HATIN'


  • Banned
  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: -1

Odp: Rickert - Rany Kłute
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 15, 2010, 04:39:52 pm »
Powinienes docenic to, ze bylem w stanie strescic historie naszego guru na 1 stronie

WietrznyRajdowiec 82lvl
@Biedronki
A normalnie tam mi piwo sprzedawali, jaram sobie tam, 0 odzywu do mnie...a teraz -_-' wie co będzie i o co chodzi, bo nam kazał dowodzikami poświecić na następny raz...  :dry:
A niedługo dobra impra tam będzie... :x
Techno energi over 9k


  • Wiadomości: 186

  • Pochwał: 5

Odp: Rickert - Rany Kłute
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 15, 2010, 04:43:14 pm »
Mysle ze w nagrode rikert powinien nam nagrac tutka jak efektywnie klikac skile myszka. Nie to nie jest obelga, moze poprostu odmienny sposob wstukiwania pokretnych kombinacji to klucz do sukcesu  :elf_5_4:

゙(゚、 。 7 THEY SEE ME ROLLIN
 l、゙ ~ヽ
 じしf_, )ノ
THEY HATIN'


  • Wiadomości: 628

  • Pochwał: -2

Odp: Rickert - Rany Kłute
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 15, 2010, 04:44:59 pm »
ale ja tez uzywam myszki do wbijania np. dasha i tricków :S


Regulamin "zmieniono" po tym jak okazało się że admin chciał kupić ode mnie adene za złotówki :)
Teraz zgodnie z regulaminem offów  hahaha hahaha hahaha można sprzedawać/kupować.


  • Banned
  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: -1

Odp: Rickert - Rany Kłute
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 15, 2010, 04:49:15 pm »
Prowokacja?
jak ty chcesz rzucic tricka/switcha myszka i obiec chyba ze grasz na 2 myszki albo masz tlyko 1 reke to przepraszam

WietrznyRajdowiec 82lvl
@Biedronki
A normalnie tam mi piwo sprzedawali, jaram sobie tam, 0 odzywu do mnie...a teraz -_-' wie co będzie i o co chodzi, bo nam kazał dowodzikami poświecić na następny raz...  :dry:
A niedługo dobra impra tam będzie... :x
Techno energi over 9k


  • Wiadomości: 186

  • Pochwał: 5

Odp: Rickert - Rany Kłute
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 15, 2010, 04:59:23 pm »
Prowokacja?
jak ty chcesz rzucic tricka/switcha myszka i obiec chyba ze grasz na 2 myszki albo masz tlyko 1 reke to przepraszam
Moze ma ekran dotykowy i dmucha na minitor, a wtedy postac biegnie do przodu  :hu_6_4:

゙(゚、 。 7 THEY SEE ME ROLLIN
 l、゙ ~ヽ
 じしf_, )ノ
THEY HATIN'


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Rickert - Rany Kłute
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 15, 2010, 06:25:20 pm »
Tylko te filmiki Marr'a maja jedna mega wade - sa z C5, gdzie obecnie mamy GF+ i gra wyglada calkiem inaczej   :)
new future.


  • Wiadomości: 628

  • Pochwał: -2

Odp: Rickert - Rany Kłute
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 15, 2010, 06:34:23 pm »
kurwa no nie dogodzisz... jak nie pierdolą ze brak skilla bo tylko f1 f2 f3 f4, to teraz qq ze ktoś klika myszką. Oo


Regulamin "zmieniono" po tym jak okazało się że admin chciał kupić ode mnie adene za złotówki :)
Teraz zgodnie z regulaminem offów  hahaha hahaha hahaha można sprzedawać/kupować.


  • Banned
  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: -1

Odp: Rickert - Rany Kłute
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 15, 2010, 07:20:07 pm »
Tylko te filmiki Marr'a maja jedna mega wade - sa z C5, gdzie obecnie mamy GF+ i gra wyglada calkiem inaczej   :)

wiem ze lol c5 i krotkie pvp
po obejrzeniu bardzo wielu frapsow zauwazylem poporostu ze ludzie potrafia klikac 4-5 skilli a reszte cisna myszka, przez co bardzo ograniczaja sie w pvp
sam gram cardi od dluzszego czasu, widzialem kilkanascie frapsow z udzialem tej profy niemal wszystkie 80+ i zaden nie pokazal nic godnego uwagi coz klikajac myszka mana burna; backfire; waking scrolle cz resa z noblesem gracz traci uwage z hp/debuffow czlonkow pt itd
i wlasnie o tym toczy sie dyskusja a nie ze to jest c4 c5 czy IL

-_-'a no nie dogodzisz... jak nie -_-'ą ze brak skilla bo tylko f1 f2 f3 f4, to teraz qq ze ktoś klika myszką. Oo
"Oni" ? jacy qrw oni rzuc 1 konkretny post w ktorym cos takiego napisalem

WietrznyRajdowiec 82lvl
@Biedronki
A normalnie tam mi piwo sprzedawali, jaram sobie tam, 0 odzywu do mnie...a teraz -_-' wie co będzie i o co chodzi, bo nam kazał dowodzikami poświecić na następny raz...  :dry:
A niedługo dobra impra tam będzie... :x
Techno energi over 9k


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Rickert - Rany Kłute
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 15, 2010, 08:16:05 pm »
:D sygn Derta! :)



lol omg omg Dert sie smiejesz tutaj z niego a sam klikasz TP u GK myszka ~~ :(


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Rickert - Rany Kłute
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 15, 2010, 08:23:16 pm »
LoooL~! Dzięki za... Wypracowanie? Postaram się by było podklejone - Oraz zacznę ściągać.
Oraz pytałeś czy nie upnąć jednego filmiku - Jeżeli można, to proszę. ;)
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2010, 08:34:39 pm wysłana przez Rickert »
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Rickert - Rany Kłute
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 15, 2010, 09:03:37 pm »
wam to sie nudzi ;p
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Banned
  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: -1

Odp: Rickert - Rany Kłute
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 15, 2010, 10:06:22 pm »


MEDI BUC Z MIASTA

WietrznyRajdowiec 82lvl
@Biedronki
A normalnie tam mi piwo sprzedawali, jaram sobie tam, 0 odzywu do mnie...a teraz -_-' wie co będzie i o co chodzi, bo nam kazał dowodzikami poświecić na następny raz...  :dry:
A niedługo dobra impra tam będzie... :x
Techno energi over 9k


  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: -1

Odp: Rickert - Rany Kłute
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 15, 2010, 10:07:28 pm »

DERT NA ROLI .I.


A normalnie tam mi piwo sprzedawali, jaram sobie tam, 0 odzywu do mnie...a teraz -_-' wie co będzie i o co chodzi, bo nam kazał dowodzikami poświecić na następny raz...  :dry:
A niedługo dobra impra tam będzie... :x
TECHNO ZDECHLO JEDZIEMY DO ENERGYYYYYYYYY


  • Banned
  • Wiadomości: 392

  • Pochwał: 5

Odp: Rickert - Rany Kłute
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 15, 2010, 10:10:03 pm »
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2010, 10:11:40 pm wysłana przez Medium »


  • Banned
  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: -1

Odp: Rickert - Rany Kłute
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 15, 2010, 10:11:28 pm »
"Medium yy mleko jak skad z supermarketu jest

WietrznyRajdowiec 82lvl
@Biedronki
A normalnie tam mi piwo sprzedawali, jaram sobie tam, 0 odzywu do mnie...a teraz -_-' wie co będzie i o co chodzi, bo nam kazał dowodzikami poświecić na następny raz...  :dry:
A niedługo dobra impra tam będzie... :x
Techno energi over 9k


  • Wiadomości: 703

  • Pochwał: 6

Odp: Rickert - Rany Kłute
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 15, 2010, 10:11:30 pm »
przyszedl dert



  • Banned
  • Wiadomości: 392

  • Pochwał: 5

Odp: Rickert - Rany Kłute
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 15, 2010, 10:13:03 pm »
"Medium yy mleko jak skad z supermarketu jest

Przynajmniej nie wygladam jak Ty:



  • Banned
  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: -1

Odp: Rickert - Rany Kłute
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 15, 2010, 10:13:14 pm »


mm pyszny wiejski obiadek
a nie te miejskie fast foody fuuu

WietrznyRajdowiec 82lvl
@Biedronki
A normalnie tam mi piwo sprzedawali, jaram sobie tam, 0 odzywu do mnie...a teraz -_-' wie co będzie i o co chodzi, bo nam kazał dowodzikami poświecić na następny raz...  :dry:
A niedługo dobra impra tam będzie... :x
Techno energi over 9k


  • Banned
  • Wiadomości: 392

  • Pochwał: 5

Odp: Rickert - Rany Kłute
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 15, 2010, 10:16:03 pm »


mm pyszny wiejski obiadek
a nie te miejskie fast foody fuuu

naturalne wiejsce obiadki, wiem wiem:



  • Wiadomości: 628

  • Pochwał: -2

Odp: Rickert - Rany Kłute
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 15, 2010, 10:20:37 pm »
http:/raz79.blox.pl - razieliii blog? :S


Regulamin "zmieniono" po tym jak okazało się że admin chciał kupić ode mnie adene za złotówki :)
Teraz zgodnie z regulaminem offów  hahaha hahaha hahaha można sprzedawać/kupować.