Witaj
Gość

Wątek: L2Sabbath Epilogue, low/mid  (Przeczytany 77574 razy)

  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

  • EpiGames Boss & Executor
    • EpiGames.NeT L2-Inheritance
Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #100 dnia: Styczeń 10, 2010, 10:34:18 pm »
To nie kwestia pieniędzy, to jest kwestia wygody, bo łatwiej poklikać w trybie graficznym niż walić komendami w konsoli.
Do tego dochodzi obycie, wiadomo każdy zna windę i mniej więcej wie co zrobić jak coś się zwali. Jednym słowem iść na łatwiznę ;p
Ogólnie to temat rzeka, można by pisać i pisać.

@Sars, nazywasz logiczny wybór 'polska mentalnością'.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2010, 10:37:45 pm wysłana przez Carnage »


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #101 dnia: Styczeń 10, 2010, 10:34:47 pm »
No już się w pewnym stopniu okazało jak się znasz jeżeli wybrałeś Linuxa twierdząc, że jak się ma kasę to można osiągnąć wszystko. Co do twojej ironii to się niczego teraz nie wstydzę, ba nie ukrywam tego. Co więcej, wyciągnąłem wnioski i teraz mogę się poszczycić serwerem z 1100 online, na którym pełnie funkcje developera.

To nie kwestia pieniędzy, to jest kwestia wygody, bo łatwiej poklikać w trybie graficznym niż walić komendami w konsoli.
Do tego dochodzi obycie, wiadomo każdy zna windę i mniej więcej wie co zrobić jak coś się zwali.
Ogólnie to temat rzeka, można by pisać i pisać.

@Sars, nazywasz logiczny wybór 'polska mentalnością'.


Mówimy o serwerze L2J, który zapewne owa administracja uważa za poważny, czyż nie? Płacić więcej za mniej, ciekawe myślenie (nie zwracam się do Ciebie w Carnage ofc)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2010, 10:37:35 pm wysłana przez Matim »


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 1

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #102 dnia: Styczeń 10, 2010, 10:38:34 pm »
Matim oo co ci chodzi z tą kasą, ja ci do portfela nie zaglądam, myślę że Carnage swoim postem trafił w setkę.


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #103 dnia: Styczeń 10, 2010, 10:39:26 pm »
Czy się znamy czy nie czas pokaże, my w każdym bądź razie nie przewidujemy lagów na samym starcie serwera tak jak było przy 70 online nie powiem na jakim serwerze ^^.

Jesli to bylo o naszym serwerze a domniemam iz tak poniewaz tutaj ostatnio grales tak dluzej to nie wiem gdzie ty te lagi widziales chyba jak ci sie snily koszmary.

BTW moze i nasza strona serwera nie jest rewelacyjna ale wchodzac na wasza mam wrazenie iz trafilem do burdelu w swiecie fantasy... Napewno bym zabronil swoim dzieciakom odwiedzac takowych portali gdzie widac taki przekaz.
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #104 dnia: Styczeń 10, 2010, 10:40:56 pm »
Toteż mówię,że każdy wybiera co uzna za słuszne, według nas Windows będzie odpowiedni dla spełnienia naszej wizji serwera lineage, do dyskusji o wyższości Linuxa nad windowsem bądż odwrotnie proponuję otworzyć odrębny wątek, póki co my pozostajemy przy swojej wersji.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2010, 10:47:16 pm wysłana przez Witcher Sabbath »


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 1

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #105 dnia: Styczeń 10, 2010, 10:41:58 pm »
Dzięki Naito, stronkę jeszcze delikatnie stonuje, zrobię mniej choinkowy styl, ale jak to ująłeś ten "burdelowy" styl mi się podoba.


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

  • EpiGames Boss & Executor
    • EpiGames.NeT L2-Inheritance
Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #106 dnia: Styczeń 10, 2010, 10:43:05 pm »
Dopisałem później jedno zdanie, bo zabrzmiało jakbym popierał serwer na Windowsie.
Początkujący wiadomo co wybierze - Wygoda (win) > Wydajnosc i Stabilnosc (lin)
Ale jak już coś tam ogarnie linuxa to wyglada to tak: Wygoda, Wydajnosc i Stabilnosc > Syf Winda
 


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #107 dnia: Styczeń 10, 2010, 10:43:48 pm »
Matim oo co ci chodzi z tą kasą, ja ci do portfela nie zaglądam, myślę że Carnage swoim postem trafił w setkę.

Jedynie wyciągam wnioski z Twojej wypowiedzi.

Co do serwera to nie wiem czy miałeś na myśli mój epizod z Inheritance, miałem na myśli moje początku z L2J - Ephion, ale nie ważne.

Toteż mówię,że każdy wybiera co uzna za słuszne, według nas Windows będzie odpowiedni dla spełnienia naszej wizji serwera lineage, do dyskusji o wyższości Linuxa nad windowsem bądż odwrotnie proponuję otworzyć odrębny wątek, póki co my pozostajemy przy swojej wersji.

Nie pisze o walorach danego OS, komentuje to co napisałeś co moim zdaniem jest rzeczą poniekąd dziwną, mam prawo do komentowania, nieprawdaż?


  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #108 dnia: Styczeń 10, 2010, 10:47:33 pm »
Naito nie mówiłem o Tobie - zmień psychologa, bo Twój cie najwidoczniej oszukuje wszędzie węszysz spisek i zbrodnię przeciwko Inheritance, proponuję zacząc pisać w swoim wątku. Spiskowa teoria dziejów co? Matim odczytał właściwie ironię, ty pozostajesz nadal w swoim małym świecie ze swoimi fobiami, proponuję jutro, jako że weekend sie kończy wizytę u specjalisty.


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #109 dnia: Styczeń 10, 2010, 11:19:38 pm »
Nie wiem gdzie ty spiski widzisz jakies. Odpowiedz szczerze czy zipek to nie ty i czy nie zamierzałeś grac na swoim serwerze. Bo ja napewno wiem ze zamierzales a z tego co mi pewna bliska tobie osoba powiedziala po tym jak ci zwrocilem uwage wlasnie na tym forum zmieniles zdanie, (chociaz wiezyc w to nie musze ale innego wyjscia nie mam) i dobrze sie stalo nie tylko dla ciebie ale i dla potecjalnych graczy na tym serwerze.

O tym kto gdzie jak i kiedy nie bede sie rozpisywal bo to nie ma sensu. Miloby bylo gdybys przyznal sie w koncu do tego ze Zipek to Vini i Witcher Sabbath bo ja wiem to juz napewno a nie wiem czy mam bawic sie w deteyktywa i udowadniac wszystkim ze to co mowie to prawda bo i tak nic to juz nie zmieni czemu napisalem wyzej a kto ma wiedziec ze to prawda juz wie i nie sa to osoby ktorych slowo nie znaczy nic.

Tak wiec rob to co masz robic i badz administratorem bo duzo ci jeszcze do tego brakuje a nie wszystkim jednoczesnie.

//Edit
w tym momencie moze i jak napiszesz ze nie to nie te same osoby moje slowa beda nie pokryte dowodami, (ktore napewno zdobede) ale i w tej samej chwili osoby, ktore ci zufaly dowiedza sie na ile prawdomowny jestes i poznaja twoje prawdziwe ja.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2010, 11:33:51 pm wysłana przez Naito »
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #110 dnia: Styczeń 10, 2010, 11:41:30 pm »
Czy się znamy czy nie czas pokaże, my w każdym bądź razie nie przewidujemy lagów na samym starcie serwera tak jak było przy 70 online nie powiem na jakim serwerze ^^.

Jesli to bylo o naszym serwerze a domniemam iz tak poniewaz tutaj ostatnio grales tak dluzej to nie wiem gdzie ty te lagi widziales chyba jak ci sie snily koszmary.

BTW moze i nasza strona serwera nie jest rewelacyjna ale wchodzac na wasza mam wrazenie iz trafilem do burdelu w swiecie fantasy... Napewno bym zabronil swoim dzieciakom odwiedzac takowych portali gdzie widac taki przekaz.
Tu widzę właśnie Twoją małość i zaściankowość, nie miałem na myśli twojego serwera nawet przez chwilę, podobnie jak Evil to nie Virusik, ale Ty wiesz wszystko lepiej i tej wersji się trzymaj, chcesz wiedzieć kim ja jestem? To ci powiem:
Ja jestem pilotem z Orbisu
mówi Ci to coś? Czy może znów odczytasz to jako napaść na Twój serwer?
Mogę Ci powiedzieć jedno na pewno nie będę wmawiał graczom, ze normalną rzeczą jest, że necro w pojedynkę ubija RB MoS, jak to ty próbowałeś wmówić, nie będzie również u mnie GM-em człowiek z mojego byłego klanu jak u Ciebie ( czyt Hatake - Salomon), we wszystkim starasz się nas porównac do swojego serwera, a to niestety inna liga, dlatego przestań się doszukiwać ataków na swoją osobę i zajmij się swoim serwerem, bo pisanie w tym wątku, to woda na nasz młyn tymczasem wątek Twojego serwera zamknął się na dacie 26.12.2009, nie uważasz, że może warto tam zajrzeć?
//co do strony to uważam, że jest lepsza od Twojej, której nawet Ty sam nie zrobiłeś, zatem czepianie się jej jest conajmniej niesmaczne. Strona serwera SABBATH to w całości praca Evila, jestem w stanie przyjąć krytykę ale nie od osoby Twojego pokroju z tym czymś, co zapewne uważasz za stronę internetową na epigames.net. Dawno zostało powiedziane, że o gustach się nie dyskutuje. Jednym się podoba drugim nie ale czy to Twoje zmartwienie pozostawiam ocenie innych userów, tymczasem bywaj i śpij dobrze o ile to możliwe, niech Ci się nie śnią Virusiki i inne tam takie...
Pozdrawiam i życzę spokojnych snów, niech Sabbath Cię nie męczy dzisiejszej nocy.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2010, 11:51:48 pm wysłana przez Witcher Sabbath »


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #111 dnia: Styczeń 10, 2010, 11:45:51 pm »
Czy się znamy czy nie czas pokaże, my w każdym bądź razie nie przewidujemy lagów na samym starcie serwera tak jak było przy 70 online nie powiem na jakim serwerze ^^.

Jesli to bylo o naszym serwerze a domniemam iz tak poniewaz tutaj ostatnio grales tak dluzej to nie wiem gdzie ty te lagi widziales chyba jak ci sie snily koszmary.

BTW moze i nasza strona serwera nie jest rewelacyjna ale wchodzac na wasza mam wrazenie iz trafilem do burdelu w swiecie fantasy... Napewno bym zabronil swoim dzieciakom odwiedzac takowych portali gdzie widac taki przekaz.
Tu widzę właśnie Twoją małość i zaściankowość, nie miałem na myśli twojego serwera nawet przez chwilę, podobnie jak Evil to nie Virusik, ale Ty wiesz wszystko lepiej i tej wersji się trzymaj, chcesz wiedzieć kim ja jestem? To ci powiem:
Ja jestem pilotem z Orbisu
mówi Ci to coś? Czy może znów odczytasz to jako napaść na Twój serwer?
Mogę Ci powiedzieć jedno na pewno nie będę wmawiał graczom, ze normalną rzeczą jest, że necro w pojedynkę ubija RB MoS, jak to ty próbowałeś wmówić, nie będzie również u mnie GM-em człowiek z mojego byłego klanu jak u Ciebie ( czyt Hatake - Salomon), we wszystkim starasz się nas porównac do swojego serwera, a to niestety inna liga, dlatego przestań się doszukiwać ataków na swoją osobę i zajmij się swoim serwerem, bo pisanie w tym wątku, to woda na nasz młyn tymczasem wątek Twojego serwera zamknął się na dacie 26.12.2009, nie uważasz, że może warto tam zajrzeć?

I tym postem wlasnie sie przyznales do tego ze zipek to ty tak ze jestes nie dosc ze spalony to i nie potrafisz przyznac sie do prawdy oszukajac nawet przyjacoil.

Nie potrafisz odpowiedziec bezposrednio na pytanie to zmieniasz temat na Virusika czy Hatake czy tez wymyslasz od rzeczy piszac ze jestes pilotem... , napisalem chyba wyzej ze to nie istotne i Sars napisal ze to on tak wiec ten temat zakonczony.
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #112 dnia: Styczeń 10, 2010, 11:48:24 pm »
Może być nawet pipek... Ale teraz napisz tak jednym postem co to ma wspólnego z serwerem - bo się powoli gubię : /
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #113 dnia: Styczeń 10, 2010, 11:50:51 pm »
To ze zipek to vini/Witcher Sabbath czyli administrator tego serwera, ktory napisal z konta zipek w swojej prezentacji ze bedzie sobie gral na swoim serwerze i to bardzo dlugo a mysle ze to mija sie z celem i stawianiem serwera dla wszystkich.
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #114 dnia: Styczeń 10, 2010, 11:54:35 pm »
Ja myślę Naito że nie powinieneś pisać na haju...

//Rickert
baaardzo pomysłowe i jakże trafne... Ostrzeżenie
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2010, 11:56:17 pm wysłana przez Rickert »


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #115 dnia: Styczeń 10, 2010, 11:57:04 pm »
Fajnie ze jesli ktos chce pomoc komus innemu to on wlasnie jest na haju chcecie tam grac to grajcie mnie to juz wisi.
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 1

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #116 dnia: Styczeń 10, 2010, 11:58:59 pm »
To ja postaram się załagodzić spięcie, może napisał że będzie grał ale jako admin :). Osobiście dopilnuje żeby żaden admin nie grał na Sabbath jako zwykły gracz. Jest nas dwóch, więc to nie trudne. Witcher na pewno grać nie będzie, ON JEST NORMALNY :).


Nie wiem kto to zipek, napisałem to z czystą ironią, Naito co ty wypisujesz. Ale wiem kto to Witcher, on na pewno grać nie będzie skąd ty bierzesz te pomysły.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2010, 12:09:30 am wysłana przez Evil Sabbath »


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #117 dnia: Styczeń 11, 2010, 12:00:57 am »
To ja postaram się załagodzić spięcie, może napisał że będzie grał ale jako admin :). Osobiście dopilnuje żeby żaden admin nie grał na Sabbath jako zwykły gracz. Jest nas dwóch, więc to nie trudne. Witcher na pewno grać nie będzie, ON JEST NORMALNY :).
Coraz bardziej podejżane mi się to wydaje, teraz już jednak się przyznajecie do tego, ale znowu coś trzeba wymyślić... tak to mi wygląda :)
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #118 dnia: Styczeń 11, 2010, 12:01:22 am »
Co napisał Zipek i kto to jest nie interesuje mnie to, póki co SABBATH jeszcze nie wystartował, u Ciebie natomiast G-mował Twój kolega, który był bardzo stronniczy pochodził z Twojego klanu i sprzyjał mu, gośc z ally tego klanu ubił w pojedynkę necromancerem MoS-a i to też nie wzbudziło Twoich zastrzeżeń jak wyczytrałem z wątku twojego serwera - to na pewno są powody dla których warto grać u Ciebie, tak jak napisałem wyżej pozwól mi sie zająć naszym serwerem, Ty natomiast zajmij się swoim ponieważ wkrótce dzieki Tobie min. wątek naszego serwera, który ruszy dopiero za tydzień będzie miał więcej wpisów niż wątek Twojego serwera działającego prawie od roku.

//Edit: Rickert zapewniam Cię, że nie mam zamiaru grać na własnym serwerze, gdyż uważam to za ostateczną patologię zawsze mogę wbić do Naito i ubić tam w pojedynkę MoS-a jak będzie mi się nudziło, ale zapewne nie będzie mi się chciało. Dla tego jest nas dwóch na serwie (ja i Evil) żeby wiadome było, że rozgrywka jest fair i admininie maczają tam palców, co siłą rzeczy jest ciężkie do pojęcia dla Naito. Jak uznam że Evil leci w człona, albo on uzna, że lecę ja, to mieszkamy od siebie 20km, odwiedzimy się i damy sobie po mordzie. Proste ?
Niestety są osoby, które przykładają wszędzie swoją miarę(nie będę już pokazywał palcami) i za wszelką cenę usiłują zaszkodzić innym. Ale doświadczenie przychodzi z wiekiem, więc niektórym(znów nie bedę wytykał palcami) jeszcze troche brakuje do osiągnięcia wyzszego poziomu wtajemniczenia.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2010, 12:10:58 am wysłana przez Witcher Sabbath »


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

  • EpiGames Boss & Executor
    • EpiGames.NeT L2-Inheritance
Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #119 dnia: Styczeń 11, 2010, 12:03:50 am »
To ja postaram się załagodzić spięcie, może napisał że będzie grał ale jako admin :). Osobiście dopilnuje żeby żaden admin nie grał na Sabbath jako zwykły gracz. Jest nas dwóch, więc to nie trudne. Witcher na pewno grać nie będzie, ON JEST NORMALNY :).

Wytłumacz mi jedna rzecz, sprawa wygląda tak że albo się gra albo się adminuje. A jak można grać jako admin? W tym momencie potwierdziłeś że to on.

@Witcher Sabbath, ocena nie jest miernikiem twoich zdolności, tak samo jak liczba postów,stron czy odwiedzin.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2010, 12:06:04 am wysłana przez Carnage »


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 1

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #120 dnia: Styczeń 11, 2010, 12:07:01 am »
Nic nie potwierdzałem nie wiem kto to zipek napisałem tak żeby tylko zakończyć wasz temat i uśmieszek też był na końcu, co sugerowało ironię. Ludzie co wy wyprawiacie żaden admin tu nie gra, nie będzie grał przecież to jakaś paranoja. Serweta nawet nie wystartował ogarnijcie się i skończcie durny temat.


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #121 dnia: Styczeń 11, 2010, 12:08:33 am »
Co napisał Zipek i kto to jest nie interesuje mnie to, póki co SABBATH jeszcze nie wystartował, u Ciebie natomiast G-mował Twój kolega, który był bardzo stronniczy pochodził z Twojego klanu i sprzyjał mu, gośc z ally tego klanu ubił w pojedynkę necromancerem MoS-a i to też nie wzbudziło Twoich zastrzeżeń jak wyczytrałem z wątku twojego serwera - to na pewno są powody dla których warto grać u Ciebie, tak jak napisałem wyżej pozwól mi sie zająć naszym serwerem, Ty natomiast zajmij się swoim ponieważ wkrótce dzieki Tobie min. wątek naszego serwera, który ruszy dopiero za tydzień będzie miał więcej wpisów niż wątek Twojego serwera działającego prawie od roku.

Widzisz Vini tak jak u nas w temacie i tutaj w koncu zrozumiales swoj blad i przyznales sie do tego co ja pisze i mowie a Sars to potwierdzil piszac co mial na mysli zipek piszac slowo GRAL, ja nie mam zwyczaju niszczyc innych serwerow na rzecz swojego wystarczy przejzec posty na tym forum nawet kiedys przetlumaczylem w 60% prezentacje innego serwera na polski. Nie napisalem tu rowniez tego po to aby ci sie odgrysc tylko ja tak jak pisalem mialem juz stycznosc z serwerem gdzie gral administrator i wiem jak to wyglada ze strony gracza jest wilki zawod i wielka przykrosc z ktora spotkalem sie w zyciu dlatego tez zwrocilem ci tu uwage na to bo nie chce aby innym przytrafilo sie to co mnie kiedys.

Administraotr nie powinine miec swojej postaci na serwerze i grac nia jak gracz ani tez nie powinien robic fake kont i ulepszac swojej prezentacji bo to nie fair wobec innych.
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 1

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #122 dnia: Styczeń 11, 2010, 12:12:26 am »
Ty na prawdę coś bierzesz, interpretujesz moje słowa jak ci się żywnie podoba. NAITO żaden admin tu grać nie będzie kleju się nawąhałeś, nie poznaje cię, co ty wypisujesz. JESZCZE RAZ PISZE NIE ZNAM ŻADNEGO ZIPKA ZNAM WITCHERA< WIECEJ ADMINÓW NIE MA NA SABBATH.


  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #123 dnia: Styczeń 11, 2010, 12:15:49 am »
"Administrator nie powinien miec postaci na swoim serwerze" napisał gośc o serwerze który nawet jeszcze nie wystartował. Naito nie wiem co palisz, ale jak mieszkasz gdzieś przy południowej granicy to zapewne towar z Czech, gdzie od 1 stycznia pewna ilość narkotyków na własny uzytek jest dozwolona, zatem powiedz w którym mieście się zaopatrujesz?

//jadę w lutym na narty to zrobię zapas.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2010, 12:22:10 am wysłana przez Witcher Sabbath »


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #124 dnia: Styczeń 11, 2010, 12:16:17 am »
No wlasnie Sars o niego chodzi nie mowie o nikim innym tylko o nim :) nawet po rozmowie z toba napisalem ze zmienil zdanie nie podajac ze rozmawialem z toba ale nadal sie nie potrafi przynac do tego ze chcial zle czy to tak ciezko ? Przeciez to sie jeszcze nie wydarzylo tylko mialo wydarzyc tak ze idzie wybaczyc skoro zrozumial ze tak nie mozna.

BTW Vini nie zwalaj na narkotyki bo ja ich nie biore.
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans