Witaj
Gość

Wątek: L2Sabbath Epilogue, low/mid  (Przeczytany 77170 razy)

  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

  • Trust Me , Run !
Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #150 dnia: Styczeń 12, 2010, 05:51:31 pm »
Do prawie wszystkich tzn. z wyjatkiem kluczowych questów na matsy jak 0 hour np. Stanie się tak dlatego, żeby nie zachwiać gospodarki na serwerze i nie zepchnąć na dalszy plan manora i spoili. Po prostu nie chcemy później mieć na serwerze interwencji pana Balcerowicza dla podratowania leżącej na gębie gospodarki i adeny po kursie pesos.
o boże hahahahahahah
ale fakt faktem że q zero hour potrafi zdominować manora  przykład - l2ex


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 1

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #151 dnia: Styczeń 12, 2010, 09:36:20 pm »
Hehe fakt tam wszyscy ze Stakato nie wychodzą. Godzina koksu i masz all matsy na Am'ke.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2010, 09:43:26 pm wysłana przez Evil Sabbath »


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #152 dnia: Styczeń 12, 2010, 09:51:35 pm »
Dlatego plusem jest, że nie trzeba robić spoila. SN jak dla mnie ratuje. Tak samo Farma. W sumie spoil i tak bedzie potrzebny, ale tylko do keye w takim razie ^^


  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #153 dnia: Styczeń 12, 2010, 10:00:18 pm »
Songi, Dance, Cov, Magnus, Pow itd. – 5 min  nie da rady zwiększyć troche :< ?
rpg x5 [gh85]


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 1

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #154 dnia: Styczeń 12, 2010, 10:04:19 pm »
Buff time pozostaje bez zmian wcześniej wyjaśniałem już dlaczego.


  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #155 dnia: Styczeń 12, 2010, 10:58:46 pm »
Moim zdaniem to durnota, aby q  w Stakato zastąpił spoila i manora. Dobrze by było aby na x6 spoi był koniecznością, a nie wszystko koncentrowało się wokół stakato.


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #156 dnia: Styczeń 12, 2010, 11:57:47 pm »
Dlatego plusem jest, że nie trzeba robić spoila. SN jak dla mnie ratuje. Tak samo Farma. W sumie spoil i tak bedzie potrzebny, ale tylko do keye w takim razie ^^

Właśnie o to chodzi żeby spoil był bardziej opłacalny.
Poza tym ten q jest od 81 lvla, a na ratach x6 bez vita to jednak trochę czasu zajmie (ze 2 tygnie może nawet 2.5) a jakoś ciężko mi sobie wyobrazić żeby ktoś tak długo grał beż żadnego sprzętu


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

  • KoFFam Elfice :)
Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #157 dnia: Styczeń 13, 2010, 06:35:33 am »
Moim zdaniem to durnota, aby q  w Stakato zastąpił spoila i manora. Dobrze by było aby na x6 spoi był koniecznością, a nie wszystko koncentrowało się wokół stakato.

Mój przedmówca po prostu ma rację , za niedługo to chyba w ogóle nie będzie potrzebny spoil . Żadne questy nie powinny zastąpić spoila ,tylko powinny być jego uzupełnieniem.A tak dążymy do powolnej śmierci krasnoluda :shock:
“Chcesz być szczęśliwy przez chwilę? Zemścij się. Chcesz być szczęśliwy na zawsze? Przebacz."


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 1

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #158 dnia: Styczeń 13, 2010, 02:17:26 pm »
Gdzie się podziały czasy gdy trzymało się jednego spoila na 40 lvl, drugiego na 60 i trzeciego na 79. Gdzie się podziały czasy gdy przed manorem kampiły tłumy :). Nie wyobrażam sobie gry z wyłączenieem spoila czy też manora. Balans na pewno zostanie zachowany a q ze SN na pewno wszystkiego nie zastąpi.


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #159 dnia: Styczeń 13, 2010, 09:32:56 pm »
No, pamiętam że z manorem zawsze był wielki problem:D


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

  • KoFFam Elfice :)
Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #160 dnia: Styczeń 14, 2010, 08:15:04 am »
No, pamiętam że z manorem zawsze był wielki problem:D

Muszę się zgodzić z moim przedmówcą ale to nie znaczy że dalej musi tak być :)
“Chcesz być szczęśliwy przez chwilę? Zemścij się. Chcesz być szczęśliwy na zawsze? Przebacz."


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #161 dnia: Styczeń 14, 2010, 12:07:36 pm »
serwer bardzo ciekawy. tak sie składa że czekałem na otwarcie RPG club, ale zdania co do startu są podzielone. jedni mówią że jutro.. inni że z końcem miesiąca a inni że w pierwszy dzień wiosny :]. napisali już setki postów z domysłami a żaden admin nawet tego nie przeczytał, więc myśle że możecie dać tam info o starcie Sabbath, jeśli serwer bedzie startował tak jak do tej pory to sporo osób przyjdzie tutaj, brak vita ich zwabi, vit to debilizm, skraca czas wbijania porządnego lvl conajmniej dwukrotnie, a jak dla mnie najlepszy jest czas uzbrajania ogółem do 76 lv. poza tym ekipa z RPG club nic nie czyta wiec nikt nie usunie posta o starcie Sabbath. uwazam ze ignorancja z jaką ich crew podchodzi do tematu powinna zakonczyc sie failem, podczas startu, bylbym zadowolony. tak, jestem msciwy :D. poza tym.. z tym Q na stakato to idiotyzm, jak chcecie balans to go wprowadzcie. wole 500 spoili rozrzuconych po mapie w roznych koksplejsach, niz 500 nukerow na stakato, sami sie zastanowcie :]. poza tym zajmijcie sie reklama serwera póki jeszcze jest czas, o ile jeszcze tego nie zrobiliscie. na pmfun, warcry, gdzie sie da. w przypadku megaserwerow jak abys s czy dex reklama nie jest potrzebna bo itak maja zagwarantowane rzesze wyznawców :] ale tutaj niestety jest potrzebna. bo 1k ppl to stosunkowo mało, ale 2k juz robia swoje. s/d 5 min. w ogóle mi nie przeszkadza, itak jest dualbox, wiec itak nieraz zobaczymy przykladowo 3 chlopow kazdy z innym sapportem w efekcie na fulbufie :) w sumie mi to lotto. jesli juz ma tak byc to przynajmniej nie bede sie wk....ial rzucajac densy co 2 min. totalnym błedem natomiast, jest brak questów na suby i profy. juz jeden dzien po starcie beda biegac nukerzy na 50/60+, zamiast robic questy :]. poza tym jak dla mnie, serwer bez czekania na RB'ki w ToI zeby zrobic subke, to nie serwer ;). i znow widzimy super nukerow, w pierwszym tygodniu wbijajacych 75, robiacych subke przykladowo na summonera i juz w drugim tygodniu zostajacych hero. owszem, nie nawidze nukerow :), ale to nie zmienia faktu ze to co pisze jets prawda, wiem ze swojego bogatego doswiadczenia z około 30 startów podobnych serwerów. pzdr.

btw. prosze o numer GG tej laski ktora pozowala do zdjecia w tle strony glownej serwera, jestem przekonany ze nie bedzie miela nic przeciwko jest dokladnie w moim typie :D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2010, 12:45:11 pm wysłana przez sielawa »


  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #162 dnia: Styczeń 14, 2010, 12:59:35 pm »
W sprawie laski wal do Evila na PW, jak bedziesz miał szczęście okaże się, że to jego siostra a nie dziewczyna :p. Co do reklamy Sabbath-a w tematach dotyczących innych serwerów, to ja osobiście nie jestem zwolennikiem takich praktyk.


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #163 dnia: Styczeń 14, 2010, 01:06:46 pm »
moze i Ty nie jestes zwolennikiem takowych praktyk :D, ale trudno powiedziec komu bardziej powinno zalezec na wysokim online :P GM'owi.. czy..... graczom :]


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #164 dnia: Styczeń 14, 2010, 03:31:20 pm »
No, pamiętam że z manorem zawsze był wielki problem:D

Muszę się zgodzić z moim przedmówcą ale to nie znaczy że dalej musi tak być :)

No pewnie że nie musi, wystarczy...dopieścić SN ^^ i exp i masty i drop, raj ;]


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #165 dnia: Styczeń 14, 2010, 03:32:08 pm »
No, pamiętam że z manorem zawsze był wielki problem:D

Muszę się zgodzić z moim przedmówcą ale to nie znaczy że dalej musi tak być :)

No pewnie że nie musi, wystarczy...dopieścić SN ^^ i exp i masty i drop, raj ;]

Jest jakiś przewidywalny online na start ? Będzie z 1000 ppl?
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 1

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #166 dnia: Styczeń 14, 2010, 03:43:09 pm »
W tej chwili trudno powiedzieć ale coraz więcej ludzi a nawet klanów interesuje się serwerm.


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #167 dnia: Styczeń 14, 2010, 03:49:28 pm »
W tej chwili trudno powiedzieć ale coraz więcej ludzi a nawet klanów interesuje się serwerm.




lulllllllll KA się do was wybiera?:>
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 625

  • Pochwał: 7

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #168 dnia: Styczeń 14, 2010, 04:04:42 pm »
Data startu jest do dupy :/
kkthxbye - Cardi - L2Sublimity [Hot Problems]


[Wspieram akcję WSKU]
[ENGLISH MOTHER F*****]


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #169 dnia: Styczeń 14, 2010, 04:06:38 pm »
Tak między innymi KA oraz Remedy. Z klanów o których warto wspominać to na razie tyle.
Ale wiadomo że wbije też masa lolclanów więc myślę że online przewyższy 400 na starcie.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2010, 08:14:53 pm wysłana przez Laner »


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #170 dnia: Styczeń 14, 2010, 04:09:39 pm »
Tak między innymi KA oraz Remedy. Z klanów o których warto wspominać to na razie tyle.
Ale wiadomo że wbije też masa lolclanów więc myślę że online przewyższy 400 na starcie.

:P Jak na L2j to KA to wyżynowy klan ;) IMO KA> l2exowe REMEDY - jak sklad taki sam to zostaną zmieceni:P
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 121

  • Pochwał: -1

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #171 dnia: Styczeń 14, 2010, 07:08:43 pm »
Fajnie by bylo jak byscie odpalili serwer w piatek xD


  • Wiadomości: 625

  • Pochwał: 7

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #172 dnia: Styczeń 14, 2010, 07:10:31 pm »
Albo weekend, ale nie poniedzialek rano >< Jesli juz to wieczorem ;p
kkthxbye - Cardi - L2Sublimity [Hot Problems]


[Wspieram akcję WSKU]
[ENGLISH MOTHER F*****]


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #173 dnia: Styczeń 14, 2010, 07:14:50 pm »
Nie poganiajcie ich, bo jak zaczna sie spieszyc moze to byc kolejny serwer, ktory nie dociagnie 3 miesiecy. Jak beda pewni, ze serwer jest gotowy to go uruchomia, a nie beda sie sugerowac opinia graczy.


  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #174 dnia: Styczeń 14, 2010, 07:25:10 pm »
Albo weekend, ale nie poniedzialek rano >< Jesli juz to wieczorem ;p

Nie wiem jakiego kalendarza Ty używasz, ale według mojego dzień 17 stycznia przypada na niedzielę.

+1 dla przedmówcy :)