Witaj
Gość

Wątek: Fixrapid - sposób na dolegliwości rapishare free  (Przeczytany 2474 razy)

  • Wiadomości: 777

  • Pochwał: 15

  • Onlife
Fixrapid - sposób na dolegliwości rapishare free
« dnia: Grudzień 06, 2009, 03:02:31 pm »
Wstęp
Jak wiemy na rapidzie są limity które nie dotyczą tylko zarejestrowanych członków. Reszta ściągająca za free ma ograniczony transfer, może ściągać tylko jeden plik naraz i po ściągnięciu dużego pliku trzeba odczekać ileśtam minut żeby ściągać następny. Najgorsze jest jednak to że ściągający za free mają najniższy priorytet co objawia się tym że nieraz po kliknięciu na działający poprawnie link pisze że serwery są przeciążone, spróbuj za kilka minut.

Ogólne zasady
W fixrapidzie chodzi o to że rejestrujesz się tam ( w tej chwili za 1zł w PayPal(promocja) a 23,18 SMSem) i od tej pory możesz omijać limity rapidshare. Oczywiście na zwykłim koncie nie wszystkie ale te najbardziej wkurzające czyli kolejkowanie ściągania i priorytety. Limit dzienny ściągnięć dla zwykłego to 1150MB.  Jednak jest system punktowania który umożliwia zdobycia konta gold które zdejmuje wszystkie limity rapida i powiększa limit ściągnięć czyli możliwościami jest prawie równorzędne kontu premium na rapidshare. Konto gold jes dożywotnio przyznawane. Po szczegółowy opis zasad odsyłam do Regulaminu i Opis konta Gold

Płatne? To po co mi to?
Być może ktoś powie "ale po co to wszystko skoro za 6 euro mam normalne legalne premium?".
1. W promocji (czyli przez PayPal) płacimy tylko 1zł. Myślę że przynajmniej przez wzgląd na kolejkowanie i priorytety się opłaca.
2. Płacimy tylko raz przy rejestracji.

Screen mojego konta


Strona (mój link)
Stronka jest jeszcze w rozwoju dlatego serwery są przeciążone dlatego po kliknięciu na jakiegokolwiek linka do strony musisz odczekać jakieś 5s zanim się załaduje. Jeżeli klikasz na mój link i się zarejestrujesz to ja dostanę za ciebie 1pkt. Za 20 będę miał konto gold :)

Strona (Link normalny) - dla tych którzy zwyczajnie mnie nie lubią :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2009, 05:32:57 pm wysłana przez doman18 »
It's nice to be important but it's more important to be nice

In every life we have some trouble
 When you worry you make it double


Cytat: naris
How to PvP with a lock: Bind 1/3 of you keyboard to fear, 1/3 to dots and 1/3 to destruction spells.
Smash you head into the keyboard. YYYAAARRRGGGH!!!


  • Wiadomości: 76

  • Pochwał: 0

Odp: Fixrapid - sposób na dolegliwości rapishare free
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 06, 2009, 03:28:18 pm »
Lepiej ściągnąć Rapid Express


  • Wiadomości: 777

  • Pochwał: 15

  • Onlife
Odp: Fixrapid - sposób na dolegliwości rapishare free
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 06, 2009, 03:43:58 pm »
Jeżeli pasują ci limity free, oraz fakt że w godzinach szczytu nieraz bardzo często odrzuca twoją próbę ściągnięcia to ok, można używać Rapid Express. Ja natomiast mówię tu o tym jak ściągać bez czasów oczekiwania, kilka plików naraz i natychmiast po kliknięciu.
It's nice to be important but it's more important to be nice

In every life we have some trouble
 When you worry you make it double


Cytat: naris
How to PvP with a lock: Bind 1/3 of you keyboard to fear, 1/3 to dots and 1/3 to destruction spells.
Smash you head into the keyboard. YYYAAARRRGGGH!!!


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 0

Odp: Fixrapid - sposób na dolegliwości rapishare free
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 06, 2009, 04:46:06 pm »
Nie naciągaj ludzi.

Cytuj
V.4.a) Poprzez wysłanie wiadomości tekstowej SMS pod numer 91968 o treśći: TC.SEOV. Po wysłaniu wiadomości użytkownik otrzyma Kod zwrotny który należy wpisać przy rejestracji (kod jest ważny na czas nieokreślony) koszt wysłania wiadomości to (19 zł netto / 23,18 brutto)
V.4.b) Poprzez system płatności online PayPal wysyłając 1,00 ZŁ (PLN) netto / 1,22 ZŁ (PLN) brutto na konto paypal administracji o loginie w systemie paypal: [email protected], Użytkownik otrzymuje kod po przesłaniu dowodu płatności z systemu PayPal pod adres: [email protected].


  • Wiadomości: 777

  • Pochwał: 15

  • Onlife
Odp: Fixrapid - sposób na dolegliwości rapishare free
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 06, 2009, 05:19:10 pm »
OMG!!! ABSOLUTNIE PRZEPRASZAM!!

Tro1an dzięki ci chłopie za sprostowanie. A ja się kajam i oddaje w ręce moderatorów. Przyznam że sam nie wiedziałem. Przy rejestracji jest

więc myślałem że się to odnosi do SMS'a. W regulaminie sprawdzałem czy jest PayPal, widzę jest i też za złotówkę więc nie przyglądałem się reszcie. Ehhh a miałem płacić PayPalem ale myślę "a może się na coś innego przydadzą te środki". Dopiero teraz sprawdziłem stan komórki i widzę 10zł 12gr :/ . Dobrze przynajmniej że jest to kwota jednorazowa, konto mi się przyda.

Strzeliłem sobie w stopę jak mawiają amerykanie :(
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2009, 05:23:14 pm wysłana przez doman18 »
It's nice to be important but it's more important to be nice

In every life we have some trouble
 When you worry you make it double


Cytat: naris
How to PvP with a lock: Bind 1/3 of you keyboard to fear, 1/3 to dots and 1/3 to destruction spells.
Smash you head into the keyboard. YYYAAARRRGGGH!!!


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Fixrapid - sposób na dolegliwości rapishare free
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 06, 2009, 05:35:01 pm »
Ale patrzcie jak te penisy to sprytnie ukryły, znając życie sam bym się na to nabrał. Dobra robota Tro1an!

BTW.
1200 post :)
Gdyby nie Cubu$ byłby już ponad 2k :( A co się stało tak wgl z Cubu$iem ?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2009, 07:12:24 pm wysłana przez Zovi »
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Fixrapid - sposób na dolegliwości rapishare free
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 06, 2009, 06:20:22 pm »
Ale noobstwo, ja mam tutaj konto za 1 zł bo jeszcze pare miesięcy temu tyle ono kosztowało przez sms ^^'
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: Fixrapid - sposób na dolegliwości rapishare free
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 06, 2009, 06:28:05 pm »
a ja to pierdziele ;D

Mój hack na rapida ?

3 serwery dedykowane lub zwykłe kompy ze stałym IP --> reverse proxy na wszystkich 3 --> zmana stalego IP co kilka sec, tunnel i tak omijam limity xD


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 0

Odp: Fixrapid - sposób na dolegliwości rapishare free
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 06, 2009, 10:44:40 pm »
Taniej wyjdzie kupienie konta na allegro za ~30 zł/miech  :D
Najgorzej jak rapid jest przeciążony i niby ściąga tą maksymalną prędkością, ale stopuje co chwile i wychodzi na to, że plik pobiera się 3 razy dłużej. Wtedy premium się przydaje.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2009, 10:47:20 pm wysłana przez Tro1an »


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Fixrapid - sposób na dolegliwości rapishare free
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 07, 2009, 02:54:00 pm »
Ale patrzcie jak te penisy to sprytnie ukryły, znając życie sam bym się na to nabrał. Dobra robota Tro1an!

BTW.
1200 post :)
Gdyby nie Cubu$ byłby już ponad 2k :( A co się stało tak wgl z Cubu$iem ?

Tak to jest jak się nie czyta regulaminu przed płaceniem za cokolwiek.
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Fixrapid - sposób na dolegliwości rapishare free
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 07, 2009, 04:31:14 pm »
30 dni Premiuma na Rapidzie - 7 € co po dzisiejszym kursie (1 euro = 4,07960556 złotego polskiego) daje: dakieś 28 zł. Kupujemy kartę PaySafeCard i się cieszymy premiumem bez kombinowania.


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 0

Odp: Fixrapid - sposób na dolegliwości rapishare free
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 07, 2009, 07:06:45 pm »
Można też zapłacić połączeniem, zżera około 42 zł.